AKTUÁLNE ZÁPASY

KATEGÓRIE
Print

U11 Skupina ( Group ) A

Metallist-1925 Kharkiv B (UA)
DYUSSH 11 Odessa (UA)
ESBANK RAP Radomsko (PL)
FAMT Prešov (SK)
Kelen SC Budapest (HU)
FC Petržalka Bratislava (SK)

čas ( time )
Sobota 14. April (Saturday 14. April)
18:00Metallist-1925 Kharkiv B (UA) - DYUSSH 11 Odessa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
48:30ESBANK RAP Radomsko (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
79:00Kelen SC Budapest (HU) - FC Petržalka Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
109:30ESBANK RAP Radomsko (PL) - DYUSSH 11 Odessa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1912:00FAMT Prešov (SK) - Kelen SC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2212:30FC Petržalka Bratislava (SK) - Metallist-1925 Kharkiv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3114:00Kelen SC Budapest (HU) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3414:30DYUSSH 11 Odessa (UA) - FC Petržalka Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3715:00Metallist-1925 Kharkiv B (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4616:30DYUSSH 11 Odessa (UA) - Kelen SC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4917:00FAMT Prešov (SK) - FC Petržalka Bratislava (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
5217:30ESBANK RAP Radomsko (PL) - Metallist-1925 Kharkiv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Nedeľa 15. April (Sunday 15. April)
618:00FAMT Prešov (SK) - DYUSSH 11 Odessa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
668:30Metallist-1925 Kharkiv B (UA) - Kelen SC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
648:30FC Petržalka Bratislava (SK) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U11 Skupina ( Group ) B

DYUFK Chernomorets Odessa (UA)
1. FC Tatran Prešov 2008 (SK)
UKS Orlik Ujazd (PL)
CFT MFK Vranov (SK)
Veszprém FC USE (HU)
MFK Zemplín Michalovce (SK)

čas ( time )
Sobota 14. April (Saturday 14. April)
28:00DYUFK Chernomorets Odessa (UA) - 1. FC Tatran Prešov 2008 (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
58:30UKS Orlik Ujazd (PL) - CFT MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1810:30Veszprém FC USE (HU) - MFK Zemplín Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1610:30UKS Orlik Ujazd (PL) - 1. FC Tatran Prešov 2008 (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2012:00CFT MFK Vranov (SK) - Veszprém FC USE (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2312:30MFK Zemplín Michalovce (SK) - DYUFK Chernomorets Odessa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
3214:00Veszprém FC USE (HU) - UKS Orlik Ujazd (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3514:301. FC Tatran Prešov 2008 (SK) - MFK Zemplín Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3815:00DYUFK Chernomorets Odessa (UA) - CFT MFK Vranov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4716:301. FC Tatran Prešov 2008 (SK) - Veszprém FC USE (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5017:00CFT MFK Vranov (SK) - MFK Zemplín Michalovce (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
5317:30UKS Orlik Ujazd (PL) - DYUFK Chernomorets Odessa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Nedeľa 15. April (Sunday 15. April)
628:00CFT MFK Vranov (SK) - 1. FC Tatran Prešov 2008 (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
658:30MFK Zemplín Michalovce (SK) - UKS Orlik Ujazd (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
689:00DYUFK Chernomorets Odessa (UA) - Veszprém FC USE (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U11 Skupina ( Group ) C

Karpaty Lviv A (UA)
SJFSSOR Uzhgorod (UA)
Akademia Pilkarska Reissa Poznań (PL)
CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)
SC Híros-Ép Kecskemét (HU)
FK Junior Košice (SK)

čas ( time )
Sobota 14. April (Saturday 14. April)
38:00Karpaty Lviv A (UA) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
68:30Akademia Pilkarska Reissa Poznań (PL) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
89:00SC Híros-Ép Kecskemét (HU) - FK Junior Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1710:30Akademia Pilkarska Reissa Poznań (PL) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2112:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - SC Híros-Ép Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2412:30FK Junior Košice (SK) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3314:00SC Híros-Ép Kecskemét (HU) - Akademia Pilkarska Reissa Poznań (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3614:30SJFSSOR Uzhgorod (UA) - FK Junior Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3915:00Karpaty Lviv A (UA) - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4816:30SJFSSOR Uzhgorod (UA) - SC Híros-Ép Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5117:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - FK Junior Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5417:30Akademia Pilkarska Reissa Poznań (PL) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Nedeľa 15. April (Sunday 15. April)
638:00CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) - SJFSSOR Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
679:00FK Junior Košice (SK) - Akademia Pilkarska Reissa Poznań (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
699:00Karpaty Lviv A (UA) - SC Híros-Ép Kecskemét (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U11 Skupina ( Group ) D

Metallist-1925 Kharkiv A (UA)
1. FC Tatran Prešov (white) (SK)
FK Csíkszereda (RO)
FK Humenné (SK)
Várda Labdarugó Akadémia Kisvárda (HU)
FK Košice-Barca (SK)

čas ( time )
Sobota 14. April (Saturday 14. April)
99:00Metallist-1925 Kharkiv A (UA) - 1. FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
119:30FK Csíkszereda (RO) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
129:30Várda Labdarugó Akadémia Kisvárda (HU) - FK Košice-Barca (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2513:00FK Csíkszereda (RO) - 1. FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2613:00FK Humenné (SK) - Várda Labdarugó Akadémia Kisvárda (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2713:00FK Košice-Barca (SK) - Metallist-1925 Kharkiv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4215:30Metallist-1925 Kharkiv A (UA) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4115:301. FC Tatran Prešov (white) (SK) - FK Košice-Barca (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4015:30Várda Labdarugó Akadémia Kisvárda (HU) - FK Csíkszereda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
5518:001. FC Tatran Prešov (white) (SK) - Várda Labdarugó Akadémia Kisvárda (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
5718:00FK Csíkszereda (RO) - Metallist-1925 Kharkiv A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5618:00FK Humenné (SK) - FK Košice-Barca (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Nedeľa 15. April (Sunday 15. April)
729:30Metallist-1925 Kharkiv A (UA) - Várda Labdarugó Akadémia Kisvárda (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
709:30FK Humenné (SK) - 1. FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
719:30FK Košice-Barca (SK) - FK Csíkszereda (RO)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U11 Skupina ( Group ) E

Karpaty Lviv B (UA)
Atletik Odessa (UA)
1. FC Tatran Prešov (green) (SK)
FK Slavoj Trebišov (SK)
Újpest FC (HU)
ATLET Kiev (UA)

čas ( time )
Sobota 14. April (Saturday 14. April)
1310:00Karpaty Lviv B (UA) - Atletik Odessa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1410:001. FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1510:00Újpest FC (HU) - ATLET Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
2813:301. FC Tatran Prešov (green) (SK) - Atletik Odessa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2913:30FK Slavoj Trebišov (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3013:30ATLET Kiev (UA) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4516:00Karpaty Lviv B (UA) - FK Slavoj Trebišov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
4416:00Atletik Odessa (UA) - ATLET Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
4316:00Újpest FC (HU) - 1. FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
5818:30Atletik Odessa (UA) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
6018:301. FC Tatran Prešov (green) (SK) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
5918:30FK Slavoj Trebišov (SK) - ATLET Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Nedeľa 15. April (Sunday 15. April)
7510:00Karpaty Lviv B (UA) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
7310:00FK Slavoj Trebišov (SK) - Atletik Odessa (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
7410:00ATLET Kiev (UA) - 1. FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

Rozpisy všetkých zápasov

14. april
sobota
rozpis zápasov >
15. april
nedeľa
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >