AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U8 SKUPINA A

Skupina o 1.-5. miesto            
Group for 1st - 5th place            
ND1 31.1.2016 12:30 Dušanovac Belgrade (SRB)   4:0   FC VSS Košice (SK)   ZŠ Važecká
ND2 31.1.2016 14:00 CSMS Iasi (RO)   2:1   FK Junior ŠACA (SK)   ZŠ Važecká
ND3 31.1.2016 15:30 Dušanovac Belgrade (SRB)   3:1   Arkonia Szczecin (PL)   ZŠ Važecká
ND4 31.1.2016 17:00 FK Junior ŠACA (SK)   2:1 - Dušanovac Belgrade (SRB)   ZŠ Važecká
ND5 31.1.2016 18:30 FC VSS Košice (SK)   4:4 - CSMS Iasi (RO)   ZŠ Važecká
               
Pondelok 1. február ( Monday 1st February )          
ND6 1.2.2016 10:00 Arkonia Szczecin (PL) 2:2   FK Junior ŠACA (SK)   ZŠ Važecká
ND7 1.2.2016 10:30 CSMS Iasi (RO) 2:5 - Dušanovac Belgrade (SRB)   ZŠ Važecká
ND8 1.2.2016 13:30 FC VSS Košice (SK) 2:2 - FK Junior ŠACA (SK)   ZŠ Važecká
ND9 1.2.2016 14:30 Arkonia Szczecin (PL) 2:0 - FC VSS Košice (SK)   ZŠ Važecká
ND10 1.2.2016 15:30 CSMS Iasi (RO) 1:2 - Arkonia Szczecin (PL)   ZŠ Važecká
               
Skupina o 6.-10. miesto            
Group for 6th - 10th place            
NE1 31.1.2016 12:00 CFT Academy Prešov (SK)   2:3   SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét ZŠ Važecká
NE2 31.1.2016 13:30 FAMT Prešov (SK)   3:2   FK Jablonec, z.s. (CZ)   ZŠ Važecká
NE3 31.1.2016 15:00 SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét 4:1  FK Humenné (SK)   ZŠ Važecká
NE4 31.1.2016 16:30 FK Jablonec, z.s. (CZ)   2:0 CFT Academy Prešov (SK)   ZŠ Važecká
NE5 31.1.2016 18:00 SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) 2:1 FAMT Prešov (SK)   ZŠ Važecká
               
Pondelok 1. február ( Monday 1st February )          
NE6 1.2.2016 9:00 FK Humenné (SK) 0 3k FK Jablonec, z.s. (CZ)   ZŠ Važecká
NE7 1.2.2016 9:30 FAMT Prešov (SK) 1:1   CFT Academy Prešov (SK)   ZŠ Važecká
NE8 1.2.2016 11:30 CFT Academy Prešov (SK) 3:0 k   FK Humenné (SK)   ZŠ Važecká
NE9 1.2.2016 12:30 FK Jablonec, z.s. (CZ) 0 2 SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét ZŠ Važecká
NE10 1.2.2016 14:00 FAMT Prešov (SK) 3 0k FK Humenné (SK)   ZŠ Važecká
               
Skupina o 11.-15. miesto            
Group for 11st - 15th place            
NF1 31.1.2016 11:30 1. FC TATRAN (green) (SK)   1:4   CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) ZŠ Važecká
NF2 31.1.2016 13:00 ŠK Vrakuňa Bratislava (SK)   1:0   RAFC Budapest (HU)   ZŠ Važecká
NF3 31.1.2016 14:30 CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) 7:0    1. FC TATRAN (white) (SK)   ZŠ Važecká
NF4 31.1.2016 16:00 RAFC Budapest (HU)   2:3 - 1. FC TATRAN (green) (SK)   ZŠ Važecká
NF5 31.1.2016 17:30 CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) 1:2 ŠK Vrakuňa Bratislava (SK)   ZŠ Važecká
               
Pondelok 1. február ( Monday 1st February )          
NF6 1.2.2016 8:00 1. FC TATRAN (white) (SK) 0 2 RAFC Budapest (HU)   ZŠ Važecká
NF7 1.2.2016 8:30 ŠK Vrakuňa Bratislava (SK) 3 3 1. FC TATRAN (green) (SK)   ZŠ Važecká
NF8 1.2.2016 11:00 CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) 3:0 RAFC Budapest (HU)   ZŠ Važecká
NF9 1.2.2016 12:00 1. FC TATRAN (white) (SK) 1 1 1. FC TATRAN (green) (SK)   ZŠ Važecká
NF10 1.2.2016 13:00 ŠK Vrakuňa Bratislava (SK) 3:0   1. FC TATRAN (white) (SK)   ZŠ Važecká
               
16:30 - 17:30 Slávnostné ukončenie turnaja ( End-Up Ceremony ) Športová hala PU ( PU Sports Hall)     
               

1. miesto (1st place):  Dušanovac Belgrade (SRB)

2. miesto (2nd place):  Arkonia Szczecin (PL)

3. miesto (3rd place):  FK Junior ŠACA (SK)

 

Vyhodnotenie hráčov ( Evaluation of players ) :   

Najlepší strelec ( Best goal kicker ) :  Veljko Žurič,  Dušanovac Belgrade (SRB)          

Najlepší brankár ( Best goal keeper ) :  Patrik Pavlenko, FK Junior ŠACA (SK)       

Najlepší hráč ( Best player ) :  Gliwa Jakub, Arkonia Szczecin (PL)                 

 

Hviezdy turnaja ( Stars of the tournament ) :

Patrik Pavlenko, FK Junior ŠACA (SK)

Veljko Žurič,  Dušanovac Belgrade (SRB)

Gliwa Jakub, Arkonia Szczecin (PL)

Bejenariu Denis, CSMS Iasi (RO)

Šimon Koribský, FC VSS Košice (SK)

Ilie Vlad, CSMS Iasi (RO)

 



Arkonia Szczecin (PL)1. FC TATRAN (white) (SK)FK Jablonec, z.s. (CZ)FK Junior ŠACA (SK)FK Humenné (SK)
Arkonia Szczecin (PL)9 : 04 : 31 : 15 : 2
1. FC TATRAN (white) (SK)0 : 90 : 40 : 30 : 8
FK Jablonec, z.s. (CZ)3 : 44 : 00 : 21 : 1
FK Junior ŠACA (SK)1 : 13 : 02 : 03 : 1
FK Humenné (SK)2 : 58 : 01 : 11 : 3
SKÓRE
SCORE
19 : 60 : 248 : 79 : 212 : 9
BODY
POINTS
1004104
MIESTO
RANK
15423
Aktualizované 01.02.2016 17:22

Tabuľka kategória U8 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Arkonia Szczecin (PL)431019 : 610
2.FK Junior ŠACA (SK)43109 : 210
3.FK Humenné (SK)411212 : 94
4.FK Jablonec, z.s. (CZ)41128 : 74
5.1. FC TATRAN (white) (SK)40040 : 240

Tabuľka kategória U8 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.CSMS Iasi (RO)431019 : 610
2.SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)430116 : 89
3.FAMT Prešov (SK)41219 : 95
4.CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)410312 : 193
5.ŠK Vrakuňa Bratislava (SK)40134 : 181

Tabuľka kategória U8 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Dušanovac Belgrade (SRB)440028 : 212
2.FC VSS Košice (SK)430117 : 69
3.CFT Academy Prešov (SK)41127 : 144
4.RAFC Budapest (HU)41125 : 214
5.1. FC TATRAN (green) (SK)40044 : 180