AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE
Print

U8 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)
FAMT Prešov (SK)
First Vienna FC 1894 (AT)
FK Dušanovac Belgrade (SRB)
FC CROW Slavia Košice (SK)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
CFT Academy Slovakia (SK)
Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
2015:00First Vienna FC 1894 (AT) - FC CROW Slavia Košice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2115:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2216:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2316:30FAMT Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2417:00Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2517:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - First Vienna FC 1894 (AT)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2618:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2718:30FC CROW Slavia Košice (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2819:00First Vienna FC 1894 (AT) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2919:30SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
3120:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

U9 Skupina ( Group ) A

FK Dušanovac Belgrade I. (SRB)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Kőbányáért Egyesület Budapest (HU)
RAFC Budapest (HU)
III.ker. TVE Budapest (HU)
CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
SJFSSOR Uzhgorod I. (UA)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
368:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - SJFSSOR Uzhgorod I. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
378:30CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - RAFC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4210:00RAFC Budapest (HU) - FK Dušanovac Belgrade I. (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4410:30III.ker. TVE Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4611:00SJFSSOR Uzhgorod I. (UA) - Kőbányáért Egyesület Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
5413:00Kőbányáért Egyesület Budapest (HU) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
5613:30SJFSSOR Uzhgorod I. (UA) - RAFC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
5914:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FK Dušanovac Belgrade I. (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6617:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U9 Skupina ( Group ) B

FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)
Dunakanyar Régió UFC (HU)
CFR 1907 Cluj Napoca (white) (RO)
CFT Academy Veľký Šariš - Hertnik (SK)
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
FK Suzirya Svalyava (UA)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
389:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - FK Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
409:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - CFT Academy Veľký Šariš - Hertnik (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
4811:30CFT Academy Veľký Šariš - Hertnik (SK) - FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
5012:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
5212:30FK Suzirya Svalyava (UA) - CFR 1907 Cluj Napoca (white) (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6014:30CFR 1907 Cluj Napoca (white) (RO) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6115:00FK Suzirya Svalyava (UA) - CFT Academy Veľký Šariš - Hertnik (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6215:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6718:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U9 Skupina ( Group ) C

Grund 1986 FC Budapest (HU)
FAMT Prešov (SK)
CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) (RO)
SJFSSOR Uzhgorod II. (UA)
DVTK Miskolc (HU)
FA Benecol Košice (SK)
FC Petržalka akadémia (SK)
CFT Academy MFK Vranov n.Topľou (SK)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
399:00FA Benecol Košice (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
419:30CFT Academy MFK Vranov n.Topľou (SK) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
4310:00FC Petržalka akadémia (SK) - DVTK Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
4510:30FAMT Prešov (SK) - CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
4711:00SJFSSOR Uzhgorod II. (UA) - FA Benecol Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
4911:30Grund 1986 FC Budapest (HU) - FC Petržalka akadémia (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
5112:00DVTK Miskolc (HU) - CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) (RO)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
5312:30FA Benecol Košice (SK) - CFT Academy MFK Vranov n.Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
5713:30FAMT Prešov (SK) - DVTK Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
5814:00FA Benecol Košice (SK) - FC Petržalka akadémia (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
6316:00CFT Academy MFK Vranov n.Topľou (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6416:30CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) (RO) - FA Benecol Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6517:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - DVTK Miskolc (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6818:30SJFSSOR Uzhgorod II. (UA) - CFT Academy MFK Vranov n.Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6919:00CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) (RO) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
7019:30FC Petržalka akadémia (SK) - SJFSSOR Uzhgorod II. (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U10 Skupina ( Group ) A

FK Dušanovac Belgrade (SRB)
CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk B (UA)
FK Pohronie Žiar nad Hronom (SK)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
258:00FK Pohronie Žiar nad Hronom (SK) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
3011:30CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk B (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
3112:00FK Pohronie Žiar nad Hronom (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U10 Skupina ( Group ) B

SJFSSOR Uzhgorod II. (out of tournament) (UA)
FAMT Prešov (SK)
FK Proleter Zrenjanin (SRB)
CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)
FC CROW Slavia Košice (SK)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
268:00FAMT Prešov (SK) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
278:30FC CROW Slavia Košice (SK) - FK Proleter Zrenjanin (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
3212:30CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - SJFSSOR Uzhgorod II. (out of tournament) (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
3313:00FC CROW Slavia Košice (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U10 Skupina ( Group ) C

FK SAFI Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov A12 girls (SK)
Dunakanyar Régió UFC (HU)
FC Petržalka akadémia (SK)
FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk A (UA)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
288:30FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk A (UA) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2911:00FC Petržalka akadémia (SK) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
3413:30FC Petržalka akadémia (SK) - FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk A (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U10 Skupina ( Group ) D

1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
SJFSSOR Uzhgorod I. (UA)
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)
VSS Košice (SK)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
3514:00SJFSSOR Uzhgorod I. (UA) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
3614:30VSS Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

U11 Skupina ( Group ) A

FK Suzirya Svalyava (UA)
III.ker. TVE Budapest (HU)
RAFC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
FK Inter Bratislava I. (SK)
FC Petržalka akadémia (SK)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
348:00FK Suzirya Svalyava (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
368:30III.ker. TVE Budapest (HU) - FC Petržalka akadémia (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
389:00FK Inter Bratislava I. (SK) - RAFC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4211:00RAFC Budapest (HU) - FK Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4512:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
5315:30FC Petržalka akadémia (SK) - RAFC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
5516:00FK Inter Bratislava I. (SK) - FK Suzirya Svalyava (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
6218:30III.ker. TVE Budapest (HU) - FK Inter Bratislava I. (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

U11 Skupina ( Group ) C

FAMT Prešov (SK)
FK Rača (SK)
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)
SK Kladno (white) (CZ)
Testvériség SE Budapest (HU)
FC Vzlyot Minsk (BY)
SJFSSOR Uzhgorod (UA)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
358:00FAMT Prešov (SK) - Testvériség SE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
378:30FK Rača (SK) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
4110:30FC Vzlyot Minsk (BY) - SK Kladno (white) (CZ)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4311:30SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - Testvériség SE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
5014:30SK Kladno (white) (CZ) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
5215:00Testvériség SE Budapest (HU) - FK Rača (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
5415:30SJFSSOR Uzhgorod (UA) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala PU
6017:30FC Vzlyot Minsk (BY) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
6319:00FK Rača (SK) - FC Vzlyot Minsk (BY)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

U11 Skupina ( Group ) B

1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
Újpest FC (HU)
FK Inter Bratislava II. (SK)
Csep-Gól FC Budapest (HU)
DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)
SK Kladno (blue) (CZ)
VSS Košice (SK)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
399:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FK Inter Bratislava II. (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4010:00Újpest FC (HU) - DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4412:00Csep-Gól FC Budapest (HU) - VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4713:30VSS Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4814:00FK Inter Bratislava II. (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4914:30DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - SK Kladno (blue) (CZ)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
5616:30Csep-Gól FC Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
5917:00DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
6118:00Újpest FC (HU) - Csep-Gól FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

U12 Skupina ( Group ) A

FK Proleter Zrenjanin I. (SRB)
ObFZ Prešov (SK)
FK Sparta Minsk (BY)
DVTK Miskolc (HU)
III.ker. TVE Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
259:00ObFZ Prešov (SK) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
269:30DVTK Miskolc (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
2710:00FK Sparta Minsk (BY) - FK Proleter Zrenjanin I. (SRB)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
2810:30DVTK Miskolc (HU) - ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
2911:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK Sparta Minsk (BY)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3011:30FK Proleter Zrenjanin I. (SRB) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej

U12 Skupina ( Group ) B

Újpest FC (HU)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
RAFC Budapest (HU)
VSS Košice (SK)
FK Proleter Zrenjanin II. (SRB)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
3112:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3212:30FK Proleter Zrenjanin II. (SRB) - RAFC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3413:30VSS Košice (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3514:00FK Proleter Zrenjanin II. (SRB) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej

U12 Skupina ( Group ) C

1.FC Tatran Prešov A14 girls (out of tournament) (SK)
FAMT Prešov (SK)
FK SAFI Prešov (SK)
Testvériség SE Budapest (HU)
SJFSSOR Uzhgorod (UA)
RTK Budapest (HU)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
3313:00RTK Budapest (HU) - Testvériség SE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3614:30FAMT Prešov (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3715:00SJFSSOR Uzhgorod (UA) - 1.FC Tatran Prešov A14 girls (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3815:30FAMT Prešov (SK) - RTK Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
3916:001.FC Tatran Prešov A14 girls (out of tournament) (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej
4016:30Testvériség SE Budapest (HU) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) SŠ Ľ. Podjavorinskej

U13 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Juventus Academy Košice (SK)
Powala Taczów I. (PL)
TJ Sokol Ľubotice (SK)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
218:30Powala Taczów I. (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

U13 Skupina ( Group ) D

FK SAFI Prešov (SK)
FK Pokrok Krompachy (SK)
Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU)
FK Suzirya Svalyava (UA)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
229:00Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

U13 Skupina ( Group ) C

TJ Roháče Zuberec (SK)
FAMT Prešov (SK)
III.ker. TVE Budapest (HU)
1.FK Svidník (SK)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
239:30III.ker. TVE Budapest (HU) - TJ Roháče Zuberec (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

U13 Skupina ( Group ) B

MŠK Tesla Stropkov (SK)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
Powala Taczów II. (PL)
Csep-Gól FC Budapest (HU)

čas ( time )
Sobota 4. Február (Saturday 4. February)
2410:00Powala Taczów II. (PL) - MŠK Tesla Stropkov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

Rozpisy všetkých zápasov

2. február
štvrtok
rozpis zápasov >
3. február
piatok
rozpis zápasov >
4. február
sobota
rozpis zápasov >
5. február
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >