AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE
Print

U11 Skupina ( Group ) A

Dunakanyar Régió UFC (HU)
Ruh Vinniki (UA)
FC Esztergom (HU)
Favorit V. Berezniy (UA)
Újpest FC (HU)
TJ Palas Jahodná (SK)
1. FC Tatran Prešov (SK)
FC VSS Košice (SK)

čas ( time )
Sobota 6. Máj (Saturday 6. May)
19:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - Ruh Vinniki (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
29:00FC Esztergom (HU) - Favorit V. Berezniy (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
39:30Újpest FC (HU) - TJ Palas Jahodná (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
610:001. FC Tatran Prešov (SK) - FC VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
810:30Favorit V. Berezniy (UA) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1012:00FC VSS Košice (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
912:00TJ Palas Jahodná (SK) - FC Esztergom (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1112:30Ruh Vinniki (UA) - 1. FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1613:30FC Esztergom (HU) - FC VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1714:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - TJ Palas Jahodná (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1814:00Újpest FC (HU) - 1. FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1914:30Favorit V. Berezniy (UA) - Ruh Vinniki (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2415:30FC VSS Košice (SK) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2516:001. FC Tatran Prešov (SK) - FC Esztergom (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2616:00Ruh Vinniki (UA) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2716:30TJ Palas Jahodná (SK) - Favorit V. Berezniy (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3217:30Favorit V. Berezniy (UA) - FC VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3418:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - 1. FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3318:00FC Esztergom (HU) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3518:30TJ Palas Jahodná (SK) - Ruh Vinniki (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Nedeľa 7. Máj (Sunday 7. May)
4210:00Favorit V. Berezniy (UA) - 1. FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4110:00Újpest FC (HU) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4310:30Ruh Vinniki (UA) - FC Esztergom (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4410:30TJ Palas Jahodná (SK) - FC VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5012:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - FC Esztergom (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4912:00Újpest FC (HU) - Favorit V. Berezniy (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
5112:301. FC Tatran Prešov (SK) - TJ Palas Jahodná (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
5212:30FC VSS Košice (SK) - Ruh Vinniki (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U11 Skupina ( Group ) B

Ferencvárosi Torna Club (HU)
DJUSH No2 Lutsk (UA)
FAMT Prešov (SK)
SJFSSOR Uzhgorod (UA)
SC Hiros-Ép Kecskemét (HU)
Partizán Bardejov (SK)
Plútó SE (HU)
UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)

čas ( time )
Sobota 6. Máj (Saturday 6. May)
49:30Ferencvárosi Torna Club (HU) - DJUSH No2 Lutsk (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
510:00FAMT Prešov (SK) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
710:30SC Hiros-Ép Kecskemét (HU) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1212:30DJUSH No2 Lutsk (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1313:00Partizán Bardejov (SK) - Ferencvárosi Torna Club (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1413:00Plútó SE (HU) - SC Hiros-Ép Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1513:30SJFSSOR Uzhgorod (UA) - UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2014:30Ferencvárosi Torna Club (HU) - Plútó SE (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2215:00SC Hiros-Ép Kecskemét (HU) - UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2115:00FAMT Prešov (SK) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2315:30DJUSH No2 Lutsk (UA) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2816:30Plútó SE (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3017:00SJFSSOR Uzhgorod (UA) - SC Hiros-Ép Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2917:00UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL) - Ferencvárosi Torna Club (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3117:30Partizán Bardejov (SK) - DJUSH No2 Lutsk (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3618:30UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL) - Plútó SE (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Nedeľa 7. Máj (Sunday 7. May)
389:00Ferencvárosi Torna Club (HU) - SC Hiros-Ép Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
379:00FAMT Prešov (SK) - UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
409:30Partizán Bardejov (SK) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
399:30DJUSH No2 Lutsk (UA) - Plútó SE (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4511:00SC Hiros-Ép Kecskemét (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4611:00DJUSH No2 Lutsk (UA) - UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4711:30SJFSSOR Uzhgorod (UA) - Ferencvárosi Torna Club (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4811:30Partizán Bardejov (SK) - Plútó SE (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5313:00SC Hiros-Ép Kecskemét (HU) - DJUSH No2 Lutsk (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
5413:00FAMT Prešov (SK) - Ferencvárosi Torna Club (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5613:30Plútó SE (HU) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5513:30UKS Olimpijczyk Kwakowo (PL) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

Rozpisy všetkých zápasov

6. máj
sobota
rozpis zápasov >
7. máj
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >