AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U9 SKUPINA A

1. miesto / 1st place: FK Lokomotiv Kiev / UA

2. miesto / 2nd place: FK Dušanovac Belgrade / SRB

3. miesto / 3rd place: Móravárosi Kinizsi Húsos SE / HU

 

Najlepší hráč / The best player: Donát Dekány / Móravárosi Kinizsi Húsos SE / HU

Najlepší strelec / The best scorer: Milič Teodor /  FK Dušanovac Belgrade / SRB

Najlepší brankár / The best goalkeeper: Ruslan Kovalenko / FK Lokomotiv Kiev / UA



FK Dušanovac Belgrade
(SRB)
1.FC Tatran Prešov
(SK)
FK Lokomotiv Kiev
(UA)
Dunakanyar Regio UFC
(HU)
Monori SE
(HU)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
FK Dušanovac Belgrade
(SRB)
6 : 00 : 34 : 08 : 018 : 392
1.FC Tatran Prešov
(SK)
0 : 60 : 91 : 61 : 42 : 2505
FK Lokomotiv Kiev
(UA)
3 : 0
Kont.
9 : 05 : 17 : 024 : 1121
Dunakanyar Regio UFC
(HU)
0 : 46 : 11 : 57 : 114 : 1163
Monori SE
(HU)
0 : 84 : 10 : 71 : 75 : 2334
Aktualizované 19.02.2019 10:33

Tabuľka kategória U9 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FK Lokomotiv Kiev (UA)440024 : 112
2.FK Dušanovac Belgrade (SRB)430118 : 39
3.Dunakanyar Regio UFC (HU)420214 : 116
4.Monori SE (HU)41035 : 233
5.1.FC Tatran Prešov (SK)40042 : 250

Tabuľka kategória U9 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Móravárosi Kinizsi Húsos SE (HU)43109 : 310
2.Nika Ivano-Frankivsk (UA)42115 : 47
3.ESBANK RAP Radomsko (PL)42027 : 66
4.Tehetség SE Jászberény (HU)411210 : 124
5.Juventus Academy Košice (SK)40134 : 101




Saturday 2. February O 9. miesto ( for 9th place )
N1
18:00
ZŠ Važecká
1.FC Tatran Prešov - Juventus Academy Košice
0 : 1
Sunday 3. February O 9. miesto ( for 9th place )
N4
08:30
ZŠ Važecká
Juventus Academy Košice - 1.FC Tatran Prešov
0 : 0
Sunday 3. February Semifinále ( semi - final)
N5
09:30
Športová hala Nábrežná
Móravárosi Kinizsi Húsos SE - FK Dušanovac Belgrade
0 : 2
N6
10:00
Športová hala Nábrežná
FK Lokomotiv Kiev - Nika Ivano-Frankivsk
3 : 0
Sunday 3. February Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
N2
10:00
ZŠ Važecká
Dunakanyar Regio UFC - Tehetség SE Jászberény
3 : 2
N3
10:30
ZŠ Važecká
ESBANK RAP Radomsko - Monori SE
2 : 2
PK 1:0
Sunday 3. February O 3. miesto ( for 3rd place )
N9
12:30
Športová hala Nábrežná
Móravárosi Kinizsi Húsos SE - Nika Ivano-Frankivsk
1 : 0
Sunday 3. February Finále
N10
13:30
Športová hala Hotelová Akadémia
FK Dušanovac Belgrade - FK Lokomotiv Kiev
1 : 2
Sunday 3. February O 7. miesto ( for 7th place )
N7
13:30
ZŠ Važecká
Tehetség SE Jászberény - Monori SE
6 : 1
Sunday 3. February O 5. miesto ( for 5th place )
N8
14:00
ZŠ Važecká
Dunakanyar Regio UFC - ESBANK RAP Radomsko
2 : 4


Rozpisy všetkých zápasov

31. január
štvrtok
rozpis zápasov >
1. február
piatok
rozpis zápasov >
2. február
sobota
rozpis zápasov >
3. február
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >