AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U11 SKUPINA A

 

 

1. miesto / 1st place: 1.FC Tatran Prešov (SK)

2. miesto / 2nd place: Evroshpon Smyga (UA)

3. miesto / 3rd place: Kincsem Lovaspark SE - white (HU)

 

Najlepší hráč / The best player: Saliichk Volodymyr / (Euroshpon Smyga (UA)

Najlepší strelec / The best scorer: Kovalyk Lukian / (Karpaty Lviv- A (UA)

Najlepší brankár / The best goalkeeper: Timko Erik / (1.FC Tatran Prešov (SK)

 



1.FC Tatran Prešov
(SK)
FKP Dúbravka Bratislava
(SK)
Kincsem Lovaspark SE - white
(HU)
DYUSSH 26 Kiev
(UA)
Monori SE
(HU)
Evroshpon Smyga
(UA)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
1.FC Tatran Prešov
(SK)
1 : 13 : 01 : 02 : 15 : 212 : 4131
FKP Dúbravka Bratislava
(SK)
1 : 11 : 21 : 50 : 11 : 34 : 1216
Kincsem Lovaspark SE - white
(HU)
0 : 32 : 14 : 13 : 22 : 311 : 1093
DYUSSH 26 Kiev
(UA)
0 : 15 : 11 : 45 : 00 : 211 : 864
Monori SE
(HU)
1 : 21 : 02 : 30 : 50 : 34 : 1335
Evroshpon Smyga
(UA)
2 : 53 : 13 : 22 : 03 : 013 : 8122
Aktualizované 19.02.2019 10:33

Tabuľka kategória U11 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1.FC Tatran Prešov (SK)541012 : 413
2.Evroshpon Smyga (UA)540113 : 812
3.Kincsem Lovaspark SE - white (HU)530211 : 109
4.DYUSSH 26 Kiev (UA)520311 : 86
5.Monori SE (HU)51044 : 133
6.FKP Dúbravka Bratislava (SK)50144 : 121

Tabuľka kategória U11 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ESBANK RAP Radomsko (PL)540119 : 312
2.Budafoki LC (HU)522113 : 58
3.Karpaty Lviv B (UA)52215 : 38
4.UKS Klimontowianka Klimontow (PL)52127 : 87
5.DYUSSH 26-2 Kiev (UA)50414 : 84
6.ObFZ Prešov výber (SK)50142 : 231

Tabuľka kategória U11 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Karpaty Lviv A (UA)550031 : 415
2.FK Dušanovac Belgrade (SRB)540122 : 412
3.Újpest FC (HU)530215 : 99
4.TJ Sokol Ľubotice (SK)52035 : 186
5.AF Crow Košice (SK)51041 : 163
6.Kincsem Lovaspark SE - red (HU)50050 : 230




Sunday 3. February Štvrťfinále E ( quarter - final)
N1
08:30
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
1.FC Tatran Prešov - FK Dušanovac Belgrade
0 : 0
PK 3:2
N3
08:30
Športová hala ZŠ Sibirská
Karpaty Lviv A - Kincsem Lovaspark SE - white
1 : 2
N2
09:00
Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
ESBANK RAP Radomsko - Újpest FC
3 : 0
N4
09:00
Športová hala ZŠ Sibirská
Evroshpon Smyga - Budafoki LC
3 : 2
Sunday 3. February O 17. miesto ( for 17th place )
N5
08:30
Športová hala Nábrežná
ObFZ Prešov výber - Kincsem Lovaspark SE - red
2 : 1
Sunday 3. February O 15. miesto ( for 15th place )
N6
08:30
Športová hala Hotelová Akadémia
FKP Dúbravka Bratislava - AF Crow Košice
5 : 0
Sunday 3. February O 13. miesto ( for 13th place )
N7
09:00
Športová hala Nábrežná
Monori SE - DYUSSH 26-2 Kiev
2 : 1
Sunday 3. February O 11. miesto ( for 11th place )
N10
10:30
Športová hala ZŠ Sibirská
DYUSSH 26 Kiev - TJ Sokol Ľubotice
3 : 2
Sunday 3. February Semifinále ( semi - final)
N8
10:30
Športová hala Nábrežná
1.FC Tatran Prešov - ESBANK RAP Radomsko
1 : 1
PK 2:1
N9
11:00
Športová hala Nábrežná
Kincsem Lovaspark SE - white - Evroshpon Smyga
2 : 3
Sunday 3. February O 9. miesto ( for 9th place )
N11
11:00
Športová hala ZŠ Sibirská
Karpaty Lviv B - UKS Klimontowianka Klimontow
1 : 1
PK 3:2
Sunday 3. February O 3. miesto ( for 3rd place )
N12
13:30
Športová hala Nábrežná
Kincsem Lovaspark SE - white - ESBANK RAP Radomsko
1 : 0
Sunday 3. February Finále
N13
15:00
Športová hala Hotelová Akadémia
Evroshpon Smyga - 1.FC Tatran Prešov
2 : 5


Rozpisy všetkých zápasov

31. január
štvrtok
rozpis zápasov >
1. február
piatok
rozpis zápasov >
2. február
sobota
rozpis zápasov >
3. február
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >