AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U11 SKUPINA A

1. miesto / 1st place : Ferencvárosi Torna Club (HU)

2. miesto / 2nd place : UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)

3.miesto / 3rd place : SC Hiros-Ép Kecskemét (HU)

 

najlepší brankár / the best goalkeeper : Przemyslaw Sidorowicz, UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)

najlepší strelec / the best scorer : Daniel Sallai, SC Hiros-Ép Kecskemét (HU)

najlepší hráč / the best player : Sámuel Bakó, Ferencvárosi Torna Club (HU)



Dunakanyar Régió UFC
(HU)
Ruh Vinniki
(UA)
FC Esztergom
(HU)
Favorit V. Berezniy
(UA)
Újpest FC
(HU)
TJ Palas Jahodná
(SK)
1. FC Tatran Prešov
(SK)
FC VSS Košice
(SK)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
Dunakanyar Régió UFC
(HU)
2 : 11 : 11 : 14 : 110 : 13 : 04 : 025 : 5172
Ruh Vinniki
(UA)
1 : 23 : 12 : 00 : 311 : 03 : 12 : 122 : 8153
FC Esztergom
(HU)
1 : 11 : 34 : 10 : 38 : 12 : 01 : 217 : 11104
Favorit V. Berezniy
(UA)
1 : 10 : 21 : 40 : 24 : 00 : 12 : 38 : 1347
Újpest FC
(HU)
1 : 43 : 03 : 02 : 07 : 03 : 23 : 022 : 6181
TJ Palas Jahodná
(SK)
1 : 100 : 111 : 80 : 40 : 70 : 50 : 42 : 4908
1. FC Tatran Prešov
(SK)
0 : 31 : 30 : 21 : 02 : 35 : 03 : 012 : 1195
FC VSS Košice
(SK)
0 : 41 : 22 : 13 : 20 : 34 : 00 : 310 : 1596
Aktualizované 07.05.2017 14:04

Tabuľka kategória U11 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Újpest FC (HU)760122 : 618
2.Dunakanyar Régió UFC (HU)752025 : 517
3.Ruh Vinniki (UA)750222 : 815
4.FC Esztergom (HU)731317 : 1110
5.1. FC Tatran Prešov (SK)730412 : 119
6.FC VSS Košice (SK)730410 : 159
7.Favorit V. Berezniy (UA)71158 : 134
8.TJ Palas Jahodná (SK)70072 : 490

Tabuľka kategória U11 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SC Hiros-Ép Kecskemét (HU)770017 : 221
2.SJFSSOR Uzhgorod (UA)751112 : 316
3.UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)733113 : 812
4.Ferencvárosi Torna Club (HU)740319 : 812
5.Plútó SE (HU)73139 : 1010
6.Partizán Bardejov (SK)71249 : 165
7.DJUSH No2 Lutsk (UA)71159 : 134
8.FAMT Prešov (SK)70070 : 280




Sunday 7. May Štvrťfinále ( quarter - final) B o 9. -16. miesto
ND1
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Favorit V. Berezniy - Partizán Bardejov
1 : 3
ND2
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
DJUSH No2 Lutsk - FC VSS Košice
1 : 0
ND3
15:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
TJ Palas Jahodná - Plútó SE
0 : 4
ND4
15:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FAMT Prešov - 1. FC Tatran Prešov
0 : 3
Sunday 7. May Štvrťfinále ( quarter - final) A o 1. -8. miesto
ND5
16:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Ruh Vinniki - SJFSSOR Uzhgorod
2 : 1
ND6
16:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
UKS Olimpijczyk Kwakowo - Dunakanyar Régió UFC
2 : 1
ND7
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FC Esztergom - SC Hiros-Ép Kecskemét
0 : 5
ND8
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Ferencvárosi Torna Club - Újpest FC
2 : 2
PK 2:1
Monday 8. May Semifinále ( Semi - final ) D
ND10
08:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FC VSS Košice - TJ Palas Jahodná
11 : 1
ND9
08:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Favorit V. Berezniy - FAMT Prešov
2 : 0
Monday 8. May Semifinále ( Semi - final ) C
ND11
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Partizán Bardejov - 1. FC Tatran Prešov
2 : 2
PK 3:1
ND12
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
DJUSH No2 Lutsk - Plútó SE
0 : 0
PK 5:4
Monday 8. May Semifinále ( Semi - final ) B
ND13
09:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
SJFSSOR Uzhgorod - Újpest FC
2 : 2
PK 3:2
ND14
09:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Dunakanyar Régió UFC - FC Esztergom
2 : 1
Monday 8. May Semifinále ( Semi - final ) A
ND15
10:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Ruh Vinniki - Ferencvárosi Torna Club
0 : 1
ND16
10:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
UKS Olimpijczyk Kwakowo - SC Hiros-Ép Kecskemét
2 : 1
Monday 8. May o 15. miesto ( for 15th place )
ND17
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FAMT Prešov - TJ Palas Jahodná
3 : 0
Monday 8. May o 13. miesto ( for 13th place )
ND18
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Favorit V. Berezniy - FC VSS Košice
1 : 1
PK 2:1
Monday 8. May o 11. miesto ( for 11th place )
ND19
11:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1. FC Tatran Prešov - Plútó SE
0 : 1
Monday 8. May o 9. miesto ( for 9th place )
ND20
11:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Partizán Bardejov - DJUSH No2 Lutsk
1 : 0
Monday 8. May o 7. miesto ( for 7th place )
ND21
12:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Újpest FC - FC Esztergom
2 : 1
Monday 8. May o 5. miesto ( for 5th place )
ND22
12:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
SJFSSOR Uzhgorod - Dunakanyar Régió UFC
1 : 0
Monday 8. May o 3. miesto ( for 3rd place )
ND23
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Ruh Vinniki - SC Hiros-Ép Kecskemét
2 : 3
Monday 8. May finále ( final )
ND24
13:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Ferencvárosi Torna Club - UKS Olimpijczyk Kwakowo
2 : 1


Rozpisy všetkých zápasov

6. máj
sobota
rozpis zápasov >
7. máj
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >