AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE

Výsledkový servis

U11 SKUPINA A

1. miesto / 1st place : Karpaty Lviv A (UA)

2. miesto / 2nd place : 1. FC Tatran Prešov (SK)

3. miesto / 3rd place : Karpaty Lviv B (UA)

 

najlepší brankár / the best goalkeeper : Orishchak Sviatoslav - Karpaty Lviv A (UA)

najlepší strelec / the best scorer : Tobiáš Pališčák - 1.FC Tatran Prešov (SK)

najlepší hráč / the best player : Stanko Oleh - Karpaty Lviv A (UA)





Sunday 15. April Osemfinále ( eight - final)
N1
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FC Petržalka Bratislava - SC Híros-Ép Kecskemét
4 : 3
N2
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Veszprém FC USE - SJFSSOR Uzhgorod
0 : 2
N3
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Karpaty Lviv A - Kelen SC Budapest
0 : 0
PK 3:1
N4
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Metallist-1925 Kharkiv A - Újpest FC
1 : 1
PK 6:7
N5
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Karpaty Lviv B - Várda Labdarugó Akadémia Kisvárda
2 : 0
N6
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
ESBANK RAP Radomsko - DYUFK Chernomorets Odessa
3 : 0
N7
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
MFK Zemplín Michalovce - 1. FC Tatran Prešov (white)
0 : 5
N8
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Akademia Pilkarska Reissa Poznań - ATLET Kiev
1 : 2
Sunday 15. April O 29. miesto ( for 29th place )
N9
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
1. FC Tatran Prešov 2008 - 1. FC Tatran Prešov (green)
0 : 2
Sunday 15. April O 27. miesto ( for 27th place )
N10
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Metallist-1925 Kharkiv B - FK Košice-Barca
1 : 1
PK 1:3
Sunday 15. April O 25. miesto ( for 25th place )
N11
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
CFT Prešov - Sokol Ľubotice - FK Junior Košice
3 : 2
Sunday 15. April Štvrťfinále ( quarter - final)
N16
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FC Petržalka Bratislava - SJFSSOR Uzhgorod
0 : 0
PK 3:4
N17
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Karpaty Lviv A - Újpest FC
2 : 0
N18
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Karpaty Lviv B - ESBANK RAP Radomsko
1 : 1
PK 6:5
N19
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1. FC Tatran Prešov (white) - ATLET Kiev
2 : 1
Sunday 15. April O 23. miesto ( for 23rd place )
N12
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
FK Slavoj Trebišov - FK Csíkszereda
1 : 2
Sunday 15. April O 21. miesto ( for 21st place )
N13
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
UKS Orlik Ujazd - DYUSSH 11 Odessa
0 : 7
Sunday 15. April O 19. miesto ( for 19st place )
N14
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FK Humenné - FAMT Prešov
4 : 0
Sunday 15. April O 17. miesto ( for 17st place )
N15
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Atletik Odessa - CFT MFK Vranov
1 : 2
Sunday 15. April Semifinále ( semi - final)
N20
13:40
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Karpaty Lviv A - SJFSSOR Uzhgorod
1 : 0
N21
14:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1. FC Tatran Prešov (white) - Karpaty Lviv B
4 : 1
Sunday 15. April o 3. miesto ( for 3rd place )
N22
15:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Karpaty Lviv B - SJFSSOR Uzhgorod
0 : 0
PK 3:2
Sunday 15. April finále ( final )
N23
16:20
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1. FC Tatran Prešov (white) - Karpaty Lviv A
1 : 1
PK 2:3


Metallist-1925 Kharkiv B
(UA)
DYUSSH 11 Odessa
(UA)
ESBANK RAP Radomsko
(PL)
FAMT Prešov
(SK)
Kelen SC Budapest
(HU)
FC Petržalka Bratislava
(SK)
Metallist-1925 Kharkiv B
(UA)
0 : 40 : 11 : 30 : 10 : 6
DYUSSH 11 Odessa
(UA)
4 : 01 : 20 : 12 : 31 : 1
ESBANK RAP Radomsko
(PL)
1 : 02 : 16 : 21 : 00 : 1
FAMT Prešov
(SK)
3 : 11 : 02 : 60 : 51 : 5
Kelen SC Budapest
(HU)
1 : 03 : 20 : 15 : 00 : 3
FC Petržalka Bratislava
(SK)
6 : 01 : 11 : 05 : 13 : 0
SKÓRE
SCORE
1 : 158 : 710 : 47 : 179 : 616 : 2
BODY
POINTS
04126913
MIESTO
RANK
652431
Aktualizované 15.04.2018 11:11

Tabuľka kategória U11 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Petržalka Bratislava (SK)541016 : 213
2.ESBANK RAP Radomsko (PL)540110 : 412
3.Kelen SC Budapest (HU)53029 : 69
4.FAMT Prešov (SK)52037 : 176
5.DYUSSH 11 Odessa (UA)51138 : 74
6.Metallist-1925 Kharkiv B (UA)50051 : 150

Tabuľka kategória U11 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Veszprém FC USE (HU)541019 : 213
2.MFK Zemplín Michalovce (SK)540113 : 512
3.DYUFK Chernomorets Odessa (UA)53115 : 310
4.CFT MFK Vranov (SK)520310 : 106
5.UKS Orlik Ujazd (PL)51047 : 83
6.1. FC Tatran Prešov 2008 (SK)50050 : 260

Tabuľka kategória U11 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Karpaty Lviv A (UA)541015 : 013
2.Akademia Pilkarska Reissa Poznań (PL)523024 : 49
3.SJFSSOR Uzhgorod (UA)522110 : 58
4.SC Híros-Ép Kecskemét (HU)52217 : 48
5.CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)50141 : 221
6.FK Junior Košice (SK)50141 : 231

Tabuľka kategória U11 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Metallist-1925 Kharkiv A (UA)541017 : 113
2.1. FC Tatran Prešov (white) (SK)540125 : 412
3.Várda Labdarugó Akadémia Kisvárda (HU)531110 : 510
4.FK Humenné (SK)52032 : 126
5.FK Csíkszereda (RO)51042 : 243
6.FK Košice-Barca (SK)50052 : 120

Tabuľka kategória U11 Skupina E

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Karpaty Lviv B (UA)550014 : 115
2.ATLET Kiev (UA)540113 : 112
3.Újpest FC (HU)530219 : 49
4.Atletik Odessa (UA)52035 : 76
5.FK Slavoj Trebišov (SK)51041 : 253
6.1. FC Tatran Prešov (green) (SK)50051 : 150






Rozpisy všetkých zápasov

14. april
sobota
rozpis zápasov >
15. april
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >