AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE
Print

U8 Skupina ( Group ) A

FK Safi Prešov (SK)
AF Crow Košice (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
FK Lokomotiv Kiev (UA)
DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)
NK Jaska - Jastrebarsko (CRO)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
310:301.FC Tatran Prešov (SK) - FK Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
411:00FK Safi Prešov (SK) - DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
511:301.FC Tatran Prešov (SK) - NK Jaska - Jastrebarsko (CRO)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
612:00FK Lokomotiv Kiev (UA) - AF Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
715:30NK Jaska - Jastrebarsko (CRO) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
816:00FK Lokomotiv Kiev (UA) - DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
916:30AF Crow Košice (SK) - NK Jaska - Jastrebarsko (CRO)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1017:00DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

U9 Skupina ( Group ) A

FK Dušanovac Belgrade (SRB)
1.FC Tatran Prešov (SK)
FK Lokomotiv Kiev (UA)
Dunakanyar Regio UFC (HU)
Monori SE (HU)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
28:00FK Lokomotiv Kiev (UA) - Dunakanyar Regio UFC (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
39:00FK Dušanovac Belgrade (SRB) - Monori SE (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
410:001.FC Tatran Prešov (SK) - FK Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
513:30Dunakanyar Regio UFC (HU) - Monori SE (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
614:30FK Lokomotiv Kiev (UA) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

U9 Skupina ( Group ) B

Nika Ivano-Frankivsk (UA)
ESBANK RAP Radomsko (PL)
Tehetség SE Jászberény (HU)
Móravárosi Kinizsi Húsos SE (HU)
Juventus Academy Košice (SK)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
78:30Nika Ivano-Frankivsk (UA) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
89:30Tehetség SE Jászberény (HU) - Móravárosi Kinizsi Húsos SE (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
913:00Móravárosi Kinizsi Húsos SE (HU) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1014:00Nika Ivano-Frankivsk (UA) - Tehetség SE Jászberény (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1115:00Juventus Academy Košice (SK) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

U10 Skupina ( Group ) A

CFT Prešov (SK)
Pokrova Lviv (UA)
FC Arsenal Minsk (BY)
NK Jaska Jastrebarsko (CRO)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
115:00CFT Prešov (SK) - Pokrova Lviv (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
215:30FC Arsenal Minsk (BY) - NK Jaska Jastrebarsko (CRO)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
317:00Pokrova Lviv (UA) - FC Arsenal Minsk (BY)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
418:30NK Jaska Jastrebarsko (CRO) - CFT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská

U10 Skupina ( Group ) B

FC Vojvodina Novo Milosevo (SRB)
FK Lokomotiv Kiev (UA)
FK Hubošovce Sergio (SK)
ESBANK RAP Radomsko (PL)
SDM Domino Bratislava (SK)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
514:00FC Vojvodina Novo Milosevo (SRB) - FK Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
614:30FK Hubošovce Sergio (SK) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
716:00FC Vojvodina Novo Milosevo (SRB) - SDM Domino Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
816:30FK Lokomotiv Kiev (UA) - FK Hubošovce Sergio (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
917:30ESBANK RAP Radomsko (PL) - SDM Domino Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
1018:00FK Hubošovce Sergio (SK) - FC Vojvodina Novo Milosevo (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
1119:00FK Lokomotiv Kiev (UA) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská

U10 Skupina ( Group ) C

1.FC Tatran Prešov (SK)
NK Mladost Klinča Sela (CRO)
UKS Klimontowianka Klimontow (PL)
Prikarpattia Ivano-Frankivsk (UA)
TJ Sokol Ľubotice (SK)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
38:30UKS Klimontowianka Klimontow (PL) - Prikarpattia Ivano-Frankivsk (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
49:301.FC Tatran Prešov (SK) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
510:30NK Mladost Klinča Sela (CRO) - UKS Klimontowianka Klimontow (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
611:30Prikarpattia Ivano-Frankivsk (UA) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
712:00UKS Klimontowianka Klimontow (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
813:00NK Mladost Klinča Sela (CRO) - Prikarpattia Ivano-Frankivsk (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská

U10 Skupina ( Group ) D

AF Crow Košice (SK)
FK Dušanovac Belgrade (SRB)
FK Safi Prešov (SK)
DJUFK Bronka Dovhe (UA)
Budafoki LC (HU)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
98:00FK Safi Prešov (SK) - DJUFK Bronka Dovhe (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
109:00AF Crow Košice (SK) - Budafoki LC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
1110:00FK Dušanovac Belgrade (SRB) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
1211:00DJUFK Bronka Dovhe (UA) - Budafoki LC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
1312:30FK Dušanovac Belgrade (SRB) - DJUFK Bronka Dovhe (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
1413:30FK Safi Prešov (SK) - AF Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská

U13 Skupina ( Group ) A

Dunakanyar Regio UFC (HU)
FK Pokrok Sez Krompachy (SK)
NK Mladost Klinča Sela (CRO)
Olimp Uzhgorod (UA)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
112:30Dunakanyar Regio UFC (HU) - FK Pokrok Sez Krompachy (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
213:00NK Mladost Klinča Sela (CRO) - Olimp Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
314:30FK Pokrok Sez Krompachy (SK) - NK Mladost Klinča Sela (CRO)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
417:30Olimp Uzhgorod (UA) - Dunakanyar Regio UFC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia

U13 Skupina ( Group ) B

MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)
Junisty Gorodische (UA)
UKS Klimontowianka Klimontow (PL)
Pokrova Lviv A (UA)
Kóbánýáért Egyesulet (HU)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
511:30MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK) - Junisty Gorodische (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
612:00UKS Klimontowianka Klimontow (PL) - Pokrova Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
713:30MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK) - Kóbánýáért Egyesulet (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
814:00Junisty Gorodische (UA) - UKS Klimontowianka Klimontow (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
915:00Pokrova Lviv A (UA) - Kóbánýáért Egyesulet (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
1015:30UKS Klimontowianka Klimontow (PL) - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
1119:00Junisty Gorodische (UA) - Pokrova Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia

U13 Skupina ( Group ) C

1.FC Tatran Prešov (SK)
FC Frunzenec Minsk (BY)
BSE Paloc Farkasok UPSE (HU)
Pokrova Lviv B (UA)
Nika Ivano-Frankivsk (UA)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
38:30BSE Paloc Farkasok UPSE (HU) - Pokrova Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) Sabinov- Mestská športová hala
49:301.FC Tatran Prešov (SK) - Nika Ivano-Frankivsk (UA)ihrisko ( playground ) Sabinov- Mestská športová hala
510:30FC Frunzenec Minsk (BY) - BSE Paloc Farkasok UPSE (HU)ihrisko ( playground ) Sabinov- Mestská športová hala
611:30Pokrova Lviv B (UA) - Nika Ivano-Frankivsk (UA)ihrisko ( playground ) Sabinov- Mestská športová hala
718:00BSE Paloc Farkasok UPSE (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia

U13 Skupina ( Group ) D

TJ Sokol Ľubotice (SK)
MFC Phoenix Kharkiv (UA)
FC Polet Nakovo (SRB)
DYUFK Elita-14 Buchach (UA)
Puebla Budapest (HU)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
98:00FC Polet Nakovo (SRB) - DYUFK Elita-14 Buchach (UA)ihrisko ( playground ) Sabinov- Mestská športová hala
109:00TJ Sokol Ľubotice (SK) - Puebla Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Sabinov- Mestská športová hala
1110:00MFC Phoenix Kharkiv (UA) - FC Polet Nakovo (SRB)ihrisko ( playground ) Sabinov- Mestská športová hala
1211:00DYUFK Elita-14 Buchach (UA) - Puebla Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Sabinov- Mestská športová hala
1312:00FC Polet Nakovo (SRB) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Sabinov- Mestská športová hala
1412:30MFC Phoenix Kharkiv (UA) - DYUFK Elita-14 Buchach (UA)ihrisko ( playground ) Sabinov- Mestská športová hala

U11 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov (SK)
FKP Dúbravka Bratislava (SK)
Kincsem Lovaspark SE - white (HU)
DYUSSH 26 Kiev (UA)
Monori SE (HU)
Evroshpon Smyga (UA)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
28:00Kincsem Lovaspark SE - white (HU) - DYUSSH 26 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
38:30Monori SE (HU) - Evroshpon Smyga (UA)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
410:00Kincsem Lovaspark SE - white (HU) - FKP Dúbravka Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
510:30DYUSSH 26 Kiev (UA) - Monori SE (HU)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
613:00Evroshpon Smyga (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
713:30Monori SE (HU) - Kincsem Lovaspark SE - white (HU)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
815:00FKP Dúbravka Bratislava (SK) - Evroshpon Smyga (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
915:301.FC Tatran Prešov (SK) - DYUSSH 26 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U11 Skupina ( Group ) B

Karpaty Lviv B (UA)
DYUSSH 26-2 Kiev (UA)
ESBANK RAP Radomsko (PL)
UKS Klimontowianka Klimontow (PL)
Budafoki LC (HU)
ObFZ Prešov výber (SK)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
109:00Karpaty Lviv B (UA) - DYUSSH 26-2 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
119:30ESBANK RAP Radomsko (PL) - UKS Klimontowianka Klimontow (PL)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
1211:00Budafoki LC (HU) - ObFZ Prešov výber (SK)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
1311:30ESBANK RAP Radomsko (PL) - DYUSSH 26-2 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
1414:00UKS Klimontowianka Klimontow (PL) - Budafoki LC (HU)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
1514:30ObFZ Prešov výber (SK) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
1716:00DYUSSH 26-2 Kiev (UA) - ObFZ Prešov výber (SK)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
1817:30Karpaty Lviv B (UA) - UKS Klimontowianka Klimontow (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U11 Skupina ( Group ) C

Karpaty Lviv A (UA)
FK Dušanovac Belgrade (SRB)
Kincsem Lovaspark SE - red (HU)
TJ Sokol Ľubotice (SK)
Újpest FC (HU)
AF Crow Košice (SK)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
1912:00Karpaty Lviv A (UA) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
2012:30Kincsem Lovaspark SE - red (HU) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
2115:00Újpest FC (HU) - AF Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
2215:30Kincsem Lovaspark SE - red (HU) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) Spojena škola Ľ. Podjavorinskej
2316:30TJ Sokol Ľubotice (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2417:00AF Crow Košice (SK) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2518:00Újpest FC (HU) - Kincsem Lovaspark SE - red (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2618:30FK Dušanovac Belgrade (SRB) - AF Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2719:00Karpaty Lviv A (UA) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U12 Skupina ( Group ) A

CK 179 Kiev B (UA)
Mateszalkai MTK (HU)
DYUFK Elita-14 Buchach (UA)
FK Safi Prešov (SK)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
18:00CK 179 Kiev B (UA) - Mateszalkai MTK (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
28:30DYUFK Elita-14 Buchach (UA) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
310:00Mateszalkai MTK (HU) - DYUFK Elita-14 Buchach (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
410:30FK Safi Prešov (SK) - CK 179 Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia

U12 Skupina ( Group ) B

1.FC Tatran Prešov - GIRLS (SK)
FK Lev Yashin Kiev (UA)
TJ Sokol Brezovica (SK)
Újpest FC (HU)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
59:001.FC Tatran Prešov - GIRLS (SK) - FK Lev Yashin Kiev (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
69:30TJ Sokol Brezovica (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
711:00Újpest FC (HU) - 1.FC Tatran Prešov - GIRLS (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
813:00FK Lev Yashin Kiev (UA) - TJ Sokol Brezovica (SK)ihrisko ( playground ) Sabinov- Mestská športová hala

U12 Skupina ( Group ) C

MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)
Atlet Kiev A (UA)
Eger SE (HU)
DJUFS Zinedine Uzhgorod A (UA)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
913:30MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK) - Atlet Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) Sabinov- Mestská športová hala
1014:00Eger SE (HU) - DJUFS Zinedine Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) Sabinov- Mestská športová hala
1115:00Atlet Kiev A (UA) - Eger SE (HU)ihrisko ( playground ) Sabinov- Mestská športová hala
1215:30DJUFS Zinedine Uzhgorod A (UA) - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)ihrisko ( playground ) Sabinov- Mestská športová hala

U12 Skupina ( Group ) D

1.FC Tatran Prešov (SK)
FC Frunzenec Minsk (BY)
DJUFS Zinedine Uzhgorod B (UA)
BSE Paloc Farkasok UPSE (HU)
Atlet Kiev B (UA)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
28:00DJUFS Zinedine Uzhgorod B (UA) - BSE Paloc Farkasok UPSE (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
38:301.FC Tatran Prešov (SK) - Atlet Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
410:00FC Frunzenec Minsk (BY) - DJUFS Zinedine Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
510:30BSE Paloc Farkasok UPSE (HU) - Atlet Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
612:00DJUFS Zinedine Uzhgorod B (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
712:30FC Frunzenec Minsk (BY) - BSE Paloc Farkasok UPSE (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U12 Skupina ( Group ) E

CK 179 Kiev A (UA)
ESBANK RAP Radomsko (PL)
MŠK Tesla Stropkov (SK)
FC Vojvodina Novo Milosevo (SRB)
Nika Ivano-Frankivsk (UA)

čas ( time )
Piatok 1. Február (Friday 1. February)
89:00CK 179 Kiev A (UA) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
99:30MŠK Tesla Stropkov (SK) - FC Vojvodina Novo Milosevo (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1011:00CK 179 Kiev A (UA) - Nika Ivano-Frankivsk (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1111:30ESBANK RAP Radomsko (PL) - MŠK Tesla Stropkov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1213:00FC Vojvodina Novo Milosevo (SRB) - Nika Ivano-Frankivsk (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1313:30MŠK Tesla Stropkov (SK) - CK 179 Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1414:30ESBANK RAP Radomsko (PL) - FC Vojvodina Novo Milosevo (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

Rozpisy všetkých zápasov

31. január
štvrtok
rozpis zápasov >
1. február
piatok
rozpis zápasov >
2. február
sobota
rozpis zápasov >
3. február
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >