AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U12 SKUPINA A

1. miesto / 1st place: DYUFK Elita-14 Buchach (UA)

2. miesto / 2nd place:  Atlet Kiev A (UA)

3. miesto / 3rd place: 1. FC Tatran Prešov (SK)

 

Najlepší hráč / The best player: Oleksandr Boiko ( DYUFK Elita - 14 Buchach/ UA)

Najlepší strelec / The best scorer: Krištóf Csányi (Újpest FC / HU)

Najlepší brankár / The best goalkeeper: Vladyslav Chudasa ( Atlet Kiev A / UA)



CK 179 Kiev B
(UA)
Mateszalkai MTK
(HU)
DYUFK Elita-14 Buchach
(UA)
FK Safi Prešov
(SK)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
CK 179 Kiev B
(UA)
0 : 00 : 70 : 10 : 813
Mateszalkai MTK
(HU)
0 : 00 : 61 : 41 : 1014
DYUFK Elita-14 Buchach
(UA)
7 : 06 : 03 : 116 : 191
FK Safi Prešov
(SK)
1 : 04 : 11 : 36 : 462
Aktualizované 19.02.2019 10:33

Tabuľka kategória U12 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.DYUFK Elita-14 Buchach (UA)330016 : 19
2.FK Safi Prešov (SK)32016 : 46
3.CK 179 Kiev B (UA)30120 : 81
4.Mateszalkai MTK (HU)30121 : 101

Tabuľka kategória U12 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Újpest FC (HU)330012 : 39
2.FK Lev Yashin Kiev (UA)32016 : 46
3.TJ Sokol Brezovica (SK)31023 : 93
4.1.FC Tatran Prešov - GIRLS (SK)30033 : 80

Tabuľka kategória U12 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Atlet Kiev A (UA)32106 : 37
2.Eger SE (HU)31208 : 25
3.DJUFS Zinedine Uzhgorod A (UA)31113 : 14
4.MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)30031 : 120

Tabuľka kategória U12 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1.FC Tatran Prešov (SK)440014 : 112
2.BSE Paloc Farkasok UPSE (HU)42116 : 57
3.DJUFS Zinedine Uzhgorod B (UA)42114 : 57
4.FC Frunzenec Minsk (BY)40132 : 81
5.Atlet Kiev B (UA)40131 : 81

Tabuľka kategória U12 Skupina E

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.MŠK Tesla Stropkov (SK)422015 : 38
2.ESBANK RAP Radomsko (PL)42209 : 38
3.Nika Ivano-Frankivsk (UA)42117 : 27
4.CK 179 Kiev A (UA)41124 : 114
5.FC Vojvodina Novo Milosevo (SRB)40043 : 190




Saturday 2. February Skupina o 9.-16. miesto (Group for 9th - 16th plac
N5
15:00
Športová hala ZŠ Sibirská
FK Lev Yashin Kiev - Nika Ivano-Frankivsk
1 : 3
N6
15:30
Športová hala ZŠ Sibirská
Eger SE - DJUFS Zinedine Uzhgorod B
3 : 0
N7
16:00
Športová hala ZŠ Sibirská
FC Frunzenec Minsk - DJUFS Zinedine Uzhgorod A
2 : 4
N8
16:30
Športová hala ZŠ Sibirská
CK 179 Kiev A - TJ Sokol Brezovica
5 : 0
Saturday 2. February Štvrťfinále E ( quarter - final)
N1
17:00
Športová hala ZŠ Sibirská
DYUFK Elita-14 Buchach - MŠK Tesla Stropkov
2 : 0
N2
17:30
Športová hala ZŠ Sibirská
Újpest FC - BSE Paloc Farkasok UPSE
0 : 2
N3
18:00
Športová hala ZŠ Sibirská
Atlet Kiev A - ESBANK RAP Radomsko
1 : 0
N4
18:30
Športová hala ZŠ Sibirská
1.FC Tatran Prešov - FK Safi Prešov
2 : 0
Saturday 2. February Skupina o 17.-22. miesto (Group for 17th - 22nd pl
N9
17:00
Mestská hala Lipany
CK 179 Kiev B - Atlet Kiev B
0 : 3
N10
17:30
Mestská hala Lipany
FC Vojvodina Novo Milosevo - 1.FC Tatran Prešov - GIRLS
3 : 0
N11
18:00
Mestská hala Lipany
Mateszalkai MTK - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
2 : 1
Sunday 3. February Skupina o 9.-12. miesto (Group for 9th - 12th plac
N22
07:30
Športová hala Hotelová Akadémia
Nika Ivano-Frankivsk - Eger SE
1 : 5
N23
08:00
Športová hala Hotelová Akadémia
DJUFS Zinedine Uzhgorod A - CK 179 Kiev A
0 : 0
PK 0:1
Sunday 3. February Skupina o 13.-16. miesto (Group for 13th - 16th pl
N24
07:30
Športová hala Nábrežná
FK Lev Yashin Kiev - DJUFS Zinedine Uzhgorod B
1 : 0
N25
08:00
Športová hala Nábrežná
FC Frunzenec Minsk - TJ Sokol Brezovica
0 : 2
Sunday 3. February Skupina o 17.-19. miesto (Group for 17th - 19th pl
N16
08:00
ZŠ Važecká
Atlet Kiev B - FC Vojvodina Novo Milosevo
3 : 0
N17
09:30
ZŠ Važecká
Mateszalkai MTK - Atlet Kiev B
5 : 1
N18
11:30
ZŠ Važecká
FC Vojvodina Novo Milosevo - Mateszalkai MTK
0 : 3
Sunday 3. February Skupina o 20.-22. miesto (Group for 20th - 22nd pl
N19
08:30
ZŠ Važecká
CK 179 Kiev B - 1.FC Tatran Prešov - GIRLS
0 : 3
N20
09:00
ZŠ Važecká
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - CK 179 Kiev B
3 : 0
N21
11:00
ZŠ Važecká
1.FC Tatran Prešov - GIRLS - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1 : 6
Sunday 3. February Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
N14
10:30
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
MŠK Tesla Stropkov - Újpest FC
1 : 8
N15
11:00
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
ESBANK RAP Radomsko - FK Safi Prešov
1 : 1
PK 0:2
Sunday 3. February Semifinále ( semi - final)
N12
11:30
Športová hala Nábrežná
DYUFK Elita-14 Buchach - BSE Paloc Farkasok UPSE
1 : 0
N13
12:00
Športová hala Nábrežná
Atlet Kiev A - 1.FC Tatran Prešov
1 : 0
Sunday 3. February O 15. miesto ( for 15th place )
N26
12:30
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
DJUFS Zinedine Uzhgorod B - FC Frunzenec Minsk
3 : 0
Sunday 3. February O 13. miesto ( for 13th place )
N27
12:30
Športová hala ZŠ Sibirská
FK Lev Yashin Kiev - TJ Sokol Brezovica
1 : 2
Sunday 3. February O 11. miesto ( for 11th place )
N28
13:30
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
Nika Ivano-Frankivsk - DJUFS Zinedine Uzhgorod A
3 : 1
Sunday 3. February O 9. miesto ( for 9th place )
N29
13:30
Športová hala ZŠ Sibirská
Eger SE - CK 179 Kiev A
5 : 0
Sunday 3. February O 7. miesto ( for 7th place )
N30
15:00
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
MŠK Tesla Stropkov - ESBANK RAP Radomsko
1 : 0
Sunday 3. February O 5. miesto ( for 5th place )
N31
15:00
Športová hala ZŠ Sibirská
Újpest FC - FK Safi Prešov
2 : 2
PK 3:1
Sunday 3. February O 3. miesto ( for 3rd place )
N32
15:00
Športová hala Nábrežná
BSE Paloc Farkasok UPSE - 1.FC Tatran Prešov
0 : 2
Sunday 3. February Finále
N33
15:30
Športová hala Hotelová Akadémia
DYUFK Elita-14 Buchach - Atlet Kiev A
1 : 0


Rozpisy všetkých zápasov

31. január
štvrtok
rozpis zápasov >
1. február
piatok
rozpis zápasov >
2. február
sobota
rozpis zápasov >
3. február
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >