AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U11 SKUPINA B

1. miesto / 1st place : Ferencvárosi Torna Club (HU)

2. miesto / 2nd place : UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)

3.miesto / 3rd place : SC Hiros-Ép Kecskemét (HU)

 

najlepší brankár / the best goalkeeper : Przemyslaw Sidorowicz, UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)

najlepší strelec / the best scorer : Daniel Sallai, SC Hiros-Ép Kecskemét (HU)

najlepší hráč / the best player : Sámuel Bakó, Ferencvárosi Torna Club (HU)



Ferencvárosi Torna Club
(HU)
DJUSH No2 Lutsk
(UA)
FAMT Prešov
(SK)
SJFSSOR Uzhgorod
(UA)
SC Hiros-Ép Kecskemét
(HU)
Partizán Bardejov
(SK)
Plútó SE
(HU)
UKS Olimpijczyk Kwakowo
(PL)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
Ferencvárosi Torna Club
(HU)
2 : 05 : 00 : 11 : 26 : 24 : 11 : 219 : 8124
DJUSH No2 Lutsk
(UA)
0 : 27 : 00 : 40 : 10 : 00 : 12 : 59 : 1347
FAMT Prešov
(SK)
0 : 50 : 70 : 30 : 40 : 40 : 30 : 20 : 2808
SJFSSOR Uzhgorod
(UA)
1 : 04 : 03 : 00 : 23 : 11 : 00 : 012 : 3162
SC Hiros-Ép Kecskemét
(HU)
2 : 11 : 04 : 02 : 02 : 04 : 02 : 117 : 2211
Partizán Bardejov
(SK)
2 : 60 : 04 : 01 : 30 : 20 : 32 : 29 : 1656
Plútó SE
(HU)
1 : 41 : 03 : 00 : 10 : 43 : 01 : 19 : 10105
UKS Olimpijczyk Kwakowo
(PL)
2 : 15 : 22 : 00 : 01 : 22 : 21 : 113 : 8123
Aktualizované 07.05.2017 14:04

Tabuľka kategória U11 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Újpest FC (HU)760122 : 618
2.Dunakanyar Régió UFC (HU)752025 : 517
3.Ruh Vinniki (UA)750222 : 815
4.FC Esztergom (HU)731317 : 1110
5.1. FC Tatran Prešov (SK)730412 : 119
6.FC VSS Košice (SK)730410 : 159
7.Favorit V. Berezniy (UA)71158 : 134
8.TJ Palas Jahodná (SK)70072 : 490

Tabuľka kategória U11 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SC Hiros-Ép Kecskemét (HU)770017 : 221
2.SJFSSOR Uzhgorod (UA)751112 : 316
3.UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)733113 : 812
4.Ferencvárosi Torna Club (HU)740319 : 812
5.Plútó SE (HU)73139 : 1010
6.Partizán Bardejov (SK)71249 : 165
7.DJUSH No2 Lutsk (UA)71159 : 134
8.FAMT Prešov (SK)70070 : 280




Sunday 7. May Štvrťfinále ( quarter - final) B o 9. -16. miesto
ND1
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Favorit V. Berezniy - Partizán Bardejov
1 : 3
ND2
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
DJUSH No2 Lutsk - FC VSS Košice
1 : 0
ND3
15:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
TJ Palas Jahodná - Plútó SE
0 : 4
ND4
15:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FAMT Prešov - 1. FC Tatran Prešov
0 : 3
Sunday 7. May Štvrťfinále ( quarter - final) A o 1. -8. miesto
ND5
16:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Ruh Vinniki - SJFSSOR Uzhgorod
2 : 1
ND6
16:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
UKS Olimpijczyk Kwakowo - Dunakanyar Régió UFC
2 : 1
ND7
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FC Esztergom - SC Hiros-Ép Kecskemét
0 : 5
ND8
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Ferencvárosi Torna Club - Újpest FC
2 : 2
PK 2:1
Monday 8. May Semifinále ( Semi - final ) D
ND10
08:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FC VSS Košice - TJ Palas Jahodná
11 : 1
ND9
08:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Favorit V. Berezniy - FAMT Prešov
2 : 0
Monday 8. May Semifinále ( Semi - final ) C
ND11
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Partizán Bardejov - 1. FC Tatran Prešov
2 : 2
PK 3:1
ND12
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
DJUSH No2 Lutsk - Plútó SE
0 : 0
PK 5:4
Monday 8. May Semifinále ( Semi - final ) B
ND13
09:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
SJFSSOR Uzhgorod - Újpest FC
2 : 2
PK 3:2
ND14
09:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Dunakanyar Régió UFC - FC Esztergom
2 : 1
Monday 8. May Semifinále ( Semi - final ) A
ND15
10:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Ruh Vinniki - Ferencvárosi Torna Club
0 : 1
ND16
10:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
UKS Olimpijczyk Kwakowo - SC Hiros-Ép Kecskemét
2 : 1
Monday 8. May o 15. miesto ( for 15th place )
ND17
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FAMT Prešov - TJ Palas Jahodná
3 : 0
Monday 8. May o 13. miesto ( for 13th place )
ND18
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Favorit V. Berezniy - FC VSS Košice
1 : 1
PK 2:1
Monday 8. May o 11. miesto ( for 11th place )
ND19
11:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1. FC Tatran Prešov - Plútó SE
0 : 1
Monday 8. May o 9. miesto ( for 9th place )
ND20
11:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Partizán Bardejov - DJUSH No2 Lutsk
1 : 0
Monday 8. May o 7. miesto ( for 7th place )
ND21
12:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Újpest FC - FC Esztergom
2 : 1
Monday 8. May o 5. miesto ( for 5th place )
ND22
12:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
SJFSSOR Uzhgorod - Dunakanyar Régió UFC
1 : 0
Monday 8. May o 3. miesto ( for 3rd place )
ND23
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Ruh Vinniki - SC Hiros-Ép Kecskemét
2 : 3
Monday 8. May finále ( final )
ND24
13:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Ferencvárosi Torna Club - UKS Olimpijczyk Kwakowo
2 : 1


Rozpisy všetkých zápasov

6. máj
sobota
rozpis zápasov >
7. máj
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >