AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U13 SKUPINA A

Celkové poradie:

1. miesto/place: SK Super Nova (LV)

2. miesto/place: FC Dynamo Kiev (UA)

3. miesto/place: FC Minsk (BY)

 

Najlepší brankár:

Aleksieienko Volodymyr - FC Dynamo Kiev (UA)

Najlepší hráč:

Bruno Melnis - SK Super Nova (LV)

Najlepší strelec:

Richard Sabol - 1.FC Tatran Prešov (SK)

 





Tuesday 5. July Štvrťfinále ( Quarter - final )
N1
17:00
playground SOŠ Technická
MKS Zory I. - Vác Városi LSE
0 : 0
PK 1:3
N2
18:00
playground SOŠ Technická
SDUSHOR Dinamo Minsk - SK Super Nova
1 : 3
N3
19:00
playground SOŠ Technická
1.FC Tatran Prešov - FC Dynamo Kiev
0 : 3
N4
19:00
playground ŠK SAFI
Grund 1986 FC Budapest - FC Minsk
0 : 2
Tuesday 5. July o 15. miesto ( for 15th place )
SF1
17:30
playground 4 SPORT Areal A
LKS Lotnik Kryspinow - FK Humenné
3 : 0
Tuesday 5. July o 13. miesto ( for 13th place )
SF2
17:30
playground Fintice
HNK Grude - Pegaz Drobin
0 : 3
Tuesday 5. July o 11. miesto ( for 11th place )
SF3
18:30
playground Ľubotice
Vilnius Football School - MKS Zory II.
2 : 1
Tuesday 5. July o 9. miesto ( for 9th place )
SF4
18:30
playground Fintice
Halichina Lviv - FAMT Prešov
0 : 1
Wednesday 6. July Semifinále ( Semi - final )
N5
08:00
playground SOŠ Technická
Vác Városi LSE - FC Dynamo Kiev
0 : 2
N6
09:00
playground SOŠ Technická
SK Super Nova - FC Minsk
2 : 0
Wednesday 6. July o 7. miesto ( for 7th place )
N7
10:00
playground SOŠ Technická
MKS Zory I. - Grund 1986 FC Budapest
2 : 2
PK 5:6
Wednesday 6. July o 5. miesto ( for 5th place )
N8
11:00
playground SOŠ Technická
SDUSHOR Dinamo Minsk - 1.FC Tatran Prešov
1 : 3
Wednesday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N9
14:00
playground SOŠ Technická
Vác Városi LSE - FC Minsk
0 : 5
Wednesday 6. July Finále ( final )
N10
15:00
playground SOŠ Technická
FC Dynamo Kiev - SK Super Nova
0 : 1


Halichina Lviv
(UA)
FC Junior Minsk
(BY)
SDUSHOR Dinamo Minsk
(BY)
LKS Lotnik Kryspinow
(PL)
Grund 1986 FC Budapest
(HU)
1.FC Tatran Prešov
(SK)
MKS Zory I.
(PL)
Vilnius Football School
(LT)
HNK Grude
(BIH)
Halichina Lviv
(UA)
2 : 10 : 20 : 22 : 31 : 40 : 63 : 13 : 1
FC Junior Minsk
(BY)
1 : 20 : 51 : 20 : 40 : 3
Kont.
0 : 20 : 30 : 0
SDUSHOR Dinamo Minsk
(BY)
2 : 05 : 010 : 05 : 01 : 01 : 21 : 01 : 1
LKS Lotnik Kryspinow
(PL)
2 : 02 : 10 : 100 : 40 : 90 : 50 : 32 : 3
Grund 1986 FC Budapest
(HU)
3 : 24 : 00 : 54 : 01 : 30 : 02 : 10 : 0
1.FC Tatran Prešov
(SK)
4 : 13 : 0
Kont.
0 : 19 : 03 : 11 : 22 : 15 : 0
MKS Zory I.
(PL)
6 : 02 : 02 : 15 : 00 : 02 : 16 : 03 : 2
Vilnius Football School
(LT)
1 : 33 : 00 : 13 : 01 : 21 : 20 : 65 : 0
HNK Grude
(BIH)
1 : 30 : 01 : 13 : 20 : 00 : 52 : 30 : 5
SKÓRE
SCORE
11 : 202 : 2126 : 36 : 3514 : 1127 : 626 : 414 : 147 : 19
BODY
POINTS
9119614182296
MIESTO
RANK
592843167
Aktualizované 06.07.2016 14:44

Tabuľka kategória U13 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.MKS Zory I. (PL)871026 : 422
2.SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)861126 : 319
3.1.FC Tatran Prešov (SK)860227 : 618
4.Grund 1986 FC Budapest (HU)842214 : 1114
5.Halichina Lviv (UA)830511 : 209
6.Vilnius Football School (LT)830514 : 149
7.HNK Grude (BIH)81347 : 196
8.LKS Lotnik Kryspinow (PL)82066 : 356
9.FC Junior Minsk (BY)80172 : 211

Tabuľka kategória U13 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.FC Minsk (BY)761038 : 319
2.FC Dynamo Kiev (UA)761034 : 219
3.SK Super Nova (LV)741228 : 713
4.Vác Városi LSE (HU)741220 : 913
5.FAMT Prešov (SK)72145 : 147
6.MKS Zory II. (PL)72147 : 257
7.Pegaz Drobin (PL)71069 : 363
8.FK Humenné (SK)70070 : 450






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
sobota
rozpis zápasov >
3. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
4. júl
pondelok
rozpis zápasov >
5. júl
utorok
rozpis zápasov >
6. júl
streda
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >