AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U9 SKUPINA A

Celkové poradie:

1. miesto/place: CSMS Iasi (RO)

2. miesto/place: Karpaty Lviv B (UA)

3. miesto/place: ACS ILIE OANA Bucuresti (RO)

 

Najlepší brankár:

Cnacoschi Darius - CSMS Iasi (RO)

Najlepší hráč:

Necsulescu Robert - ACS ILIE OANA Bucuresti (RO)

Najlepší strelec:

Urbanovici Ianis - - CSMS Iasi (RO)

 

 





Tuesday 5. July o 33. miesto ( for 33rd place )
OF9
15:30
playground 4 SPORT Areal G
1.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) - Football Club Crow Košice
2 : 1
Tuesday 5. July Osemfinále ( Eight - final )
N1
16:00
playground 4 SPORT Areal B
ACS ILIE OANA Bucuresti - Zinedin Uzhgorod
2 : 0
N2
16:30
playground 4 SPORT Areal B
Karpaty Lviv B - Podilya Khmelnitckiy
3 : 1
N3
17:00
playground 4 SPORT Areal B
FC Chayka Kiev I. - SJFSSOR Uzghorod
2 : 1
N4
17:30
playground 4 SPORT Areal B
CSMS Iasi - FK SAFI Prešov
4 : 0
N5
18:00
playground 4 SPORT Areal B
Karpaty Lviv A - 1.FC Tatran Prešov (green)
0 : 0
PK 3:2
N6
18:30
playground 4 SPORT Areal B
ACS Kids Tampa Brasov - FC Torpedo-Belaz Zhodino
1 : 1
PK 0:2
N7
19:00
playground 4 SPORT Areal B
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. - FC Minsk
2 : 2
PK 2:3
N8
19:30
playground 4 SPORT Areal B
Cautis Steaua Sudului - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice
2 : 0
Tuesday 5. July o 31. miesto ( for 31st place )
OF8
16:00
playground 4 SPORT Areal G
FC Junior Minsk II. - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou
1 : 4
Tuesday 5. July o 29. miesto ( for 29th place )
OF7
16:30
playground 4 SPORT Areal G
CFT Academy Prešov - 1.FC Tatran Prešov (white)
0 : 4
Tuesday 5. July o 27. miesto ( for 27th place )
OF6
17:00
playground 4 SPORT Areal G
LKS Lotnik Kryspinow - SMP Zuri Olsztyn
1 : 3
Tuesday 5. July o 25. miesto ( for 25th place )
OF5
17:30
playground 4 SPORT Areal G
FC Chayka Kiev II. - Szanda Focisuli SE Szolnok
2 : 4
Tuesday 5. July o 23. miesto ( for 23rd place )
OF4
18:00
playground 4 SPORT Areal G
BFK Salaspils - CSJ Stiinta U Craiova
0 : 3
Tuesday 5. July o 21. miesto ( for 21st place )
OF3
18:30
playground 4 SPORT Areal G
DUSSH Zhydachiv - HNK Grude
0 : 3
Tuesday 5. July o 19. miesto ( for 19th place )
OF2
19:00
playground 4 SPORT Areal G
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. - CFT Academy Hanušovce nad Topľou
0 : 1
Tuesday 5. July o 17. miesto ( for 17th place )
OF1
19:30
playground 4 SPORT Areal G
FC Junior Minsk I. - FAMT Prešov
0 : 1
Wednesday 6. July Štvrťfinále ( Quarter - final )
N9
08:00
playground 4 SPORT Areal B
ACS ILIE OANA Bucuresti - FC Minsk
2 : 1
N10
08:30
playground 4 SPORT Areal B
Karpaty Lviv B - Cautis Steaua Sudului
0 : 0
PK 3:2
N11
09:00
playground 4 SPORT Areal B
FC Chayka Kiev I. - Karpaty Lviv A
1 : 0
N12
09:30
playground 4 SPORT Areal B
CSMS Iasi - FC Torpedo-Belaz Zhodino
2 : 0
Wednesday 6. July o 15. miesto ( for 15th place )
SF5
10:00
playground 4 SPORT Areal B
Podilya Khmelnitckiy - FK SAFI Prešov
2 : 2
PK 1:2
Wednesday 6. July o 13. miesto ( for 13th place )
SF6
10:30
playground 4 SPORT Areal B
SJFSSOR Uzghorod - Zinedin Uzhgorod
1 : 1
PK 2:1
Wednesday 6. July o 11. miesto ( for 11th place )
SF7
11:00
playground 4 SPORT Areal B
1.FC Tatran Prešov (green) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice
0 : 1
Wednesday 6. July o 9. miesto ( for 9th place )
SF8
11:30
playground 4 SPORT Areal B
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. - ACS Kids Tampa Brasov
2 : 0
Wednesday 6. July o 7. miesto ( for 7th place )
NN1
12:00
playground 4 SPORT Areal B
FC Minsk - FC Torpedo-Belaz Zhodino
0 : 3
Wednesday 6. July o 5. miesto ( for 5th place )
NN2
12:30
playground 4 SPORT Areal B
Cautis Steaua Sudului - Karpaty Lviv A
4 : 0
Wednesday 6. July Semifinále ( Semi - final )
N13
13:00
playground 4 SPORT Areal B
ACS ILIE OANA Bucuresti - Karpaty Lviv B
0 : 1
N14
13:30
playground 4 SPORT Areal B
CSMS Iasi - FC Chayka Kiev I.
2 : 0
Wednesday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N15
15:00
playground 4 SPORT Areal B
ACS ILIE OANA Bucuresti - FC Chayka Kiev I.
0 : 0
PK 3:1
Wednesday 6. July finále ( final )
N16
15:30
playground 4 SPORT Areal B
Karpaty Lviv B - CSMS Iasi
1 : 4


FC Junior Minsk I.
(BY)
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice
(PL)
LKS Lotnik Kryspinow
(PL)
DUSSH Zhydachiv
(UA)
ACS ILIE OANA Bucuresti
(RO)
Karpaty Lviv A
(UA)
FK SAFI Prešov
(SK)
CFT Academy Prešov
(SK)
FC Junior Minsk I.
(BY)
0 : 43 : 04 : 20 : 71 : 42 : 27 : 1
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice
(PL)
4 : 01 : 13 : 10 : 30 : 23 : 05 : 0
LKS Lotnik Kryspinow
(PL)
0 : 31 : 10 : 60 : 80 : 120 : 60 : 0
DUSSH Zhydachiv
(UA)
2 : 41 : 36 : 02 : 61 : 91 : 21 : 0
ACS ILIE OANA Bucuresti
(RO)
7 : 03 : 08 : 06 : 23 : 06 : 212 : 0
Karpaty Lviv A
(UA)
4 : 12 : 012 : 09 : 10 : 33 : 010 : 0
FK SAFI Prešov
(SK)
2 : 20 : 36 : 02 : 12 : 60 : 33 : 1
CFT Academy Prešov
(SK)
1 : 70 : 50 : 00 : 10 : 120 : 101 : 3
SKÓRE
SCORE
17 : 2016 : 71 : 3614 : 2445 : 440 : 515 : 162 : 38
BODY
POINTS
1013262118101
MIESTO
RANK
53761248
Aktualizované 06.07.2016 14:44

Tabuľka kategória U9 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ACS ILIE OANA Bucuresti (RO)770045 : 421
2.Karpaty Lviv A (UA)760140 : 518
3.Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)741216 : 713
4.FK SAFI Prešov (SK)731315 : 1610
5.FC Junior Minsk I. (BY)731317 : 2010
6.DUSSH Zhydachiv (UA)720514 : 246
7.LKS Lotnik Kryspinow (PL)70251 : 362
8.CFT Academy Prešov (SK)70162 : 381

Tabuľka kategória U9 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.CSMS Iasi (RO)770042 : 521
2.Cautis Steaua Sudului (RO)760129 : 418
3.1.FC Tatran Prešov (green) (SK)741230 : 713
4.Zinedin Uzhgorod (UA)741224 : 1013
5.UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)730411 : 169
6.BFK Salaspils (LV)71157 : 304
7.FC Chayka Kiev II. (UA)71159 : 394
8.FC Junior Minsk II. (BY)70071 : 420

Tabuľka kategória U9 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Karpaty Lviv B (UA)751118 : 416
2.ACS Kids Tampa Brasov (RO)750214 : 515
3.FC Minsk (BY)750222 : 215
4.SJFSSOR Uzghorod (UA)741215 : 913
5.FAMT Prešov (SK)740312 : 912
6.HNK Grude (BIH)730412 : 139
7.SMP Zuri Olsztyn (PL)71062 : 273
8.CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)70070 : 260
9.1.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK)00000 : 00

Tabuľka kategória U9 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Chayka Kiev I. (UA)871037 : 722
2.UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)862039 : 420
3.FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY)842222 : 614
4.Podilya Khmelnitckiy (UA)842218 : 714
5.CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)84139 : 1013
6.Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)821515 : 197
7.CSJ Stiinta U Craiova (RO)813410 : 236
8.1.FC Tatran Prešov (white) (SK)811611 : 344
9.Football Club Crow Košice (SK)80171 : 521






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
sobota
rozpis zápasov >
3. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
4. júl
pondelok
rozpis zápasov >
5. júl
utorok
rozpis zápasov >
6. júl
streda
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >