AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U11 SKUPINA B

Štvrťfinále ( Quarter - final )
N1 17.04.2016 12:00
Jazdecký areál A
FK Senica (SK) 0:3 Mezőkövesd Zsóry - Plútó SE (HU)
N2 17.04.2016 12:00
Jazdecký areál B
MTK Budapest (HU) 1:0 FC Baník Ostrava (CZ)
N3 17.04.2016 12:00
Jazdecký areál C
"Metalist" Kharkiv (UA) 2:0 "Temp" Ternivka (UA)
N4 17.04.2016 12:00
Jazdecký areál D
SJFSSOR Uzhgorod (UA) 2:0 ETO FC Győr (HU)
Semifinále ( Semi - final )
N5 17.04.2016 13:00
Jazdecký areál A
Mezőkövesd Zsóry - Plútó SE (HU) 0:1 "Metalist" Kharkiv (UA)
N6 17.04.2016 13:00
Jazdecký areál B
MTK Budapest (HU) 2:0 SJFSSOR Uzhgorod (UA)
o 3. miesto ( for 3rd place )
N7 17.04.2016 14:30
Jazdecký areál C
Mezőkövesd Zsóry - Plútó SE (HU) 0:0
PK 3:2
SJFSSOR Uzhgorod (UA)
Finále ( Final )
N8 17.04.2016 15:00
Jazdecký areál C
"Metalist" Kharkiv (UA) 2:0 MTK Budapest (HU)
 
 
1. miesto / 1st place : "Metalist" Kharkiv (UA)
 
2. miesto / 2nd place : MTK Budapest (HU)
 
3. miesto / 3rd place : Mezőkövesd Zsóry - Plútó SE (HU)
 
Najlepší brankár / The best goal keeper : Márk Gyetván (Mezőkövesd Zsóry - Plútó SE)
Najlepší strelec / The best scorer : Devid Mudrak ("Metalist" Kharkiv)
Najlepší hráč / The best player : Kende Katkó (MTK Budapest)
 
 
 


"Metalist" Kharkiv SC Hírös-Ép Kecskemét ETO FC Győr FC Esztergom AS Trenčín Janočko Academy Košice Jupie FŠ M. Hamšíka Banská Bystrica ACS Tampa Brasov
"Metalist" Kharkiv 3 : 00 : 05 : 00 : 05 : 05 : 06 : 0
SC Hírös-Ép Kecskemét 0 : 31 : 22 : 00 : 43 : 03 : 00 : 1
ETO FC Győr 0 : 02 : 15 : 00 : 02 : 06 : 14 : 0
FC Esztergom 0 : 50 : 20 : 51 : 32 : 21 : 31 : 3
AS Trenčín 0 : 04 : 00 : 03 : 14 : 13 : 04 : 0
Janočko Academy Košice 0 : 50 : 30 : 22 : 21 : 40 : 40 : 5
Jupie FŠ M. Hamšíka Banská Bystrica 0 : 50 : 31 : 63 : 10 : 34 : 02 : 2
ACS Tampa Brasov 0 : 61 : 00 : 43 : 10 : 45 : 02 : 2
SKÓRE
SCORE
24 : 09 : 1019 : 25 : 2318 : 23 : 2510 : 2011 : 17
BODY
POINTS
179171171710
MIESTO
RANK
15273864
Aktualizované 17.04.2016 11:20

Tabuľka kategória U11 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SJFSSOR Uzhgorod 760132 : 118
2."Temp" Ternivka 752017 : 017
3.DVSC Debreceni Labdarúgó Akadémia 742112 : 414
4.FK Humenné 740310 : 812
5.Gwardia Warszawa 731312 : 510
6.FC Spartak Trnava 721411 : 147
7.Rubeola FC 70161 : 321
8.1. FC Tatran Prešov /white/ 70161 : 321

Tabuľka kategória U11 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1."Metalist" Kharkiv 752024 : 017
2.ETO FC Győr 752019 : 217
3.AS Trenčín 752018 : 217
4.ACS Tampa Brasov 731311 : 1710
5.SC Hírös-Ép Kecskemét 73049 : 109
6.Jupie FŠ M. Hamšíka Banská Bystrica 721410 : 207
7.FC Esztergom 70165 : 231
8.Janočko Academy Košice 70163 : 251

Tabuľka kategória U11 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.MTK Budapest 751121 : 216
2.Mezőkövesd Zsóry - Plútó SE 743014 : 215
3.FC VSS Košice 741211 : 613
4.DVTK Miskolc 72326 : 79
5.MFK Zemplín Michalovce 72324 : 99
6."Dinaz" Lyutiz 721411 : 127
7.1. FC Slovácko 72058 : 226
8."Peremozets" Kyiv 71067 : 223

Tabuľka kategória U11 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FK Senica 751112 : 216
2.Mészöly Focisuli Budapest 742114 : 714
3.FC Baník Ostrava 742118 : 714
4.UTE Labdarúgó Akadémia 734012 : 313
5.FAMT Prešov 72145 : 187
6.1. FC Tatran Prešov /green/ 71424 : 37
7.AS Progres Kraków 71152 : 134
8.FK Poprad 70161 : 151