AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U12 SKUPINA A

Celkové poradie:

1. miesto/place: Karpaty Lviv A (UA)

2. miesto/place: FC Dinamo Minsk (BY)

3. miesto/place: FC Liverpool (UK)

 

Najlepší brankár:

Mooney Owen - FC Liverpool (UK)

Najlepší hráč:

Varfolomieien Ivan - Karpaty Lviv A (UA)

Najlepší strelec:

Welsh Levi - FC Liverpool (UK)

 





Tuesday 5. July o 31. miesto ( for 31st place )
OF8
14:00
playground Futbal. akademia B
FK SAFI Prešov - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II.
4 : 0
Tuesday 5. July Osemfinále ( Eight - final )
N1
14:15
playground 4 SPORT Areal E
FC Liverpool - FC Chayka Kiev
6 : 0
N2
15:00
playground 4 SPORT Areal E
Karpaty Lviv A - FC Dinamo Minsk II.
5 : 0
N3
15:45
playground 4 SPORT Areal E
FK Vojvodina Novi Sad - Partizán Bardejov
4 : 1
N4
16:30
playground 4 SPORT Areal E
FC Dinamo Minsk - Karpaty Lviv B
3 : 0
N5
17:15
playground 4 SPORT Areal E
BTS Rekord Bielsko-Biala - TJ Sokol Rovensko pod Troskami
3 : 1
N6
18:00
playground 4 SPORT Areal E
1. FC Tatran Prešov - SK Super Nova
2 : 0
N7
18:45
playground 4 SPORT Areal E
ACS Kids Tampa Brasov - ACS Juniorul Suceava
1 : 1
PK 2:3
N8
19:30
playground 4 SPORT Areal E
Nogometna akademija Krpan&Babić - FK Petrika Novi Sad
0 : 3
Tuesday 5. July o 29. miesto ( for 29th place )
OF7
14:40
playground Futbal. akademia A
1.FC Tatran Prešov (white) - FC Junior Minsk
2 : 0
Tuesday 5. July o 25. miesto ( for 25th place )
OF5
16:00
playground Futbal. akademia A
APN Kuznia Ustron - Kivioli FC Irbis
1 : 3
Tuesday 5. July o 23. miesto ( for 23rd place )
OF4
16:40
playground Futbal. akademia A
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice - SDUSHOR 3 Pinsk
2 : 1
Tuesday 5. July o 21. miesto ( for 21st place )
OF3
17:20
playground Futbal. akademia A
Karpaty Lviv C - CSJ Stiinta U Craiova
0 : 2
Tuesday 5. July o 17. miesto ( for 17th place )
OF1
18:00
playground Futbal. akademia A
FAMT Prešov - Panevežys Football Academy
1 : 2
Tuesday 5. July o 19. miesto ( for 19th place )
OF2
18:00
playground Futbal. akademia A
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. - Grund 1986 FC Budapest
0 : 4
Wednesday 6. July Štvrťfinále ( Quarter - final )
N9
08:00
playground 4 SPORT Areal E
FC Liverpool - FK Petrika Novi Sad
4 : 2
N10
08:45
playground 4 SPORT Areal E
FC Dinamo Minsk - BTS Rekord Bielsko-Biala
4 : 0
N11
09:30
playground 4 SPORT Areal E
FK Vojvodina Novi Sad - 1.FC Tatran Prešov
1 : 0
N12
10:15
playground 4 SPORT Areal E
Karpaty Lviv A - ACS Juniorul Suceava
2 : 0
Wednesday 6. July o 15. miesto ( for 15th place )
SF5
08:00
playground Futbal. akademia A
FC Dinamo Minsk II. - FC Chayka Kiev
3 : 2
Wednesday 6. July o 13. miesto ( for 13th place )
SF6
08:45
playground Futbal. akademia A
Partizán Bardejov - TJ Sokol Rovensko pod Troskami
0 : 3
Wednesday 6. July o 27. miesto ( for 27th place )
OF6
09:00
playground 4 SPORT Areal G
Cautis Steaua Sudului - CN Dinicu Golescu
0 : 0
Wednesday 6. July o 11. miesto ( for 11th place )
SF7
09:30
playground Futbal. akademia A
SK Super Nova - Karpaty Lviv B
0 : 2
Wednesday 6. July o 9. miesto ( for 9th place )
SF8
10:15
playground Futbal. akademia A
ACS Kids Tampa Brasov - Nogometna akademija Krpan&Babić
0 : 1
Wednesday 6. July Semifinále ( Semi - final )
N13
11:00
playground 4 SPORT Areal E
FC Liverpool - FC Dinamo Minsk
1 : 1
PK 1:2
N14
11:45
playground 4 SPORT Areal E
Karpaty Lviv A - FK Vojvodina Novi Sad
1 : 0
Wednesday 6. July o 7. miesto ( for 7th place )
NN1
12:30
playground 4 SPORT Areal E
FK Petrika Novi Sad - ACS Juniorul Suceava
1 : 1
PK 4:5
Wednesday 6. July o 5. miesto ( for 5th place )
NN2
13:15
playground 4 SPORT Areal E
BTS Rekord Bielsko-Biala - 1. FC Tatran Prešov
2 : 1
Wednesday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N15
14:00
playground 4 SPORT Areal E
FC Liverpool - FK Vojvodina Novi Sad
0 : 0
PK 4:3
Wednesday 6. July finále ( final )
N16
14:45
playground 4 SPORT Areal E
FC Dinamo Minsk - Karpaty Lviv A
1 : 2


SK Stolin
(BY)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I.
(PL)
Kivioli FC Irbis
(EE)
TJ Sokol Rovensko pod Troskami
(CZ)
Cautis Steaua Sudului
(RO)
Karpaty Lviv C
(UA)
FK Petrika Novi Sad
(SRB)
FAMT Prešov
(SK)
FC Junior Minsk
(BY)
SK Stolin
(BY)
1 : 01 : 40 : 10 : 00 : 43 : 40 : 21 : 1
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I.
(PL)
0 : 12 : 11 : 04 : 20 : 21 : 21 : 01 : 3
Kivioli FC Irbis
(EE)
4 : 11 : 21 : 21 : 21 : 10 : 40 : 23 : 0
TJ Sokol Rovensko pod Troskami
(CZ)
1 : 00 : 12 : 11 : 03 : 11 : 10 : 04 : 2
Cautis Steaua Sudului
(RO)
0 : 02 : 42 : 10 : 11 : 20 : 10 : 21 : 1
Karpaty Lviv C
(UA)
4 : 02 : 01 : 11 : 32 : 10 : 10 : 12 : 0
FK Petrika Novi Sad
(SRB)
4 : 32 : 14 : 01 : 11 : 01 : 01 : 03 : 0
FAMT Prešov
(SK)
2 : 00 : 12 : 00 : 02 : 01 : 00 : 12 : 0
FC Junior Minsk
(BY)
1 : 13 : 10 : 32 : 41 : 10 : 20 : 30 : 2
SKÓRE
SCORE
6 : 1610 : 1111 : 1412 : 66 : 1212 : 717 : 59 : 27 : 17
BODY
POINTS
51271751322165
MIESTO
RANK
856274139
Aktualizované 06.07.2016 14:44

Tabuľka kategória U12 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FK Petrika Novi Sad (SRB)871017 : 522
2.TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ)852112 : 617
3.FAMT Prešov (SK)85129 : 216
4.Karpaty Lviv C (UA)841312 : 713
5.UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)840410 : 1112
6.Kivioli FC Irbis (EE)821511 : 147
7.Cautis Steaua Sudului (RO)81256 : 125
8.SK Stolin (BY)81256 : 165
9.FC Junior Minsk (BY)81257 : 175

Tabuľka kategória U12 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SK Super Nova (LV)752012 : 217
2.Partizán Bardejov (SK)742113 : 514
3.FC Chayka Kiev (UA)74218 : 514
4.Panevežys Football Academy (LT)73317 : 312
5.Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)72327 : 69
6.SDUSHOR 3 Pinsk (BY)72147 : 127
7.CN Dinicu Golescu (RO)71067 : 113
8.FK SAFI Prešov (SK)70165 : 221

Tabuľka kategória U12 Skupina ELITE GROUP

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Liverpool (UK)760125 : 518
2.Karpaty Lviv A (UA)751115 : 216
3.FK Vojvodina Novi Sad (SRB)74218 : 514
4.FC Dinamo Minsk (BY)731312 : 1010
5.BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)72235 : 108
6.1. FC Tatran Prešov (SK)72147 : 137
7.ACS Kids Tampa Brasov (RO)71155 : 204
8.Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO)70253 : 152

Tabuľka kategória U12 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ACS Juniorul Suceava (RO)752027 : 217
2.Karpaty Lviv B (UA)751126 : 116
3.FC Dinamo Minsk II. (BY)743016 : 115
4.Grund 1986 FC Budapest (HU)732218 : 711
5.CSJ Stiinta U Craiova (RO)73138 : 1910
6.APN Kuznia Ustron (PL)72053 : 356
7.1.FC Tatran Prešov (white) (SK)71063 : 113
8.UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)70160 : 251






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
sobota
rozpis zápasov >
3. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
4. júl
pondelok
rozpis zápasov >
5. júl
utorok
rozpis zápasov >
6. júl
streda
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >