U11 Skupina ( Group ) A

SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)
UKS Polonia Slubice (PL)
Kivioli FC Irbis (EE)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FK Petrika Novi Sad (SRB)
FK Humenné (SK)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
MFK Snina (SK)
Filo SE Nyíregyháza (HU)
Zinedin Uzhgorod (UA)
Atlet Kiev A (UA)
Dunakanyar Régió UFC (HU)
FAMT Prešov (SK)
Dunakanyar Régió UFC (UA)

čas ( time )
Sobota 4. Máj (Saturday 4. May)
18:00MFK Snina (SK) - Filo SE Nyíregyháza (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
48:30Zinedin Uzhgorod (UA) - Atlet Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
710:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
910:30Zinedin Uzhgorod (UA) - Filo SE Nyíregyháza (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1311:30Atlet Kiev A (UA) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1612:00FAMT Prešov (SK) - MFK Snina (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1913:00Dunakanyar Régió UFC (HU) - Zinedin Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2213:30Filo SE Nyíregyháza (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2514:30MFK Snina (SK) - Atlet Kiev A (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2815:00Filo SE Nyíregyháza (HU) - Dunakanyar Régió UFC (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3116:00Atlet Kiev A (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3416:30Zinedin Uzhgorod (UA) - MFK Snina (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
378:00Atlet Kiev A (UA) - Filo SE Nyíregyháza (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
408:30FAMT Prešov (SK) - Zinedin Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
429:00MFK Snina (SK) - Dunakanyar Régió UFC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U11 Skupina ( Group ) B

FC Junior Minsk (BY)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
LKS Lotnik Kryspinow (PL)
KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL)
FK Junior Šaca (SK)
HNK Grude (BIH)
SJFSSOR Uzhgorod A (UA)
FAMT Prešov (SK)
FC Minsk I. (BY)
MFA Munkacs Mukachevo (UA)
Atlet Kiev B (UA)
DYFK Igrovets Kalush (UA)
Janočko Academy Košice (SK)
1. FC Tatran Prešov (SK)
Újpest FC (HU)

čas ( time )
Sobota 4. Máj (Saturday 4. May)
28:00MFA Munkacs Mukachevo (UA) - Atlet Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
59:00DYFK Igrovets Kalush (UA) - Janočko Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1010:30DYFK Igrovets Kalush (UA) - Atlet Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1211:001. FC Tatran Prešov (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1411:30Janočko Academy Košice (SK) - 1. FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1712:30Újpest FC (HU) - MFA Munkacs Mukachevo (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2013:001. FC Tatran Prešov (SK) - DYFK Igrovets Kalush (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2314:00Atlet Kiev B (UA) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2614:30MFA Munkacs Mukachevo (UA) - Janočko Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2915:30Atlet Kiev B (UA) - 1. FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3216:00Janočko Academy Košice (SK) - Újpest FC (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3517:00DYFK Igrovets Kalush (UA) - MFA Munkacs Mukachevo (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
398:30Janočko Academy Košice (SK) - Atlet Kiev B (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
419:00Újpest FC (HU) - DYFK Igrovets Kalush (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
449:30MFA Munkacs Mukachevo (UA) - 1. FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U11 Skupina ( Group ) C

SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)
Academia de Fotbal Napoca (RO)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)
Juniorul Brasov (RO)
Matejka Kinder Team (SK)
FC VSS Košice (SK)
SJFSSOR Uzhgorod B (UA)
TJ Sokol Ľubotice (SK)
Debreceni Labdarúgó Akadémia (HU)
FC Crow Košice (SK)
FK Humenné (SK)
DUFK Arsenal Kiev (UA)
ESBANK RAP Radomsko (PL)
DUFK Arsenal Kiev (SK)

čas ( time )
Sobota 4. Máj (Saturday 4. May)
38:30TJ Sokol Ľubotice (SK) - Debreceni Labdarúgó Akadémia (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
69:00FC Crow Košice (SK) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
810:00DUFK Arsenal Kiev (UA) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
1111:00FC Crow Košice (SK) - Debreceni Labdarúgó Akadémia (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1512:00FK Humenné (SK) - DUFK Arsenal Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
1812:30ESBANK RAP Radomsko (PL) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2113:30DUFK Arsenal Kiev (UA) - FC Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
2414:00Debreceni Labdarúgó Akadémia (HU) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
2715:00TJ Sokol Ľubotice (SK) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3015:30Debreceni Labdarúgó Akadémia (HU) - DUFK Arsenal Kiev (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
3316:30FK Humenné (SK) - ESBANK RAP Radomsko (PL)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
3617:00FC Crow Košice (SK) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
388:00FK Humenné (SK) - Debreceni Labdarúgó Akadémia (HU)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
439:30ESBANK RAP Radomsko (PL) - FC Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
4510:00TJ Sokol Ľubotice (SK) - DUFK Arsenal Kiev (UA)ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U11 Skupina ( Group ) O 17. miesto ( for 17th place )

U11-0-0-0-0-0-3-6 ()
U11-0-0-0-0-0-2-6 ()

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
N111:00U11-0-0-0-0-0-3-6 () - U11-0-0-0-0-0-2-6 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U11 Skupina ( Group ) Skupina o 13.-16. miesto (Group for 13th - 16th place)

U11-A5-0-0-0-0-0-0 ()
U11-C5-0-0-0-0-0-0 ()
U11-B5-0-0-0-0-0-0 ()
U11-0-0-0-0-0-1-6 ()

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
N211:30U11-A5-0-0-0-0-0-0 () - U11-C5-0-0-0-0-0-0 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
N311:30U11-B5-0-0-0-0-0-0 () - U11-0-0-0-0-0-1-6 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U11 Skupina ( Group ) Skupina o 9.-12. miesto (Group for 9th - 12th place)

U11-A4-0-0-0-0-0-0 ()
U11-C4-0-0-0-0-0-0 ()
U11-B4-0-0-0-0-0-0 ()
U11-0-0-0-0-0-3-3 ()

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
N412:00U11-A4-0-0-0-0-0-0 () - U11-C4-0-0-0-0-0-0 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
N512:00U11-B4-0-0-0-0-0-0 () - U11-0-0-0-0-0-3-3 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U11 Skupina ( Group ) Skupina o 5.-8. miesto (Group for 5th - 8th place)

U11-0-0-0-0-0-2-2 ()
U11-0-0-0-0-0-2-3 ()
U11-0-0-0-0-0-3-2 ()
U11-0-0-0-0-0-1-3 ()

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
N612:30U11-0-0-0-0-0-2-2 () - U11-0-0-0-0-0-2-3 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
N712:30U11-0-0-0-0-0-3-2 () - U11-0-0-0-0-0-1-3 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U11 Skupina ( Group ) Skupina o 1.-4. miesto (Group for 1st - 4th place)

U11-A1-0-0-0-0-0-0 ()
U11-C1-0-0-0-0-0-0 ()
U11-B1-0-0-0-0-0-0 ()
U11-0-0-0-0-0-1-2 ()

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
N812:30U11-A1-0-0-0-0-0-0 () - U11-C1-0-0-0-0-0-0 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
N913:10U11-B1-0-0-0-0-0-0 () - U11-0-0-0-0-0-1-2 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U11 Skupina ( Group ) O 15. miesto ( for 15th place )

U11-0-P-N3-0-0-0-0 ()
U11-0-P-N2-0-0-0-0 ()

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
N1013:00U11-0-P-N3-0-0-0-0 () - U11-0-P-N2-0-0-0-0 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U11 Skupina ( Group ) O 13. miesto ( for 13th place )

U11-0-V-N3-0-0-0-0 ()
U11-0-V-N2-0-0-0-0 ()

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
N1113:00U11-0-V-N3-0-0-0-0 () - U11-0-V-N2-0-0-0-0 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U11 Skupina ( Group ) O 11. miesto ( for 11th place )

U11-0-P-N5-0-0-0-0 ()
U11-0-P-N4-0-0-0-0 ()

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
N1213:30U11-0-P-N5-0-0-0-0 () - U11-0-P-N4-0-0-0-0 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U11 Skupina ( Group ) O 9. miesto ( for 9th place )

U11-0-V-N5-0-0-0-0 ()
U11-0-V-N4-0-0-0-0 ()

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
N1313:30U11-0-V-N5-0-0-0-0 () - U11-0-V-N4-0-0-0-0 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U11 Skupina ( Group ) O 7. miesto ( for 7th place )

U11-0-P-N7-0-0-0-0 ()
U11-0-P-N6-0-0-0-0 ()

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
N1414:00U11-0-P-N7-0-0-0-0 () - U11-0-P-N6-0-0-0-0 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A

U11 Skupina ( Group ) O 5. miesto ( for 5th place )

U11-0-V-N7-0-0-0-0 ()
U11-0-V-N6-0-0-0-0 ()

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
N1514:00U11-0-V-N7-0-0-0-0 () - U11-0-V-N6-0-0-0-0 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B

U11 Skupina ( Group ) O 3. miesto ( for 3rd place )

U11-0-P-N9-0-0-0-0 ()
U11-0-P-N8-0-0-0-0 ()

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
N1614:40U11-0-P-N9-0-0-0-0 () - U11-0-P-N8-0-0-0-0 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C

U11 Skupina ( Group ) Finále

U11-0-V-N9-0-0-0-0 ()
U11-0-V-N8-0-0-0-0 ()

čas ( time )
Nedeľa 5. Máj (Sunday 5. May)
N1715:20U11-0-V-N9-0-0-0-0 () - U11-0-V-N8-0-0-0-0 ()ihrisko ( playground ) ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C