AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U8 SKUPINA A

1. miesto / 1st place:  FK Lokomotiv Kiev (UA)

2. miesto / 2nd place:  NK Jaska - Jastrebarsko (CRO)

3. miesto / 3rd place:  DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)

 

Najlepší hráč / The best player:  Vladyslav Turchyn / FK Lokomotiv Kiev (UA)

Najlepší strelec / The best scorer: Yehor Davydenko / FK Lokomotiv Kiev (UA)

Najlepší brankár / The best goalkeeper: Petar Trumbetič / NK Jaska - Jastrebarsko (CRO)



FK Safi Prešov
(SK)
AF Crow Košice
(SK)
1.FC Tatran Prešov
(SK)
FK Lokomotiv Kiev
(UA)
DJUFS Zinedine Uzhgorod
(UA)
NK Jaska - Jastrebarsko
(CRO)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
FK Safi Prešov
(SK)
0 : 11 : 30 : 181 : 50 : 82 : 3506
AF Crow Košice
(SK)
1 : 00 : 20 : 160 : 51 : 62 : 2935
1.FC Tatran Prešov
(SK)
3 : 12 : 00 : 160 : 30 : 35 : 2364
FK Lokomotiv Kiev
(UA)
18 : 016 : 016 : 04 : 15 : 059 : 1151
DJUFS Zinedine Uzhgorod
(UA)
5 : 15 : 03 : 01 : 40 : 114 : 693
NK Jaska - Jastrebarsko
(CRO)
8 : 06 : 13 : 00 : 51 : 018 : 6122
Aktualizované 19.02.2019 10:33

Tabuľka kategória U8 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FK Lokomotiv Kiev (UA)550059 : 115
2.NK Jaska - Jastrebarsko (CRO)540118 : 612
3.DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)530214 : 69
4.1.FC Tatran Prešov (SK)52035 : 236
5.AF Crow Košice (SK)51042 : 293
6.FK Safi Prešov (SK)50052 : 350




Sunday 3. February O 5. miesto (For 5th place)
N3
09:00
Športová hala Hotelová Akadémia
AF Crow Košice - FK Safi Prešov
2 : 0
Sunday 3. February Semifinále ( semi - final)
N1
09:30
Športová hala Hotelová Akadémia
FK Lokomotiv Kiev - 1.FC Tatran Prešov
12 : 0
N2
10:00
Športová hala Hotelová Akadémia
NK Jaska - Jastrebarsko - DJUFS Zinedine Uzhgorod
2 : 0
Sunday 3. February O 3. miesto ( for 3rd place )
N4
12:30
Športová hala Hotelová Akadémia
1.FC Tatran Prešov - DJUFS Zinedine Uzhgorod
1 : 6
Sunday 3. February Finále
N5
13:00
Športová hala Hotelová Akadémia
FK Lokomotiv Kiev - NK Jaska - Jastrebarsko
4 : 0


Rozpisy všetkých zápasov

31. január
štvrtok
rozpis zápasov >
1. február
piatok
rozpis zápasov >
2. február
sobota
rozpis zápasov >
3. február
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >