AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE
Print

U9 Skupina ( Group ) C

Dunakanyar Régió UFC (HU)
FAMT Prešov (SK)
CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
FC Viktoria Plzeň (CZ)
Szilády RFC Kiskunhalas (HU)
FK Galaktik Košice (SK)
FK Lviv (UA)

čas ( time )
Štvrtok 1. Február (Thursday 1. February)
117:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Piatok 2. Február (Friday 2. February)
1514:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1714:30FC Viktoria Plzeň (CZ) - Szilády RFC Kiskunhalas (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1915:00FAMT Prešov (SK) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2115:30FK Lviv (UA) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2316:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FC Viktoria Plzeň (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2516:30Szilády RFC Kiskunhalas (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2717:00FK Galaktik Košice (SK) - FK Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2917:30Dunakanyar Régió UFC (HU) - FC Viktoria Plzeň (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
3118:00Szilády RFC Kiskunhalas (HU) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
3318:30FAMT Prešov (SK) - FK Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
3519:00FC Viktoria Plzeň (CZ) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Sobota 3. Február (Saturday 3. February)
5512:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FK Lviv (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
5612:30FK Galaktik Košice (SK) - Szilády RFC Kiskunhalas (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
5713:00FC Viktoria Plzeň (CZ) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
5817:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
5917:30Szilády RFC Kiskunhalas (HU) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6018:00FK Lviv (UA) - FC Viktoria Plzeň (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6118:30FK Galaktik Košice (SK) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6219:00FK Lviv (UA) - Szilády RFC Kiskunhalas (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
6319:30FAMT Prešov (SK) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U9 Skupina ( Group ) A

SDJUSSHOR Mikolaiv (UA)
1.FC Tatran Prešov (SK)
FK Dušanovac Belgrade (SRB)
FC CROW Slávia Košice (SK)
GRUND 1986 FC Budapest (HU)
III.ker. TVE Budapest (HU)
Lokomotiv Kiev (UA)

čas ( time )
Piatok 2. Február (Friday 2. February)
28:00SDJUSSHOR Mikolaiv (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
38:30FK Dušanovac Belgrade (SRB) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
49:00GRUND 1986 FC Budapest (HU) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
59:30Lokomotiv Kiev (UA) - SDJUSSHOR Mikolaiv (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
610:001.FC Tatran Prešov (SK) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
710:30FC CROW Slávia Košice (SK) - GRUND 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
811:00III.ker. TVE Budapest (HU) - Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
911:30SDJUSSHOR Mikolaiv (UA) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1012:00FC CROW Slávia Košice (SK) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1112:30GRUND 1986 FC Budapest (HU) - Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1213:00FK Dušanovac Belgrade (SRB) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1313:30SDJUSSHOR Mikolaiv (UA) - GRUND 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Sobota 3. Február (Saturday 3. February)
4612:301.FC Tatran Prešov (SK) - Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
4713:00III.ker. TVE Budapest (HU) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
4813:30FK Dušanovac Belgrade (SRB) - GRUND 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
4915:301.FC Tatran Prešov (SK) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
5016:00FC CROW Slávia Košice (SK) - SDJUSSHOR Mikolaiv (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
5116:30Lokomotiv Kiev (UA) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
5218:30III.ker. TVE Budapest (HU) - SDJUSSHOR Mikolaiv (UA)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
5319:00Lokomotiv Kiev (UA) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
5419:30GRUND 1986 FC Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka

U9 Skupina ( Group ) B

MFK Ilava (SK)
1.FC Tatran Prešov - girls U11 (SK)
FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA)
Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)
FK Safi Prešov (SK)
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)
Sparta Chernivtsi (UA)

čas ( time )
Piatok 2. Február (Friday 2. February)
1414:00MFK Ilava (SK) - 1.FC Tatran Prešov - girls U11 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
1614:30FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA) - Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1815:00FK Safi Prešov (SK) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2015:30Sparta Chernivtsi (UA) - MFK Ilava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2216:001.FC Tatran Prešov - girls U11 (SK) - FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
2416:30Eger Labdarúgó Sport KFT (HU) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2617:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - Sparta Chernivtsi (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2817:30MFK Ilava (SK) - FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
3018:00Eger Labdarúgó Sport KFT (HU) - 1.FC Tatran Prešov - girls U11 (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
3218:30FK Safi Prešov (SK) - Sparta Chernivtsi (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
3419:00FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
3619:30MFK Ilava (SK) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

čas ( time )
Sobota 3. Február (Saturday 3. February)
378:001.FC Tatran Prešov - girls U11 (SK) - Sparta Chernivtsi (UA)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
388:30SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
399:00FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
409:301.FC Tatran Prešov - girls U11 (SK) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
4110:00Eger Labdarúgó Sport KFT (HU) - MFK Ilava (SK)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
4210:30Sparta Chernivtsi (UA) - FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
4311:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - MFK Ilava (SK)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
4411:30Sparta Chernivtsi (UA) - Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
4512:00FK Safi Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov - girls U11 (SK)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka

U11 Skupina ( Group ) A

1.FC Tatran Prešov (SK)
FK Inter Bratislava (SK)
Mátészalkai MTK (HU)
Szilády RFC Kiskunhalas (HU)
Kobányáért Egyesulet Budapest (HU)
III.ker. TVE Budapest (HU)
Junisty Gorodische (UA)

čas ( time )
Štvrtok 1. Február (Thursday 1. February)
117:301.FC Tatran Prešov (SK) - FK Inter Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Piatok 2. Február (Friday 2. February)
48:00Mátészalkai MTK (HU) - Szilády RFC Kiskunhalas (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
58:30Kobányáért Egyesulet Budapest (HU) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
69:00Junisty Gorodische (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
79:30FK Inter Bratislava (SK) - Mátészalkai MTK (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
810:00Szilády RFC Kiskunhalas (HU) - Kobányáért Egyesulet Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
910:30III.ker. TVE Budapest (HU) - Junisty Gorodische (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1011:001.FC Tatran Prešov (SK) - Mátészalkai MTK (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1111:30Szilády RFC Kiskunhalas (HU) - FK Inter Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1212:00Kobányáért Egyesulet Budapest (HU) - Junisty Gorodische (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA

čas ( time )
Sobota 3. Február (Saturday 3. February)
5310:00Mátészalkai MTK (HU) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
5410:301.FC Tatran Prešov (SK) - Kobányáért Egyesulet Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
5511:00FK Inter Bratislava (SK) - Junisty Gorodische (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
5611:30III.ker. TVE Budapest (HU) - Szilády RFC Kiskunhalas (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
5713:30Mátészalkai MTK (HU) - Kobányáért Egyesulet Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
5817:30FK Inter Bratislava (SK) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
5918:00Szilády RFC Kiskunhalas (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
6018:30Junisty Gorodische (UA) - Mátészalkai MTK (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
6119:00III.ker. TVE Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
6219:30Junisty Gorodische (UA) - Szilády RFC Kiskunhalas (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
6320:00Kobányáért Egyesulet Budapest (HU) - FK Inter Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

U11 Skupina ( Group ) B

FK Dušanovac Belgrade (SRB)
FK Safi Prešov (SK)
SVSE Sajóbábony (HU)
XVII. KER. RTK Budapest (HU)
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)
FK Košice Barca (SK)
DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)

čas ( time )
Štvrtok 1. Február (Thursday 1. February)
218:00FK Dušanovac Belgrade (SRB) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Piatok 2. Február (Friday 2. February)
1312:30SVSE Sajóbábony (HU) - XVII. KER. RTK Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1413:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - FK Košice Barca (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1513:30 DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1614:00FK Safi Prešov (SK) - SVSE Sajóbábony (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1714:30XVII. KER. RTK Budapest (HU) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
1915:00FK Košice Barca (SK) - DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2115:30FK Dušanovac Belgrade (SRB) - SVSE Sajóbábony (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala HA
2919:00XVII. KER. RTK Budapest (HU) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
3019:30SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Sobota 3. Február (Saturday 3. February)
4213:30SVSE Sajóbábony (HU) - FK Košice Barca (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4314:00FK Dušanovac Belgrade (SRB) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4414:30FK Safi Prešov (SK) - DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4515:00FK Košice Barca (SK) - XVII. KER. RTK Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4615:30SVSE Sajóbábony (HU) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4716:00FK Safi Prešov (SK) - FK Košice Barca (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4816:30XVII. KER. RTK Budapest (HU) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4917:00 DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - SVSE Sajóbábony (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
5019:00FK Košice Barca (SK) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
5119:30 DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - XVII. KER. RTK Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
5220:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP

U11 Skupina ( Group ) C

FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)
FAMT Prešov (SK)
Újpest FC (HU)
Ikarus Budapest SE (HU)
CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
FK Galaktik Košice (SK)
Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)

čas ( time )
Štvrtok 1. Február (Thursday 1. February)
318:30FK Dušanovac Belgrade II. (SRB) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Piatok 2. Február (Friday 2. February)
1814:30Újpest FC (HU) - Ikarus Budapest SE (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
2015:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
2215:30Eger Labdarúgó Sport KFT (HU) - FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2316:00FAMT Prešov (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2416:30Ikarus Budapest SE (HU) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2517:00FK Galaktik Košice (SK) - Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2617:30FK Dušanovac Belgrade II. (SRB) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2718:00Ikarus Budapest SE (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
2818:30CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Sobota 3. Február (Saturday 3. February)
318:00Újpest FC (HU) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
328:30FK Dušanovac Belgrade II. (SRB) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
339:00FAMT Prešov (SK) - Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
349:30FK Galaktik Košice (SK) - Ikarus Budapest SE (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
3510:00Újpest FC (HU) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
3610:30FAMT Prešov (SK) - FK Galaktik Košice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
3711:00Ikarus Budapest SE (HU) - FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
3811:30Eger Labdarúgó Sport KFT (HU) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
3912:00FK Galaktik Košice (SK) - FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4012:30Eger Labdarúgó Sport KFT (HU) - Ikarus Budapest SE (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
4113:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

U12 Skupina ( Group ) B

1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
FK Inter Bratislava (SK)
Euroshpon Smiga (UA)
BSE Palóc Farkasok (HU)
FK Košice Barca (SK)
Újpest FC (HU)

čas ( time )
Štvrtok 1. Február (Thursday 1. February)
119:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK Inter Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

čas ( time )
Piatok 2. Február (Friday 2. February)
911:30Euroshpon Smiga (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
1012:00BSE Palóc Farkasok (HU) - FK Košice Barca (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
1112:30Újpest FC (HU) - FK Inter Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
1213:00BSE Palóc Farkasok (HU) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
1313:30FK Košice Barca (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
1414:00FK Inter Bratislava (SK) - Euroshpon Smiga (UA)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
1515:30Újpest FC (HU) - BSE Palóc Farkasok (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP

čas ( time )
Sobota 3. Február (Saturday 3. February)
248:00Euroshpon Smiga (UA) - FK Košice Barca (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
258:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
269:00FK Košice Barca (SK) - FK Inter Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
279:30BSE Palóc Farkasok (HU) - Euroshpon Smiga (UA)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
2810:00FK Košice Barca (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
2910:30FK Inter Bratislava (SK) - BSE Palóc Farkasok (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
3011:00Euroshpon Smiga (UA) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP

U12 Skupina ( Group ) A

DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)
FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA)
Csep-Gól FC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)
FC CROW Slávia Košice (SK)

čas ( time )
Piatok 2. Február (Friday 2. February)
28:00DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
38:30Csep-Gól FC Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
49:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
59:30Csep-Gól FC Budapest (HU) - FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
610:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
710:30FC CROW Slávia Košice (SK) - DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
811:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - Csep-Gól FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP

čas ( time )
Sobota 3. Február (Saturday 3. February)
3815:00FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
3915:30DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
4016:00FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
4116:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC CROW Slávia Košice (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
4217:00Csep-Gól FC Budapest (HU) - DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
4317:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
4418:00FC CROW Slávia Košice (SK) - Csep-Gól FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
4518:30DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP

U12 Skupina ( Group ) C

FK Favorit Velikij Bereznyj (UA)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)
NKP Podhale Nowy Targ (PL)
1.FC Tatran Prešov 2007 (SK)
Puebla Focisuli (HU)
Výber ObFZ Prešov (SK)

čas ( time )
Piatok 2. Február (Friday 2. February)
1616:00FK Favorit Velikij Bereznyj (UA) - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
1716:30NKP Podhale Nowy Targ (PL) - 1.FC Tatran Prešov 2007 (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
1817:00Puebla Focisuli (HU) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
1917:30NKP Podhale Nowy Targ (PL) - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
2018:001.FC Tatran Prešov 2007 (SK) - Puebla Focisuli (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
2118:30Výber ObFZ Prešov (SK) - FK Favorit Velikij Bereznyj (UA)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
2219:00Puebla Focisuli (HU) - NKP Podhale Nowy Targ (PL)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
2319:30MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP

čas ( time )
Sobota 3. Február (Saturday 3. February)
3111:30FK Favorit Velikij Bereznyj (UA) - 1.FC Tatran Prešov 2007 (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
3212:00MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK) - Puebla Focisuli (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
3312:301.FC Tatran Prešov 2007 (SK) - Výber ObFZ Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
3413:00NKP Podhale Nowy Targ (PL) - FK Favorit Velikij Bereznyj (UA)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
3513:301.FC Tatran Prešov 2007 (SK) - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
3614:00Výber ObFZ Prešov (SK) - NKP Podhale Nowy Targ (PL)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP
3714:30FK Favorit Velikij Bereznyj (UA) - Puebla Focisuli (HU)ihrisko ( playground ) Spojená škola ĽP

U8 Skupina ( Group ) A

Kobányáért Egyesulet Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (SK)
Lokomotiv Kiev (UA)
Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)
FK Dušanovac Belgrade (SRB)
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)
FAMT Prešov (SK)

čas ( time )
Piatok 2. Február (Friday 2. February)
18:00Kobányáért Egyesulet Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
28:30Lokomotiv Kiev (UA) - Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
39:00FK Dušanovac Belgrade (SRB) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
49:30FAMT Prešov (SK) - Kobányáért Egyesulet Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
510:001.FC Tatran Prešov (SK) - Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
610:30Eger Labdarúgó Sport KFT (HU) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
711:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
811:30Kobányáért Egyesulet Budapest (HU) - Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
912:00Eger Labdarúgó Sport KFT (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1012:30FK Dušanovac Belgrade (SRB) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1113:00Lokomotiv Kiev (UA) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká
1213:30Kobányáért Egyesulet Budapest (HU) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Važecká

čas ( time )
Sobota 3. Február (Saturday 3. February)
1314:001.FC Tatran Prešov (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
1414:30SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
1515:00Lokomotiv Kiev (UA) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
1615:301.FC Tatran Prešov (SK) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
1716:00Eger Labdarúgó Sport KFT (HU) - Kobányáért Egyesulet Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
1816:30FAMT Prešov (SK) - Lokomotiv Kiev (UA)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
1917:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - Kobányáért Egyesulet Budapest (HU)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
2017:30FAMT Prešov (SK) - Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka
2118:00FK Dušanovac Belgrade (SRB) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) SPŠ Strojnícka

U10 Skupina ( Group ) A

FK Lviv (UA)
FK Dušanovac Belgrade (SRB)
1.FC Tatran Prešov (SK)
FK Inter Bratislava (SK)
Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)
GRUND 1986 FC Budapest (HU)
xx (HU)

čas ( time )
Piatok 2. Február (Friday 2. February)
18:00FK Lviv (UA) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
28:301.FC Tatran Prešov (SK) - FK Inter Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
39:00Eger Labdarúgó Sport KFT (HU) - GRUND 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
49:301.FC Tatran Prešov (SK) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
510:00FK Inter Bratislava (SK) - Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
610:30GRUND 1986 FC Budapest (HU) - FK Lviv (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
711:00Eger Labdarúgó Sport KFT (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
811:30FK Dušanovac Belgrade (SRB) - GRUND 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Sobota 3. Február (Saturday 3. February)
2412:00FK Lviv (UA) - FK Inter Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2512:30FK Dušanovac Belgrade (SRB) - Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2613:00FK Inter Bratislava (SK) - GRUND 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2713:301.FC Tatran Prešov (SK) - FK Lviv (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2814:00FK Inter Bratislava (SK) - FK Dušanovac Belgrade (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2914:30GRUND 1986 FC Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
3015:00FK Lviv (UA) - Eger Labdarúgó Sport KFT (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U10 Skupina ( Group ) B

SJFSSOR Uzhgorod (UA)
FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)
Kobányáért Egyesulet Budapest (HU)
FAMT Prešov (SK)
SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)
CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)

čas ( time )
Piatok 2. Február (Friday 2. February)
912:00SJFSSOR Uzhgorod (UA) - FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1012:30Kobányáért Egyesulet Budapest (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1113:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1213:30Kobányáért Egyesulet Budapest (HU) - FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1314:00FAMT Prešov (SK) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1414:30CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska
1515:00SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) - Kobányáért Egyesulet Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ZŠ Sibírska

čas ( time )
Sobota 3. Február (Saturday 3. February)
168:00FK Dušanovac Belgrade II. (SRB) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
178:30SJFSSOR Uzhgorod (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
189:00FK Dušanovac Belgrade II. (SRB) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
199:30FAMT Prešov (SK) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2010:00Kobányáért Egyesulet Budapest (HU) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2110:30FAMT Prešov (SK) - FK Dušanovac Belgrade II. (SRB)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2211:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - Kobányáért Egyesulet Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná
2311:30SJFSSOR Uzhgorod (UA) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Nábrežná

U13 Skupina ( Group ) A

Újpest FC (HU)
1.FC Tatran Prešov (SK)
III.ker. TVE Budapest (HU)
Legenda Beregovo (UA)
Mio Caffe Uzhgorod (UA)

čas ( time )
Piatok 2. Február (Friday 2. February)
18:30Újpest FC (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
29:00III.ker. TVE Budapest (HU) - Legenda Beregovo (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
39:30Újpest FC (HU) - Mio Caffe Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
410:001.FC Tatran Prešov (SK) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
510:30Legenda Beregovo (UA) - Mio Caffe Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
611:00III.ker. TVE Budapest (HU) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
711:301.FC Tatran Prešov (SK) - Legenda Beregovo (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

čas ( time )
Sobota 3. Február (Saturday 3. February)
218:30Mio Caffe Uzhgorod (UA) - III.ker. TVE Budapest (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
229:00Legenda Beregovo (UA) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
239:30Mio Caffe Uzhgorod (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

U13 Skupina ( Group ) B

Puebla Focisuli (HU)
FKP Dúbravka (SK)
TSK-Magiszter-Nérifarm Kft (HU)
Sparta Chernivtsi (UA)
ELITA -14 Buchach    (UA)

čas ( time )
Piatok 2. Február (Friday 2. February)
812:00Puebla Focisuli (HU) - FKP Dúbravka (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
912:30TSK-Magiszter-Nérifarm Kft (HU) - Sparta Chernivtsi (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1013:00Puebla Focisuli (HU) - ELITA -14 Buchach    (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1113:30FKP Dúbravka (SK) - TSK-Magiszter-Nérifarm Kft (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1214:00Sparta Chernivtsi (UA) - ELITA -14 Buchach    (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1314:30TSK-Magiszter-Nérifarm Kft (HU) - Puebla Focisuli (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

čas ( time )
Sobota 3. Február (Saturday 3. February)
2410:00FKP Dúbravka (SK) - Sparta Chernivtsi (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
2510:30ELITA -14 Buchach    (UA) - TSK-Magiszter-Nérifarm Kft (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
2611:00Sparta Chernivtsi (UA) - Puebla Focisuli (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
2711:30ELITA -14 Buchach    (UA) - FKP Dúbravka (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

U13 Skupina ( Group ) C

Dunakanyar Régió UFC (HU)
BSE Palóc Farkasok (HU)
MSK Orlová (CZ)
FK Safi Prešov (SK)
Junisty Gorodische (UA)

čas ( time )
Piatok 2. Február (Friday 2. February)
1415:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - BSE Palóc Farkasok (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1515:30MSK Orlová (CZ) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1616:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - Junisty Gorodische (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1716:30BSE Palóc Farkasok (HU) - MSK Orlová (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1817:00FK Safi Prešov (SK) - Junisty Gorodische (UA)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
1917:30MSK Orlová (CZ) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
2018:00BSE Palóc Farkasok (HU) - FK Safi Prešov (SK)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

čas ( time )
Sobota 3. Február (Saturday 3. February)
2812:00Junisty Gorodische (UA) - MSK Orlová (CZ)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
2912:30FK Safi Prešov (SK) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov
3013:00Junisty Gorodische (UA) - BSE Palóc Farkasok (HU)ihrisko ( playground ) Športová hala Sabinov

Rozpisy všetkých zápasov

1. február
štvrtok
rozpis zápasov >
2. február
piatok
rozpis zápasov >
3. február
sobota
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >