AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U10 SKUPINA A

1. miesto / 1st place: Pokrova Lviv /UA

2. miesto / 2nd place: FK Dušanovac Belgrade / SRB

3. miesto / 3rd place: FK Lokomotiv Kiev / UA

 

Najlepší hráč / The best player: Luka Ercegovac / ( FK Dušanovac Belgrade (SRB)

Najlepší strelec / The best scorer: Hololobov Maksym / ( FK Lokomotiv Kiev (UA)

Najlepší brankár / The best goalkeeper: Antoniuk Yurii / (Pokrova  Lviv (UA)



CFT Prešov
(SK)
Pokrova Lviv
(UA)
FC Arsenal Minsk
(BY)
NK Jaska Jastrebarsko
(CRO)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
CFT Prešov
(SK)
1 : 31 : 14 : 06 : 442
Pokrova Lviv
(UA)
3 : 14 : 04 : 011 : 191
FC Arsenal Minsk
(BY)
1 : 10 : 41 : 12 : 623
NK Jaska Jastrebarsko
(CRO)
0 : 40 : 41 : 11 : 914
Aktualizované 19.02.2019 10:33

Tabuľka kategória U10 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Pokrova Lviv (UA)330011 : 19
2.CFT Prešov (SK)31116 : 44
3.FC Arsenal Minsk (BY)30212 : 62
4.NK Jaska Jastrebarsko (CRO)30121 : 91

Tabuľka kategória U10 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FK Lokomotiv Kiev (UA)440036 : 112
2.SDM Domino Bratislava (SK)42116 : 57
3.FC Vojvodina Novo Milosevo (SRB)420211 : 196
4.ESBANK RAP Radomsko (PL)41127 : 84
5.FK Hubošovce Sergio (SK)40042 : 290

Tabuľka kategória U10 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Prikarpattia Ivano-Frankivsk (UA)430114 : 39
2.UKS Klimontowianka Klimontow (PL)430118 : 79
3.1.FC Tatran Prešov (SK)430112 : 69
4.NK Mladost Klinča Sela (CRO)41034 : 153
5.TJ Sokol Ľubotice (SK)40042 : 190

Tabuľka kategória U10 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FK Dušanovac Belgrade (SRB)431024 : 110
2.Budafoki LC (HU)422011 : 08
3.DJUFK Bronka Dovhe (UA)42117 : 127
4.AF Crow Košice (SK)41034 : 143
5.FK Safi Prešov (SK)40043 : 220




Saturday 2. February Skupina o 17.-19. miesto (Group for 17th - 19th pl
N9
14:00
Športová hala Nábrežná
FK Safi Prešov - TJ Sokol Ľubotice
1 : 1
Sunday 3. February Skupina o 17.-19. miesto (Group for 17th - 19th pl
N10
07:30
Športová hala ZŠ Sibirská
FK Hubošovce Sergio - FK Safi Prešov
0 : 1
N11
10:00
Športová hala ZŠ Sibirská
TJ Sokol Ľubotice - FK Hubošovce Sergio
2 : 2
Saturday 2. February Skupina o 13.-16. miesto (Group for 13th - 16th pl
N7
14:30
Športová hala Nábrežná
AF Crow Košice - ESBANK RAP Radomsko
1 : 2
N8
15:00
Športová hala Nábrežná
NK Mladost Klinča Sela - NK Jaska Jastrebarsko
0 : 2
Saturday 2. February Skupina o 9.-12. miesto (Group for 9th - 12th plac
N5
15:30
Športová hala Nábrežná
FC Arsenal Minsk - 1.FC Tatran Prešov
1 : 4
N6
16:00
Športová hala Nábrežná
FC Vojvodina Novo Milosevo - DJUFK Bronka Dovhe
0 : 3
Saturday 2. February Štvrťfinále E ( quarter - final)
N1
16:30
Športová hala Nábrežná
Pokrova Lviv - Budafoki LC
4 : 0
N2
17:00
Športová hala Nábrežná
FK Lokomotiv Kiev - UKS Klimontowianka Klimontow
0 : 0
PK 2:1
N3
17:30
Športová hala Nábrežná
Prikarpattia Ivano-Frankivsk - SDM Domino Bratislava
3 : 3
PK 3:2
N4
18:00
Športová hala Nábrežná
FK Dušanovac Belgrade - CFT Prešov
1 : 0
Sunday 3. February O 15. miesto ( for 15th place )
N16
08:00
Športová hala ZŠ Sibirská
AF Crow Košice - NK Mladost Klinča Sela
3 : 0
Sunday 3. February O 13. miesto ( for 13th place )
N17
09:30
Športová hala ZŠ Sibirská
ESBANK RAP Radomsko - NK Jaska Jastrebarsko
0 : 1
Sunday 3. February Semifinále ( semi - final)
N12
10:30
Športová hala Hotelová Akadémia
Pokrova Lviv - FK Lokomotiv Kiev
1 : 1
PK 3:2
N13
11:00
Športová hala Hotelová Akadémia
Prikarpattia Ivano-Frankivsk - FK Dušanovac Belgrade
0 : 2
Sunday 3. February Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
N14
11:30
Športová hala ZŠ Sibirská
Budafoki LC - UKS Klimontowianka Klimontow
1 : 0
N15
12:00
Športová hala ZŠ Sibirská
SDM Domino Bratislava - CFT Prešov
0 : 1
Sunday 3. February O 11. miesto ( for 11th place )
N18
13:00
Športová hala ZŠ Sibirská
FC Arsenal Minsk - FC Vojvodina Novo Milosevo
3 : 0
Sunday 3. February O 3. miesto ( for 3rd place )
N22
13:00
Športová hala Nábrežná
FK Lokomotiv Kiev - Prikarpattia Ivano-Frankivsk
2 : 1
Sunday 3. February O 9. miesto ( for 9th place )
N19
14:00
Športová hala ZŠ Sibirská
1.FC Tatran Prešov - DJUFK Bronka Dovhe
2 : 1
Sunday 3. February Finále
N23
14:00
Športová hala Hotelová Akadémia
Pokrova Lviv - FK Dušanovac Belgrade
3 : 1
Sunday 3. February O 7. miesto ( for 7th place )
N20
14:30
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
UKS Klimontowianka Klimontow - SDM Domino Bratislava
2 : 1
Sunday 3. February O 5. miesto ( for 5th place )
N21
14:30
Športová hala ZŠ Sibirská
Budafoki LC - CFT Prešov
2 : 0


Rozpisy všetkých zápasov

31. január
štvrtok
rozpis zápasov >
1. február
piatok
rozpis zápasov >
2. február
sobota
rozpis zápasov >
3. február
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >