AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U13 SKUPINA A

1. miesto/place: FK Suzirya Svalyava (UA)

2. miesto/place: 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)

3. miesto/place: Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)

 

Najlepší hráč/Best player: Batai Tamás - Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)

Najlepší strelec/Best scorer: Hodia Dmytro - FK Suzirya Svalyava (UA)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Šurima Michal -  1.FC Tatran Prešov (SK)

 

ALL STARS:

Batai Tamás - Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)

Hodia Dmytro - FK Suzirya Svalyava (UA)

Šurima Michal -  1.FC Tatran Prešov (SK)

Vaškanin Filip - 1.FK Svidník (SK)

Demjanovič Mikuláš - 1.FC Tatran Prešov (SK)



1.FC Tatran Prešov (green)
(SK)
Juventus Academy Košice
(SK)
Powala Taczów I.
(PL)
TJ Sokol Ľubotice
(SK)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
1.FC Tatran Prešov (green)
(SK)
1 : 17 : 03 : 011 : 171
Juventus Academy Košice
(SK)
1 : 12 : 22 : 15 : 452
Powala Taczów I.
(PL)
0 : 72 : 22 : 04 : 943
TJ Sokol Ľubotice
(SK)
0 : 31 : 20 : 21 : 704
Aktualizované 05.02.2017 16:08

Tabuľka kategória U13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1.FC Tatran Prešov (green) (SK)321011 : 17
2.Juventus Academy Košice (SK)31205 : 45
3.Powala Taczów I. (PL)31114 : 94
4.TJ Sokol Ľubotice (SK)30031 : 70

Tabuľka kategória U13 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1.FC Tatran Prešov (white) (SK)330030 : 09
2.MŠK Tesla Stropkov (SK)320112 : 66
3.Csep-Gól FC Budapest (HU)30120 : 121
4.Powala Taczów II. (PL)30120 : 241

Tabuľka kategória U13 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1.FK Svidník (SK)32109 : 37
2.FAMT Prešov (SK)32108 : 37
3.TJ Roháče Zuberec (SK)30124 : 61
4.III.ker. TVE Budapest (HU)30122 : 111

Tabuľka kategória U13 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FK Suzirya Svalyava (UA)321020 : 37
2.Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)321015 : 27
3.FK SAFI Prešov (SK)30122 : 131
4.FK Pokrok Krompachy (SK)30121 : 201




Saturday 4. February Skupina o 9.-16. miesto (Group for 9th - 16th plac
NF1
11:00
Športová hala Sabinov
FK Pokrok Krompachy - Powala Taczów I.
0 : 4
NF2
11:30
Športová hala Sabinov
III.ker. TVE Budapest - Csep-Gól FC Budapest
1 : 2
NF3
12:00
Športová hala Sabinov
Powala Taczów II. - TJ Roháče Zuberec
1 : 1
PK 4:3
NF4
12:30
Športová hala Sabinov
TJ Sokol Ľubotice - FK SAFI Prešov
3 : 2
Sunday 5. February Skupina o 9.-16. miesto (Group for 9th - 16th plac
NF7
09:30
ZŠ Sibírska
FK Pokrok Krompachy - III.ker. TVE Budapest
0 : 1
NF8
10:00
ZŠ Sibírska
FK SAFI Prešov - TJ Roháče Zuberec
2 : 0
NF5
10:30
ZŠ Sibírska
Powala Taczów I. - Csep-Gól FC Budapest
0 : 3
NF6
11:00
ZŠ Sibírska
TJ Sokol Ľubotice - Powala Taczów II.
3 : 0
Saturday 4. February Skupina o 1.-8. miesto (Group for 1st - 8th place)
NG1
13:30
Športová hala Sabinov
Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen - 1.FC Tatran Prešov (green)
3 : 3
PK 3:1
NG2
14:00
Športová hala Sabinov
FAMT Prešov - 1.FC Tatran Prešov (white)
1 : 3
NG3
14:30
Športová hala Sabinov
MŠK Tesla Stropkov - 1.FK Svidník
3 : 3
PK 1:3
NG4
15:00
Športová hala Sabinov
Juventus Academy Košice - FK Suzirya Svalyava
0 : 3
Sunday 5. February Skupina o 1.-8. miesto (Group for 1st - 8th place)
NG7
11:30
ZŠ Sibírska
1.FC Tatran Prešov (green) - FAMT Prešov
4 : 0
NG8
12:00
ZŠ Sibírska
Juventus Academy Košice - MŠK Tesla Stropkov
0 : 2
NG5
12:30
ZŠ Sibírska
Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen - 1.FC Tatran Prešov (white)
0 : 3
NG6
13:00
ZŠ Sibírska
FK Suzirya Svalyava - 1.FK Svidník
3 : 0
Sunday 5. February O 15. miesto ( for 15th place )
NF9
11:30
SŠ Ľ. Podjavorinskej
FK Pokrok Krompachy - TJ Roháče Zuberec
3 : 0
Sunday 5. February O 13. miesto ( for 13th place )
NF10
13:00
Športová hala HA
III.ker. TVE Budapest - FK SAFI Prešov
1 : 2
Sunday 5. February O 11. miesto ( for 11th place )
NF11
13:00
SŠ Ľ. Podjavorinskej
Powala Taczów I. - Powala Taczów II.
0 : 0
Sunday 5. February O 9. miesto ( for 9th place )
NF12
13:30
Športová hala PU
Csep-Gól FC Budapest - TJ Sokol Ľubotice
0 : 0
Sunday 5. February O 5. miesto ( for 5th place )
NG10
13:30
Športová hala HA
1.FC Tatran Prešov (green) - MŠK Tesla Stropkov
3 : 0
Sunday 5. February O 7. miesto ( for 7th place )
NG9
13:30
SŠ Ľ. Podjavorinskej
FAMT Prešov - Juventus Academy Košice
1 : 1
PK 1:2
Sunday 5. February O 3. miesto ( for 3rd place )
NG11
14:30
Športová hala HA
Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen - 1.FK Svidník
5 : 0
Sunday 5. February finále ( final )
NG12
15:00
Športová hala HA
1.FC Tatran Prešov (white) - FK Suzirya Svalyava
1 : 2


Rozpisy všetkých zápasov

2. február
štvrtok
rozpis zápasov >
3. február
piatok
rozpis zápasov >
4. február
sobota
rozpis zápasov >
5. február
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >