AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U15 SKUPINA A

Celkové poradie:

1. miesto/place: CSJ Stiinta U Craiova (RO)

2. miesto/place: KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)

3. miesto/place: FK Demjata (SK)

 

Najlepší brankár:

Manea Alexandru - CSJ Stiinta U Craiova (RO)

Najlepší hráč:

Tomáš Suslov - 1.FC Tatran Prešov (SK)

Najlepší strelec:

Marcin Kumaňski - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)

 





Tuesday 5. July O štvrťfinále (for Quarter - final )
N1
08:00
playground Ľubotice
1.FC Tatran Prešov - GKP Pszczew
16 : 0
N2
08:00
playground Fintice
HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg - LPS Galati
6 : 0
N3
09:15
playground Ľubotice
KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski - SK Stolin
4 : 2
N4
09:15
playground Fintice
TJ Sokol Ľubotice - FAMT Prešov
3 : 0
N5
10:30
playground Ľubotice
Jesco Jarve - OFK Tatran Kračúnovce
0 : 1
N6
10:30
playground Fintice
CN Dinicu Golescu - FK Demjata
0 : 1
Tuesday 5. July O 9.-12. miesto ( for 9thg -12th place )
N8
13:45
playground Fintice
FAMT Prešov - Jesco Jarve
0 : 5
N9
13:45
playground Fintice
SK Stolin - LPS Galati
0 : 3
Tuesday 5. July Štvrťfinále (for Quarter - final )
N10
15:00
playground Ľubotice
CSJ Stiinta U Craiova - TJ Sokol Ľubotice
0 : 0
PK 6:5
N11
15:00
playground Fintice
DYFK Arsenal Kiev - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski
0 : 2
N12
16:15
playground Ľubotice
FK Demjata - HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg
4 : 1
N13
16:15
playground Fintice
OFK Tatran Kračúnovce - 1.FC Tatran Prešov
0 : 1
Tuesday 5. July O 13. miesto ( for 13th place )
N7
15:00
playground SOŠ Technická
CN Dinicu Golescu - GKP Pszczew
9 : 2
Wednesday 6. July O 11. miesto ( for 11th place )
N14
08:00
playground 1.FC Tatran Prešov B
FAMT Prešov - SK Stolin
3 : 0
Wednesday 6. July Semifinále ( Semi - final )
N18
09:00
playground 1.FC Tatran Prešov B
CSJ Stiinta U Craiova - FK Demjata
2 : 0
N19
10:00
playground 1.FC Tatran Prešov B
1.FC Tatran Prešov - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski
1 : 4
Wednesday 6. July O 9. miesto ( for 9th place )
N15
09:15
playground Fintice
Jesco Jarve - LPS Galati
3 : 0
Wednesday 6. July O 7. miesto ( for 7th place )
N16
09:15
playground Ľubotice
TJ Sokol Ľubotice - DYFK Arsenal Kiev
2 : 0
Wednesday 6. July O 5. miesto ( for 5th place )
N17
10:30
playground Fintice
HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg - OFK Tatran Kračúnovce
0 : 0
Wednesday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N20
13:00
playground 1.FC Tatran Prešov B
FK Demjata - 1.FC Tatran Prešov
2 : 1
Wednesday 6. July finále ( final )
N21
14:15
playground 1.FC Tatran Prešov B
CSJ Stiinta U Craiova - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski
2 : 1


HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg
(BIH)
Jesco Jarve
(EE)
CSJ Stiinta U Craiova
(RO)
KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski
(PL)
CN Dinicu Golescu
(RO)
1.FC Tatran Prešov
(SK)
TJ Sokol Ľubotice
(SK)
HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg
(BIH)
2 : 11 : 64 : 14 : 20 : 21 : 4
Jesco Jarve
(EE)
1 : 20 : 30 : 14 : 20 : 31 : 2
CSJ Stiinta U Craiova
(RO)
6 : 13 : 02 : 23 : 04 : 03 : 0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski
(PL)
1 : 41 : 02 : 29 : 11 : 10 : 0
CN Dinicu Golescu
(RO)
2 : 42 : 40 : 31 : 90 : 43 : 2
1.FC Tatran Prešov
(SK)
2 : 03 : 00 : 41 : 14 : 01 : 0
TJ Sokol Ľubotice
(SK)
4 : 12 : 10 : 30 : 02 : 30 : 1
SKÓRE
SCORE
12 : 166 : 1321 : 314 : 88 : 2611 : 58 : 9
BODY
POINTS
931693137
MIESTO
RANK
3614725
Aktualizované 06.07.2016 14:44

Tabuľka kategória U15 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.CSJ Stiinta U Craiova (RO)651021 : 316
2.1.FC Tatran Prešov (SK)641111 : 513
3.HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)630312 : 169
4.KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)623114 : 89
5.TJ Sokol Ľubotice (SK)62138 : 97
6.Jesco Jarve (EE)61056 : 133
7.CN Dinicu Golescu (RO)61058 : 263

Tabuľka kategória U15 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.DYFK Arsenal Kiev (UA)642025 : 314
2.FK Demjata (SK)642019 : 514
3.OFK Tatran Kračúnovce (SK)623110 : 69
4.FAMT Prešov (SK)622213 : 88
5.SK Stolin (BY)621315 : 107
6.LPS Galati (RO)62046 : 216
7.GKP Pszczew (PL)60065 : 400






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
sobota
rozpis zápasov >
3. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
4. júl
pondelok
rozpis zápasov >
5. júl
utorok
rozpis zápasov >
6. júl
streda
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >