AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) A

CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)
SK Super Nova I. (LV)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Juniorul Brasov (RO)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FC Dinamo Minsk (BY)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
18:00CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
38:30SK Super Nova I. (LV) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
59:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
79:30Juniorul Brasov (RO) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
910:00FC Dinamo Minsk (BY) - SK Super Nova I. (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
1110:30UKS Polonia Slubice (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
1311:00Juniorul Brasov (RO) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
1511:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
1712:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
1912:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
5113:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5214:00SK Super Nova I. (LV) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5314:30CSJ Stiinta U Craiova (RO) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5415:00FC Dinamo Minsk (BY) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5515:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5616:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5716:30CSJ Stiinta U Craiova (RO) - SK Super Nova I. (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5817:00CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5917:30UKS Polonia Slubice (PL) - SK Super Nova I. (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
6018:00Juniorul Brasov (RO) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
618:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
638:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
659:00Juniorul Brasov (RO) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
679:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
6910:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
7110:30CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - SK Super Nova I. (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
7311:00FC Dinamo Minsk (BY) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
7511:30SK Super Nova I. (LV) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
7712:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
7912:30CSJ Stiinta U Craiova (RO) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
917:30CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
958:30UKS Polonia Slubice (PL) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
979:00FC Dinamo Minsk (BY) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
10110:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
10310:30SK Super Nova I. (LV) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
10711:30UKS Polonia Slubice (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F

U8 Skupina ( Group ) B

CFT Academy Slovakia (SK)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)
SK Super Nova II. (LV)
CSMS Iasi (RO)
Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO)
FAMT Prešov (SK)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
FK Humenné (SK)
FC Junior Minsk (BY)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
28:00CFT Academy Slovakia (SK) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
48:30SK Super Nova II. (LV) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
69:00Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
89:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
1010:00FC Junior Minsk (BY) - SK Super Nova II. (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
1210:30UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL) - Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
1411:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
1611:30CSMS Iasi (RO) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
1812:00FAMT Prešov (SK) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
2113:00Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
318:00CSMS Iasi (RO) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
338:30SK Super Nova II. (LV) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
359:00FK Humenné (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
379:30FC Junior Minsk (BY) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
3910:00FAMT Prešov (SK) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
4110:30Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
4311:00FK Humenné (SK) - SK Super Nova II. (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
4511:30CFT Academy Slovakia (SK) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
4712:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL) - SK Super Nova II. (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
4912:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
8113:30FK Humenné (SK) - Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8214:00FAMT Prešov (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8314:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8415:00Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8515:30CSMS Iasi (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8616:00CFT Academy Slovakia (SK) - SK Super Nova II. (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8716:30FC Junior Minsk (BY) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8817:00SK Super Nova II. (LV) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8917:30FAMT Prešov (SK) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
9018:00FK Humenné (SK) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
927:30CFT Academy Slovakia (SK) - Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
938:00FC Junior Minsk (BY) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
989:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
999:30CSMS Iasi (RO) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
10410:30SK Super Nova II. (LV) - Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
10511:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) C

CFT Academy Prešov (SK)
Juventus Academy Bydgoszcz (PL)
FC Dumbravita (RO)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
BFK Salaspils (LV)
FK Junior Šaca (SK)
Inter Savelovskaya Moscow (RU)
CSI Ghiroda (RO)
Football school Fortuna Kaunas (LT)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
2012:30CFT Academy Prešov (SK) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
2213:00FC Dumbravita (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
2313:30BFK Salaspils (LV) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
2414:00Inter Savelovskaya Moscow (RU) - CSI Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
2514:30Football school Fortuna Kaunas (LT) - FC Dumbravita (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
2615:00Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
2715:30Inter Savelovskaya Moscow (RU) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
2816:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Football school Fortuna Kaunas (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
2916:30FK Junior Šaca (SK) - CSI Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
3017:00BFK Salaspils (LV) - Inter Savelovskaya Moscow (RU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
328:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
348:30FC Dumbravita (RO) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
369:00CSI Ghiroda (RO) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
389:30Football school Fortuna Kaunas (LT) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
4010:00FK Junior Šaca (SK) - Inter Savelovskaya Moscow (RU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
4210:30BFK Salaspils (LV) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
4411:00CSI Ghiroda (RO) - FC Dumbravita (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
4611:30CFT Academy Prešov (SK) - Football school Fortuna Kaunas (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
4812:00Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - FC Dumbravita (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
5012:30Inter Savelovskaya Moscow (RU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
628:00CSI Ghiroda (RO) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
648:30FK Junior Šaca (SK) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
669:00Inter Savelovskaya Moscow (RU) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
689:30BFK Salaspils (LV) - Football school Fortuna Kaunas (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
7010:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
7210:30CFT Academy Prešov (SK) - FC Dumbravita (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
7411:00Football school Fortuna Kaunas (LT) - CSI Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
7611:30FC Dumbravita (RO) - Inter Savelovskaya Moscow (RU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
7812:00FK Junior Šaca (SK) - Football school Fortuna Kaunas (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8012:30CSI Ghiroda (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
948:00CFT Academy Prešov (SK) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
968:30Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - CSI Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
1009:30Football school Fortuna Kaunas (LT) - Inter Savelovskaya Moscow (RU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
10210:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
10611:00FC Dumbravita (RO) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
10811:30Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) A

FC Junior Minsk I. (BY)
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)
LKS Lotnik Kryspinow (PL)
DUSSH Zhydachiv (UA)
ACS ILIE OANA Bucuresti (RO)
Karpaty Lviv A (UA)
FK SAFI Prešov (SK)
CFT Academy Prešov (SK)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
18:00FC Junior Minsk I. (BY) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
38:30LKS Lotnik Kryspinow (PL) - DUSSH Zhydachiv (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
59:00ACS ILIE OANA Bucuresti (RO) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
79:30FK SAFI Prešov (SK) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
910:00DUSSH Zhydachiv (UA) - FC Junior Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
1110:30Karpaty Lviv A (UA) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
1311:00CFT Academy Prešov (SK) - ACS ILIE OANA Bucuresti (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
1511:30Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
389:30LKS Lotnik Kryspinow (PL) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
4010:00FC Junior Minsk I. (BY) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
4210:30ACS ILIE OANA Bucuresti (RO) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
4411:00DUSSH Zhydachiv (UA) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
4611:30CFT Academy Prešov (SK) - FC Junior Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
4812:00FK SAFI Prešov (SK) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
5012:30Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL) - ACS ILIE OANA Bucuresti (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
5213:00Karpaty Lviv A (UA) - DUSSH Zhydachiv (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
9416:00FC Junior Minsk I. (BY) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
9716:30LKS Lotnik Kryspinow (PL) - ACS ILIE OANA Bucuresti (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
9616:30DUSSH Zhydachiv (UA) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
9817:00Karpaty Lviv A (UA) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
9917:30ACS ILIE OANA Bucuresti (RO) - FC Junior Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
10018:00DUSSH Zhydachiv (UA) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
10118:30Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
10218:30Karpaty Lviv A (UA) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
12312:00ACS ILIE OANA Bucuresti (RO) - DUSSH Zhydachiv (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
12612:30FC Junior Minsk I. (BY) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
12713:00FK SAFI Prešov (SK) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
12813:30CFT Academy Prešov (SK) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) D

FC Junior Minsk II. (BY)
Cautis Steaua Sudului (RO)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)
CSMS Iasi (RO)
BFK Salaspils (LV)
FC Chayka Kiev II. (UA)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Zinedin Uzhgorod (UA)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
28:00FC Junior Minsk II. (BY) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
48:30UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
69:00BFK Salaspils (LV) - FC Chayka Kiev II. (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
89:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Zinedin Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
1010:00CSMS Iasi (RO) - FC Junior Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
1210:30FC Chayka Kiev II. (UA) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
1411:00Zinedin Uzhgorod (UA) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
1611:30Cautis Steaua Sudului (RO) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
5112:30UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL) - Zinedin Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
5313:00FC Junior Minsk II. (BY) - FC Chayka Kiev II. (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
5513:30BFK Salaspils (LV) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
5714:00CSMS Iasi (RO) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
5914:30Zinedin Uzhgorod (UA) - FC Junior Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
6115:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
6315:30Cautis Steaua Sudului (RO) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
6416:00FC Chayka Kiev II. (UA) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
698:00FC Junior Minsk II. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
708:30UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
719:00CSMS Iasi (RO) - Zinedin Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
729:30FC Chayka Kiev II. (UA) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
7310:00BFK Salaspils (LV) - FC Junior Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
7410:30CSMS Iasi (RO) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
7511:00Cautis Steaua Sudului (RO) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
7711:30FC Chayka Kiev II. (UA) - Zinedin Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1058:00BFK Salaspils (LV) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
1088:30FC Junior Minsk II. (BY) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
1119:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Chayka Kiev II. (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
1149:30Zinedin Uzhgorod (UA) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H

U9 Skupina ( Group ) B

HNK Grude (BIH)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
FAMT Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
Karpaty Lviv B (UA)
CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)
FC Minsk (BY)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
1712:00HNK Grude (BIH) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
1912:30SMP Zuri Olsztyn (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
2113:001.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
2313:30Karpaty Lviv B (UA) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
2514:00FC Minsk (BY) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
2714:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - 1.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
2815:00Karpaty Lviv B (UA) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
2915:30FAMT Prešov (SK) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
3016:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
5413:301.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
5614:00FAMT Prešov (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
5814:30SMP Zuri Olsztyn (PL) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
6015:00CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
6215:30FC Minsk (BY) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
6516:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
6617:001.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
6717:30CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
6818:00HNK Grude (BIH) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
7611:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
7812:00Karpaty Lviv B (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
8012:30CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - 1.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
8213:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
8413:30Karpaty Lviv B (UA) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
8614:001.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
8814:30FAMT Prešov (SK) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
9015:00HNK Grude (BIH) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
9215:30FC Minsk (BY) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1038:00CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
1068:30SMP Zuri Olsztyn (PL) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
1099:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
1129:30HNK Grude (BIH) - 1.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
11510:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
11710:30FC Minsk (BY) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
11911:00FAMT Prešov (SK) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
12111:30SMP Zuri Olsztyn (PL) - 1.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
12412:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) C

Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)
Football Club Crow Košice (SK)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
Podilya Khmelnitckiy (UA)
FC Chayka Kiev I. (UA)
CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)
FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
1812:00Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
2012:30UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL) - Football Club Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
2213:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Podilya Khmelnitckiy (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
2413:30FC Chayka Kiev I. (UA) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
2614:00FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
3116:30CSJ Stiinta U Craiova (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
3217:00FC Chayka Kiev I. (UA) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
3317:30Football Club Crow Košice (SK) - FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
3418:00Podilya Khmelnitckiy (UA) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
358:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Chayka Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
368:30Football Club Crow Košice (SK) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
379:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL) - Podilya Khmelnitckiy (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
399:30CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
4110:00FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
4310:30Podilya Khmelnitckiy (UA) - FC Chayka Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
4511:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Football Club Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
4711:30CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
4912:00Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
7912:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
8112:30FC Chayka Kiev I. (UA) - Football Club Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
8313:00CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
8513:30Podilya Khmelnitckiy (UA) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
8714:00FC Chayka Kiev I. (UA) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
8914:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
9115:00Football Club Crow Košice (SK) - Podilya Khmelnitckiy (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
9315:30Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
9516:00FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1048:00CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - Football Club Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
1078:30UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL) - FC Chayka Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
1109:00Podilya Khmelnitckiy (UA) - FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
1139:30Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
11610:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
11810:30FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY) - FC Chayka Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
12011:00Football Club Crow Košice (SK) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
12211:30UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
12512:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - Podilya Khmelnitckiy (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) A

FC Junior Minsk (BY)
UKS Polonia Slubice (PL)
Szolnoki FBC (HU)
FC Favorit Velikiy Berezniy (UA)
BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)
FK Tempo Partizánske (SK)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
FAMT Prešov (SK)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
18:00FC Junior Minsk (BY) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
28:30Szolnoki FBC (HU) - FC Favorit Velikiy Berezniy (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
39:00BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - FK Tempo Partizánske (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
49:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
912:00FC Favorit Velikiy Berezniy (UA) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
1012:30FK Tempo Partizánske (SK) - Szolnoki FBC (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
1113:00FAMT Prešov (SK) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
1213:30UKS Polonia Slubice (PL) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
5216:00Szolnoki FBC (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
5316:30FC Junior Minsk (BY) - FK Tempo Partizánske (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
5416:30BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
5617:00FC Favorit Velikiy Berezniy (UA) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
6018:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - Szolnoki FBC (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
5918:00FAMT Prešov (SK) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
6218:30UKS Polonia Slubice (PL) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
6318:30FK Tempo Partizánske (SK) - FC Favorit Velikiy Berezniy (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
8113:00FC Junior Minsk (BY) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
8213:30Szolnoki FBC (HU) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
8314:00FC Favorit Velikiy Berezniy (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
8414:30FK Tempo Partizánske (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
8816:30BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9017:00FC Favorit Velikiy Berezniy (UA) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9217:30UKS Polonia Slubice (PL) - Szolnoki FBC (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9418:00FK Tempo Partizánske (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
9712:30BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - FC Favorit Velikiy Berezniy (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
10113:00FC Junior Minsk (BY) - Szolnoki FBC (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
10513:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FK Tempo Partizánske (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
10914:00FAMT Prešov (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

U10 Skupina ( Group ) B

FC COR Brest (BY)
Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ)
FC Dimano Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
MTK Budapest (HU)
FK Humenné (SK)
APN Kuznia Ustron (PL)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
510:00FC COR Brest (BY) - Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
610:30FC Dimano Minsk (BY) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
711:00MTK Budapest (HU) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
811:30APN Kuznia Ustron (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
1314:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
1414:30FK Humenné (SK) - FC Dimano Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
1715:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - MTK Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
2015:30Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
4614:30FC Dimano Minsk (BY) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
4815:00FC COR Brest (BY) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
5015:30MTK Budapest (HU) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
5516:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
5717:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FC COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
5817:30APN Kuznia Ustron (PL) - FC Dimano Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
6118:00Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ) - MTK Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
6418:30FK Humenné (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
658:00FC COR Brest (BY) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
678:30FC Dimano Minsk (BY) - MTK Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
699:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
719:30FK Humenné (SK) - Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
7310:00MTK Budapest (HU) - FC COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
7510:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
7711:00Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ) - FC Dimano Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
8012:00FK Humenné (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
9812:30MTK Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
10213:00FC COR Brest (BY) - FC Dimano Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
10613:30APN Kuznia Ustron (PL) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
11014:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

U10 Skupina ( Group ) C

FC Tornado Minsk (BY)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)
Football Club Garliava (LT)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
Pegaz Drobin (PL)
Juventus Academy Košice (SK)
CSMS Iasi (RO)
CFT Academy Slovakia (SK)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
1514:30FC Tornado Minsk (BY) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
1815:00Football Club Garliava (LT) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
2115:30Pegaz Drobin (PL) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
2316:00CSMS Iasi (RO) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
2516:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - FC Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
2717:00Juventus Academy Košice (SK) - Football Club Garliava (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
2917:30CFT Academy Slovakia (SK) - Pegaz Drobin (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
3118:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
4112:00Football Club Garliava (LT) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
4212:30FC Tornado Minsk (BY) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
4313:00Pegaz Drobin (PL) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
4413:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
4514:00CFT Academy Slovakia (SK) - FC Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
4714:30CSMS Iasi (RO) - Football Club Garliava (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
4915:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL) - Pegaz Drobin (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
5115:30Juventus Academy Košice (SK) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
668:00FC Tornado Minsk (BY) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
688:30Football Club Garliava (LT) - Pegaz Drobin (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
709:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
729:30Juventus Academy Košice (SK) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
7410:00Pegaz Drobin (PL) - FC Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
7610:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
7811:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL) - Football Club Garliava (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
7911:30Juventus Academy Košice (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
9912:30Pegaz Drobin (PL) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
10313:00FC Tornado Minsk (BY) - Football Club Garliava (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
10713:30CSMS Iasi (RO) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
11114:00CFT Academy Slovakia (SK) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H

U10 Skupina ( Group ) D

Kivioli FC Irbis (EE)
FK Petrika Novi Sad (SRB)
SDUSHOR 3 Pinsk (BY)
ŠK Štich Humenné (SK)
SK Stolin (BY)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Football school Fortuna Kaunas (LT)
SMP Zuri Olsztyn (PL)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
1614:30Kivioli FC Irbis (EE) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
1915:00SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - ŠK Štich Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
2215:30SK Stolin (BY) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
2416:00Football school Fortuna Kaunas (LT) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
2616:30ŠK Štich Humenné (SK) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
2817:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
3017:30SMP Zuri Olsztyn (PL) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
3218:00FK Petrika Novi Sad (SRB) - Football school Fortuna Kaunas (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
338:00SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
348:30Kivioli FC Irbis (EE) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
359:00SK Stolin (BY) - Football school Fortuna Kaunas (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
369:30ŠK Štich Humenné (SK) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
3710:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
3810:30Football school Fortuna Kaunas (LT) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
3911:00FK Petrika Novi Sad (SRB) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
4011:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - ŠK Štich Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
8515:00Kivioli FC Irbis (EE) - Football school Fortuna Kaunas (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
8615:30SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
8716:00ŠK Štich Humenné (SK) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
8916:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
9117:00SK Stolin (BY) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
9317:30ŠK Štich Humenné (SK) - Football school Fortuna Kaunas (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
9518:00FK Petrika Novi Sad (SRB) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
9618:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
10012:30SK Stolin (BY) - ŠK Štich Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
10413:00Kivioli FC Irbis (EE) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
10813:30Football school Fortuna Kaunas (LT) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
11214:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

U11 Skupina ( Group ) A

SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)
UKS Polonia Slubice (PL)
Kivioli FC Irbis (EE)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FK Petrika Novi Sad (SRB)
FK Humenné (SK)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
18:00SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
38:30UKS Polonia Slubice (PL) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
59:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
79:30FK Humenné (SK) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
910:00Kivioli FC Irbis (EE) - SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
1110:30FK Petrika Novi Sad (SRB) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
1311:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
1511:30Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
348:00UKS Polonia Slubice (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
368:30SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
389:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
409:30Kivioli FC Irbis (EE) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
4210:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
4410:30FK Humenné (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
4611:00Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
4811:30FK Petrika Novi Sad (SRB) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
8412:30SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
8713:00UKS Polonia Slubice (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
8913:30Kivioli FC Irbis (EE) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
9114:00FK Petrika Novi Sad (SRB) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
9314:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
9515:00Kivioli FC Irbis (EE) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
9715:30Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
9916:00FK Petrika Novi Sad (SRB) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
11310:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
11511:00SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
11711:30FK Humenné (SK) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
11912:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) B

FC Junior Minsk (BY)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
LKS Lotnik Kryspinow (PL)
KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL)
FK Junior Šaca (SK)
HNK Grude (BIH)
SJFSSOR Uzhgorod A (UA)
FAMT Prešov (SK)
FC Minsk I. (BY)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
1712:00FC Junior Minsk (BY) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
1812:30LKS Lotnik Kryspinow (PL) - KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
2013:00FK Junior Šaca (SK) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
2213:30SJFSSOR Uzhgorod A (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
2414:00FC Minsk I. (BY) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
2614:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
2715:00SJFSSOR Uzhgorod A (UA) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
2815:30KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
2916:00HNK Grude (BIH) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
5012:00FK Junior Šaca (SK) - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
5212:30KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
5413:00LKS Lotnik Kryspinow (PL) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
5613:30FAMT Prešov (SK) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
5814:00FC Minsk I. (BY) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
6316:30HNK Grude (BIH) - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
6417:00FK Junior Šaca (SK) - KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
6517:30FAMT Prešov (SK) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
6618:00FC Junior Minsk (BY) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
678:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
698:30SJFSSOR Uzhgorod A (UA) - KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
719:00FAMT Prešov (SK) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
739:30HNK Grude (BIH) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
7510:00SJFSSOR Uzhgorod A (UA) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
7710:30FK Junior Šaca (SK) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
7911:00KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
8111:30FC Junior Minsk (BY) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
8312:00FC Minsk I. (BY) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
8512:30FC Junior Minsk (BY) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
10117:00FAMT Prešov (SK) - KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
10217:30LKS Lotnik Kryspinow (PL) - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
10318:00HNK Grude (BIH) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1048:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
1068:30FC Minsk I. (BY) - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
1089:00KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
1109:30LKS Lotnik Kryspinow (PL) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
11210:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) C

SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)
Academia de Fotbal Napoca (RO)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)
Juniorul Brasov (RO)
Matejka Kinder Team (SK)
FC VSS Košice (SK)
SJFSSOR Uzhgorod B (UA)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
1912:30SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY) - Academia de Fotbal Napoca (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
2113:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
2313:30Juniorul Brasov (RO) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
2514:00FC VSS Košice (SK) - SJFSSOR Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
3016:30Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
3117:00Matejka Kinder Team (SK) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
3217:30SJFSSOR Uzhgorod B (UA) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
3318:00Academia de Fotbal Napoca (RO) - FC VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
358:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - SJFSSOR Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
378:30SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
399:00Juniorul Brasov (RO) - FC VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
419:30Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - Academia de Fotbal Napoca (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
4310:00SJFSSOR Uzhgorod B (UA) - SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
4510:30FC VSS Košice (SK) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
4711:00Academia de Fotbal Napoca (RO) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
4911:30Matejka Kinder Team (SK) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
8612:30SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY) - FC VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
8813:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9013:30Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - SJFSSOR Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9214:00Matejka Kinder Team (SK) - Academia de Fotbal Napoca (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9414:30Juniorul Brasov (RO) - SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9615:00Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - FC VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9815:30Academia de Fotbal Napoca (RO) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
10016:00Matejka Kinder Team (SK) - SJFSSOR Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
11410:30Juniorul Brasov (RO) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
11611:00SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
11811:30FC VSS Košice (SK) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
12012:00SJFSSOR Uzhgorod B (UA) - Academia de Fotbal Napoca (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

U11 Skupina ( Group ) D

FC Minsk II. (BY)
CN Dinicu Golescu (RO)
DAP RYPIN (PL)
SK Super Nova (LV)
Academia Sport Team Bucuresti (RO)
Panevežys Football Academy (LT)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
FC Chayka Kiev (UA)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
28:00FC Minsk II. (BY) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
48:30DAP RYPIN (PL) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
69:00Academia Sport Team Bucuresti (RO) - Panevežys Football Academy (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
89:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
1010:00SK Super Nova (LV) - FC Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
1210:30Panevežys Football Academy (LT) - DAP RYPIN (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
1411:00FC Chayka Kiev (UA) - Academia Sport Team Bucuresti (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
1611:30CN Dinicu Golescu (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
5112:00DAP RYPIN (PL) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
5312:30FC Minsk II. (BY) - Panevežys Football Academy (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
5513:00Academia Sport Team Bucuresti (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
5713:30SK Super Nova (LV) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
5914:00FC Chayka Kiev (UA) - FC Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
6014:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - DAP RYPIN (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
6115:00CN Dinicu Golescu (RO) - Academia Sport Team Bucuresti (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
6215:30Panevežys Football Academy (LT) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
688:00FC Minsk II. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
708:30DAP RYPIN (PL) - Academia Sport Team Bucuresti (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
729:00SK Super Nova (LV) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
749:30Panevežys Football Academy (LT) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
7610:00Academia Sport Team Bucuresti (RO) - FC Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
7810:30SK Super Nova (LV) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
8011:00CN Dinicu Golescu (RO) - DAP RYPIN (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
8211:30Panevežys Football Academy (LT) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1058:00Academia Sport Team Bucuresti (RO) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
1078:30FC Minsk II. (BY) - DAP RYPIN (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
1099:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Panevežys Football Academy (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
1119:30FC Chayka Kiev (UA) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

U12 Skupina ( Group ) A

SK Stolin (BY)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)
Kivioli FC Irbis (EE)
TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ)
Cautis Steaua Sudului (RO)
Karpaty Lviv C (UA)
FK Petrika Novi Sad (SRB)
FAMT Prešov (SK)
FC Junior Minsk (BY)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
18:00SK Stolin (BY) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
38:40Kivioli FC Irbis (EE) - TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
69:20Cautis Steaua Sudului (RO) - Karpaty Lviv C (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
810:00FK Petrika Novi Sad (SRB) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1110:40FC Junior Minsk (BY) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1411:20UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1612:00FK Petrika Novi Sad (SRB) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1912:40TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
2113:20Karpaty Lviv C (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
4713:20Cautis Steaua Sudului (RO) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
4814:00TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
4914:40Kivioli FC Irbis (EE) - Karpaty Lviv C (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
5215:20FAMT Prešov (SK) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
5416:00FC Junior Minsk (BY) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
5716:40Karpaty Lviv C (UA) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
6017:20Cautis Steaua Sudului (RO) - TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
6218:00FAMT Prešov (SK) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
6418:40SK Stolin (BY) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
678:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
698:40FK Petrika Novi Sad (SRB) - TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
729:20FAMT Prešov (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
7410:00Karpaty Lviv C (UA) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
7710:40FK Petrika Novi Sad (SRB) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
8011:20Cautis Steaua Sudului (RO) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
8212:00TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ) - Karpaty Lviv C (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
8512:40SK Stolin (BY) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
8713:20FC Junior Minsk (BY) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1007:20FAMT Prešov (SK) - TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1018:00Kivioli FC Irbis (EE) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1038:40Karpaty Lviv C (UA) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1069:20SK Stolin (BY) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
10810:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
11110:40FC Junior Minsk (BY) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
11411:20TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
11612:00Kivioli FC Irbis (EE) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
11912:40UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL) - Karpaty Lviv C (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A

U12 Skupina ( Group ) C

SDUSHOR 3 Pinsk (BY)
FC Chayka Kiev (UA)
Panevežys Football Academy (LT)
FK SAFI Prešov (SK)
SK Super Nova (LV)
Partizán Bardejov (SK)
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)
CN Dinicu Golescu (RO)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
28:00SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
48:40Panevežys Football Academy (LT) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
79:20SK Super Nova (LV) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
910:00Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1210:40FK SAFI Prešov (SK) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1511:20Partizán Bardejov (SK) - Panevežys Football Academy (LT)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1712:00CN Dinicu Golescu (RO) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
2012:40FC Chayka Kiev (UA) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
5014:40Panevežys Football Academy (LT) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
5315:20SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
5516:00SK Super Nova (LV) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
5816:40FK SAFI Prešov (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
6117:20CN Dinicu Golescu (RO) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
6318:00Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL) - Panevežys Football Academy (LT)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
6518:40FC Chayka Kiev (UA) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
6619:20Partizán Bardejov (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
688:00SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
708:40Panevežys Football Academy (LT) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
739:20FK SAFI Prešov (SK) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
7510:00Partizán Bardejov (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
7810:40SK Super Nova (LV) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
8111:20FK SAFI Prešov (SK) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
8312:00FC Chayka Kiev (UA) - Panevežys Football Academy (LT)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
8612:40Partizán Bardejov (SK) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
11210:40SK Super Nova (LV) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
11511:20SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - Panevežys Football Academy (LT)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
11712:00Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
12012:40CN Dinicu Golescu (RO) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

U12 Skupina ( Group ) ELITE GROUP

FC Liverpool (UK)
Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO)
FC Dinamo Minsk (BY)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
1. FC Tatran Prešov (SK)
FK Vojvodina Novi Sad (SRB)
Karpaty Lviv A (UA)
BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
59:00FC Liverpool (UK) - Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
1010:00FC Dinamo Minsk (BY) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
1311:001. FC Tatran Prešov (SK) - FK Vojvodina Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
1812:00Karpaty Lviv A (UA) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
2415:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FC Liverpool (UK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
2716:00FK Vojvodina Novi Sad (SRB) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
2917:00BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - 1. FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
3218:00Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
358:00FC Dinamo Minsk (BY) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
379:00FC Liverpool (UK) - FK Vojvodina Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
4010:001. FC Tatran Prešov (SK) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
4211:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
4512:00BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - FC Liverpool (UK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
5115:00Karpaty Lviv A (UA) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
5616:00Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO) - 1. FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
5917:00FK Vojvodina Novi Sad (SRB) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
719:00FC Liverpool (UK) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
7610:00FC Dinamo Minsk (BY) - 1. FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
7911:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
8412:00FK Vojvodina Novi Sad (SRB) - Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
9015:001. FC Tatran Prešov (SK) - FC Liverpool (UK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
9316:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
9517:00Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
9818:00FK Vojvodina Novi Sad (SRB) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1059:001. FC Tatran Prešov (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
11010:00FC Liverpool (UK) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
11311:00Karpaty Lviv A (UA) - FK Vojvodina Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
11812:00BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) B

FC Dinamo Minsk II. (BY)
Karpaty Lviv B (UA)
Grund 1986 FC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)
ACS Juniorul Suceava (RO)
APN Kuznia Ustron (PL)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
2214:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
2314:40Grund 1986 FC Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
2515:20UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL) - ACS Juniorul Suceava (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
2616:00APN Kuznia Ustron (PL) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
2816:401.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
3017:20ACS Juniorul Suceava (RO) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
3118:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
3318:40Karpaty Lviv B (UA) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
348:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
368:40FC Dinamo Minsk II. (BY) - ACS Juniorul Suceava (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
389:20UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
3910:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
4110:40CSJ Stiinta U Craiova (RO) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
4311:20APN Kuznia Ustron (PL) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
4412:00Karpaty Lviv B (UA) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
4612:40ACS Juniorul Suceava (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
8814:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
8914:40Grund 1986 FC Budapest (HU) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
9115:201.FC Tatran Prešov (white) (SK) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
9216:00ACS Juniorul Suceava (RO) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
9416:40UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
9617:201.FC Tatran Prešov (white) (SK) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
9718:00Karpaty Lviv B (UA) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
9918:40ACS Juniorul Suceava (RO) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1028:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1048:40FC Dinamo Minsk II. (BY) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1079:20APN Kuznia Ustron (PL) - ACS Juniorul Suceava (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
10910:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

U13 Skupina ( Group ) A

Halichina Lviv (UA)
FC Junior Minsk (BY)
SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)
LKS Lotnik Kryspinow (PL)
Grund 1986 FC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (SK)
MKS Zory I. (PL)
Vilnius Football School (LT)
HNK Grude (BIH)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
18:00Halichina Lviv (UA) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
39:00SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
510:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
711:00MKS Zory I. (PL) - Vilnius Football School (LT)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
912:00HNK Grude (BIH) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
1416:00FC Junior Minsk (BY) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
1517:00MKS Zory I. (PL) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
1618:00LKS Lotnik Kryspinow (PL) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
1719:001.FC Tatran Prešov (SK) - Vilnius Football School (LT)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
198:00LKS Lotnik Kryspinow (PL) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
188:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - MKS Zory I. (PL)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
209:00SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
219:00Vilnius Football School (LT) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
2612:00HNK Grude (BIH) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
2713:001.FC Tatran Prešov (SK) - MKS Zory I. (PL)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
2915:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
3016:00Vilnius Football School (LT) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
3419:00Halichina Lviv (UA) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
3910:00FC Junior Minsk (BY) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
4010:00MKS Zory I. (PL) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4211:001.FC Tatran Prešov (SK) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4111:00Vilnius Football School (LT) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
4413:00MKS Zory I. (PL) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
4514:00HNK Grude (BIH) - Vilnius Football School (LT)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
4916:00LKS Lotnik Kryspinow (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
5017:00Halichina Lviv (UA) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
5118:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
5219:00Vilnius Football School (LT) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
538:00SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - MKS Zory I. (PL)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
548:001.FC Tatran Prešov (SK) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
559:00Halichina Lviv (UA) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
569:00FC Junior Minsk (BY) - Vilnius Football School (LT)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
5812:00LKS Lotnik Kryspinow (PL) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
5712:00HNK Grude (BIH) - MKS Zory I. (PL)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
6013:00SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
6314:00FC Junior Minsk (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická

U13 Skupina ( Group ) B

FC Minsk (BY)
FC Dynamo Kiev (UA)
Vác Városi LSE (HU)
FK Humenné (SK)
SK Super Nova (LV)
FAMT Prešov (SK)
MKS Zory II. (PL)
Pegaz Drobin (PL)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
28:00FC Minsk (BY) - FC Dynamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
49:00Vác Városi LSE (HU) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
610:00SK Super Nova (LV) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
811:00MKS Zory II. (PL) - Pegaz Drobin (PL)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
1012:00FK Humenné (SK) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
1113:00FAMT Prešov (SK) - Vác Városi LSE (HU)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
1214:00Pegaz Drobin (PL) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
1315:00FC Dynamo Kiev (UA) - MKS Zory II. (PL)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
2310:00FC Minsk (BY) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
2210:00Vác Városi LSE (HU) - Pegaz Drobin (PL)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
2511:00FK Humenné (SK) - FC Dynamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
2411:00SK Super Nova (LV) - MKS Zory II. (PL)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
2814:00Pegaz Drobin (PL) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
3117:00MKS Zory II. (PL) - Vác Városi LSE (HU)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
3218:00FC Dynamo Kiev (UA) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
3318:00FAMT Prešov (SK) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
358:00FC Minsk (BY) - MKS Zory II. (PL)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
368:00Vác Városi LSE (HU) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
379:00FK Humenné (SK) - Pegaz Drobin (PL)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
389:00FAMT Prešov (SK) - FC Dynamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4312:00SK Super Nova (LV) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
4715:00FC Dynamo Kiev (UA) - Vác Városi LSE (HU)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4615:00FK Humenné (SK) - MKS Zory II. (PL)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
4815:00FAMT Prešov (SK) - Pegaz Drobin (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
5912:00SK Super Nova (LV) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
6113:00FC Minsk (BY) - Vác Városi LSE (HU)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
6213:00MKS Zory II. (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
6414:00Pegaz Drobin (PL) - FC Dynamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI

U14 Skupina ( Group ) A

FC Zvezda-BGU Minsk (BY)
LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój (PL)
APN Kuznia Ustron (PL)
GKS Pniówek-74 Pawlowice (PL)
CN Dinicu Golescu (RO)
1.FC Tatran Prešov (SK)
Halichina Lviv (UA)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
18:00FC Zvezda-BGU Minsk (BY) - LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
29:00APN Kuznia Ustron (PL) - GKS Pniówek-74 Pawlowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
310:00CN Dinicu Golescu (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
613:00Halichina Lviv (UA) - FC Zvezda-BGU Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
814:00LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój (PL) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
1015:00GKS Pniówek-74 Pawlowice (PL) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
1216:001.FC Tatran Prešov (SK) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
1911:00FC Zvezda-BGU Minsk (BY) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
2012:00GKS Pniówek-74 Pawlowice (PL) - LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój (PL)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
2313:00APN Kuznia Ustron (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
2213:00CN Dinicu Golescu (RO) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
2816:00FC Zvezda-BGU Minsk (BY) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
2916:00LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój (PL) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
3017:001.FC Tatran Prešov (SK) - GKS Pniówek-74 Pawlowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
3213:00GKS Pniówek-74 Pawlowice (PL) - FC Zvezda-BGU Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
3514:00CN Dinicu Golescu (RO) - LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój (PL)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
3614:00Halichina Lviv (UA) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
3816:001.FC Tatran Prešov (SK) - FC Zvezda-BGU Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
4017:00Halichina Lviv (UA) - GKS Pniówek-74 Pawlowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
4218:00APN Kuznia Ustron (PL) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
4419:00LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B

U14 Skupina ( Group ) B

Jesco Jarve (EE)
FC Chayka Kiev (UA)
SK Super Nova (LV)
FK Humenné (SK)
Stal Stalowa Wola (PL)
FK SAFI Prešov (SK)
KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)
Cautis Steaua Sudului (RO)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
411:00Jesco Jarve (EE) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
512:00SK Super Nova (LV) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
713:00Stal Stalowa Wola (PL) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
914:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
1115:00FK Humenné (SK) - Jesco Jarve (EE)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
1316:00FK SAFI Prešov (SK) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
1417:00Cautis Steaua Sudului (RO) - Stal Stalowa Wola (PL)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
1518:00FC Chayka Kiev (UA) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
168:00SK Super Nova (LV) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
179:00Jesco Jarve (EE) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
1810:00Stal Stalowa Wola (PL) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
2112:00FK Humenné (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
2514:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
2414:00Cautis Steaua Sudului (RO) - Jesco Jarve (EE)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
2615:00FC Chayka Kiev (UA) - Stal Stalowa Wola (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
2715:00FK SAFI Prešov (SK) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
3112:00Jesco Jarve (EE) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
3313:00SK Super Nova (LV) - Stal Stalowa Wola (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
3413:00FK Humenné (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
3714:00FK SAFI Prešov (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
3916:00Stal Stalowa Wola (PL) - Jesco Jarve (EE)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4117:00FK Humenné (SK) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4318:00FC Chayka Kiev (UA) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4519:00FK SAFI Prešov (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
4710:00Jesco Jarve (EE) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4610:00Stal Stalowa Wola (PL) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
4811:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4911:00Cautis Steaua Sudului (RO) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická

U15 Skupina ( Group ) A

HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)
Jesco Jarve (EE)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)
CN Dinicu Golescu (RO)
1.FC Tatran Prešov (SK)
TJ Sokol Ľubotice (SK)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
18:00HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - Jesco Jarve (EE)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
39:15CSJ Stiinta U Craiova (RO) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
510:30CN Dinicu Golescu (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
711:45TJ Sokol Ľubotice (SK) - HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
1013:00Jesco Jarve (EE) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
1114:151.FC Tatran Prešov (SK) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
1215:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
158:00CN Dinicu Golescu (RO) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) playground Fintice
179:15HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground Fintice
1910:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL) - Jesco Jarve (EE)ihrisko ( playground ) playground Fintice
2111:45CSJ Stiinta U Craiova (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Fintice
2313:00HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground Fintice
2514:15Jesco Jarve (EE) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
2615:301.FC Tatran Prešov (SK) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
298:00TJ Sokol Ľubotice (SK) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
319:15CN Dinicu Golescu (RO) - Jesco Jarve (EE)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
3310:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL) - HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
3511:45Jesco Jarve (EE) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
3915:30TJ Sokol Ľubotice (SK) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
4116:45CSJ Stiinta U Craiova (RO) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
4218:001.FC Tatran Prešov (SK) - HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice

U15 Skupina ( Group ) B

OFK Tatran Kračúnovce (SK)
SK Stolin (BY)
LPS Galati (RO)
GKP Pszczew (PL)
FAMT Prešov (SK)
FK Demjata (SK)
DYFK Arsenal Kiev (UA)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
28:00OFK Tatran Kračúnovce (SK) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground Fintice
49:15LPS Galati (RO) - GKP Pszczew (PL)ihrisko ( playground ) playground Fintice
610:30FAMT Prešov (SK) - FK Demjata (SK)ihrisko ( playground ) playground Fintice
811:45DYFK Arsenal Kiev (UA) - OFK Tatran Kračúnovce (SK)ihrisko ( playground ) playground Fintice
913:00SK Stolin (BY) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) playground Fintice
1317:00GKP Pszczew (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
1418:15FK Demjata (SK) - DYFK Arsenal Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
168:00LPS Galati (RO) - FK Demjata (SK)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
189:15OFK Tatran Kračúnovce (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
2010:30GKP Pszczew (PL) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
2211:45FAMT Prešov (SK) - DYFK Arsenal Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
2413:00OFK Tatran Kračúnovce (SK) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
2717:00FK Demjata (SK) - GKP Pszczew (PL)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
2818:15SK Stolin (BY) - DYFK Arsenal Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
308:00GKP Pszczew (PL) - OFK Tatran Kračúnovce (SK)ihrisko ( playground ) playground Fintice
329:15DYFK Arsenal Kiev (UA) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) playground Fintice
3410:30FAMT Prešov (SK) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground Fintice
3611:45FK Demjata (SK) - OFK Tatran Kračúnovce (SK)ihrisko ( playground ) playground Fintice
3713:00DYFK Arsenal Kiev (UA) - GKP Pszczew (PL)ihrisko ( playground ) playground Fintice
3814:15LPS Galati (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Fintice
4015:30SK Stolin (BY) - FK Demjata (SK)ihrisko ( playground ) playground Fintice

A15 Skupina ( Group ) A

FC Minsk II. (BY)
FC Minsk I. (BY)
ŠK ŠTICH Humenné (SK)
FC MAV Szolnok (HU)
1.FC Tatran Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK)

čas ( time )
Sobota 2. Júl (Saturday 2. July)
113:20FC Minsk II. (BY) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
214:00ŠK ŠTICH Humenné (SK) - FC MAV Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
314:401.FC Tatran Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
415:20ŠK ŠTICH Humenné (SK) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
516:00FC MAV Szolnok (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
616:401.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK) - FC Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
78:401.FC Tatran Prešov (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
89:20FC Minsk I. (BY) - 1.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
910:00FC Minsk II. (BY) - FC MAV Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1010:40FC Minsk I. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1111:20FC MAV Szolnok (HU) - 1.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1212:00ŠK ŠTICH Humenné (SK) - FC Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
1313:20FC MAV Szolnok (HU) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1414:001.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1514:40FC Minsk II. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1616:00FC Minsk II. (BY) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1716:40ŠK ŠTICH Humenné (SK) - FC MAV Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1817:201.FC Tatran Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1914:00ŠK ŠTICH Humenné (SK) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
2014:40FC MAV Szolnok (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
2115:201.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK) - FC Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
2216:001.FC Tatran Prešov (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
2316:40FC Minsk I. (BY) - 1.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
2417:20FC Minsk II. (BY) - FC MAV Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

čas ( time )
Streda 6. Júl (Wednesday 6. July)
259:20FC Minsk I. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
2610:00FC MAV Szolnok (HU) - 1.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
2710:40ŠK ŠTICH Humenné (SK) - FC Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
2811:20FC MAV Szolnok (HU) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
2912:001.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
3012:40FC Minsk II. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
sobota
rozpis zápasov >
3. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
4. júl
pondelok
rozpis zápasov >
5. júl
utorok
rozpis zápasov >
6. júl
streda
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >