AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U13 SKUPINA A

1. miesto / 1st place: DYUFK Elita-14 Buchach (UA)

2. miesto / 2nd place: 1.FC Tatran Prešov (SK)

3. miesto / 3rd place: Dunakanyar Regio UFC (HU)

 

Najlepší hráč / The best player: Alex Tovičák / 1.FC Tatran Prešov (SK)

Najlepší strelec / The best scorer: Arsen Pryimak / Pokrova Lviv A (UA)

Najlepší brankár / The best goalkeeper: Oleksandr Bozko / DYUFK Elita-14 Buchach (UA)



Dunakanyar Regio UFC
(HU)
FK Pokrok Sez Krompachy
(SK)
NK Mladost Klinča Sela
(CRO)
Olimp Uzhgorod
(UA)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
Dunakanyar Regio UFC
(HU)
6 : 03 : 04 : 013 : 091
FK Pokrok Sez Krompachy
(SK)
0 : 62 : 21 : 23 : 1014
NK Mladost Klinča Sela
(CRO)
0 : 32 : 21 : 03 : 542
Olimp Uzhgorod
(UA)
0 : 42 : 10 : 12 : 633
Aktualizované 19.02.2019 10:33

Tabuľka kategória U13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Dunakanyar Regio UFC (HU)330013 : 09
2.NK Mladost Klinča Sela (CRO)31113 : 54
3.Olimp Uzhgorod (UA)31022 : 63
4.FK Pokrok Sez Krompachy (SK)30123 : 101

Tabuľka kategória U13 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Pokrova Lviv A (UA)430125 : 59
2.MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)430119 : 69
3.Junisty Gorodische (UA)430110 : 89
4.Kóbánýáért Egyesulet (HU)41034 : 153
5.UKS Klimontowianka Klimontow (PL)40042 : 260

Tabuľka kategória U13 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Nika Ivano-Frankivsk (UA)431012 : 210
2.1.FC Tatran Prešov (SK)431011 : 110
3.BSE Paloc Farkasok UPSE (HU)42025 : 76
4.Pokrova Lviv B (UA)41033 : 143
5.FC Frunzenec Minsk (BY)40042 : 90

Tabuľka kategória U13 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.DYUFK Elita-14 Buchach (UA)440016 : 012
2.MFC Phoenix Kharkiv (UA)430110 : 29
3.TJ Sokol Ľubotice (SK)42026 : 76
4.FC Polet Nakovo (SRB)41034 : 153
5.Puebla Budapest (HU)40040 : 120




Saturday 2. February Skupina o 9.-12. miesto (Group for 9th - 12th plac
N5
14:00
Športová hala Hotelová Akadémia
Olimp Uzhgorod - BSE Paloc Farkasok UPSE
2 : 2
PK 4:3
N6
14:30
Športová hala Hotelová Akadémia
Junisty Gorodische - TJ Sokol Ľubotice
0 : 1
Saturday 2. February Skupina o 13.-16. miesto (Group for 13th - 16th pl
N7
15:00
Športová hala Hotelová Akadémia
FC Polet Nakovo - Kóbánýáért Egyesulet
0 : 3
N8
15:30
Športová hala Hotelová Akadémia
Pokrova Lviv B - FK Pokrok Sez Krompachy
0 : 0
PK 0:2
Saturday 2. February Štvrťfinále E ( quarter - final)
N1
18:30
Športová hala Nábrežná
Dunakanyar Regio UFC - MFC Phoenix Kharkiv
0 : 0
PK 2:1
N2
19:00
Športová hala Nábrežná
Pokrova Lviv A - 1.FC Tatran Prešov
1 : 2
N3
19:00
Športová hala ZŠ Sibirská
Nika Ivano-Frankivsk - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
2 : 0
N4
19:30
Športová hala Nábrežná
DYUFK Elita-14 Buchach - NK Mladost Klinča Sela
5 : 0
Sunday 3. February O 15. miesto ( for 15th place )
N16
08:00
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
FC Polet Nakovo - Pokrova Lviv B
0 : 3
Sunday 3. February O 13. miesto ( for 13th place )
N17
09:30
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
Kóbánýáért Egyesulet - FK Pokrok Sez Krompachy
2 : 0
Sunday 3. February Skupina o 17.-19. miesto (Group for 17th - 19th pl
N11
10:00
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
FC Frunzenec Minsk - UKS Klimontowianka Klimontow
3 : 0
Sunday 3. February Semifinále ( semi - final)
N12
11:30
Športová hala Hotelová Akadémia
Dunakanyar Regio UFC - 1.FC Tatran Prešov
2 : 2
PK 1:3
N13
12:00
Športová hala Hotelová Akadémia
Nika Ivano-Frankivsk - DYUFK Elita-14 Buchach
0 : 2
Sunday 3. February Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
N14
11:30
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
MFC Phoenix Kharkiv - Pokrova Lviv A
3 : 4
N15
12:00
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - NK Mladost Klinča Sela
3 : 0
Sunday 3. February O 11. miesto ( for 11th place )
N18
13:00
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
BSE Paloc Farkasok UPSE - Junisty Gorodische
2 : 1
Sunday 3. February O 9. miesto ( for 9th place )
N19
14:00
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
Olimp Uzhgorod - TJ Sokol Ľubotice
3 : 0
Sunday 3. February O 7. miesto ( for 7th place )
N20
15:30
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
MFC Phoenix Kharkiv - NK Mladost Klinča Sela
3 : 0
Sunday 3. February O 5. miesto ( for 5th place )
N21
15:30
Športová hala ZŠ Sibirská
Pokrova Lviv A - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
3 : 0
Sunday 3. February O 3. miesto ( for 3rd place )
N22
15:30
Športová hala Nábrežná
Dunakanyar Regio UFC - Nika Ivano-Frankivsk
4 : 1
Sunday 3. February Finále
N23
16:00
Športová hala Hotelová Akadémia
1.FC Tatran Prešov - DYUFK Elita-14 Buchach
0 : 1


Rozpisy všetkých zápasov

31. január
štvrtok
rozpis zápasov >
1. február
piatok
rozpis zápasov >
2. február
sobota
rozpis zápasov >
3. február
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >