AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U8 SKUPINA B

Celkové poradie:

1. miesto/place: Juniorul Brasov (RO)

2. miesto/place: FC Dumbravita (RO)

3. miesto/place: CSMS Iasi (RO)

 

Najlepší brankár: Lucas Weiss, FC Dumbravita

 

Najlepší hráč: Gabriel Mihoreanu, Juniorul Brasov (RO)

 

Najlepší strelec: Vlad Ilie, CSMS Iasi (RO)

 

 





Tuesday 5. July O Osem finále ( For Eight - final )
N1
13:30
playground 4 SPORT Areal A
BFK Salaspils - UKS Polonia Slubice
1 : 1
PK 1:3
N2
14:00
playground 4 SPORT Areal F
SK Super Nova I. - CSI Ghiroda
2 : 0
N3
14:00
playground 4 SPORT Areal A
Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara - 1.FC Tatran Prešov (white)
2 : 0
N4
14:30
playground 4 SPORT Areal F
FAMT Prešov - CSJ Stiinta U Craiova
1 : 2
N5
14:30
playground 4 SPORT Areal A
CFT Academy MFK Vranov nad Topľou - SK Super Nova II.
1 : 1
PK 2:3
N6
15:00
playground 4 SPORT Areal A
Inter Savelovskaya Moscow - FK Humenné
3 : 1
N7
15:30
playground 4 SPORT Areal A
FK Junior Šaca - ACS Kids Tampa Brasov
2 : 0
N8
15:30
playground 4 SPORT Areal F
CFT Academy Slovakia - Football school Fortuna Kaunas
2 : 1
Tuesday 5. July o 25. - 27. miesto ( for 25th-27th place )
NN1
13:30
playground 4 SPORT Areal F
1.FC Tatran Prešov (green) - FC Junior Minsk
0 : 3
NN2
15:00
playground 4 SPORT Areal F
FC Junior Minsk - CFT Academy Prešov
2 : 0
NN3
16:30
playground 4 SPORT Areal F
CFT Academy Prešov - 1.FC Tatran Prešov (green)
2 : 1
Wednesday 6. July Osem finále ( Eight - final )
N10
08:00
playground 4 SPORT Areal F
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica - UKS Polonia Slubice
3 : 0
N9
08:00
playground 4 SPORT Areal A
CSMS Iasi - SK Super Nova I.
3 : 0
N11
08:30
playground 4 SPORT Areal A
Juventus Academy Bydgoszcz - CSJ Stiinta U Craiova
3 : 0
N12
08:30
playground 4 SPORT Areal F
Juniorul Brasov - Inter Savelovskaya Moscow
5 : 0
N13
09:00
playground 4 SPORT Areal A
SJFSSOR Uzghorod - CFT Academy Slovakia
4 : 2
N14
09:00
playground 4 SPORT Areal F
CS FC Electrica 1869 Timisoara - FK Junior Šaca
2 : 0
N15
09:30
playground 4 SPORT Areal A
FC Dumbravita - SK Super Nova II.
6 : 0
N16
09:30
playground 4 SPORT Areal F
FC Dinamo Minsk - Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara
0 : 0
PK 0:2
Wednesday 6. July Štvrťfinále ( Quarter - final )
N17
10:00
playground 4 SPORT Areal A
CSMS Iasi - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica
1 : 1
PK 3:2
N18
10:30
playground 4 SPORT Areal A
Juventus Academy Bydgoszcz - Juniorul Brasov
1 : 5
N19
11:00
playground 4 SPORT Areal A
SJFSSOR Uzghorod - CS FC Electrica 1869 Timisoara
2 : 2
PK 3:2
N20
11:30
playground 4 SPORT Areal A
FC Dumbravita - Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara
1 : 1
PK 3:2
Wednesday 6. July Semifinále ( Semi - final )
N21
12:30
playground 4 SPORT Areal A
CSMS Iasi - Juniorul Brasov
1 : 3
N22
13:00
playground 4 SPORT Areal A
SJFSSOR Uzghorod - FC Dumbravita
0 : 1
Wednesday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N23
14:30
playground 4 SPORT Areal A
CSMS Iasi - SJFSSOR Uzghorod
3 : 0
Wednesday 6. July Finále ( final )
N24
15:00
playground 4 SPORT Areal A
Juniorul Brasov - FC Dumbravita
1 : 0


CFT Academy Slovakia
(SK)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica
(PL)
SK Super Nova II.
(LV)
CSMS Iasi
(RO)
Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara
(RO)
FAMT Prešov
(SK)
CS FC Electrica 1869 Timisoara
(RO)
FK Humenné
(SK)
FC Junior Minsk
(BY)
CFT Academy Slovakia
(SK)
0 : 44 : 00 : 50 : 20 : 02 : 51 : 00 : 2
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica
(PL)
4 : 06 : 01 : 12 : 21 : 00 : 21 : 01 : 0
SK Super Nova II.
(LV)
0 : 40 : 60 : 90 : 30 : 12 : 70 : 23 : 1
CSMS Iasi
(RO)
5 : 01 : 19 : 04 : 14 : 01 : 02 : 08 : 0
Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara
(RO)
2 : 02 : 23 : 01 : 40 : 01 : 11 : 03 : 0
FAMT Prešov
(SK)
0 : 00 : 11 : 00 : 40 : 00 : 31 : 05 : 0
CS FC Electrica 1869 Timisoara
(RO)
5 : 22 : 07 : 20 : 11 : 13 : 02 : 17 : 0
FK Humenné
(SK)
0 : 10 : 12 : 00 : 20 : 10 : 11 : 23 : 0
FC Junior Minsk
(BY)
2 : 00 : 11 : 30 : 80 : 30 : 50 : 70 : 3
SKÓRE
SCORE
7 : 1816 : 55 : 3334 : 213 : 77 : 827 : 76 : 83 : 30
BODY
POINTS
71732215111963
MIESTO
RANK
638145279
Aktualizované 06.07.2016 14:44

Tabuľka kategória U8 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SJFSSOR Uzghorod (UA)871037 : 522
2.FC Dinamo Minsk (BY)870123 : 721
3.Juniorul Brasov (RO)860220 : 618
4.CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)850313 : 1615
5.SK Super Nova I. (LV)832315 : 811
6.ACS Kids Tampa Brasov (RO)821517 : 147
7.CSJ Stiinta U Craiova (RO)821516 : 217
8.UKS Polonia Slubice (PL)81167 : 264
9.1.FC Tatran Prešov (green) (SK)80080 : 450

Tabuľka kategória U8 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.CSMS Iasi (RO)871034 : 222
2.CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)861127 : 719
3.UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)852116 : 517
4.Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO)843113 : 715
5.FAMT Prešov (SK)83237 : 811
6.CFT Academy Slovakia (SK)82157 : 187
7.FK Humenné (SK)82066 : 86
8.SK Super Nova II. (LV)81075 : 333
9.FC Junior Minsk (BY)81073 : 303

Tabuľka kategória U8 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Juventus Academy Bydgoszcz (PL)862019 : 420
2.FC Dumbravita (RO)851212 : 716
3.BFK Salaspils (LV)843112 : 515
4.Inter Savelovskaya Moscow (RU)841316 : 1213
5.FK Junior Šaca (SK)82429 : 610
6.Football school Fortuna Kaunas (LT)82249 : 118
7.CSI Ghiroda (RO)82158 : 147
8.1.FC Tatran Prešov (white) (SK)813410 : 156
9.CFT Academy Prešov (SK)81166 : 274






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
sobota
rozpis zápasov >
3. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
4. júl
pondelok
rozpis zápasov >
5. júl
utorok
rozpis zápasov >
6. júl
streda
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >