AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE
Print

U11 Skupina ( Group ) A

MFK Snina (SK)
Filo SE Nyíregyháza (HU)
Zinedin Uzhgorod (UA)
Atlet Kiev A (UA)
Dunakanyar Régió UFC (HU)
FAMT Prešov (SK)

čas ( time )
Sobota 4. Máj (Saturday 4. May)
18:00MFK Snina (SK) - Filo SE Nyíregyháza (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
48:30Zinedin Uzhgorod (UA) - Atlet Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
710:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
910:30Zinedin Uzhgorod (UA) - Filo SE Nyíregyháza (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1311:30Atlet Kiev A (UA) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1612:00FAMT Prešov (SK) - MFK Snina (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1913:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - Zinedin Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2213:30Filo SE Nyíregyháza (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2514:30MFK Snina (SK) - Atlet Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2815:00Filo SE Nyíregyháza (HU) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3116:00Atlet Kiev A (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3416:30Zinedin Uzhgorod (UA) - MFK Snina (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
378:00Atlet Kiev A (UA) - Filo SE Nyíregyháza (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
408:30FAMT Prešov (SK) - Zinedin Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
429:00MFK Snina (SK) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U11 Skupina ( Group ) B

MFA Munkacs Mukachevo (UA)
Atlet Kiev B (UA)
DYFK Igrovets Kalush (UA)
Janočko Academy Košice (SK)
1. FC Tatran Prešov (SK)
Újpest FC (HU)

čas ( time )
Sobota 4. Máj (Saturday 4. May)
28:00MFA Munkacs Mukachevo (UA) - Atlet Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
59:00DYFK Igrovets Kalush (UA) - Janočko Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1010:30DYFK Igrovets Kalush (UA) - Atlet Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1211:001. FC Tatran Prešov (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1412:00Janočko Academy Košice (SK) - 1. FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1712:30Újpest FC (HU) - MFA Munkacs Mukachevo (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2013:001. FC Tatran Prešov (SK) - DYFK Igrovets Kalush (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2314:00Atlet Kiev B (UA) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2614:30MFA Munkacs Mukachevo (UA) - Janočko Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2915:30Atlet Kiev B (UA) - 1. FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3216:00Janočko Academy Košice (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3517:00DYFK Igrovets Kalush (UA) - MFA Munkacs Mukachevo (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
398:30Janočko Academy Košice (SK) - Atlet Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
419:00Újpest FC (HU) - DYFK Igrovets Kalush (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
449:30MFA Munkacs Mukachevo (UA) - 1. FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U11 Skupina ( Group ) C

TJ Sokol Ľubotice (SK)
Debreceni Labdarúgó Akadémia (HU)
FC Crow Košice (SK)
FK Humenné (SK)
DUFK Arsenal Kiev (UA)
ESBANK RAP Radomsko (PL)

čas ( time )
Sobota 4. Máj (Saturday 4. May)
38:30TJ Sokol Ľubotice (SK) - Debreceni Labdarúgó Akadémia (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
69:00FC Crow Košice (SK) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
810:00DUFK Arsenal Kiev (UA) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1111:00FC Crow Košice (SK) - Debreceni Labdarúgó Akadémia (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1511:30FK Humenné (SK) - DUFK Arsenal Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1812:30ESBANK RAP Radomsko (PL) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2113:30DUFK Arsenal Kiev (UA) - FC Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2414:00Debreceni Labdarúgó Akadémia (HU) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2715:00TJ Sokol Ľubotice (SK) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3015:30Debreceni Labdarúgó Akadémia (HU) - DUFK Arsenal Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3316:30FK Humenné (SK) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3617:00FC Crow Košice (SK) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
388:00FK Humenné (SK) - Debreceni Labdarúgó Akadémia (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
439:30ESBANK RAP Radomsko (PL) - FC Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4510:00TJ Sokol Ľubotice (SK) - DUFK Arsenal Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

Rozpisy všetkých zápasov

4. máj
sobota
rozpis zápasov >
5. máj
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >