AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U9 SKUPINA A

1. miesto/place: SJFSSOR Uzhgorod I. (UA)

2. miesto/place: FK Dušanovac Belgrade I. (SRB)

3. miesto/place: Dunakanyar Régió UFC (HU)

 

Najlepší hráč/Best player: Veljko Žurič -  FK Dušanovac Belgrade I. (SRB)

Najlepší strelec/Best scorer: Dudynets Vasyl - SJFSSOR Uzhgorod I. (UA)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Varga Nimród - Dunakanyar Régió UFC (HU)

 

ALL STARS:

Veljko Žurič - FK Dušanovac Belgrade I. (SRB)

Dudynets Vasyl -  SJFSSOR Uzhgorod I. (UA)

Varga Nimród -  Dunakanyar Régió UFC (HU)

Marko Kočič - FK Dušanovac Belgrade I. (SRB)

Iványi Zente - Dunakanyar Régió UFC (HU)

Bodnar Mykyta - SJFSSOR Uzhgorod I. (UA)



FK Dušanovac Belgrade I.
(SRB)
1.FC Tatran Prešov (green)
(SK)
Kőbányáért Egyesület Budapest
(HU)
RAFC Budapest
(HU)
III.ker. TVE Budapest
(HU)
CFT Prešov - Sokol Ľubotice
(SK)
SJFSSOR Uzhgorod I.
(UA)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
FK Dušanovac Belgrade I.
(SRB)
9 : 05 : 15 : 08 : 05 : 01 : 233 : 3152
1.FC Tatran Prešov (green)
(SK)
0 : 91 : 11 : 21 : 02 : 41 : 106 : 2646
Kőbányáért Egyesület Budapest
(HU)
1 : 51 : 12 : 02 : 10 : 00 : 66 : 1384
RAFC Budapest
(HU)
0 : 52 : 10 : 22 : 20 : 40 : 64 : 2045
III.ker. TVE Budapest
(HU)
0 : 80 : 11 : 22 : 23 : 50 : 86 : 2617
CFT Prešov - Sokol Ľubotice
(SK)
0 : 54 : 20 : 04 : 05 : 30 : 1213 : 22103
SJFSSOR Uzhgorod I.
(UA)
2 : 110 : 16 : 06 : 08 : 012 : 044 : 2181
Aktualizované 05.02.2017 16:08

Tabuľka kategória U9 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SJFSSOR Uzhgorod I. (UA)660044 : 218
2.FK Dušanovac Belgrade I. (SRB)650133 : 315
3.CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)631213 : 2210
4.Kőbányáért Egyesület Budapest (HU)62226 : 138
5.RAFC Budapest (HU)61144 : 204
6.1.FC Tatran Prešov (green) (SK)61146 : 264
7.III.ker. TVE Budapest (HU)60156 : 261

Tabuľka kategória U9 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Dunakanyar Régió UFC (HU)660015 : 118
2.FK Suzirya Svalyava (UA)641113 : 313
3.1.FC Tatran Prešov (white) (SK)63129 : 710
4.SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)630313 : 119
5.FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)61143 : 94
6.CFR 1907 Cluj Napoca (white) (RO)61145 : 144
7.CFT Academy Veľký Šariš - Hertnik (SK)61053 : 163

Tabuľka kategória U9 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) (RO)760124 : 918
2.FAMT Prešov (SK)751113 : 316
3.DVTK Miskolc (HU)732212 : 411
4.CFT Academy MFK Vranov n.Topľou (SK)73049 : 129
5.FC Petržalka akadémia (SK)72239 : 108
6.Grund 1986 FC Budapest (HU)72238 : 148
7.SJFSSOR Uzhgorod II. (UA)71338 : 146
8.FA Benecol Košice (SK)70256 : 232




Sunday 5. February Štvrťfinále ( quarter - final)
ND1
07:30
Športová hala PU
SJFSSOR Uzhgorod I. - DVTK Miskolc
3 : 1
ND2
08:00
Športová hala PU
Dunakanyar Régió UFC - 1.FC Tatran Prešov (white)
3 : 0
ND3
08:30
Športová hala PU
CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) - FK Suzirya Svalyava
0 : 0
PK 2:3
ND4
09:00
Športová hala PU
FK Dušanovac Belgrade I. - FAMT Prešov
4 : 1
Sunday 5. February Semifinále ( semi - final)
ND5
11:30
Športová hala Nábrežná
SJFSSOR Uzhgorod I. - Dunakanyar Régió UFC
4 : 0
ND6
12:00
Športová hala Nábrežná
FK Dušanovac Belgrade I. - FK Suzirya Svalyava
1 : 1
PK 1:0
Sunday 5. February O 3. miesto ( for 3rd place )
ND7
14:30
Športová hala Nábrežná
Dunakanyar Régió UFC - FK Suzirya Svalyava
1 : 0
Sunday 5. February finále ( final )
ND8
15:00
Športová hala Nábrežná
SJFSSOR Uzhgorod I. - FK Dušanovac Belgrade I.
2 : 0


Rozpisy všetkých zápasov

2. február
štvrtok
rozpis zápasov >
3. február
piatok
rozpis zápasov >
4. február
sobota
rozpis zápasov >
5. február
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >