AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U11 SKUPINA B

1. miesto/place: SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)

2. miesto/place: Újpest FC (HU)

3. miesto/place: SJFSSOR Uzhgorod (UA)

 

Najlepší hráč/Best player: Kiss Andráś - Újpest FC (HU)

Najlepší strelec/Best scorer: Želipský Dominik - FK Rača (SK)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Makadi Martin -  SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)

 

ALL STARS:

Kiss Andráś - Újpest FC (HU)

Želipský Dominik - FK Rača (SK)

Makadi Martin -  SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)

Hayovych Dmytro - SJFSSOR Uzhgorod (UA)
Dániel Sallai - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)
Bóta Zsigmond -  Újpest FC (HU)


1.FC Tatran Prešov (white)
(SK)
Újpest FC
(HU)
FK Inter Bratislava II.
(SK)
Csep-Gól FC Budapest
(HU)
DJUFS Zinedine Uzhgorod
(UA)
SK Kladno (blue)
(CZ)
VSS Košice
(SK)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
1.FC Tatran Prešov (white)
(SK)
0 : 10 : 62 : 60 : 11 : 30 : 03 : 1717
Újpest FC
(HU)
1 : 02 : 12 : 12 : 10 : 24 : 111 : 6151
FK Inter Bratislava II.
(SK)
6 : 01 : 20 : 10 : 11 : 21 : 19 : 746
Csep-Gól FC Budapest
(HU)
6 : 21 : 21 : 00 : 11 : 10 : 39 : 975
DJUFS Zinedine Uzhgorod
(UA)
1 : 01 : 21 : 01 : 00 : 10 : 24 : 594
SK Kladno (blue)
(CZ)
3 : 12 : 02 : 11 : 11 : 00 : 09 : 3142
VSS Košice
(SK)
0 : 01 : 41 : 13 : 02 : 00 : 07 : 593
Aktualizované 05.02.2017 16:08

Tabuľka kategória U11 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Újpest FC (HU)650111 : 615
2.SK Kladno (blue) (CZ)64209 : 314
3.VSS Košice (SK)62317 : 59
4.DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)63034 : 59
5.Csep-Gól FC Budapest (HU)62139 : 97
6.FK Inter Bratislava II. (SK)61149 : 74
7.1.FC Tatran Prešov (white) (SK)60153 : 171

Tabuľka kategória U11 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)660030 : 118
2.SJFSSOR Uzhgorod (UA)641118 : 613
3.FK Rača (SK)631218 : 710
4.FAMT Prešov (SK)61324 : 116
5.Testvériség SE Budapest (HU)61238 : 165
6.SK Kladno (white) (CZ)61143 : 234
7.FC Vzlyot Minsk (BY)60243 : 202

Tabuľka kategória U11 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1.FC Tatran Prešov (green) (SK)54019 : 212
2.FC Petržalka akadémia (SK)540113 : 812
3.FK Inter Bratislava I. (SK)521211 : 97
4.III.ker. TVE Budapest (HU)52125 : 57
5.FK Suzirya Svalyava (UA)52037 : 86
6.RAFC Budapest (HU)50052 : 150




Sunday 5. February Osemfinále ( eight - final)
ND1
07:30
SŠ Ľ. Podjavorinskej
1.FC Tatran Prešov (green) - FK Inter Bratislava II.
4 : 3
ND2
07:30
ZŠ Sibírska
VSS Košice - FK Rača
1 : 1
PK 0:1
ND3
08:00
SŠ Ľ. Podjavorinskej
Újpest FC - FK Suzirya Svalyava
1 : 0
ND4
08:00
ZŠ Sibírska
FK Inter Bratislava I. - FAMT Prešov
1 : 0
ND5
08:30
SŠ Ľ. Podjavorinskej
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét - Csep-Gól FC Budapest
1 : 0
ND6
08:30
ZŠ Sibírska
SK Kladno (blue) - III.ker. TVE Budapest
0 : 2
ND7
09:00
SŠ Ľ. Podjavorinskej
FC Petržalka akadémia - Testvériség SE Budapest
1 : 1
PK 0:2
ND8
09:00
ZŠ Sibírska
SJFSSOR Uzhgorod - DJUFS Zinedine Uzhgorod
3 : 1
Sunday 5. February Štvrťfinále ( quarter - final)
ND9
12:00
Športová hala HA
1.FC Tatran Prešov (green) - FK Rača
1 : 2
ND10
12:30
Športová hala HA
Újpest FC - FK Inter Bratislava I.
1 : 1
PK 3:2
ND11
12:30
Športová hala PU
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét - III.ker. TVE Budapest
5 : 1
ND12
13:00
Športová hala PU
Testvériség SE Budapest - SJFSSOR Uzhgorod
0 : 2
Sunday 5. February Semifinále ( semi - final)
ND13
14:00
Športová hala HA
FK Rača - Újpest FC
2 : 3
ND14
14:00
Športová hala PU
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét - SJFSSOR Uzhgorod
4 : 0
Sunday 5. February O 3. miesto ( for 3rd place )
ND15
15:30
Športová hala PU
FK Rača - SJFSSOR Uzhgorod
2 : 3
Sunday 5. February finále ( final )
ND16
16:00
Športová hala PU
Újpest FC - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét
0 : 5


Rozpisy všetkých zápasov

2. február
štvrtok
rozpis zápasov >
3. február
piatok
rozpis zápasov >
4. február
sobota
rozpis zápasov >
5. február
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >