AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U11 SKUPINA C

1. miesto/1st place: 1.FC Tatran Prešov (SK)

2.miesto/2nd place: Zinedin Uzhgorod (UA)

3.miesto/3rd place: ESBANK RAP Radomsko (PL)

 

Najlepší hráč / the best player: Mário Rabatin - 1.FC Tatran Prešov (SK)

Najlepší strelec / the best scorer: Maciej Kodos - ESBANK RAP Radomsko (PL)

Najlepší brankár / the best goalkeeper: Vladislav Glivka - Zinedin Uzhgorod (UA)



TJ Sokol Ľubotice
(SK)
Debreceni Labdarúgó Akadémia
(HU)
FC Crow Košice
(SK)
FK Humenné
(SK)
DUFK Arsenal Kiev
(UA)
ESBANK RAP Radomsko
(PL)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
TJ Sokol Ľubotice
(SK)
0 : 91 : 30 : 30 : 30 : 71 : 2506
Debreceni Labdarúgó Akadémia
(HU)
9 : 03 : 02 : 04 : 11 : 119 : 2132
FC Crow Košice
(SK)
3 : 10 : 30 : 00 : 20 : 73 : 1345
FK Humenné
(SK)
3 : 00 : 20 : 01 : 20 : 24 : 644
DUFK Arsenal Kiev
(UA)
3 : 01 : 42 : 02 : 10 : 28 : 793
ESBANK RAP Radomsko
(PL)
7 : 01 : 17 : 02 : 02 : 019 : 1131
Aktualizované 05.05.2019 10:27

Tabuľka kategória U11 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Zinedin Uzhgorod (UA)541011 : 513
2.Atlet Kiev A (UA)540123 : 512
3.Filo SE Nyíregyháza (HU)53118 : 810
4.Dunakanyar Régió UFC (HU)510410 : 143
5.MFK Snina (SK)51046 : 103
6.FAMT Prešov (SK)51044 : 203

Tabuľka kategória U11 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1. FC Tatran Prešov (SK)550016 : 215
2.MFA Munkacs Mukachevo (UA)540112 : 612
3.Újpest FC (HU)52126 : 127
4.Janočko Academy Košice (SK)52036 : 106
5.Atlet Kiev B (UA)50233 : 92
6.DYFK Igrovets Kalush (UA)50143 : 71

Tabuľka kategória U11 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ESBANK RAP Radomsko (PL)541019 : 113
2.Debreceni Labdarúgó Akadémia (HU)541019 : 213
3.DUFK Arsenal Kiev (UA)53028 : 79
4.FK Humenné (SK)51134 : 64
5.FC Crow Košice (SK)51133 : 134
6.TJ Sokol Ľubotice (SK)50051 : 250




Sunday 5. May O 17. miesto ( for 17th place )
N1
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
TJ Sokol Ľubotice - DYFK Igrovets Kalush
1 : 7
Sunday 5. May Skupina o 13.-16. miesto (Group for 13th - 16th pl
N2
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
MFK Snina - FC Crow Košice
3 : 0
N3
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Atlet Kiev B - FAMT Prešov
0 : 1
Sunday 5. May Skupina o 9.-12. miesto (Group for 9th - 12th plac
N4
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Dunakanyar Régió UFC - FK Humenné
2 : 0
N5
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Janočko Academy Košice - Újpest FC
1 : 1
PK 2:1
Sunday 5. May Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)
N6
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Atlet Kiev A - DUFK Arsenal Kiev
2 : 1
N7
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
MFA Munkacs Mukachevo - Filo SE Nyíregyháza
0 : 0
PK 3:2
Sunday 5. May Skupina o 1.-4. miesto (Group for 1st - 4th place)
N8
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Zinedin Uzhgorod - ESBANK RAP Radomsko
2 : 0
N9
13:10
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1. FC Tatran Prešov - Debreceni Labdarúgó Akadémia
2 : 1
Sunday 5. May O 15. miesto ( for 15th place )
N10
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Atlet Kiev B - FC Crow Košice
2 : 0
Sunday 5. May O 13. miesto ( for 13th place )
N11
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FAMT Prešov - MFK Snina
0 : 1
Sunday 5. May O 11. miesto ( for 11th place )
N12
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Újpest FC - FK Humenné
1 : 0
Sunday 5. May O 9. miesto ( for 9th place )
N13
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Janočko Academy Košice - Dunakanyar Régió UFC
1 : 2
Sunday 5. May O 7. miesto ( for 7th place )
N14
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Filo SE Nyíregyháza - DUFK Arsenal Kiev
2 : 4
Sunday 5. May O 5. miesto ( for 5th place )
N15
14:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
MFA Munkacs Mukachevo - Atlet Kiev A
0 : 2
Sunday 5. May O 3. miesto ( for 3rd place )
N16
14:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Debreceni Labdarúgó Akadémia - ESBANK RAP Radomsko
0 : 2
Sunday 5. May Finále
N17
15:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1. FC Tatran Prešov - Zinedin Uzhgorod
0 : 0
PK 4:3


Rozpisy všetkých zápasov

4. máj
sobota
rozpis zápasov >
5. máj
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >