AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U8 SKUPINA A

Nedeľa 5. júla ( Sunday 5th July )O Osem finále ( For Eight - final )
N1
13:30
FK Tukums 2000 - 1.FC Tatran Prešov (blue)
10:0
N2
14:00
FC Chayka Kiev - FK Junior Šaca
5:0
N3
14:30
FC Minsk 2 - FAMT Prešov B
9:0
N4
15:00
FC Minsk 1 - CFT Academy Prešov
6:0
N5
15:30
CSMS Iasi - SK Super Nova Sigulda
6:0
N6
16:00
FC Dinamo Minsk - 1.FC Tatran Prešov (green)
7:0
N7
16:30
FK Talsi - ŠK Futura Humenné
1:0
N8
17:00
FC Bereza - FAMT Prešov A
0:0 PK 0:2
N9
17:30
SK Super Nova Riga - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou
5:2
N10
18:00
FC Viru Star Kohtla-Järve - Borsod Volán SE Miskolc
1:1 PK 2:0
N11
18:30
FC Sambir - CFT Academy Hanušovce nad Topľou
0:1
N12
19:00
CS FC Electrica 1869 Timisoara - FC Junior Minsk
3:0
Pondelok 6. júla ( Sunday 6th July )Osem finále ( Eight - final )
N13
8:00
1.FC Tatran Prešov (white)   CFT Academy Hanušovce nad Topľou
1:0
N14
8:00
FS Zinedine Uzhgorod   FC Viru Star Kohtla-Järve
4:2
N15
8:30
ASC Sparta Bucharest   CS FC Electrica 1869 Timisoara
4:3
N16
8:30
CS Cautis Steaua Sudului Bucharest   SK Super Nova Riga
4:1
N17
9:00
FC Chayka Kiev   FAMT Prešov A
0:0 PK 2:1
N18
9:00
FK Tukums 2000   FC Dinamo Minsk
4:0
N19
9:30
FC Minsk 2   FK Talsi
3:1
N20
9:30
FC Minsk 1   CSMS Iasi
0:1
Štvrťfinále ( Quarter - final )
N21
10:00
1.FC Tatran Prešov (white) - FK Tukums 2000
1:4
N22
10:30
CS Cautis Steaua Sudului Bucharest - FC Chayka Kiev
4:1
N23
10:30
FS Zinedine Uzhgorod - CSMS Iasi
1:3
N24
11:00
ASC Sparta Bucharest - FC Minsk 2
4:0
Semifinále ( Semi - final )
N25
12:00
FK Tukums 2000 - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest
1:0
N26
12:30
CSMS Iasi - ASC Sparta Bucharest
7:3
o 3. miesto ( for 3rd place )
N27
13:30
CS Cautis Steaua Sudului Bucharest - ASC Sparta Bucharest
0:0 PK 3:4 
finále ( final )
N28
14:00
FK Tukums 2000 - CSMS Iasi
2:3

 

 

 

 

1. miesto (1st place):  CSMS Iasi (RO)

2. miesto (2nd place):  FK Tukums 2000 (LV)

3. miesto (3rd place):  ASC Sparta Bucharest (RO)

 

Vyhodnotenie hráčov ( Evaluation of players ) :   

Najlepší strelec ( Best goal kicker ) :  Robert Necsulescu - ASC Sparta Bucharest (RO)                  

Najlepší brankár ( Best goal keeper ) :  Darius Cmacoschi - CSMS Iasi (RO)        

Najlepší hráč ( Best player ) :  Ianis Urbanovici - CSMS Iasi (RO)                  

 

Hviezdy turnaja ( Stars of the tournament ) :

Robert Necsulescu - ASC Sparta Bucharest (RO)  

Darius Cmacoschi - CSMS Iasi (RO)

Ianis Urbanovici - CSMS Iasi (RO)

Mihai Costea - CSMS Iasi (RO)

Helvijs Joksts - FK Tukums 2000 (LV)

Denis Colibasanu - CS Cautis Steaua Sudului Bucharest (RO)

 



CFT Academy Hanušovce nad TopľouSK Super Nova SiguldaFK TalsiFC Viru Star Kohtla-JärveASC Sparta BucharestFAMT Prešov AFC Chayka Kiev1.FC Tatran Prešov (blue)FC Minsk 1
CFT Academy Hanušovce nad Topľou0 : 00 : 10 : 10 : 62 : 10 : 45 : 01 : 1
SK Super Nova Sigulda0 : 00 : 21 : 11 : 70 : 40 : 34 : 00 : 2
FK Talsi1 : 02 : 01 : 42 : 52 : 10 : 05 : 01 : 4
FC Viru Star Kohtla-Järve1 : 01 : 14 : 10 : 30 : 01 : 43 : 02 : 2
ASC Sparta Bucharest6 : 07 : 15 : 23 : 03 : 14 : 011 : 03 : 0
FAMT Prešov A1 : 24 : 01 : 20 : 01 : 30 : 17 : 10 : 1
FC Chayka Kiev4 : 03 : 00 : 04 : 10 : 41 : 011 : 15 : 0
1.FC Tatran Prešov (blue)0 : 50 : 40 : 50 : 30 : 111 : 71 : 110 : 6
FC Minsk 11 : 12 : 04 : 12 : 20 : 31 : 00 : 56 : 0
SKÓRE
SCORE
8 : 146 : 1914 : 1412 : 1142 : 414 : 1028 : 62 : 5216 : 12
BODY
POINTS
85131224719014
MIESTO
RANK
684517293
Aktualizované 06.07.2015 13:29

Tabuľka kategória U8 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ASC Sparta Bucharest880042 : 424
2.FC Chayka Kiev861128 : 619
3.FC Minsk 1842216 : 1214
4.FK Talsi841314 : 1413
5.FC Viru Star Kohtla-Järve833212 : 1112
6.CFT Academy Hanušovce nad Topľou82248 : 148
7.FAMT Prešov A821514 : 107
8.SK Super Nova Sigulda81256 : 195
9.1.FC Tatran Prešov (blue)80082 : 520

Tabuľka kategória U8 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.CS Cautis Steaua Sudului Bucharest871032 : 322
2.FK Tukums 2000861139 : 319
3.CSMS Iasi860231 : 518
4.FC Bereza850319 : 1115
5.FC Sambir841317 : 1813
6.FC Junior Minsk822411 : 198
7.CFT Academy MFK Vranov nad Topľou82158 : 277
8.1.FC Tatran Prešov (green)81074 : 423
9.FAMT Prešov B80083 : 360

Tabuľka kategória U8 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FS Zinedine Uzhgorod963025 : 921
2.1.FC Tatran Prešov (white)962121 : 1020
3.FC Minsk 2961220 : 719
4.FC Dinamo Minsk 961228 : 919
5.SK Super Nova Riga941428 : 1513
6.CS FC Electrica 1869 Timisoara 940514 : 1412
7.Borsod Volán SE Miskolc940518 : 1312
8.ŠK Futura Humenné93069 : 299
9.CFT Academy Prešov92075 : 316
10.FK Junior Šaca90092 : 330

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
3. júl
piatok
rozpis zápasov >
4. júl
sobota
rozpis zápasov >
5. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
6. júl
pondelok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >