AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U14 SKUPINA A

Celkové poradie:

1. miesto/place: SK Super Nova (LV)

2. miesto/place: Cautis Steaua Sudului (RO)

3. miesto/place: FC Zvezda-BGU Minsk (BY)

 

Najlepší brankár:

Cristache Mihnea - Cautis Steaua Sudului (RO)

Najlepší hráč:

Rudolfs Zengis - SK Super Nova (LV)

Najlepší strelec:

Wydra Kacper - Stal Stalowa Wola (PL)

 





Tuesday 5. July o 13. - 15. miesto ( for 13th - 15th place )
LF1
14:00
playground 1.FC Tatran Prešov B
Halichina Lviv - FK SAFI Prešov
6 : 0
LF2
17:00
playground 1.FC Tatran Prešov B
FK SAFI Prešov - FK Humenné
3 : 0
LF3
19:00
playground 1.FC Tatran Prešov B
Halichina Lviv - FK Humenné
3 : 0
Tuesday 5. July Štvrťfinále ( Quarter - final )
N1
15:00
playground 1.FC Tatran Prešov B
CN Dinicu Golescu - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski
0 : 2
N2
15:00
playground ŠK SAFI
FC Zvezda-BGU Minsk - Stal Stalowa Wola
2 : 1
N3
16:00
playground 1.FC Tatran Prešov B
LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój - SK Super Nova
0 : 3
N4
16:00
playground ŠK SAFI
1.FC Tatran Prešov - Cautis Steaua Sudului
0 : 0
PK 2:3
Tuesday 5. July o 9. - 12. miesto ( for 9th - 12th place )
SF1
17:00
playground ŠK SAFI
Jesco Jarve - APN Kuznia Ustron
3 : 0
SF2
18:00
playground ŠK SAFI
FC Chayka Kiev - GKS Pniówek-74 Pawlowice
1 : 1
PK 2:3
Wednesday 6. July o 5. - 8. miesto ( for 5th - 8th place )
N5
08:00
playground Fintice
CN Dinicu Golescu - LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój
4 : 1
N6
08:00
playground Ľubotice
Stal Stalowa Wola - 1.FC Tatran Prešov
3 : 0
Wednesday 6. July o 9. - 12. miesto ( for 9th - 12th place ) .
SF3
08:00
playground ŠK SAFI
Jesco Jarve - FC Chayka Kiev
4 : 1
SF4
09:00
playground ŠK SAFI
GKS Pniówek-74 Pawlowice - APN Kuznia Ustron
3 : 0
Wednesday 6. July Semifinále ( Semi - final )
N9
10:00
playground ŠK SAFI
KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski - SK Super Nova
0 : 1
N10
11:00
playground ŠK SAFI
FC Zvezda-BGU Minsk - Cautis Steaua Sudului
1 : 1
PK 3:4
Wednesday 6. July o 7. miesto ( for 7th place )
N7
11:45
playground Ľubotice
LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój - 1.FC Tatran Prešov
1 : 0
Wednesday 6. July o 5. miesto ( for 5th place )
N8
11:45
playground 1.FC Tatran Prešov B
CN Dinicu Golescu - Stal Stalowa Wola
1 : 0
Wednesday 6. July o 9. - 12. miesto ( for 9.th - 12th place )
SF5
13:00
playground SOŠ Technická
Jesco Jarve - GKS Pniówek-74 Pawlowice
1 : 2
SF6
13:00
playground ŠK SAFI
FC Chayka Kiev - APN Kuznia Ustron
3 : 0
Wednesday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N11
14:00
playground ŠK SAFI
KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski - FC Zvezda-BGU Minsk
0 : 1
Wednesday 6. July finále ( final )
N12
15:00
playground ŠK SAFI
SK Super Nova - Cautis Steaua Sudului
1 : 0


FC Zvezda-BGU Minsk
(BY)
LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój
(PL)
APN Kuznia Ustron
(PL)
GKS Pniówek-74 Pawlowice
(PL)
CN Dinicu Golescu
(RO)
1.FC Tatran Prešov
(SK)
Halichina Lviv
(UA)
FC Zvezda-BGU Minsk
(BY)
2 : 16 : 01 : 01 : 34 : 03 : 1
LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój
(PL)
1 : 25 : 21 : 10 : 10 : 02 : 0
APN Kuznia Ustron
(PL)
0 : 62 : 51 : 12 : 31 : 10 : 0
GKS Pniówek-74 Pawlowice
(PL)
0 : 11 : 11 : 11 : 20 : 12 : 0
CN Dinicu Golescu
(RO)
3 : 11 : 03 : 22 : 12 : 05 : 1
1.FC Tatran Prešov
(SK)
0 : 40 : 01 : 11 : 00 : 23 : 0
Halichina Lviv
(UA)
1 : 30 : 20 : 00 : 21 : 50 : 3
SKÓRE
SCORE
17 : 59 : 66 : 165 : 616 : 55 : 72 : 15
BODY
POINTS
158351881
MIESTO
RANK
2365147
Aktualizované 06.07.2016 14:44

Tabuľka kategória U14 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.CN Dinicu Golescu (RO)660016 : 518
2.FC Zvezda-BGU Minsk (BY)650117 : 515
3.LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój (PL)62229 : 68
4.1.FC Tatran Prešov (SK)62225 : 78
5.GKS Pniówek-74 Pawlowice (PL)61235 : 65
6.APN Kuznia Ustron (PL)60336 : 163
7.Halichina Lviv (UA)60152 : 151

Tabuľka kategória U14 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Cautis Steaua Sudului (RO)761017 : 119
2.SK Super Nova (LV)751110 : 316
3.Stal Stalowa Wola (PL)750231 : 515
4.KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)731312 : 810
5.Jesco Jarve (EE)73135 : 710
6.FC Chayka Kiev (UA)71154 : 214
7.FK SAFI Prešov (SK)71151 : 194
8.FK Humenné (SK)70252 : 182






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
sobota
rozpis zápasov >
3. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
4. júl
pondelok
rozpis zápasov >
5. júl
utorok
rozpis zápasov >
6. júl
streda
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >