AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U11 SKUPINA A

Celkové poradie:

1. miesto/place: FC Minsk I. (BY)

2. miesto/place: CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)

3. miesto/place: FK Petrika Novi Sad (SRB)

 

Najlepší brankár:

Antonescu Florin - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)

Najlepší hráč:

Cibi Fabiano - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)

Najlepší strelec:

Pratasenia Hleb - FC Minsk I. (BY)

 

 





Tuesday 5. July Osemfinále ( Eight - final )
N1
16:00
playground 4 SPORT Areal C
1.FC Tatran Prešov (green) - Academia Sport Team Bucuresti
0 : 1
N2
16:30
playground 4 SPORT Areal C
CS FC Electrica 1869 Timisoara - Juniorul Brasov
2 : 0
N3
17:00
playground 4 SPORT Areal C
Matejka Kinder Team - HNK Grude
3 : 0
N4
17:30
playground 4 SPORT Areal C
SK Super Nova - ACS Kids Tampa Brasov
1 : 1
PK 4:3
N5
18:00
playground 4 SPORT Areal C
FK Petrika Novi Sad - FC Minsk II.
2 : 0
N6
18:30
playground 4 SPORT Areal C
FC Minsk I. - SJFSSOR Uzhgorod B
2 : 1
N7
19:00
playground 4 SPORT Areal C
Szanda Focisuli SE Szolnok - SJFSSOR Uzhgorod A
1 : 5
N8
19:30
playground 4 SPORT Areal C
1.FC Tatran Prešov (white) - Kivioli FC Irbis
0 : 1
Tuesday 5. July o 31. miesto ( for 31st place )
OF8
16:00
playground 4 SPORT Areal H
LKS Lotnik Kryspinow - SMP Zuri Olsztyn
0 : 7
Tuesday 5. July o 29. miesto ( for 29th place )
OF7
16:30
playground 4 SPORT Areal H
DAP RYPIN - FK Humenné
3 : 0
Tuesday 5. July o 27. miesto ( for 27th place )
OF6
17:00
playground 4 SPORT Areal H
CN Dinicu Golescu - SDUSHOR 3 Pinsk II.
0 : 1
Tuesday 5. July o 25. miesto ( for 25th place )
OF5
17:30
playground 4 SPORT Areal H
FC Junior Minsk - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice
2 : 2
PK 1:2
Tuesday 5. July o 23. miesto ( for 23rd place )
OF4
18:00
playground 4 SPORT Areal H
FC Chayka Kiev - FAMT Prešov
0 : 3
Tuesday 5. July o 21. miesto ( for 21st place )
OF3
18:30
playground 4 SPORT Areal H
Academia de Fotbal Napoca - SDUSHOR 3 Pinsk I.
1 : 1
PK 2:1
Tuesday 5. July o 19. miesto ( for 19th place )
OF2
19:00
playground 4 SPORT Areal H
FK Junior Šaca - UKS Polonia Slubice
0 : 3
Tuesday 5. July o 17. miesto ( for 17th place )
OF1
19:30
playground 4 SPORT Areal H
FC VSS Košice - Panevežys Football Academy
1 : 2
Wednesday 6. July Štvrťfinále ( Quarter - final )
N9
08:00
playground 4 SPORT Areal D
Academia Sport Team Bucuresti - SJFSSOR Uzhgorod A
1 : 2
N10
08:30
playground 4 SPORT Areal D
CS FC Electrica 1869 Timisoara - Kivioli FC Irbis
2 : 0
N11
09:00
playground 4 SPORT Areal D
Matejka Kinder Team - FK Petrika Novi Sad
0 : 2
N12
09:30
playground 4 SPORT Areal D
SK Super Nova - FC Minsk I.
0 : 2
Wednesday 6. July o 15. miesto ( for 15th place )
SF5
10:00
playground 4 SPORT Areal D
ACS Kids Tampa Brasov - HNK Grude
3 : 0
Wednesday 6. July o 13. miesto ( for 13th place )
SF6
10:30
playground 4 SPORT Areal C
SJFSSOR Uzhgorod B - Juniorul Brasov
0 : 0
PK 8:7
Wednesday 6. July o 11. miesto ( for 11th place )
SF7
11:00
playground 4 SPORT Areal A
1.FC Tatran Prešov (white) - FC Minsk II.
1 : 1
PK 1:3
Wednesday 6. July o 9. miesto ( for 9th place )
SF8
11:30
playground 4 SPORT Areal D
1.FC Tatran Prešov (green) - Szanda Focisuli SE Szolnok
1 : 1
PK 4:3
Wednesday 6. July o 7. miesto ( for 7th place )
NN1
12:00
playground 4 SPORT Areal D
Academia Sport Team Bucuresti - Kivioli FC Irbis
1 : 1
PK 3:2
Wednesday 6. July o 5. miesto ( for 5th place )
NN2
12:30
playground 4 SPORT Areal D
SK Super Nova - Matejka Kinder Team
2 : 1
Wednesday 6. July Semifinále ( Semi - final )
N13
13:00
playground 4 SPORT Areal D
SJFSSOR Uzhgorod A - CS FC Electrica 1869 Timisoara
0 : 0
PK 2:3
N14
13:30
playground 4 SPORT Areal D
FC Minsk I. - FK Petrika Novi Sad
3 : 1
Wednesday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N15
15:00
playground 4 SPORT Areal D
SJFSSOR Uzhgorod A - FK Petrika Novi Sad
2 : 2
PK 1:3
Wednesday 6. July finále ( final )
N16
15:30
playground 4 SPORT Areal D
CS FC Electrica 1869 Timisoara - FC Minsk I.
1 : 2


SDUSHOR 3 Pinsk I.
(BY)
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice
(PL)
UKS Polonia Slubice
(PL)
Kivioli FC Irbis
(EE)
ACS Kids Tampa Brasov
(RO)
FK Petrika Novi Sad
(SRB)
FK Humenné
(SK)
1.FC Tatran Prešov (green)
(SK)
SDUSHOR 3 Pinsk I.
(BY)
1 : 10 : 00 : 20 : 24 : 02 : 00 : 1
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice
(PL)
1 : 10 : 10 : 00 : 30 : 22 : 01 : 1
UKS Polonia Slubice
(PL)
0 : 01 : 02 : 21 : 10 : 33 : 11 : 3
Kivioli FC Irbis
(EE)
2 : 00 : 02 : 22 : 00 : 32 : 10 : 1
ACS Kids Tampa Brasov
(RO)
2 : 03 : 01 : 10 : 22 : 11 : 30 : 3
FK Petrika Novi Sad
(SRB)
0 : 42 : 03 : 03 : 01 : 24 : 30 : 0
FK Humenné
(SK)
0 : 20 : 21 : 31 : 23 : 13 : 41 : 1
1.FC Tatran Prešov (green)
(SK)
1 : 01 : 13 : 11 : 03 : 00 : 01 : 1
SKÓRE
SCORE
7 : 64 : 88 : 108 : 79 : 1013 : 99 : 1510 : 3
BODY
POINTS
869111013415
MIESTO
RANK
67534281
Aktualizované 06.07.2016 14:44

Tabuľka kategória U11 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.1.FC Tatran Prešov (green) (SK)743010 : 315
2.FK Petrika Novi Sad (SRB)741213 : 913
3.Kivioli FC Irbis (EE)73228 : 711
4.ACS Kids Tampa Brasov (RO)73139 : 1010
5.UKS Polonia Slubice (PL)72328 : 109
6.SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)72237 : 68
7.Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)71334 : 86
8.FK Humenné (SK)71159 : 154

Tabuľka kategória U11 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)761031 : 519
2.FC Minsk I. (BY)752037 : 517
3.SJFSSOR Uzhgorod A (UA)750240 : 715
4.HNK Grude (BIH)73048 : 149
5.FK Junior Šaca (SK)72238 : 158
6.FAMT Prešov (SK)721414 : 107
7.FC Junior Minsk (BY)71246 : 255
8.LKS Lotnik Kryspinow (PL)70070 : 630
9.KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL)00000 : 00

Tabuľka kategória U11 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Matejka Kinder Team (SK)760114 : 318
2.Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)751111 : 316
3.SJFSSOR Uzhgorod B (UA)741212 : 413
4.Juniorul Brasov (RO)741213 : 613
5.FC VSS Košice (SK)730410 : 109
6.Academia de Fotbal Napoca (RO)72235 : 88
7.SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)71062 : 173
8.SMP Zuri Olsztyn (PL)70161 : 171

Tabuľka kategória U11 Skupina D

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SK Super Nova (LV)770029 : 521
2.1.FC Tatran Prešov (white) (SK)750221 : 715
3.FC Minsk II. (BY)750219 : 615
4.Academia Sport Team Bucuresti (RO)740333 : 712
5.Panevežys Football Academy (LT)73137 : 910
6.FC Chayka Kiev (UA)71153 : 224
7.CN Dinicu Golescu (RO)71061 : 343
8.DAP RYPIN (PL)70252 : 252






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
sobota
rozpis zápasov >
3. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
4. júl
pondelok
rozpis zápasov >
5. júl
utorok
rozpis zápasov >
6. júl
streda
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >