AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U10 SKUPINA A

O 17.-20. miesto ( for 17th - 20th place )            
N1 31.1.2016 16:00 ŠK Futura Svidník    0:2 CFT Academy Slovakia    Športová hala Nábrežná
N2 31.1.2016 16:30 RAFC Budapest   1:3 Lokomotiv Kiev   Športová hala Nábrežná
O 19. miesto ( for 19th place )            
N3 31.1.2016 19:00 ŠK Futura Svidník    0:2 RAFC Budapest   Športová hala Nábrežná
O 17. miesto ( for 17th place )            
N4 31.1.2016 19:30 CFT Academy Slovakia    2:0 Lokomotiv Kiev   Športová hala Nábrežná
               
O 13.-16. miesto ( for 13th - 16th place )            
N5 31.1.2016 17:00 1. FC TATRAN Prešov (green)   3:0 Akademia Pilkarska Marcovia Marki  Športová hala Nábrežná
N6 31.1.2016 17:30 1. FC TATRAN Prešov (white)   1:3 FC VSS Košice    Športová hala Nábrežná
O 15. miesto ( for 15th place )            
N7 1.2.2016 8:30 1. FC TATRAN Prešov (white) 3 0 Akademia Pilkarska Marcovia Marki    Športová hala Nábrežná
O 13. miesto ( for 13th place )            
N8 1.2.2016 9:00 FC VSS Košice  3 2 1. FC TATRAN Prešov (green)   Športová hala Nábrežná
               
O 9.-12. miesto ( for 9th - 12th place )            
N9 31.1.2016 18:00 III.ker. TVE Budapest   0:2 MFK Dolný Kubín    Športová hala Nábrežná
N10 31.1.2016 18:30 FK Junior ŠACA 0 3K FAMT Prešov   Športová hala Nábrežná
O 11. miesto ( for 11th place )            
N11 1.2.2016 9:30 FK Junior ŠACA 0:3K   III.ker. TVE Budapest   Športová hala Nábrežná
O 9. miesto ( for 9th place )            
N12 1.2.2016 10:00 FAMT Prešov   0:2 MFK Dolný Kubín    Športová hala Nábrežná
               
Pondelok 1. február ( Monday 1st February )            
               
Štvrťfinále ( quarter - final)            
P1 1.2.2016 10:30 SJFSSOR Uzhgorod A 1 0 DVTK SE Miskolc   Športová hala Nábrežná
P2 1.2.2016 11:00 Akademia Sandecja Nowy Sacz 3 0 Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác Športová hala Nábrežná
P3 1.2.2016 11:30 Dušanovac Belgrade 3 1 SJFSSOR Uzhgorod B   Športová hala Nábrežná
P4 1.2.2016 12:00 SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét 3:2 FK Rača   Športová hala Nábrežná
               
O 7. miesto ( for 7th place )            
P9 1.2.2016 13:00 SJFSSOR Uzhgorod B 2:3 FK Rača Športová hala Nábrežná
O 5. miesto ( for 5th place )            
P10 1.2.2016 14:00 DVTK SE Miskolc 1:2 Foci Suli Kozhasznú Alapítvány-Vác Športová hala Nábrežná
Semifinále ( semi - final)              
               
P5 1.2.2016 12:30 SJFSSOR Uzhgorod A   0:1 Akademia Sandecja Nowy Sacz   Športová hala Nábrežná
P6 1.2.2016 13:30 SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét   3:2 Dušanovac Belgrade   Športová hala Nábrežná
               
o 3. miesto ( for 3rd place )            
P7 1.2.2016 14:30 SJFSSOR Uzhgorod A   0:2 Dušanovac Belgrade   Športová hala Nábrežná
               
finále ( final )              
P8 1.2.2016 15:00 Akademia Sandecja Nowy Sacz 0:5   SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét   Športová hala Nábrežná
               
               
               
16:30 - 17:30 Slávnostné ukončenie turnaja ( End-Up Ceremony ) Športová hala PU ( PU Sports Hall)     

 

1. miesto (1st place):  SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)

2. miesto (2nd place):  Akademia Sandecja Nowy Sacz (PL)

3. miesto (3rd place):  Dušanovac Belgrade (SRB)

 

Vyhodnotenie hráčov ( Evaluation of players ) :   

Najlepší strelec ( Best goal kicker ) :  Liberda Kacper,  Akademia Sandecja Nowy Sacz (PL)              

Najlepší brankár ( Best goal keeper ) :  Bojko Stanislav, SJFSSOR Uzhgorod A (UA)     

Najlepší hráč ( Best player ) :  Sallai David, SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)              

 

Hviezdy turnaja ( Stars of the tournament ) :

Bojko Stanislav, SJFSSOR Uzhgorod A (UA)

Liberda Kacper,  Akademia Sandecja Nowy Sacz (PL)

Sallai David, SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)

Krupa Zsolt, SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)

Piskor Krzysztof, Akademia Sandecja Nowy Sacz (PL)

Cerović Aleksa, Dušanovac Belgrade (SRB)

 

 

 

 

 



FK Rača (SK)1. FC TATRAN Prešov (green) (SK)III.ker. TVE Budapest (HU)SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ŠK Futura Svidník (SK)
FK Rača (SK)2 : 12 : 10 : 39 : 0
1. FC TATRAN Prešov (green) (SK)1 : 21 : 20 : 56 : 0
III.ker. TVE Budapest (HU)1 : 22 : 11 : 75 : 1
SJFSSOR Uzhgorod A (UA)3 : 05 : 07 : 18 : 0
ŠK Futura Svidník (SK)0 : 90 : 61 : 50 : 8
SKÓRE
SCORE
13 : 58 : 99 : 1123 : 11 : 28
BODY
POINTS
936120
MIESTO
RANK
24315
Aktualizované 01.02.2016 17:22

Tabuľka kategória U10 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SJFSSOR Uzhgorod A (UA)440023 : 112
2.FK Rača (SK)430113 : 59
3.III.ker. TVE Budapest (HU)42029 : 116
4.1. FC TATRAN Prešov (green) (SK)41038 : 93
5.ŠK Futura Svidník (SK)40041 : 280

Tabuľka kategória U10 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Dušanovac Belgrade (SRB)43107 : 210
2.Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác (HU)430114 : 49
3.FAMT Prešov (SK)42117 : 47
4.FC VSS Košice (SK)41038 : 83
5.Lokomotiv Kiev (UA)40041 : 190

Tabuľka kategória U10 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)431020 : 110
2.DVTK SE Miskolc (HU)431017 : 310
3.MFK Dolný Kubín (SK)420216 : 96
4.Akademia Pilkarska Marcovia Marki (PL)41035 : 243
5.CFT Academy Slovakia (SK)40041 : 220

Tabuľka kategória U10 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Akademia Sandecja Nowy Sacz (PL)440020 : 212
2.SJFSSOR Uzhgorod B (UA)42119 : 97
3.FK Junior ŠACA (SK)42025 : 56
4.1. FC TATRAN Prešov (white) (SK)41033 : 93
5.RAFC Budapest (HU)40135 : 171