AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE
Print

U9 Skupina ( Group ) A

FK Dušanovac Belgrade I. (SRB)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Kőbányáért Egyesület Budapest (HU)
RAFC Budapest (HU)
III.ker. TVE Budapest (HU)
CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
SJFSSOR Uzhgorod I. (UA)

čas ( time )
Štvrtok 2. Február (Thursday 2. February)
116:00FK Dušanovac Belgrade I. (SRB) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
48:00Kőbányáért Egyesület Budapest (HU) - RAFC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
58:00III.ker. TVE Budapest (HU) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
68:30SJFSSOR Uzhgorod I. (UA) - FK Dušanovac Belgrade I. (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
109:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Kőbányáért Egyesület Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1210:00RAFC Budapest (HU) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1410:30CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - SJFSSOR Uzhgorod I. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2616:00FK Dušanovac Belgrade I. (SRB) - Kőbányáért Egyesület Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2716:30RAFC Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2817:00III.ker. TVE Budapest (HU) - SJFSSOR Uzhgorod I. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2917:30Kőbányáért Egyesület Budapest (HU) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
3018:00FK Dušanovac Belgrade I. (SRB) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
368:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - SJFSSOR Uzhgorod I. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
378:30CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - RAFC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4210:00RAFC Budapest (HU) - FK Dušanovac Belgrade I. (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4410:30III.ker. TVE Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4611:00SJFSSOR Uzhgorod I. (UA) - Kőbányáért Egyesület Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
5413:00Kőbányáért Egyesület Budapest (HU) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
5613:30SJFSSOR Uzhgorod I. (UA) - RAFC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
5914:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FK Dušanovac Belgrade I. (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6617:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U9 Skupina ( Group ) B

FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)
Dunakanyar Régió UFC (HU)
CFR 1907 Cluj Napoca (white) (RO)
CFT Academy Veľký Šariš - Hertnik (SK)
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
FK Suzirya Svalyava (UA)

čas ( time )
Štvrtok 2. Február (Thursday 2. February)
217:00FK Dušanovac Belgrade II. (SRB) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
78:30CFR 1907 Cluj Napoca (white) (RO) - CFT Academy Veľký Šariš - Hertnik (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
89:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
99:00FK Suzirya Svalyava (UA) - FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1310:00CFT Academy Veľký Šariš - Hertnik (SK) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1510:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FK Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1711:30Dunakanyar Régió UFC (HU) - CFR 1907 Cluj Napoca (white) (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2415:00FK Dušanovac Belgrade II. (SRB) - CFR 1907 Cluj Napoca (white) (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2515:30CFT Academy Veľký Šariš - Hertnik (SK) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
3118:30SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - FK Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
3219:00CFR 1907 Cluj Napoca (white) (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
3419:30FK Dušanovac Belgrade II. (SRB) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
389:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - FK Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
409:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - CFT Academy Veľký Šariš - Hertnik (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4811:30CFT Academy Veľký Šariš - Hertnik (SK) - FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
5012:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
5212:30FK Suzirya Svalyava (UA) - CFR 1907 Cluj Napoca (white) (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6014:30CFR 1907 Cluj Napoca (white) (RO) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6115:00FK Suzirya Svalyava (UA) - CFT Academy Veľký Šariš - Hertnik (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6215:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6718:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U9 Skupina ( Group ) C

Grund 1986 FC Budapest (HU)
FAMT Prešov (SK)
CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) (RO)
SJFSSOR Uzhgorod II. (UA)
DVTK Miskolc (HU)
FA Benecol Košice (SK)
FC Petržalka akadémia (SK)
CFT Academy MFK Vranov n.Topľou (SK)

čas ( time )
Štvrtok 2. Február (Thursday 2. February)
317:30Grund 1986 FC Budapest (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
119:30CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) (RO) - SJFSSOR Uzhgorod II. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1611:00DVTK Miskolc (HU) - FA Benecol Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
5511:30SJFSSOR Uzhgorod II. (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1812:00FC Petržalka akadémia (SK) - CFT Academy MFK Vranov n.Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1912:30FA Benecol Košice (SK) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2013:00SJFSSOR Uzhgorod II. (UA) - DVTK Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2113:30CFT Academy MFK Vranov n.Topľou (SK) - CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2214:00FAMT Prešov (SK) - FC Petržalka akadémia (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2314:30DVTK Miskolc (HU) - CFT Academy MFK Vranov n.Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
3319:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - SJFSSOR Uzhgorod II. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
3519:30CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) (RO) - FC Petržalka akadémia (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
399:00FA Benecol Košice (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
419:30CFT Academy MFK Vranov n.Topľou (SK) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
4310:00FC Petržalka akadémia (SK) - DVTK Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
4510:30FAMT Prešov (SK) - CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
4711:00SJFSSOR Uzhgorod II. (UA) - FA Benecol Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
4911:30Grund 1986 FC Budapest (HU) - FC Petržalka akadémia (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
5112:00DVTK Miskolc (HU) - CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
5312:30FA Benecol Košice (SK) - CFT Academy MFK Vranov n.Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
5713:30FAMT Prešov (SK) - DVTK Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
5814:00FA Benecol Košice (SK) - FC Petržalka akadémia (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
6316:00CFT Academy MFK Vranov n.Topľou (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6416:30CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) (RO) - FA Benecol Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6517:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - DVTK Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6818:30SJFSSOR Uzhgorod II. (UA) - CFT Academy MFK Vranov n.Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6919:00CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) (RO) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
7019:30FC Petržalka akadémia (SK) - SJFSSOR Uzhgorod II. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U10 Skupina ( Group ) C

FK SAFI Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov A12 girls (SK)
Dunakanyar Régió UFC (HU)
FC Petržalka akadémia (SK)
FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk A (UA)

čas ( time )
Štvrtok 2. Február (Thursday 2. February)
116:00FK SAFI Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov A12 girls (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
418:30Dunakanyar Régió UFC (HU) - 1.FC Tatran Prešov A12 girls (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
1212:301.FC Tatran Prešov A12 girls (SK) - FC Petržalka akadémia (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1614:30Dunakanyar Régió UFC (HU) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1715:001.FC Tatran Prešov A12 girls (SK) - FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk A (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2016:30FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk A (UA) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2118:00FK SAFI Prešov (SK) - FC Petržalka akadémia (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
288:30FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk A (UA) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2911:00FC Petržalka akadémia (SK) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
3413:30FC Petržalka akadémia (SK) - FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk A (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U10 Skupina ( Group ) A

FK Dušanovac Belgrade (SRB)
CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk B (UA)
FK Pohronie Žiar nad Hronom (SK)

čas ( time )
Štvrtok 2. Február (Thursday 2. February)
216:30FK Dušanovac Belgrade (SRB) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
318:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
59:00FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk B (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
810:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
911:00FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk B (UA) - FK Pohronie Žiar nad Hronom (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2218:30CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FK Pohronie Žiar nad Hronom (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2319:00FK Dušanovac Belgrade (SRB) - FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk B (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
258:00FK Pohronie Žiar nad Hronom (SK) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
3011:30CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk B (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
3112:00FK Pohronie Žiar nad Hronom (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U10 Skupina ( Group ) B

SJFSSOR Uzhgorod II. (out of tournament) (UA)
FAMT Prešov (SK)
FK Proleter Zrenjanin (SRB)
CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)
FC CROW Slavia Košice (SK)

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
69:30SJFSSOR Uzhgorod II. (out of tournament) (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
710:00FK Proleter Zrenjanin (SRB) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1011:30SJFSSOR Uzhgorod II. (out of tournament) (UA) - FC CROW Slavia Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1112:00FAMT Prešov (SK) - FK Proleter Zrenjanin (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1313:00CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - FC CROW Slavia Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
2419:30FK Proleter Zrenjanin (SRB) - SJFSSOR Uzhgorod II. (out of tournament) (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
268:00FAMT Prešov (SK) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
278:30FC CROW Slavia Košice (SK) - FK Proleter Zrenjanin (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
3212:30CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - SJFSSOR Uzhgorod II. (out of tournament) (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
3313:00FC CROW Slavia Košice (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U10 Skupina ( Group ) D

1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
SJFSSOR Uzhgorod I. (UA)
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)
VSS Košice (SK)

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
1413:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - SJFSSOR Uzhgorod I. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1514:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1815:30SJFSSOR Uzhgorod I. (UA) - VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
1916:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
3514:00SJFSSOR Uzhgorod I. (UA) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
3614:30VSS Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U11 Skupina ( Group ) B

1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
Újpest FC (HU)
FK Inter Bratislava II. (SK)
Csep-Gól FC Budapest (HU)
DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)
SK Kladno (blue) (CZ)
VSS Košice (SK)

čas ( time )
Štvrtok 2. Február (Thursday 2. February)
117:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
38:00FK Inter Bratislava II. (SK) - Csep-Gól FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
58:30DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1712:30SK Kladno (blue) (CZ) - VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2114:00Újpest FC (HU) - SK Kladno (blue) (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2214:30VSS Košice (SK) - FK Inter Bratislava II. (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2415:00Csep-Gól FC Budapest (HU) - DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2615:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - SK Kladno (blue) (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2816:00VSS Košice (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
3016:30FK Inter Bratislava II. (SK) - DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
3217:00SK Kladno (blue) (CZ) - Csep-Gól FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
399:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FK Inter Bratislava II. (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4010:00Újpest FC (HU) - DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4412:00Csep-Gól FC Budapest (HU) - VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4713:30VSS Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4814:00FK Inter Bratislava II. (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4914:30DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - SK Kladno (blue) (CZ)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
5616:30Csep-Gól FC Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
5917:00DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
5717:00SK Kladno (blue) (CZ) - FK Inter Bratislava II. (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
6118:00Újpest FC (HU) - Csep-Gól FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

U11 Skupina ( Group ) C

FAMT Prešov (SK)
FK Rača (SK)
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)
SK Kladno (white) (CZ)
Testvériség SE Budapest (HU)
FC Vzlyot Minsk (BY)
SJFSSOR Uzhgorod (UA)

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
28:30FAMT Prešov (SK) - FK Rača (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1211:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - SK Kladno (white) (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1411:30Testvériség SE Budapest (HU) - FC Vzlyot Minsk (BY)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1612:00SJFSSOR Uzhgorod (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2013:30FK Rača (SK) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2314:30SK Kladno (white) (CZ) - Testvériség SE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2515:00FC Vzlyot Minsk (BY) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2715:30FAMT Prešov (SK) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2916:00SK Kladno (white) (CZ) - FK Rača (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
3116:30Testvériség SE Budapest (HU) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
3317:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - FC Vzlyot Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
358:00FAMT Prešov (SK) - Testvériség SE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
378:30FK Rača (SK) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
4110:30FC Vzlyot Minsk (BY) - SK Kladno (white) (CZ)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4311:30SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - Testvériség SE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
5014:30SK Kladno (white) (CZ) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
5215:00Testvériség SE Budapest (HU) - FK Rača (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
5415:30SJFSSOR Uzhgorod (UA) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
6017:30FC Vzlyot Minsk (BY) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
5817:30SJFSSOR Uzhgorod (UA) - SK Kladno (white) (CZ)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
6319:00FK Rača (SK) - FC Vzlyot Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

U11 Skupina ( Group ) A

FK Suzirya Svalyava (UA)
III.ker. TVE Budapest (HU)
RAFC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
FK Inter Bratislava I. (SK)
FC Petržalka akadémia (SK)

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
48:00FK Suzirya Svalyava (UA) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
79:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK Inter Bratislava I. (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
89:30FC Petržalka akadémia (SK) - FK Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1010:30RAFC Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1111:00FK Inter Bratislava I. (SK) - FC Petržalka akadémia (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1512:00RAFC Budapest (HU) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1813:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Petržalka akadémia (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
348:00FK Suzirya Svalyava (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
368:30III.ker. TVE Budapest (HU) - FC Petržalka akadémia (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
389:00FK Inter Bratislava I. (SK) - RAFC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4211:00RAFC Budapest (HU) - FK Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4512:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
5315:30FC Petržalka akadémia (SK) - RAFC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
5516:00FK Inter Bratislava I. (SK) - FK Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
6218:30III.ker. TVE Budapest (HU) - FK Inter Bratislava I. (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

U12 Skupina ( Group ) C

1.FC Tatran Prešov A14 girls (out of tournament) (SK)
FAMT Prešov (SK)
FK SAFI Prešov (SK)
Testvériség SE Budapest (HU)
SJFSSOR Uzhgorod (UA)
RTK Budapest (HU)

čas ( time )
Štvrtok 2. Február (Thursday 2. February)
116:301.FC Tatran Prešov A14 girls (out of tournament) (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
38:00FK SAFI Prešov (SK) - Testvériség SE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
48:30SJFSSOR Uzhgorod (UA) - RTK Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
710:00SJFSSOR Uzhgorod (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
810:30Testvériség SE Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov A14 girls (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
1312:30RTK Budapest (HU) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
1914:30Testvériség SE Budapest (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
2015:001.FC Tatran Prešov A14 girls (out of tournament) (SK) - RTK Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
2115:30FK SAFI Prešov (SK) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
3313:00RTK Budapest (HU) - Testvériség SE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3614:30FAMT Prešov (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3715:00SJFSSOR Uzhgorod (UA) - 1.FC Tatran Prešov A14 girls (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3815:30FAMT Prešov (SK) - RTK Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3916:001.FC Tatran Prešov A14 girls (out of tournament) (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
4016:30Testvériség SE Budapest (HU) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej

U12 Skupina ( Group ) B

Újpest FC (HU)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
RAFC Budapest (HU)
VSS Košice (SK)
FK Proleter Zrenjanin II. (SRB)

čas ( time )
Štvrtok 2. Február (Thursday 2. February)
217:30Újpest FC (HU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
59:00RAFC Budapest (HU) - VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
69:30Újpest FC (HU) - FK Proleter Zrenjanin II. (SRB)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
1212:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - RAFC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1413:00VSS Košice (SK) - FK Proleter Zrenjanin II. (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1814:00RAFC Budapest (HU) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
3112:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3212:30FK Proleter Zrenjanin II. (SRB) - RAFC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3413:30VSS Košice (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3514:00FK Proleter Zrenjanin II. (SRB) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej

U12 Skupina ( Group ) A

FK Proleter Zrenjanin I. (SRB)
ObFZ Prešov (SK)
FK Sparta Minsk (BY)
DVTK Miskolc (HU)
III.ker. TVE Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
911:00FK Proleter Zrenjanin I. (SRB) - ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
1011:30FK Sparta Minsk (BY) - DVTK Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
1112:00III.ker. TVE Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
1513:00FK Sparta Minsk (BY) - ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
1613:30DVTK Miskolc (HU) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
1714:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK Proleter Zrenjanin I. (SRB)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
2216:00III.ker. TVE Budapest (HU) - FK Sparta Minsk (BY)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
2316:30ObFZ Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
2417:00FK Proleter Zrenjanin I. (SRB) - DVTK Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
259:00ObFZ Prešov (SK) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
269:30DVTK Miskolc (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
2710:00FK Sparta Minsk (BY) - FK Proleter Zrenjanin I. (SRB)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
2810:30DVTK Miskolc (HU) - ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
2911:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK Sparta Minsk (BY)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3011:30FK Proleter Zrenjanin I. (SRB) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej

U8 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)
FAMT Prešov (SK)
First Vienna FC 1894 (AT)
FK Dušanovac Belgrade (SRB)
FC CROW Slavia Košice (SK)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
CFT Academy Slovakia (SK)
Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
18:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
28:30SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
39:00First Vienna FC 1894 (AT) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
49:30FC CROW Slavia Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
510:00CFT Academy Slovakia (SK) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
610:30FAMT Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
711:00FK Dušanovac Belgrade (SRB) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
811:30CFT Academy Slovakia (SK) - First Vienna FC 1894 (AT)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
912:00FC CROW Slavia Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1012:30FK Dušanovac Belgrade (SRB) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1113:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1213:30FC CROW Slavia Košice (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1314:00First Vienna FC 1894 (AT) - Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1414:30SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1515:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1615:30FAMT Prešov (SK) - First Vienna FC 1894 (AT)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1716:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1816:30Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1917:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FC CROW Slavia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
2015:00First Vienna FC 1894 (AT) - FC CROW Slavia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2115:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2216:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2316:30FAMT Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2417:00Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2517:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - First Vienna FC 1894 (AT)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2618:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2718:30FC CROW Slavia Košice (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2819:00First Vienna FC 1894 (AT) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2919:30SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
3120:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
3020:00FK Dušanovac Belgrade (SRB) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Nedeľa 5. Február (Sunday 5. February)
327:30CFT Academy Slovakia (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
338:00FK Dušanovac Belgrade (SRB) - FC CROW Slavia Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
348:30First Vienna FC 1894 (AT) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
359:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
369:30FAMT Prešov (SK) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
3710:00FK Dušanovac Belgrade (SRB) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
3810:30Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU) - FC CROW Slavia Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
3911:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - First Vienna FC 1894 (AT)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4012:30CFT Academy Slovakia (SK) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4113:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4213:30FC CROW Slavia Košice (SK) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4314:00Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4414:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
4515:30Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U13 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Juventus Academy Košice (SK)
Powala Taczów I. (PL)
TJ Sokol Ľubotice (SK)

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
18:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
29:00Powala Taczów I. (PL) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
510:30Juventus Academy Košice (SK) - Powala Taczów I. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
611:00TJ Sokol Ľubotice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
912:30Juventus Academy Košice (SK) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
218:30Powala Taczów I. (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

U13 Skupina ( Group ) B

MŠK Tesla Stropkov (SK)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
Powala Taczów II. (PL)
Csep-Gól FC Budapest (HU)

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
39:30MŠK Tesla Stropkov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
410:00Powala Taczów II. (PL) - Csep-Gól FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
711:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Powala Taczów II. (PL)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
812:00Csep-Gól FC Budapest (HU) - MŠK Tesla Stropkov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1013:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Csep-Gól FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
2410:00Powala Taczów II. (PL) - MŠK Tesla Stropkov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

U13 Skupina ( Group ) C

TJ Roháče Zuberec (SK)
FAMT Prešov (SK)
III.ker. TVE Budapest (HU)
1.FK Svidník (SK)

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
1113:30TJ Roháče Zuberec (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1214:00III.ker. TVE Budapest (HU) - 1.FK Svidník (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1515:30FAMT Prešov (SK) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1616:001.FK Svidník (SK) - TJ Roháče Zuberec (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1917:30FAMT Prešov (SK) - 1.FK Svidník (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
239:30III.ker. TVE Budapest (HU) - TJ Roháče Zuberec (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

U13 Skupina ( Group ) D

FK SAFI Prešov (SK)
FK Pokrok Krompachy (SK)
Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)
FK Suzirya Svalyava (UA)

čas ( time )
Piatok 3. Február (Friday 3. February)
1314:30FK SAFI Prešov (SK) - FK Pokrok Krompachy (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1415:00Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU) - FK Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1716:30FK Pokrok Krompachy (SK) - Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1817:00FK Suzirya Svalyava (UA) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
2018:00FK Pokrok Krompachy (SK) - FK Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
229:00Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

Rozpisy všetkých zápasov

2. február
štvrtok
rozpis zápasov >
3. február
piatok
rozpis zápasov >
4. február
sobota
rozpis zápasov >
5. február
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >