AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U9 SKUPINA C

1. Lokomotiv Kiev, UA

2. FC Pokrova-Viktoriya Lviv, UA

3. FC Viktoria Plzeň, CZ

 

Najlepší hráč/Best player: Kyril Gonchar, Lokomotiv Kiev, UA

Najlepší strelec/Best scorer: Vítězslav Holub, FC Viktoria Plzeň, CZ

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Roman Kapustynkyi, FC Pokrova-Viktoriya Lviv, UA

ALL STARS TEAM:

Kyril Gonchar, Lokomotiv Kiev, UA

Vítězslav Holub, FC Viktoria Plzeň, CZ

Roman Kapustynkyi, FC Pokrova-Viktoriya Lviv, UA

Maksym Hololobov, Lokomotiv Kiev, UA

Herczeg Balázs, Dunakanyar Régió UFC, HU

Baliuk Adrián, FC Pokrova-Viktoriya Lviv, UA

 



Dunakanyar Régió UFC
(HU)
FAMT Prešov
(SK)
CFT Prešov - Sokol Ľubotice
(SK)
FC Viktoria Plzeň
(CZ)
Szilády RFC Kiskunhalas
(HU)
FK Galaktik Košice
(SK)
FK Lviv
(UA)
Dunakanyar Régió UFC
(HU)
5 : 09 : 02 : 22 : 11 : 16 : 3
FAMT Prešov
(SK)
0 : 51 : 21 : 121 : 63 : 23 : 3
CFT Prešov - Sokol Ľubotice
(SK)
0 : 92 : 10 : 42 : 53 : 22 : 2
FC Viktoria Plzeň
(CZ)
2 : 212 : 14 : 02 : 26 : 04 : 1
Szilády RFC Kiskunhalas
(HU)
1 : 26 : 15 : 22 : 21 : 02 : 1
FK Galaktik Košice
(SK)
1 : 12 : 32 : 30 : 60 : 13 : 0
FK Lviv
(UA)
3 : 63 : 32 : 21 : 41 : 20 : 3
SKÓRE
SCORE
25 : 79 : 309 : 2330 : 617 : 88 : 1410 : 20
BODY
POINTS
1447141342
MIESTO
RANK
2541367
Aktualizované 03.02.2018 20:17

Tabuľka kategória U9 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Viktoria Plzeň (CZ)642030 : 614
2.Dunakanyar Régió UFC (HU)642025 : 714
3.Szilády RFC Kiskunhalas (HU)641117 : 813
4.CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)62139 : 237
5.FAMT Prešov (SK)61149 : 304
6.FK Galaktik Košice (SK)61148 : 144
7.FK Lviv (UA)602410 : 202

Tabuľka kategória U9 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Lokomotiv Kiev (UA)660024 : 218
2.FK Dušanovac Belgrade (SRB)650113 : 515
3.III.ker. TVE Budapest (HU)631226 : 1010
4.SDJUSSHOR Mikolaiv (UA)621312 : 137
5.1.FC Tatran Prešov (SK)620411 : 176
6.GRUND 1986 FC Budapest (HU)61054 : 243
7.FC CROW Slávia Košice (SK)61058 : 273

Tabuľka kategória U9 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA)660029 : 218
2.SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)650126 : 615
3.MFK Ilava (SK)630316 : 199
4.Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)630317 : 109
5.Sparta Chernivtsi (UA)62138 : 97
6.1.FC Tatran Prešov - girls U11 (SK)61057 : 213
7.FK Safi Prešov (SK)60152 : 381




Sunday 4. February O 19. miesto ( for 19th place )
N1
08:30
ZŠ Sibírska
FC CROW Slávia Košice - FK Lviv
1 : 2
Sunday 4. February O 17. miesto ( for 17th place )
N2
08:30
Športová hala HA
1.FC Tatran Prešov - girls U11 - GRUND 1986 FC Budapest
3 : 0
Sunday 4. February O 15. miesto ( for 15th place )
N3
09:00
Spojená škola ĽP
FAMT Prešov - FK Galaktik Košice
2 : 5
Sunday 4. February O 13. miesto ( for 13th place )
N4
09:30
Spojená škola ĽP
Sparta Chernivtsi - 1.FC Tatran Prešov
0 : 0
PK 2:3
Sunday 4. February O 11. miesto ( for 11th place )
N5
10:00
ZŠ Sibírska
CFT Prešov - Sokol Ľubotice - Eger Labdarúgó Sport KFT
0 : 7
Sunday 4. February O 9. miesto ( for 9th place )
N6
10:30
ZŠ Sibírska
SDJUSSHOR Mikolaiv - MFK Ilava
2 : 1
Sunday 4. February Semifinále ( semi - final)
N9
10:30
Športová hala HA
Lokomotiv Kiev - Dunakanyar Régió UFC
6 : 0
N10
11:00
Športová hala HA
FC Pokrova-Viktoriya Lviv - FC Viktoria Plzeň
4 : 0
Sunday 4. February O 7. miesto ( for 7th place )
N7
12:00
ZŠ Sibírska
III.ker. TVE Budapest - Szilády RFC Kiskunhalas
1 : 3
Sunday 4. February O 5. miesto ( for 5th place )
N8
13:30
ZŠ Sibírska
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét - FK Dušanovac Belgrade
1 : 2
Sunday 4. February o 3. miesto ( for 3rd place )
N11
14:00
Športová hala Nábrežná
Dunakanyar Régió UFC - FC Viktoria Plzeň
1 : 1
PK 2:3
Sunday 4. February finále ( final )
N12
14:00
Športová hala HA
Lokomotiv Kiev - FC Pokrova-Viktoriya Lviv
2 : 1


Rozpisy všetkých zápasov

1. február
štvrtok
rozpis zápasov >
2. február
piatok
rozpis zápasov >
3. február
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >