AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE
Print

A15 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov - white (SK)
1. FC Tatran Prešov - green (SK)
Slavoj Trebišov (SK)
Kelen SC (HU)
FK Humenné (SK)
Lider DJUSH Kobelyacka (UA)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
114:001.FC Tatran Prešov - white (SK) - 1. FC Tatran Prešov - green (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
214:30Slavoj Trebišov (SK) - Kelen SC (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
315:00FK Humenné (SK) - Lider DJUSH Kobelyacka (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
416:30Slavoj Trebišov (SK) - 1. FC Tatran Prešov - green (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
517:00Kelen SC (HU) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
617:30Lider DJUSH Kobelyacka (UA) - 1.FC Tatran Prešov - white (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
718:30FK Humenné (SK) - Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
819:001. FC Tatran Prešov - green (SK) - Lider DJUSH Kobelyacka (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
919:301.FC Tatran Prešov - white (SK) - Kelen SC (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

U8 Skupina ( Group ) A

FK Safi Prešov (SK)
AF Crow Košice (SK)
1.FC Tatran Prešov (SK)
FK Lokomotiv Kiev (UA)
DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)
NK Jaska - Jastrebarsko (CRO)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
1112:30AF Crow Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1213:00DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - NK Jaska - Jastrebarsko (CRO)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1313:30FK Lokomotiv Kiev (UA) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1415:30DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - AF Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1516:00NK Jaska - Jastrebarsko (CRO) - FK Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

U9 Skupina ( Group ) A

FK Dušanovac Belgrade (SRB)
1.FC Tatran Prešov (SK)
FK Lokomotiv Kiev (UA)
Dunakanyar Regio UFC (HU)
Monori SE (HU)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
128:00Monori SE (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
139:001.FC Tatran Prešov (SK) - Dunakanyar Regio UFC (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1410:30Monori SE (HU) - FK Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1511:30Dunakanyar Regio UFC (HU) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

U9 Skupina ( Group ) B

Nika Ivano-Frankivsk (UA)
ESBANK RAP Radomsko (PL)
Tehetség SE Jászberény (HU)
Móravárosi Kinizsi Húsos SE (HU)
Juventus Academy Košice (SK)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
168:30Móravárosi Kinizsi Húsos SE (HU) - Nika Ivano-Frankivsk (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
179:30Tehetség SE Jászberény (HU) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1810:00ESBANK RAP Radomsko (PL) - Móravárosi Kinizsi Húsos SE (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1911:00Juventus Academy Košice (SK) - Nika Ivano-Frankivsk (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2012:00ESBANK RAP Radomsko (PL) - Tehetség SE Jászberény (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

U10 Skupina ( Group ) A

CFT Prešov (SK)
Pokrova Lviv (UA)
FC Arsenal Minsk (BY)
NK Jaska Jastrebarsko (CRO)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
128:00FC Arsenal Minsk (BY) - CFT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
139:00Pokrova Lviv (UA) - NK Jaska Jastrebarsko (CRO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U10 Skupina ( Group ) B

FC Vojvodina Novo Milosevo (SRB)
FK Lokomotiv Kiev (UA)
FK Hubošovce Sergio (SK)
ESBANK RAP Radomsko (PL)
SDM Domino Bratislava (SK)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
148:30SDM Domino Bratislava (SK) - FK Hubošovce Sergio (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
159:30ESBANK RAP Radomsko (PL) - FC Vojvodina Novo Milosevo (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1610:00SDM Domino Bratislava (SK) - FK Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U10 Skupina ( Group ) C

1.FC Tatran Prešov (SK)
NK Mladost Klinča Sela (CRO)
UKS Klimontowianka Klimontow (PL)
Prikarpattia Ivano-Frankivsk (UA)
TJ Sokol Ľubotice (SK)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
1510:30TJ Sokol Ľubotice (SK) - UKS Klimontowianka Klimontow (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1611:30Prikarpattia Ivano-Frankivsk (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1712:30TJ Sokol Ľubotice (SK) - NK Mladost Klinča Sela (CRO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U10 Skupina ( Group ) D

AF Crow Košice (SK)
FK Dušanovac Belgrade (SRB)
FK Safi Prešov (SK)
DJUFK Bronka Dovhe (UA)
Budafoki LC (HU)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
1811:00Budafoki LC (HU) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1912:00DJUFK Bronka Dovhe (UA) - AF Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2013:00Budafoki LC (HU) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U13 Skupina ( Group ) A

Dunakanyar Regio UFC (HU)
FK Pokrok Sez Krompachy (SK)
NK Mladost Klinča Sela (CRO)
Olimp Uzhgorod (UA)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
128:00NK Mladost Klinča Sela (CRO) - Dunakanyar Regio UFC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
139:00FK Pokrok Sez Krompachy (SK) - Olimp Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia

U13 Skupina ( Group ) B

MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)
Junisty Gorodische (UA)
UKS Klimontowianka Klimontow (PL)
Pokrova Lviv A (UA)
Kóbánýáért Egyesulet (HU)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
148:30Kóbánýáért Egyesulet (HU) - UKS Klimontowianka Klimontow (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
159:30Pokrova Lviv A (UA) - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
1610:00Kóbánýáért Egyesulet (HU) - Junisty Gorodische (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia

U13 Skupina ( Group ) C

1.FC Tatran Prešov (SK)
FC Frunzenec Minsk (BY)
BSE Paloc Farkasok UPSE (HU)
Pokrova Lviv B (UA)
Nika Ivano-Frankivsk (UA)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
1510:30Nika Ivano-Frankivsk (UA) - BSE Paloc Farkasok UPSE (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
1611:30Pokrova Lviv B (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
1712:30Nika Ivano-Frankivsk (UA) - FC Frunzenec Minsk (BY)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
818:30FC Frunzenec Minsk (BY) - Pokrova Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia

U13 Skupina ( Group ) D

TJ Sokol Ľubotice (SK)
MFC Phoenix Kharkiv (UA)
FC Polet Nakovo (SRB)
DYUFK Elita-14 Buchach (UA)
Puebla Budapest (HU)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
1811:00Puebla Budapest (HU) - FC Polet Nakovo (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
1912:00DYUFK Elita-14 Buchach (UA) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia
2013:00Puebla Budapest (HU) - MFC Phoenix Kharkiv (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia

U11 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov (SK)
FKP Dúbravka Bratislava (SK)
Kincsem Lovaspark SE - white (HU)
DYUSSH 26 Kiev (UA)
Monori SE (HU)
Evroshpon Smyga (UA)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
2810:00FKP Dúbravka Bratislava (SK) - Monori SE (HU)ihrisko ( playground ) Mestská hala Lipany
2911:00DYUSSH 26 Kiev (UA) - Evroshpon Smyga (UA)ihrisko ( playground ) Mestská hala Lipany
3011:30Kincsem Lovaspark SE - white (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Mestská hala Lipany
3112:30DYUSSH 26 Kiev (UA) - FKP Dúbravka Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Mestská hala Lipany
3213:00Evroshpon Smyga (UA) - Kincsem Lovaspark SE - white (HU)ihrisko ( playground ) Mestská hala Lipany
3314:301.FC Tatran Prešov (SK) - Monori SE (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská

U11 Skupina ( Group ) B

Karpaty Lviv B (UA)
DYUSSH 26-2 Kiev (UA)
ESBANK RAP Radomsko (PL)
UKS Klimontowianka Klimontow (PL)
Budafoki LC (HU)
ObFZ Prešov výber (SK)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
348:30DYUSSH 26-2 Kiev (UA) - Budafoki LC (HU)ihrisko ( playground ) Mestská hala Lipany
359:00UKS Klimontowianka Klimontow (PL) - ObFZ Prešov výber (SK)ihrisko ( playground ) Mestská hala Lipany
369:30ESBANK RAP Radomsko (PL) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) Mestská hala Lipany
3710:30UKS Klimontowianka Klimontow (PL) - DYUSSH 26-2 Kiev (UA)ihrisko ( playground ) Mestská hala Lipany
3913:30Karpaty Lviv B (UA) - Budafoki LC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Hotelová Akadémia

U11 Skupina ( Group ) C

Karpaty Lviv A (UA)
FK Dušanovac Belgrade (SRB)
Kincsem Lovaspark SE - red (HU)
TJ Sokol Ľubotice (SK)
Újpest FC (HU)
AF Crow Košice (SK)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
4014:00FK Dušanovac Belgrade (SRB) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) Mestská hala Lipany
4114:30TJ Sokol Ľubotice (SK) - AF Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) Mestská hala Lipany
4215:00Kincsem Lovaspark SE - red (HU) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) Mestská hala Lipany
4315:30TJ Sokol Ľubotice (SK) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) Mestská hala Lipany
4416:00AF Crow Košice (SK) - Kincsem Lovaspark SE - red (HU)ihrisko ( playground ) Mestská hala Lipany
4516:30Karpaty Lviv A (UA) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) Mestská hala Lipany

U12 Skupina ( Group ) A

CK 179 Kiev B (UA)
Mateszalkai MTK (HU)
DYUFK Elita-14 Buchach (UA)
FK Safi Prešov (SK)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
138:00DYUFK Elita-14 Buchach (UA) - CK 179 Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
148:30Mateszalkai MTK (HU) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská

U12 Skupina ( Group ) B

1.FC Tatran Prešov - GIRLS (SK)
FK Lev Yashin Kiev (UA)
TJ Sokol Brezovica (SK)
Újpest FC (HU)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
1511:00TJ Sokol Brezovica (SK) - 1.FC Tatran Prešov - GIRLS (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
1611:30FK Lev Yashin Kiev (UA) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská

U12 Skupina ( Group ) C

MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)
Atlet Kiev A (UA)
Eger SE (HU)
DJUFS Zinedine Uzhgorod A (UA)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
179:00Eger SE (HU) - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
189:30Atlet Kiev A (UA) - DJUFS Zinedine Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská

U12 Skupina ( Group ) D

1.FC Tatran Prešov (SK)
FC Frunzenec Minsk (BY)
DJUFS Zinedine Uzhgorod B (UA)
BSE Paloc Farkasok UPSE (HU)
Atlet Kiev B (UA)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
1510:00Atlet Kiev B (UA) - DJUFS Zinedine Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
1610:30BSE Paloc Farkasok UPSE (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
1713:00Atlet Kiev B (UA) - FC Frunzenec Minsk (BY)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská

U12 Skupina ( Group ) E

CK 179 Kiev A (UA)
ESBANK RAP Radomsko (PL)
MŠK Tesla Stropkov (SK)
FC Vojvodina Novo Milosevo (SRB)
Nika Ivano-Frankivsk (UA)

čas ( time )
Sobota 2. Február (Saturday 2. February)
1812:00Nika Ivano-Frankivsk (UA) - MŠK Tesla Stropkov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
1912:30FC Vojvodina Novo Milosevo (SRB) - CK 179 Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská
2013:30Nika Ivano-Frankivsk (UA) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala ZŠ Sibirská

Rozpisy všetkých zápasov

31. január
štvrtok
rozpis zápasov >
1. február
piatok
rozpis zápasov >
2. február
sobota
rozpis zápasov >
3. február
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >