AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U11 SKUPINA B

1. Szilády RFC Kiskunhalas, HU

2. SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét, HU

3. Ikarus Budapest SE, HU

 

Najlepší hráč/Best player: Márk Varga, Szilády RFC Kiskunhalas, HU

Najlepší strelec/Best scorer: Boga Bálint, Ikarus Budapest SE, HU

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Lehotai Ákos, SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét, HU

ALL STARS TEAM:

Márk Varga, Szilády RFC Kiskunhalas, HU

Boga Bálint, Ikarus Budapest SE, HU

Lehotai Ákos, SC. Hiros-Ép Egyesulet Kecskemét, HU

Gergo Mohácsi, Szilády RFC Kiskunhalas, HU

Artem Makomedailiev, DJUFS Zinedine Uzhgorod, UA

 



FK Dušanovac Belgrade
(SRB)
FK Safi Prešov
(SK)
SVSE Sajóbábony
(HU)
XVII. KER. RTK Budapest
(HU)
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét
(HU)
FK Košice Barca
(SK)
DJUFS Zinedine Uzhgorod
(UA)
FK Dušanovac Belgrade
(SRB)
0 : 17 : 11 : 00 : 71 : 30 : 6
FK Safi Prešov
(SK)
1 : 02 : 01 : 01 : 22 : 10 : 1
SVSE Sajóbábony
(HU)
1 : 70 : 21 : 01 : 40 : 120 : 1
XVII. KER. RTK Budapest
(HU)
0 : 10 : 10 : 10 : 51 : 10 : 5
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét
(HU)
7 : 02 : 14 : 15 : 04 : 00 : 0
FK Košice Barca
(SK)
3 : 11 : 212 : 01 : 10 : 40 : 4
DJUFS Zinedine Uzhgorod
(UA)
6 : 01 : 01 : 05 : 00 : 04 : 0
SKÓRE
SCORE
9 : 187 : 43 : 261 : 1422 : 217 : 1217 : 0
BODY
POINTS
6123116716
MIESTO
RANK
5367142
Aktualizované 03.02.2018 20:17

Tabuľka kategória U11 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Szilády RFC Kiskunhalas (HU)650118 : 415
2.1.FC Tatran Prešov (SK)650118 : 715
3.FK Inter Bratislava (SK)640219 : 512
4.Mátészalkai MTK (HU)630311 : 99
5.Kobányáért Egyesulet Budapest (HU)62136 : 157
6.III.ker. TVE Budapest (HU)61143 : 124
7.Junisty Gorodische (UA)60062 : 250

Tabuľka kategória U11 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)651022 : 216
2. DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)651017 : 016
3.FK Safi Prešov (SK)64027 : 412
4.FK Košice Barca (SK)621317 : 127
5.FK Dušanovac Belgrade (SRB)62049 : 186
6.SVSE Sajóbábony (HU)61053 : 263
7.XVII. KER. RTK Budapest (HU)60151 : 141

Tabuľka kategória U11 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Ikarus Budapest SE (HU)650121 : 615
2.Újpest FC (HU)641111 : 1113
3.Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)632111 : 511
4.FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)631212 : 710
5.FAMT Prešov (SK)61233 : 95
6.CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)61057 : 143
7.FK Galaktik Košice (SK)60247 : 202




Sunday 4. February O 19. miesto ( for 19th place )
N1
07:30
Spojená škola ĽP
FK Galaktik Košice - XVII. KER. RTK Budapest
0 : 3
Sunday 4. February O 17. miesto ( for 17th place )
N2
08:00
Spojená škola ĽP
CFT Prešov - Sokol Ľubotice - SVSE Sajóbábony
3 : 0
Sunday 4. February O 15. miesto ( for 15th place )
N3
08:30
Spojená škola ĽP
FAMT Prešov - III.ker. TVE Budapest
0 : 3
Sunday 4. February O 13. miesto ( for 13th place )
N4
09:30
Športová hala Nábrežná
Kobányáért Egyesulet Budapest - FAMT Prešov
0 : 2
Sunday 4. February O 11. miesto ( for 11th place )
N5
10:00
Športová hala HA
FK Košice Barca - Mátészalkai MTK
3 : 1
Sunday 4. February O 9. miesto ( for 9th place )
N6
10:30
Spojená škola ĽP
FK Dušanovac Belgrade II. - Eger Labdarúgó Sport KFT
0 : 3
Sunday 4. February Semifinále ( semi - final)
N9
11:30
Športová hala HA
Szilády RFC Kiskunhalas - DJUFS Zinedine Uzhgorod
2 : 2
PK 3:1
N10
12:00
Športová hala HA
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét - Ikarus Budapest SE
2 : 0
Sunday 4. February O 7. miesto ( for 7th place )
N7
12:30
Spojená škola ĽP
Eger Labdarúgó Sport KFT - FK Inter Bratislava
1 : 0
Sunday 4. February O 5. miesto ( for 5th place )
N8
14:00
Spojená škola ĽP
1.FC Tatran Prešov - Újpest FC
1 : 2
Sunday 4. February o 3. miesto ( for 3rd place )
N11
15:00
Športová hala Nábrežná
DJUFS Zinedine Uzhgorod - Ikarus Budapest SE
0 : 1
Sunday 4. February finále ( final )
N12
15:00
Športová hala HA
Szilády RFC Kiskunhalas - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét
3 : 1


Rozpisy všetkých zápasov

1. február
štvrtok
rozpis zápasov >
2. február
piatok
rozpis zápasov >
3. február
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >