AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U9 SKUPINA C

O 21.-24. miesto ( for 21st - 24th place )            
N1 31.1.2016 14:30 SZTK-Erima I.   0:8 DJUSSH Smorgon   Športová hala PU
N2 31.1.2016 15:00 Borovljany Isloch    0:0 (0:2 PK) Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác A   Športová hala PU
O 23. miesto ( for 23rd place )            
N3 31.1.2016 18:30 SZTK-Erima I.   0:2 Borovljany Isloch    Športová hala PU
O 21. miesto ( for 21st place )            
N4 31.1.2016 19:00 DJUSSH Smorgon   0:0 (2:3 PK) Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác A   Športová hala PU
               
O 17.-20. miesto ( for 17th - 20th place )            
N5 31.1.2016 15:30 FC VSS Košice    3:3 (PK 1:2) CFT Academy Slovakia   Športová hala PU
N6 31.1.2016 16:00 CFT Academy Prešov    0:0 (PK 4:5) RAFC Budapest   Športová hala PU
O 19. miesto ( for 19th place )            
N7 31.1.2016 19:30 FC VSS Košice    2:0 CFT Academy Prešov    Športová hala PU
O 17. miesto ( for 17th place )            
N8 1.2.2016 8:00 CFT Academy Slovakia   - RAFC Budapest   Športová hala PU
               
O 13.-16. miesto ( for 13th - 16th place )            
N9 31.1.2016 16:30 MFK Frýdek-Místek    1:2 1.FC TATRAN Prešov (white)   Športová hala PU
N10 31.1.2016 17:00 FK SAFI Prešov   0:2 CSMS Iasi   Športová hala PU
O 15. miesto ( for 15th place )            
N11 1.2.2016 8:30 MFK Frýdek-Místek    0:1 FK SAFI Prešov   Športová hala PU
O 13. miesto ( for 13th place )            
N12 1.2.2016 9:00 1.FC TATRAN Prešov (white)   0:2 CSMS Iasi   Športová hala PU
               
O 9.-12. miesto ( for 9th - 12th place )            
N13 31.1.2016 17:30 1.FC TATRAN Prešov (green)   2:2 (0:2) Dušanovac Belgrade   Športová hala PU
N14 31.1.2016 18:00 SJFSSOR Užhorod   3:2 FK Galaktik Košice   Športová hala PU
O 11. miesto ( for 11th place )            
N15 1.2.2016 9:30 1.FC TATRAN Prešov (green)  

1:1 (3:2PK)

FK Galaktik Košice   Športová hala PU
O 9. miesto ( for 9th place )            
N16 1.2.2016 10:00 Dušanovac Belgrade   1:0 SJFSSOR Užhorod   Športová hala PU
               
Pondelok 1. február ( Monday 1st February )          
               
Štvrťfinále ( quarter - final)            
               
P1 1.2.2016 10:30 FC Chayka im. V.Lobanovskogo Kiev 1:1 /1:2PK/ Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác B   Športová hala PU
P2 1.2.2016 11:00 SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét 2:1   Talent Targowek Warszawa   Športová hala PU
P3 1.2.2016 11:30 FAMT Prešov 3:1 - SZTK-Erima II.   Športová hala PU
P4 1.2.2016 12:00 Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen 1:2   ESBANK RAP Radomsko    Športová hala PU
               
Semifinále ( semi - final)            
               
P5 1.2.2016 12:30 Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác B 3:3 (2:3)   SC.Hiros-Ép Egyesulet Kecskemet   Športová hala PU
P6 1.2.2016 13:30 ESBANK RAP Radomsko  7:0 - FAMT Prešov   Športová hala PU
               
O 7. miesto ( for 7th place )            
P9 1.2.2016 13:00 SZTK-Erima II. 0:5   Talent Targowek Warszawa   Športová hala PU
O 5. miesto ( for 5th place )            
P10 1.2.2016 14:00 Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen 2:4   FC Chayka im. V.Lobanovskogo Kiev   Športová hala PU
               
               
o 3. miesto ( for 3rd place )            
P7 1.2.2016 14:30 Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác B 1:2   FAMT Prešov   Športová hala PU
               
finále ( final )              
P8 1.2.2016 15:00 SC.Hiros-Ép Egyesulet Kecskemet 1:1 (2:1PK) ESBANK RAP Radomsko   Športová hala PU
               
               
               

1. miesto (1st place):  SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)

2. miesto (2nd place):  ESBANK RAP Radomsko (PL)

3. miesto (3rd place):  FAMT Prešov (SK)

 

Vyhodnotenie hráčov ( Evaluation of players ) :   

Najlepší strelec ( Best goal kicker ) :  Fleig Áron, SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)             

Najlepší brankár ( Best goal keeper ) :   Novák Samuel, FAMT Prešov (SK)      

Najlepší hráč ( Best player ) :   Zielinki  Bartek,  ESBANK RAP Radomsko (PL)          

 

Hviezdy turnaja ( Stars of the tournament ) :

Novák Samuel, FAMT Prešov (SK)

Zielinki  Bartek,  ESBANK RAP Radomsko (PL)

Fleig Áron, SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)

Nowak Damian, Talent Targowek Warszawa (PL)

Pališčák Tobiáš, FK SAFI Prešov (SK)

Mezey Regö, Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác B (HU)

 



CSMS Iasi (RO)FAMT Prešov (SK)Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác A (HU)Talent Targowek Warszawa (PL)RAFC Budapest (HU)FK Galaktik Košice (SK)
CSMS Iasi (RO)1 : 13 : 01 : 32 : 00 : 1
FAMT Prešov (SK)1 : 13 : 03 : 131. 1. Nedeľa13:00Športová hala Nábrežná2 : 1
Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác A (HU)0 : 30 : 30 : 40 : 11 : 2
Talent Targowek Warszawa (PL)3 : 11 : 34 : 02 : 02 : 0
RAFC Budapest (HU)0 : 231. 1. Nedeľa13:00Športová hala Nábrežná1 : 00 : 22 : 3
FK Galaktik Košice (SK)1 : 01 : 22 : 10 : 23 : 2
SKÓRE
SCORE
7 : 59 : 31 : 1312 : 43 : 77 : 7
BODY
POINTS
71001239
MIESTO
RANK
426153
Aktualizované 01.02.2016 17:22

Tabuľka kategória U9 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Talent Targowek Warszawa (PL)540112 : 412
2.FAMT Prešov (SK)43109 : 310
3.FK Galaktik Košice (SK)53027 : 79
4.CSMS Iasi (RO)52127 : 57
5.RAFC Budapest (HU)41033 : 73
6.Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác A (HU)50051 : 130

Tabuľka kategória U9 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)440014 : 612
2.Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác B (HU)540124 : 812
3.Dušanovac Belgrade (SRB)41216 : 65
4.1. FC TATRAN Prešov (white) (SK)51226 : 155
5.CFT Academy Slovakia (SK)51135 : 114
6.DJUSSH Smorgon (BY)50142 : 111

Tabuľka kategória U9 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Chayka im. V.Lobanovskogo Kiev (UA)541012 : 213
2.ESBANK RAP Radomsko (PL)531112 : 310
3.1. FC TATRAN Prešov (green) (SK)531114 : 310
4.MFK Frýdek-Místek (CZ)52039 : 86
5.FC VSS Košice (SK)511310 : 64
6.SZTK-Erima I. (HU)50050 : 350

Tabuľka kategória U9 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)541019 : 213
2.SZTK-Erima II. (HU)53116 : 610
3.SJFSSOR Uzghorod (UA)52219 : 38
4.FK SAFI Prešov (SK)51227 : 105
5.CFT Academy Prešov (SK)51223 : 115
6.Borovljany Isloch (BY)50052 : 140