AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U10 SKUPINA C

1. miesto/place: FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk (UA)

2. miesto/place: FK Dušanovac Belgrade (SRB)

3. miesto/place: 1.FC Tatran Prešov (SK)

 

Najlepší hráč/Best player: Pavlović Andrej - FK Dušanovac Belgrade (SRB)

Najlepší strelec/Best scorer: Redushko Bohdan - FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk (UA)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Griger Dávid - 1.FC Tatran Prešov (SK)

 
ALL STARS:
 
Pavlović Andrej - FK Dušanovac Belgrade (SRB)
Redushko Bohdan - FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk (UA)
Griger Dávid - 1.FC Tatran Prešov (SK)
Blaško Filip - 1.FC Tatran Prešov (SK)
Tysak Maxim - FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk (UA)
Petakovič Andrej -  FK Dušanovac Belgrade (SRB)
 


FK SAFI Prešov
(SK)
1.FC Tatran Prešov A12 girls
(SK)
Dunakanyar Régió UFC
(HU)
FC Petržalka akadémia
(SK)
FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk A
(UA)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
FK SAFI Prešov
(SK)
1 : 01 : 50 : 20 : 62 : 1334
1.FC Tatran Prešov A12 girls
(SK)
0 : 10 : 80 : 40 : 40 : 1705
Dunakanyar Régió UFC
(HU)
5 : 18 : 04 : 11 : 318 : 592
FC Petržalka akadémia
(SK)
2 : 04 : 01 : 40 : 77 : 1163
FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk A
(UA)
6 : 04 : 03 : 17 : 020 : 1121
Aktualizované 05.02.2017 16:08

Tabuľka kategória U10 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk A (UA)440020 : 112
2.Dunakanyar Régió UFC (HU)430118 : 59
3.FC Petržalka akadémia (SK)42027 : 116
4.FK SAFI Prešov (SK)41032 : 133
5.1.FC Tatran Prešov A12 girls (SK)40040 : 170

Tabuľka kategória U10 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FK Dušanovac Belgrade (SRB)430115 : 59
2.1.FC Tatran Prešov (green) (SK)42117 : 47
3.FK Pohronie Žiar nad Hronom (SK)41214 : 45
4.FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk B (UA)40314 : 93
5.CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)40225 : 132

Tabuľka kategória U10 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FK Proleter Zrenjanin (SRB)330011 : 29
2.FAMT Prešov (SK)32016 : 56
3.CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)31026 : 43
4.FC CROW Slavia Košice (SK)30031 : 130
5.SJFSSOR Uzhgorod II. (out of tournament) (UA)00000 : 00

Tabuľka kategória U10 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SJFSSOR Uzhgorod I. (UA)33006 : 09
2.SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)32016 : 16
3.VSS Košice (SK)31023 : 63
4.1.FC Tatran Prešov (white) (SK)30031 : 90




Saturday 4. February Skupina o 17.-19. miesto (Group for 17th - 19th pl
NG1
16:00
Športová hala PU
CFT Prešov - Sokol Ľubotice - 1.FC Tatran Prešov A12 girls
0 : 2
NG2
18:30
Športová hala PU
1.FC Tatran Prešov A12 girls - SJFSSOR Uzhgorod II. (out of tournament)
0 : 1
Sunday 5. February Skupina o 17.-19. miesto (Group for 17th - 19th pl
NG3
07:30
Športová hala HA
SJFSSOR Uzhgorod II. (out of tournament) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice
1 : 2
Saturday 4. February Skupina o 9.-16. miesto (Group for 9th - 16th plac
NF1
16:30
Športová hala PU
FK Pohronie Žiar nad Hronom - 1.FC Tatran Prešov (white)
4 : 0
NF2
17:00
Športová hala PU
CFT Academy Hanušovce nad Topľou - FK SAFI Prešov
3 : 1
NF3
17:30
Športová hala PU
FC Petržalka akadémia - FC CROW Slavia Košice
3 : 1
NF4
18:00
Športová hala PU
VSS Košice - FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk B
8 : 0
Sunday 5. February Skupina o 9.-16. miesto (Group for 9th - 16th plac
NF7
08:00
Športová hala HA
1.FC Tatran Prešov (white) - FK SAFI Prešov
0 : 0
PK 2:3
NF8
08:30
Športová hala HA
FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk B - FC CROW Slavia Košice
0 : 2
NF5
09:00
Športová hala HA
FK Pohronie Žiar nad Hronom - CFT Academy Hanušovce nad Topľou
2 : 1
NF6
09:30
Športová hala HA
VSS Košice - FC Petržalka akadémia
3 : 1
Saturday 4. February Skupina o 1.-8. miesto (Group for 1st - 8th place)
NE1
19:00
Športová hala PU
FK Dušanovac Belgrade - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét
0 : 0
PK 4:3
NE3
19:30
Športová hala PU
FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk A - FAMT Prešov
2 : 0
NE2
20:00
Športová hala Nábrežná
FK Proleter Zrenjanin - Dunakanyar Régió UFC
4 : 3
NE4
20:30
Športová hala Nábrežná
SJFSSOR Uzhgorod I. - 1.FC Tatran Prešov (green)
0 : 1
Sunday 5. February Skupina o 1.-8. miesto (Group for 1st - 8th place)
NE7
09:30
Športová hala PU
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét - Dunakanyar Régió UFC
2 : 1
NE8
10:00
Športová hala PU
SJFSSOR Uzhgorod I. - FAMT Prešov
3 : 0
NE5
10:30
Športová hala PU
FK Dušanovac Belgrade - FK Proleter Zrenjanin
3 : 1
NE6
11:00
Športová hala PU
1.FC Tatran Prešov (green) - FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk A
0 : 4
Sunday 5. February O 15. miesto ( for 15th place )
NF9
10:00
Športová hala HA
1.FC Tatran Prešov (white) - FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk B
2 : 0
Sunday 5. February O 13. miesto ( for 13th place )
NF10
10:30
Športová hala HA
FK SAFI Prešov - FC CROW Slavia Košice
3 : 1
Sunday 5. February O 11. miesto ( for 11th place )
NF11
11:00
Športová hala HA
CFT Academy Hanušovce nad Topľou - FC Petržalka akadémia
1 : 1
PK 2:1
Sunday 5. February O 7. miesto ( for 7th place )
NE9
11:30
Športová hala PU
Dunakanyar Régió UFC - FAMT Prešov
3 : 0
Sunday 5. February O 9. miesto ( for 9th place )
NF12
11:30
Športová hala HA
FK Pohronie Žiar nad Hronom - VSS Košice
3 : 2
Sunday 5. February O 5. miesto ( for 5th place )
NE10
12:00
Športová hala PU
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét - SJFSSOR Uzhgorod I.
2 : 0
Sunday 5. February O 3. miesto ( for 3rd place )
NE11
14:30
Športová hala PU
FK Proleter Zrenjanin - 1.FC Tatran Prešov (green)
1 : 1
PK 0:1
Sunday 5. February finále ( final )
NE12
15:00
Športová hala PU
FK Dušanovac Belgrade - FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk A
0 : 3


Rozpisy všetkých zápasov

2. február
štvrtok
rozpis zápasov >
3. február
piatok
rozpis zápasov >
4. február
sobota
rozpis zápasov >
5. február
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >