AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U10 SKUPINA A

Celkové poradie:

1. miesto/place: MTK Budapest (HU)

2. miesto/place: SJFSSOR Uzghorod (UA)

3. miesto/place: UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)

 

Najlepší brankár:

Amir Kádár - MTK Budapest (HU)

Najlepší hráč:

Karaman Jaroslav - FC Favorit Velikiy Berezniy (UA)

Najlepší strelec:

Panamarenka Daniil - FC Dinamo Minsk (BY)

 

 





Tuesday 5. July o 15. miesto ( for 15th place )
SF5
10:00
playground 4 SPORT Areal C
Football school Fortuna Kaunas - Juventus Academy Košice
3 : 0
Tuesday 5. July o 13. miesto ( for 13th place )
SF6
10:30
playground 4 SPORT Areal C
FK Tempo Partizánske - ACS Kids Tampa Brasov
1 : 5
Tuesday 5. July o 11. miesto ( for 11th place )
SF7
11:00
playground 4 SPORT Areal C
1.FC Tatran Prešov (green) - Football Club Garliava
1 : 1
PK 3:4
Tuesday 5. July o 9. miesto ( for 9th place )
SF8
11:30
playground 4 SPORT Areal C
FK Petrika Novi Sad - FC COR Brest
1 : 1
PK 1:3
Tuesday 5. July o 23. miesto ( for 23rd place )
OF4
15:00
playground 4 SPORT Areal H
CFT Academy Slovakia - 1.FC Tatran Prešov (white)
4 : 0
Tuesday 5. July o 25. miesto ( for 25th place )
OF5
15:00
playground 4 SPORT Areal G
CS FC Electrica 1869 Timisoara - SMP Zuri Olsztyn
3 : 0
Tuesday 5. July o 27. miesto ( for 27th place )
OF6
15:00
playground 4 SPORT Areal D
Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice - CSMS Iasi
1 : 0
Tuesday 5. July o 29. miesto ( for 29th place )
OF7
15:00
playground 4 SPORT Areal C
Pegaz Drobin - FAMT Prešov
2 : 3
Tuesday 5. July o 31. miesto ( for 31st place )
OF8
15:00
playground 4 SPORT Areal B
ŠK Štich Humenné - APN Kuznia Ustron
1 : 6
Tuesday 5. July o 17. miesto ( for 17th place )
OF1
15:30
playground 4 SPORT Areal D
BTS Rekord Bielsko-Biala - FK Humenné
0 : 1
Tuesday 5. July o 19. miesto ( for 19th place )
OF2
15:30
playground 4 SPORT Areal C
FC Tornado Minsk - SDUSHOR 3 Pinsk
0 : 0
PK 2:3
Tuesday 5. July o 21. miesto ( for 21st place )
OF3
15:30
playground 4 SPORT Areal B
SK Stolin - FC Junior Minsk
0 : 0
Tuesday 5. July Osemfinále ( Eight - final )
N1
16:00
playground 4 SPORT Areal D
Szolnoki FBC - Football school Fortuna Kaunas
4 : 0
N2
16:30
playground 4 SPORT Areal D
MTK Budapest - Juventus Academy Košice
1 : 0
N3
17:00
playground 4 SPORT Areal D
SJFSSOR Uzghorod - ACS Kids Tampa Brasov
4 : 0
N4
17:30
playground 4 SPORT Areal D
FK Petrika Novi Sad - FC Favorit Velikiy Berezniy
1 : 1
PK 5:6
N5
18:00
playground 4 SPORT Areal D
UKS Polonia Slubice - 1.FC Tatran Prešov (green)
0 : 0
PK 3:1
N6
18:30
playground 4 SPORT Areal D
FC Dimano Minsk - Football Club Garliava
2 : 0
N7
19:00
playground 4 SPORT Areal D
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica - FC COR Brest
1 : 0
N8
19:30
playground 4 SPORT Areal D
Kivioli FC Irbis - FK Tempo Partizánske
1 : 0
Wednesday 6. July Štvrťfinále ( Quarter - final )
N9
08:00
playground 4 SPORT Areal C
Szolnoki FBC - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica
1 : 1
PK 2:3
N10
08:30
playground 4 SPORT Areal C
MTK Budapest - Kivioli FC Irbis
5 : 0
N11
09:00
playground 4 SPORT Areal C
SJFSSOR Uzghorod - UKS Polonia Slubice
2 : 0
N12
09:30
playground 4 SPORT Areal C
FC Favorit Velikiy Berezniy - FC Dimano Minsk
3 : 1
Wednesday 6. July O 7. miesto ( for 7th place )
NN1
12:00
playground 4 SPORT Areal C
FC Dimano Minsk - UKS Polonia Slubice
0 : 3
Wednesday 6. July o 5. miesto ( for 5th place )
NN2
12:30
playground 4 SPORT Areal C
Szolnoki FBC - Kivioli FC Irbis
0 : 0
Wednesday 6. July Semifinále ( Semi - final )
N13
13:00
playground 4 SPORT Areal C
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica - MTK Budapest
0 : 1
N14
13:30
playground 4 SPORT Areal C
FC Favorit Velikiy Berezniy - SJFSSOR Uzghorod
0 : 3
Wednesday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N15
15:00
playground 4 SPORT Areal C
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica - FC Favorit Velikiy Berezniy
2 : 2
PK 5:4
Wednesday 6. July finále ( final )
N16
15:30
playground 4 SPORT Areal C
MTK Budapest - SJFSSOR Uzghorod
4 : 0


FC Junior Minsk
(BY)
UKS Polonia Slubice
(PL)
Szolnoki FBC
(HU)
FC Favorit Velikiy Berezniy
(UA)
BTS Rekord Bielsko-Biala
(PL)
FK Tempo Partizánske
(SK)
CS FC Electrica 1869 Timisoara
(RO)
FAMT Prešov
(SK)
FC Junior Minsk
(BY)
1 : 20 : 40 : 30 : 01 : 01 : 01 : 2
UKS Polonia Slubice
(PL)
2 : 10 : 33 : 0
Kont.
2 : 10 : 32 : 02 : 0
Szolnoki FBC
(HU)
4 : 03 : 02 : 11 : 04 : 26 : 15 : 1
FC Favorit Velikiy Berezniy
(UA)
3 : 00 : 3
Kont.
1 : 22 : 04 : 10 : 01 : 1
BTS Rekord Bielsko-Biala
(PL)
0 : 01 : 20 : 10 : 21 : 52 : 14 : 0
FK Tempo Partizánske
(SK)
0 : 13 : 02 : 41 : 45 : 11 : 03 : 2
CS FC Electrica 1869 Timisoara
(RO)
0 : 10 : 21 : 60 : 01 : 20 : 11 : 0
FAMT Prešov
(SK)
2 : 10 : 21 : 51 : 10 : 42 : 30 : 1
SKÓRE
SCORE
4 : 1111 : 825 : 511 : 78 : 1115 : 123 : 126 : 17
BODY
POINTS
715211171244
MIESTO
RANK
62145378
Aktualizované 06.07.2016 14:44

Tabuľka kategória U10 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Szolnoki FBC (HU)770025 : 521
2.UKS Polonia Slubice (PL)750211 : 815
3.FK Tempo Partizánske (SK)740315 : 1212
4.FC Favorit Velikiy Berezniy (UA)732211 : 711
5.BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)72148 : 117
6.FC Junior Minsk (BY)72144 : 117
7.CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)71153 : 124
8.FAMT Prešov (SK)71156 : 174

Tabuľka kategória U10 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.MTK Budapest (HU)760127 : 518
2.FC Dimano Minsk (BY)752033 : 517
3.FC COR Brest (BY)751121 : 416
4.ACS Kids Tampa Brasov (RO)741226 : 713
5.FK Humenné (SK)73048 : 279
6.1.FC Tatran Prešov (white) (SK)72057 : 246
7.Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ)71062 : 243
8.APN Kuznia Ustron (PL)70071 : 290

Tabuľka kategória U10 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SJFSSOR Uzghorod (UA)770034 : 121
2.UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)760131 : 518
3.Football Club Garliava (LT)740314 : 812
4.Juventus Academy Košice (SK)732211 : 1311
5.FC Tornado Minsk (BY)71336 : 186
6.CFT Academy Slovakia (SK)71247 : 185
7.CSMS Iasi (RO)71154 : 174
8.Pegaz Drobin (PL)70253 : 302

Tabuľka kategória U10 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FK Petrika Novi Sad (SRB)761028 : 419
2.Kivioli FC Irbis (EE)760124 : 918
3.1.FC Tatran Prešov (green) (SK)750224 : 315
4.Football school Fortuna Kaunas (LT)741215 : 813
5.SMP Zuri Olsztyn (PL)720510 : 166
6.SDUSHOR 3 Pinsk (BY)72059 : 146
7.SK Stolin (BY)72059 : 176
8.ŠK Štich Humenné (SK)70073 : 510






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
sobota
rozpis zápasov >
3. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
4. júl
pondelok
rozpis zápasov >
5. júl
utorok
rozpis zápasov >
6. júl
streda
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >