AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U11 SKUPINA A

O 21.-23. miesto ( for 21st - 23rd place )            
N1 31.1.2016 17:30 Kőbányáért Egyesület 1:1 (2:1PK) - ŠK Futura Svidník    Spojená škola ĽP
N3 1.2.2016 7:30 FK Junior ŠACA 0:3 K - Kőbányáért Egyesület   Spojená škola ĽP
N4 1.2.2016 9:00 FK Junior ŠACA 0:3 K - ŠK Futura Svidník    Spojená škola ĽP
               
O 17.-20. miesto ( for 17th - 20th place )            
N5 31.1.2016 18:30 FK Poprad  2:1 - Dušanovac Belgrade   Spojená škola ĽP
N6 31.1.2016 18:30 ESBANK RAP Radomsko  1:1 (PK 1:2) - ObFZ Prešov   Športová hala HA
O 19. miesto ( for 19th place )              
N7 1.2.2016 8:30 Dušanovac Belgrade 0:3K - ESBANK RAP Radomsko    Spojená škola ĽP
O 17. miesto ( for 17th place )              
N8 1.2.2016 8:00 FK Poprad  6:0 - ObFZ Prešov   Spojená škola ĽP
               
O 13.-16. miesto ( for 13th - 16th place )            
N9 31.1.2016 19:00 III.ker. TVE Budapest   1:1(2:1 PK) SJFSSOR Uzhgorod B   Spojená škola ĽP
N10 31.1.2016 19:00 FK SAFI Prešov   2:3 RTK Budapest    Športová hala HA
O 15. miesto ( for 15th place )              
N11 1.2.2016 9:30 SJFSSOR Uzhgorod B   1:0 FK SAFI Prešov   Spojená škola ĽP
O 13. miesto ( for 13th place )              
N12 1.2.2016 10:00 III.ker. TVE Budapest   0:0 (1:20PK) RTK Budapest    Spojená škola ĽP
               
O 9.-12. miesto ( for 9th - 12th place )            
N13 31.1.2016 19:30 Akademia Pilkarska Marcovia Marki 0:3 k 1. FC TATRAN Prešov (white)   Spojená škola ĽP
N14 31.1.2016 19:30 MFK Zemplín Michalovce    2:0 FC Lokomotíva Košice   Športová hala HA
O 11. miesto ( for 11th place )              
N15 1.2.2016 10:30 Akademia Pilkarska Marcovia Marki   1:0 FC Lokomotíva Košice   Spojená škola ĽP
O 9. miesto ( for 9th place )              
N16 1.2.2016 11:00 1. FC TATRAN Prešov (white)   1:2 MFK Zemplín Michalovce    Spojená škola ĽP
               
Pondelok 1. február ( Monday 1st February )            
               
Štvrťfinále ( quarter - final)              
               
P1 1.2.2016 11:30 1. FC TATRAN Prešov (green)   3:0 ŠK Senec   Spojená škola ĽP
P2 1.2.2016 12:00 RAFC Budapest   1:1 (2:3) FAMT Prešov   Spojená škola ĽP
P3 1.2.2016 12:30 SJFSSOR Uzhgorod A   2:1 Monor SE   Spojená škola ĽP
P4 1.2.2016 13:00 Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen 0:0 (0:1) FC VSS Košice   Spojená škola ĽP
               
O 7. miesto ( for 7th place )              
P9 1.2.2016 14:00 RAFC Budapest

2:2 (3:2 PK)

Monor SE Spojená škola ĽP
O 5. miesto ( for 5th place )              
P10 1.2.2016 15:00 Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen -1:1 (1:2 pk) ŠK Senec Spojená škola ĽP
               
               
Semifinále ( semi - final)              
               
P5 1.2.2016 13:30 1. FC TATRAN Prešov (green)   2:1 FAMT Prešov   Spojená škola ĽP
P6 1.2.2016 14:30 FC VSS Košice   0:3 SJFSSOR Uzhgorod A   Spojená škola ĽP
               
o 3. miesto (for 3rd place)              
P7 1.2.2016 15:30 FAMT Prešov   1:6 FC VSS Košice   Spojená škola ĽP
               
finále ( final )              
P8 1.2.2016 16:00 1. FC TATRAN Prešov (green)   1:0 SJFSSOR Uzhgorod A   Spojená škola ĽP
               
               
               
16:30 - 17:30 Slávnostné ukončenie turnaja ( End-Up Ceremony ) Športová hala PU ( PU Sports Hall)     

 

1. miesto (1st place):  1. FC TATRAN Prešov (green) (SK)

2. miesto (2nd place):  SJFSSOR Uzhgorod A (UA)

3. miesto (3rd place):  FC VSS Košice (SK)

 

Vyhodnotenie hráčov ( Evaluation of players ) :   

Najlepší strelec ( Best goal kicker ) : Sabolčík Šimon, FC VSS Košice (SK)

Najlepší brankár ( Best goal keeper ) :  Pastirčák Matúš, 1. FC TATRAN Prešov (green) (SK)

Najlepší hráč ( Best player ) : Yuryshynec Nazar, SJFSSOR Uzhgorod A (UA)               

 

Hviezdy turnaja ( Stars of the tournament ) :

Pastirčák Matúš, 1. FC TATRAN Prešov (green) (SK)

Sabolčík Šimon, FC VSS Košice (SK)

Yuryshynec Nazar, SJFSSOR Uzhgorod A (UA)

Oros Arseniy, SJFSSOR Uzhgorod A (UA)

Pališčák Tomáš, FAMT Prešov (SK)

Ličák Michal, 1. FC TATRAN Prešov (green) (SK)

 



Akademia Pilkarska Marcovia Marki (PL)1. FC TATRAN Prešov (green) (SK)III.ker. TVE Budapest (HU)FK Poprad (SK)Kőbányáért Egyesület (HU)FC VSS Košice
Akademia Pilkarska Marcovia Marki (PL)0 : 42 : 22 : 131. 1. Nedeľa15:30Športová hala Nábrežná1 : 2
1. FC TATRAN Prešov (green) (SK)4 : 09 : 03 : 11 : 00 : 0
III.ker. TVE Budapest (HU)2 : 20 : 93 : 13 : 20 : 5
FK Poprad (SK)1 : 21 : 31 : 31 : 00 : 2
Kőbányáért Egyesület (HU)31. 1. Nedeľa15:30Športová hala Nábrežná0 : 12 : 30 : 10 : 7
FC VSS Košice2 : 10 : 05 : 02 : 07 : 0
SKÓRE
SCORE
5 : 917 : 18 : 194 : 102 : 1216 : 1
BODY
POINTS
41373013
MIESTO
RANK
413562
Aktualizované 01.02.2016 17:22

Tabuľka kategória U11 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1. FC TATRAN Prešov (green) (SK)541017 : 113
2.FC VSS Košice541016 : 113
3.III.ker. TVE Budapest (HU)52128 : 197
4.Akademia Pilkarska Marcovia Marki (PL)41125 : 94
5.FK Poprad (SK)51044 : 103
6.Kőbányáért Egyesület (HU)40042 : 120

Tabuľka kategória U11 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SJFSSOR Uzhgorod A (UA)440025 : 312
2.FAMT Prešov (SK)42119 : 67
3.FC Lokomotíva Košice (SK)41214 : 125
4.RTK Budapest (HU)41034 : 103
5.ObFZ Prešov (SK)40132 : 131
6.GKS SWIT Krzeszowice (PL)00000 : 00

Tabuľka kategória U11 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)541018 : 213
2.ŠK Senec (SK)540110 : 612
3.1. FC TATRAN Prešov (white) (SK)53027 : 69
4.SJFSSOR Uzhgorod B (UA)521212 : 87
5.Dušanovac Belgrade (SRB)51045 : 113
6.ŠK Futura Svidník (SK)50052 : 210

Tabuľka kategória U11 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.RAFC Budapest (HU)52307 : 39
2.Monor SE (HU)52306 : 29
3.MFK Zemplín Michalovce (SK)522110 : 38
4.FK SAFI Prešov (SK)52036 : 146
5.ESBANK RAP Radomsko (PL)51225 : 85
6.FK Junior ŠACA (SK)50232 : 62