AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U8 SKUPINA A

Najlepší hráč/Best player: Dušan Vasiljevič, Dušanovac Belgrade, SRB

Najlepší strelec/Best scorer: Abdulaev A., Lokomotiv Kiev, UA

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Tóth Bálint, SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét, HU

All stars team:

Tóth Bálint, SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét, HU

Vasiljevič Dušan, Dušanovac Belgrade, SRB

Abdulaev, Lokomotiv Kiev, UA

Borysov V., Lokomotiv Kiev, UA

Kovács Áron, Eger Labdarúgó Sport KFT

Carević Dušan, Dušanovac Belgrade, SRB

 



Kobányáért Egyesulet Budapest
(HU)
1.FC Tatran Prešov
(SK)
Lokomotiv Kiev
(UA)
Eger Labdarúgó Sport KFT
(HU)
FK Dušanovac Belgrade
(SRB)
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét
(HU)
FAMT Prešov
(SK)
Kobányáért Egyesulet Budapest
(HU)
3 : 01 : 100 : 11 : 20 : 80 : 0
1.FC Tatran Prešov
(SK)
0 : 30 : 140 : 60 : 60 : 60 : 2
Lokomotiv Kiev
(UA)
10 : 114 : 06 : 02 : 08 : 07 : 0
Eger Labdarúgó Sport KFT
(HU)
1 : 06 : 00 : 61 : 41 : 24 : 1
FK Dušanovac Belgrade
(SRB)
2 : 16 : 00 : 24 : 13 : 27 : 0
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét
(HU)
8 : 06 : 00 : 82 : 12 : 38 : 0
FAMT Prešov
(SK)
0 : 02 : 00 : 71 : 40 : 70 : 8
SKÓRE
SCORE
5 : 210 : 3747 : 113 : 1322 : 626 : 123 : 26
BODY
POINTS
4018915124
MIESTO
RANK
5714236
Aktualizované 03.02.2018 20:17

Tabuľka kategória U8 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Lokomotiv Kiev (UA)660047 : 118
2.FK Dušanovac Belgrade (SRB)650122 : 615
3.SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)640226 : 1212
4.Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)630313 : 139
5.Kobányáért Egyesulet Budapest (HU)61145 : 214
6.FAMT Prešov (SK)61143 : 264
7.1.FC Tatran Prešov (SK)60060 : 370




Sunday 4. February O 5. miesto ( for 5th place )
N3
08:00
Športová hala Nábrežná
Kobányáért Egyesulet Budapest - 1.FC Tatran Prešov
3 : 0
N4
09:00
Športová hala Nábrežná
1.FC Tatran Prešov - FAMT Prešov
2 : 2
PK 3:2
N5
10:00
Športová hala Nábrežná
FAMT Prešov - Kobányáért Egyesulet Budapest
1 : 0
Sunday 4. February Semifinále ( semi - final)
N1
10:30
Športová hala Nábrežná
FK Dušanovac Belgrade - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét
4 : 2
N2
11:00
Športová hala Nábrežná
Lokomotiv Kiev - Eger Labdarúgó Sport KFT
9 : 0
Sunday 4. February o 3. miesto ( for 3rd place )
N6
13:30
Športová hala Nábrežná
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét - Eger Labdarúgó Sport KFT
3 : 3
PK 2:0
Sunday 4. February finále ( final )
N7
13:30
Športová hala HA
FK Dušanovac Belgrade - Lokomotiv Kiev
1 : 2


Rozpisy všetkých zápasov

1. február
štvrtok
rozpis zápasov >
2. február
piatok
rozpis zápasov >
3. február
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >