AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U11 SKUPINA B

1. miesto/1st place: 1.FC Tatran Prešov (SK)

2.miesto/2nd place: Zinedin Uzhgorod (UA)

3.miesto/3rd place: ESBANK RAP Radomsko (PL)

 

Najlepší hráč / the best player: Mário Rabatin - 1.FC Tatran Prešov (SK)

Najlepší strelec / the best scorer: Maciej Kodos - ESBANK RAP Radomsko (PL)

Najlepší brankár / the best goalkeeper: Vladislav Glivka - Zinedin Uzhgorod (UA)



MFA Munkacs Mukachevo
(UA)
Atlet Kiev B
(UA)
DYFK Igrovets Kalush
(UA)
Janočko Academy Košice
(SK)
1. FC Tatran Prešov
(SK)
Újpest FC
(HU)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
MFA Munkacs Mukachevo
(UA)
4 : 11 : 02 : 01 : 44 : 112 : 6122
Atlet Kiev B
(UA)
1 : 41 : 10 : 20 : 11 : 13 : 925
DYFK Igrovets Kalush
(UA)
0 : 11 : 11 : 20 : 11 : 23 : 716
Janočko Academy Košice
(SK)
0 : 22 : 02 : 11 : 51 : 26 : 1064
1. FC Tatran Prešov
(SK)
4 : 11 : 01 : 05 : 15 : 016 : 2151
Újpest FC
(HU)
1 : 41 : 12 : 12 : 10 : 56 : 1273
Aktualizované 05.05.2019 10:27

Tabuľka kategória U11 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Zinedin Uzhgorod (UA)541011 : 513
2.Atlet Kiev A (UA)540123 : 512
3.Filo SE Nyíregyháza (HU)53118 : 810
4.Dunakanyar Régió UFC (HU)510410 : 143
5.MFK Snina (SK)51046 : 103
6.FAMT Prešov (SK)51044 : 203

Tabuľka kategória U11 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1. FC Tatran Prešov (SK)550016 : 215
2.MFA Munkacs Mukachevo (UA)540112 : 612
3.Újpest FC (HU)52126 : 127
4.Janočko Academy Košice (SK)52036 : 106
5.Atlet Kiev B (UA)50233 : 92
6.DYFK Igrovets Kalush (UA)50143 : 71

Tabuľka kategória U11 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ESBANK RAP Radomsko (PL)541019 : 113
2.Debreceni Labdarúgó Akadémia (HU)541019 : 213
3.DUFK Arsenal Kiev (UA)53028 : 79
4.FK Humenné (SK)51134 : 64
5.FC Crow Košice (SK)51133 : 134
6.TJ Sokol Ľubotice (SK)50051 : 250




Sunday 5. May O 17. miesto ( for 17th place )
N1
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
TJ Sokol Ľubotice - DYFK Igrovets Kalush
1 : 7
Sunday 5. May Skupina o 13.-16. miesto (Group for 13th - 16th pl
N2
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
MFK Snina - FC Crow Košice
3 : 0
N3
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Atlet Kiev B - FAMT Prešov
0 : 1
Sunday 5. May Skupina o 9.-12. miesto (Group for 9th - 12th plac
N4
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Dunakanyar Régió UFC - FK Humenné
2 : 0
N5
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Janočko Academy Košice - Újpest FC
1 : 1
PK 2:1
Sunday 5. May Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
N6
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Atlet Kiev A - DUFK Arsenal Kiev
2 : 1
N7
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
MFA Munkacs Mukachevo - Filo SE Nyíregyháza
0 : 0
PK 3:2
Sunday 5. May Skupina o 1.-4. miesto (Group for 1st - 4th place)
N8
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Zinedin Uzhgorod - ESBANK RAP Radomsko
2 : 0
N9
13:10
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1. FC Tatran Prešov - Debreceni Labdarúgó Akadémia
2 : 1
Sunday 5. May O 15. miesto ( for 15th place )
N10
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Atlet Kiev B - FC Crow Košice
2 : 0
Sunday 5. May O 13. miesto ( for 13th place )
N11
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FAMT Prešov - MFK Snina
0 : 1
Sunday 5. May O 11. miesto ( for 11th place )
N12
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Újpest FC - FK Humenné
1 : 0
Sunday 5. May O 9. miesto ( for 9th place )
N13
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Janočko Academy Košice - Dunakanyar Régió UFC
1 : 2
Sunday 5. May O 7. miesto ( for 7th place )
N14
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Filo SE Nyíregyháza - DUFK Arsenal Kiev
2 : 4
Sunday 5. May O 5. miesto ( for 5th place )
N15
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
MFA Munkacs Mukachevo - Atlet Kiev A
0 : 2
Sunday 5. May O 3. miesto ( for 3rd place )
N16
14:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Debreceni Labdarúgó Akadémia - ESBANK RAP Radomsko
0 : 2
Sunday 5. May Finále
N17
15:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1. FC Tatran Prešov - Zinedin Uzhgorod
0 : 0
PK 4:3


Rozpisy všetkých zápasov

4. máj
sobota
rozpis zápasov >
5. máj
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >