AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U12 SKUPINA A

O 17.-19. miesto ( for 17th - 19th place )            
N1 31.1.2016 19:00 SJFSSOR Uzhgorod B 0 3K ŠK Futura Svidník    ZŠ Sibírska
               
O 13.-16. miesto ( for 13th - 16th place )            
N4 1.2.2016 7:30 DJUSSH Smorgon 1 3 Akademia Pilkarska Marcovia Marki    Športová hala Nábrežná
N5 1.2.2016 7:30 Tizenhárom Futball Club /Puebla FS/ 3 0k Talent Targowek Warszawa   ZŠ Sibírska
O 15. miesto ( for 15th place )            
N6 1.2.2016 10:30 DJUSSH Smorgon 0 6 Talent Targowek Warszawa   ZŠ Sibírska
O 13. miesto ( for 13th place )            
N7 1.2.2016 11:00 Akademia Pilkarska Marcovia Marki 3 1 Tizenhárom Futball Club/Puebla FS/   ZŠ Sibírska
               
O 9.-12. miesto ( for 9th - 12th place )            
N8 1.2.2016 8:00 F.K.CSIKSZEREDA 0 3k SK SAFI Prešov   Športová hala Nábrežná
N9 1.2.2016 8:00 FAMT Prešov 2 0 Slovan Duslo Šaľa   ZŠ Sibírska
O 11. miesto ( for 11th place )            
N10 1.2.2016 11:30 F.K. CSIKSZEREDA 0 3k Slovan Duslo Šaľa   ZŠ Sibírska
O 9. miesto ( for 9th place )            
N11 1.2.2016 12:00 SK SAFI Prešov 2:3 - FAMT Prešov   ZŠ Sibírska
               
Pondelok 1. február ( Monday 1st February )          
               
Štvrťfinále ( quarter - final)            
               
P1 1.2.2016 8:30 DVTK SE Miskolc 1 0 "Voskhod" Kiev   ZŠ Sibírska
P2 1.2.2016 9:00 SJFSSOR Uzhgorod A 5 0 FK Humenné   ZŠ Sibírska
P3 1.2.2016 9:30 1. FC TATRAN Prešov (green) 5 0 1. FC TATRAN Prešov (white)   ZŠ Sibírska
P4 1.2.2016 10:00 FC VSS Košice  3 2 Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác   ZŠ Sibírska
               
O 7. miesto ( for 7th place )            
P9 1.2.2016 13:30 Voskhod Kiev 0:3 K - FK Humenné   ZŠ Sibírska
O 5. miesto ( for 5th place )            
P10 1.2.2016 14:00 Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác 2:0 - 1.FC Tatran Prešov(white)   ZŠ Sibírska
               
               
Semifinále ( semi - final)            
               
P5 1.2.2016 12:30 DVTK SE Miskolc 0:1 - SJFSSOR Uzhgorod A   ZŠ Sibírska
P6 1.2.2016 13:00 FC VSS Košice 0:0 (2:1)   1.FC Tatran Prešov (green)   ZŠ Sibírska
               
o 3. miesto ( for 3rd place )            
P7 1.2.2016 14:30 DVTK SE Miskolc 1:2 - 1.FC Tatran Prešov (green)   ZŠ Sibírska
               
finále ( final )              
P8 1.2.2016 15:00 SJFSSOR Uzhgorod A 0:3 - FC VSS Košice    ZŠ Sibírska
               
               
               
16:30 - 17:30 Slávnostné ukončenie turnaja ( End-Up Ceremony ) Športová hala PU ( PU Sports Hall)   


 

 

 

1. miesto (1st place):  FC VSS Košice (SK)

2. miesto (2nd place):  SJFSSOR Uzhgorod A (UA)

3. miesto (3rd place):  1. FC TATRAN Prešov (green) (SK)

 

Vyhodnotenie hráčov ( Evaluation of players ) :   

Najlepší strelec ( Best goal kicker ) :  Kičun Eugen, SJFSSOR Uzhgorod A (UA)          

Najlepší brankár ( Best goal keeper ) : Jendral Adrian, 1. FC TATRAN Prešov (green) (SK)        

Najlepší hráč ( Best player ) :  Karafa Richard, FC VSS Košice (SK)               

 

Hviezdy turnaja ( Stars of the tournament ) :

Jendral Adrian, 1. FC TATRAN Prešov (green) (SK)

Kičun Eugen, SJFSSOR Uzhgorod A (UA)

Karafa Richard, FC VSS Košice (SK)

Bocskai Norbert,  Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác

Cisko Martin, 1. FC TATRAN Prešov (white)

Segeda Samuel, FC VSS Košice (SK)

 



Akademia Pilkarska Marcovia Marki FAMT PrešovDVTK SE Miskolc"Voskhod" KievDJUSSH SmorgonFC VSS Košice DJUSSH Smorgon
Akademia Pilkarska Marcovia Marki 3 : 10 : 33 : 431. 1. Nedeľa18:00ZŠ Sibírska0 : 4
FAMT Prešov1 : 31 : 42 : 01 : 22 : 0
DVTK SE Miskolc3 : 04 : 11 : 012 : 031. 1. Nedeľa16:30Športová hala HA
"Voskhod" Kiev4 : 30 : 20 : 15 : 20 : 0
DJUSSH Smorgon31. 1. Nedeľa18:00ZŠ Sibírska0 : 122 : 50 : 7
FC VSS Košice 4 : 02 : 131. 1. Nedeľa16:30Športová hala HA0 : 07 : 0
DJUSSH Smorgon0 : 2
SKÓRE
SCORE
6 : 127 : 920 : 19 : 82 : 2413 : 10 : 2
BODY
POINTS
361270100
MIESTO
RANK
5413726
Aktualizované 01.02.2016 17:22

Tabuľka kategória U12 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.DVTK SE Miskolc440020 : 112
2.FC VSS Košice 431013 : 110
3."Voskhod" Kiev52129 : 87
4.FAMT Prešov52037 : 96
5.Akademia Pilkarska Marcovia Marki 41036 : 123
6.DJUSSH Smorgon10010 : 20
7.DJUSSH Smorgon30032 : 240

Tabuľka kategória U12 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SJFSSOR Uzhgorod A440012 : 112
2.F.K.CSIKSZEREDA430119 : 59
3.1. FC TATRAN Prešov (white)42023 : 66
4.Slovan Duslo Šaľa41123 : 64
5.Tizenhárom Futball Club /Puebla FS/30121 : 111
6.ŠK Futura Svidník 30031 : 100

Tabuľka kategória U12 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1. FC TATRAN Prešov (green)330015 : 19
2.Foci Suli Közhasznú Alapítvány-Vác42116 : 57
3.FK Humenné41214 : 95
4.SK SAFI Prešov20112 : 51
5.Talent Targowek Warszawa30030 : 70
6.SJFSSOR Uzhgorod B (out of tournament)00000 : 00