AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U10 SKUPINA A

1. FK Dušanovac Belgrade, SRB

2. SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét, HU

3. SJFSSOR Uzhgorod, UA

 

Najlepší hráč/Best player: Felix Tóth, SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét, HU

Najlepší strelec/Best scorer: Vegko Žurič, FK Dušanovac Belgrade, SRB

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Demeter Kusc, SJFSSOR Uzhgorod, UA

ALL STARS TEAM:

Felix Tóth, SC.Hiros-Ép Egyesulet Kecskemet, HU

Demeter Kusc, SJFSSOR Uzhgorod, UA

Felix Toth, SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét, HU

Kokič Marko, FK Dušanovac Belgrade, SRB

Soma Laszlo, Eger Labdarúgó Sport KFT, HU

Nagy Zetény, SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét, HU

 



FK Lviv
(UA)
FK Dušanovac Belgrade
(SRB)
1.FC Tatran Prešov
(SK)
FK Inter Bratislava
(SK)
Eger Labdarúgó Sport KFT
(HU)
GRUND 1986 FC Budapest
(HU)
xx
(HU)
FK Lviv
(UA)
0 : 100 : 31 : 40 : 60 : 3
FK Dušanovac Belgrade
(SRB)
10 : 02 : 17 : 03 : 08 : 1
1.FC Tatran Prešov
(SK)
3 : 01 : 21 : 13 : 51 : 1
FK Inter Bratislava
(SK)
4 : 10 : 71 : 12 : 42 : 2
Eger Labdarúgó Sport KFT
(HU)
6 : 00 : 35 : 34 : 22 : 0
GRUND 1986 FC Budapest
(HU)
3 : 01 : 81 : 12 : 20 : 2
xx
(HU)
SKÓRE
SCORE
1 : 2630 : 29 : 99 : 1517 : 87 : 13
BODY
POINTS
01555125
MIESTO
RANK
613425
Aktualizované 03.02.2018 20:17

Tabuľka kategória U10 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FK Dušanovac Belgrade (SRB)550030 : 215
2.Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)540117 : 812
3.1.FC Tatran Prešov (SK)51229 : 95
4.FK Inter Bratislava (SK)51229 : 155
5.GRUND 1986 FC Budapest (HU)51227 : 135
6.FK Lviv (UA)50051 : 260

Tabuľka kategória U10 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)541021 : 313
2.SJFSSOR Uzhgorod (UA)541017 : 113
3.FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)52126 : 107
4.FAMT Prešov (SK)51227 : 75
5.CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)51136 : 94
6.Kobányáért Egyesulet Budapest (HU)50053 : 300




Sunday 4. February O 9.-12. miesto ( for 9th - 12th place )
N1
11:00
ZŠ Sibírska
GRUND 1986 FC Budapest - Kobányáért Egyesulet Budapest
6 : 0
N2
11:30
ZŠ Sibírska
CFT Prešov - Sokol Ľubotice - FK Lviv
3 : 0
Sunday 4. February Semifinále ( semi - final)
N9
11:30
Športová hala Nábrežná
FK Dušanovac Belgrade - SJFSSOR Uzhgorod
3 : 1
N10
12:00
Športová hala Nábrežná
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét - Eger Labdarúgó Sport KFT
3 : 2
Sunday 4. February O 5.-8. miesto ( for 5th - 8th place )
N5
12:30
ZŠ Sibírska
1.FC Tatran Prešov - FAMT Prešov
1 : 1
PK 2:1
N6
13:00
ZŠ Sibírska
FK Dušanovac Belgrade II. - FK Inter Bratislava
1 : 3
Sunday 4. February O 11. miesto ( for 11th place )
N3
14:00
ZŠ Sibírska
Kobányáért Egyesulet Budapest - FK Lviv
3 : 0
Sunday 4. February O 9. miesto ( for 9th place )
N4
14:00
ZŠ Sibírska
GRUND 1986 FC Budapest - CFT Prešov - Sokol Ľubotice
2 : 1
Sunday 4. February o 3. miesto ( for 3rd place )
N11
14:30
Športová hala Nábrežná
SJFSSOR Uzhgorod - Eger Labdarúgó Sport KFT
1 : 1
PK 2:1
Sunday 4. February finále ( final )
N12
14:30
Športová hala HA
FK Dušanovac Belgrade - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét
2 : 1
Sunday 4. February O 7. miesto ( for 7th place )
N7
15:00
ZŠ Sibírska
FAMT Prešov - FK Dušanovac Belgrade II.
0 : 0
PK 1:2
Sunday 4. February O 5. miesto ( for 5th place )
N8
15:30
ZŠ Sibírska
1.FC Tatran Prešov - FK Inter Bratislava
0 : 4


Rozpisy všetkých zápasov

1. február
štvrtok
rozpis zápasov >
2. február
piatok
rozpis zápasov >
3. február
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >