AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U12 SKUPINA B

1. Újpest FC, HU

2. FK Favorit Velikij Berezny, UA

3. MFK Tatran Liptovský Mikuláš, SK

 

Najlepší hráč/Best player: András Kiss, Újpest FC, HU

Najlepší strelec/Best scorer: Gabo Bence, SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét, HU

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Stanislav Chukhra, FK Favorit Velikij Bereznyj, UA

ALL STARS TEAM:

András Kiss, Újpest FC, HU

Gabo Bence, SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét, HU

Stanislav Chukhra, FK Favorit Velikij Bereznyj, UA

Dominik Faber, MFK Tatran Liptovský Mikuláš, SK

Eugen Garbadin, DJUFS Zinedine Uzhgorod, UA

Kalinets Erik, FK Favorit Velikij Bereznyj, UA



1.FC Tatran Prešov (green)
(SK)
FK Inter Bratislava
(SK)
Euroshpon Smiga
(UA)
BSE Palóc Farkasok
(HU)
FK Košice Barca
(SK)
Újpest FC
(HU)
1.FC Tatran Prešov (green)
(SK)
0 : 12 : 33 : 13 : 22 : 4
FK Inter Bratislava
(SK)
1 : 01 : 11 : 01 : 00 : 2
Euroshpon Smiga
(UA)
3 : 21 : 10 : 11 : 20 : 4
BSE Palóc Farkasok
(HU)
1 : 30 : 11 : 00 : 21 : 2
FK Košice Barca
(SK)
2 : 30 : 12 : 12 : 00 : 4
Újpest FC
(HU)
4 : 22 : 04 : 02 : 14 : 0
SKÓRE
SCORE
10 : 114 : 35 : 103 : 86 : 916 : 3
BODY
POINTS
61043615
MIESTO
RANK
325641
Aktualizované 03.02.2018 20:17

Tabuľka kategória U12 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Újpest FC (HU)550016 : 315
2.FK Inter Bratislava (SK)53114 : 310
3.1.FC Tatran Prešov (green) (SK)520310 : 116
4.FK Košice Barca (SK)52036 : 96
5.Euroshpon Smiga (UA)51135 : 104
6.BSE Palóc Farkasok (HU)51043 : 83

Tabuľka kategória U12 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)54016 : 512
2.FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA)530212 : 69
3.Csep-Gól FC Budapest (HU)53024 : 49
4.SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)530216 : 59
5.1.FC Tatran Prešov (white) (SK)52034 : 56
6.FC CROW Slávia Košice (SK)50050 : 170

Tabuľka kategória U12 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)541010 : 213
2.FK Favorit Velikij Bereznyj (UA)54107 : 213
3.1.FC Tatran Prešov 2007 (SK)530210 : 79
4.NKP Podhale Nowy Targ (PL)52038 : 116
5.Puebla Focisuli (HU)51046 : 93
6.Výber ObFZ Prešov (SK)50053 : 130




Sunday 4. February O 17. miesto ( for 17th place )
N1
07:30
Športová hala Nábrežná
Výber ObFZ Prešov - FC CROW Slávia Košice
1 : 0
Sunday 4. February O 13.-16. miesto ( for 13th - 16th place )
N2
07:30
Športová hala HA
1.FC Tatran Prešov (white) - BSE Palóc Farkasok
0 : 1
N3
08:00
Športová hala HA
Euroshpon Smiga - Puebla Focisuli
0 : 0
PK 2:3
Sunday 4. February O 9.-12. miesto ( for 9th - 12th place )
N6
07:30
ZŠ Sibírska
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét - Csep-Gól FC Budapest
0 : 0
PK 3:2
N7
08:00
ZŠ Sibírska
FK Košice Barca - NKP Podhale Nowy Targ
1 : 1
PK 4:3
Sunday 4. February O 15. miesto ( for 15th place )
N4
09:00
Športová hala HA
Euroshpon Smiga - 1.FC Tatran Prešov (white)
2 : 2
PK 3:2
Sunday 4. February O 11. miesto ( for 11th place )
N8
09:00
ZŠ Sibírska
NKP Podhale Nowy Targ - Csep-Gól FC Budapest
4 : 2
Sunday 4. February O 13. miesto ( for 13th place )
N5
09:30
Športová hala HA
Puebla Focisuli - BSE Palóc Farkasok
1 : 0
Sunday 4. February O 9. miesto ( for 9th place )
N9
09:30
ZŠ Sibírska
FK Košice Barca - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét
2 : 3
Sunday 4. February O 5.-8. miesto ( for 5th - 8th place )
N10
11:30
Spojená škola ĽP
FC Pokrova-Viktoriya Lviv - 1.FC Tatran Prešov 2007
2 : 1
N11
12:00
Spojená škola ĽP
FK Inter Bratislava - 1.FC Tatran Prešov (green)
0 : 1
Sunday 4. February Semifinále ( semi - final)
N14
12:30
Športová hala Nábrežná
DJUFS Zinedine Uzhgorod - FK Favorit Velikij Bereznyj
0 : 1
N15
13:00
Športová hala Nábrežná
Újpest FC - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
4 : 0
Sunday 4. February O 7. miesto ( for 7th place )
N12
14:30
Spojená škola ĽP
FK Inter Bratislava - 1.FC Tatran Prešov 2007
0 : 1
Sunday 4. February O 5. miesto ( for 5th place )
N13
15:00
Spojená škola ĽP
1.FC Tatran Prešov (green) - FC Pokrova-Viktoriya Lviv
0 : 0
PK 4:5
Sunday 4. February o 3. miesto ( for 3rd place )
N16
15:30
Športová hala Nábrežná
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - DJUFS Zinedine Uzhgorod
3 : 1
Sunday 4. February finále ( final )
N17
15:30
Športová hala HA
Újpest FC - FK Favorit Velikij Bereznyj
3 : 1


Rozpisy všetkých zápasov

1. február
štvrtok
rozpis zápasov >
2. február
piatok
rozpis zápasov >
3. február
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >