AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) B

CFT Academy Slovakia (SK)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)
SK Super Nova II. (LV)
CSMS Iasi (RO)
Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO)
FAMT Prešov (SK)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
FK Humenné (SK)
FC Junior Minsk (BY)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
318:00CSMS Iasi (RO) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
338:30SK Super Nova II. (LV) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
359:00FK Humenné (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
379:30FC Junior Minsk (BY) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
3910:00FAMT Prešov (SK) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
4110:30Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
4311:00FK Humenné (SK) - SK Super Nova II. (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
4511:30CFT Academy Slovakia (SK) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
4712:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL) - SK Super Nova II. (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
4912:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) C

CFT Academy Prešov (SK)
Juventus Academy Bydgoszcz (PL)
FC Dumbravita (RO)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
BFK Salaspils (LV)
FK Junior Šaca (SK)
Inter Savelovskaya Moscow (RU)
CSI Ghiroda (RO)
Football school Fortuna Kaunas (LT)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
328:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
348:30FC Dumbravita (RO) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
369:00CSI Ghiroda (RO) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
389:30Football school Fortuna Kaunas (LT) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
4010:00FK Junior Šaca (SK) - Inter Savelovskaya Moscow (RU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
4210:30BFK Salaspils (LV) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
4411:00CSI Ghiroda (RO) - FC Dumbravita (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
4611:30CFT Academy Prešov (SK) - Football school Fortuna Kaunas (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
4812:00Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - FC Dumbravita (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
5012:30Inter Savelovskaya Moscow (RU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F

U8 Skupina ( Group ) A

CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)
SK Super Nova I. (LV)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Juniorul Brasov (RO)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FC Dinamo Minsk (BY)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
5113:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5214:00SK Super Nova I. (LV) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5314:30CSJ Stiinta U Craiova (RO) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5415:00FC Dinamo Minsk (BY) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5515:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5616:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5716:30CSJ Stiinta U Craiova (RO) - SK Super Nova I. (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5817:00CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
5917:30UKS Polonia Slubice (PL) - SK Super Nova I. (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
6018:00Juniorul Brasov (RO) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) C

Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)
Football Club Crow Košice (SK)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
Podilya Khmelnitckiy (UA)
FC Chayka Kiev I. (UA)
CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)
FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
358:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Chayka Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
368:30Football Club Crow Košice (SK) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
379:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL) - Podilya Khmelnitckiy (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
399:30CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
4110:00FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
4310:30Podilya Khmelnitckiy (UA) - FC Chayka Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
4511:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Football Club Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
4711:30CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
4912:00Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) A

FC Junior Minsk I. (BY)
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)
LKS Lotnik Kryspinow (PL)
DUSSH Zhydachiv (UA)
ACS ILIE OANA Bucuresti (RO)
Karpaty Lviv A (UA)
FK SAFI Prešov (SK)
CFT Academy Prešov (SK)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
389:30LKS Lotnik Kryspinow (PL) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
4010:00FC Junior Minsk I. (BY) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
4210:30ACS ILIE OANA Bucuresti (RO) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
4411:00DUSSH Zhydachiv (UA) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
4611:30CFT Academy Prešov (SK) - FC Junior Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
4812:00FK SAFI Prešov (SK) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
5012:30Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL) - ACS ILIE OANA Bucuresti (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
5213:00Karpaty Lviv A (UA) - DUSSH Zhydachiv (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H

U9 Skupina ( Group ) D

FC Junior Minsk II. (BY)
Cautis Steaua Sudului (RO)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)
CSMS Iasi (RO)
BFK Salaspils (LV)
FC Chayka Kiev II. (UA)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Zinedin Uzhgorod (UA)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
5112:30UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL) - Zinedin Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
5313:00FC Junior Minsk II. (BY) - FC Chayka Kiev II. (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
5513:30BFK Salaspils (LV) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
5714:00CSMS Iasi (RO) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
5914:30Zinedin Uzhgorod (UA) - FC Junior Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
6115:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
6315:30Cautis Steaua Sudului (RO) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
6416:00FC Chayka Kiev II. (UA) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) B

HNK Grude (BIH)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
FAMT Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
Karpaty Lviv B (UA)
CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)
FC Minsk (BY)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
5413:301.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
5614:00FAMT Prešov (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
5814:30SMP Zuri Olsztyn (PL) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
6015:00CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
6215:30FC Minsk (BY) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
6516:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
6617:001.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
6717:30CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
6818:00HNK Grude (BIH) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B

U10 Skupina ( Group ) D

Kivioli FC Irbis (EE)
FK Petrika Novi Sad (SRB)
SDUSHOR 3 Pinsk (BY)
ŠK Štich Humenné (SK)
SK Stolin (BY)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Football school Fortuna Kaunas (LT)
SMP Zuri Olsztyn (PL)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
338:00SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
348:30Kivioli FC Irbis (EE) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
359:00SK Stolin (BY) - Football school Fortuna Kaunas (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
369:30ŠK Štich Humenné (SK) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
3710:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
3810:30Football school Fortuna Kaunas (LT) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
3911:00FK Petrika Novi Sad (SRB) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
4011:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - ŠK Štich Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) C

FC Tornado Minsk (BY)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)
Football Club Garliava (LT)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
Pegaz Drobin (PL)
Juventus Academy Košice (SK)
CSMS Iasi (RO)
CFT Academy Slovakia (SK)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
4112:00Football Club Garliava (LT) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
4212:30FC Tornado Minsk (BY) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
4313:00Pegaz Drobin (PL) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
4413:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
4514:00CFT Academy Slovakia (SK) - FC Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
4714:30CSMS Iasi (RO) - Football Club Garliava (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
4915:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL) - Pegaz Drobin (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
5115:30Juventus Academy Košice (SK) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) B

FC COR Brest (BY)
Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ)
FC Dimano Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
MTK Budapest (HU)
FK Humenné (SK)
APN Kuznia Ustron (PL)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
4614:30FC Dimano Minsk (BY) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
4815:00FC COR Brest (BY) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
5015:30MTK Budapest (HU) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
5516:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
5717:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FC COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
5817:30APN Kuznia Ustron (PL) - FC Dimano Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
6118:00Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ) - MTK Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
6418:30FK Humenné (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) A

FC Junior Minsk (BY)
UKS Polonia Slubice (PL)
Szolnoki FBC (HU)
FC Favorit Velikiy Berezniy (UA)
BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)
FK Tempo Partizánske (SK)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
FAMT Prešov (SK)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
5216:00Szolnoki FBC (HU) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
5416:30BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
5617:00FC Favorit Velikiy Berezniy (UA) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
6018:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - Szolnoki FBC (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
6318:30FK Tempo Partizánske (SK) - FC Favorit Velikiy Berezniy (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H

U11 Skupina ( Group ) A

SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)
UKS Polonia Slubice (PL)
Kivioli FC Irbis (EE)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FK Petrika Novi Sad (SRB)
FK Humenné (SK)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
348:00UKS Polonia Slubice (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
368:30SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
389:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
409:30Kivioli FC Irbis (EE) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
4210:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
4410:30FK Humenné (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
4611:00Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
4811:30FK Petrika Novi Sad (SRB) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

U11 Skupina ( Group ) C

SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)
Academia de Fotbal Napoca (RO)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)
Juniorul Brasov (RO)
Matejka Kinder Team (SK)
FC VSS Košice (SK)
SJFSSOR Uzhgorod B (UA)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
358:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - SJFSSOR Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
378:30SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
399:00Juniorul Brasov (RO) - FC VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
419:30Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - Academia de Fotbal Napoca (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
4310:00SJFSSOR Uzhgorod B (UA) - SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
4510:30FC VSS Košice (SK) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
4711:00Academia de Fotbal Napoca (RO) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
4911:30Matejka Kinder Team (SK) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) B

FC Junior Minsk (BY)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
LKS Lotnik Kryspinow (PL)
KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL)
FK Junior Šaca (SK)
HNK Grude (BIH)
SJFSSOR Uzhgorod A (UA)
FAMT Prešov (SK)
FC Minsk I. (BY)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
5012:00FK Junior Šaca (SK) - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
5212:30KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
5413:00LKS Lotnik Kryspinow (PL) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
5613:30FAMT Prešov (SK) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
5814:00FC Minsk I. (BY) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
6316:30HNK Grude (BIH) - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
6417:00FK Junior Šaca (SK) - KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
6517:30FAMT Prešov (SK) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
6618:00FC Junior Minsk (BY) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) D

FC Minsk II. (BY)
CN Dinicu Golescu (RO)
DAP RYPIN (PL)
SK Super Nova (LV)
Academia Sport Team Bucuresti (RO)
Panevežys Football Academy (LT)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
FC Chayka Kiev (UA)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
5112:00DAP RYPIN (PL) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
5312:30FC Minsk II. (BY) - Panevežys Football Academy (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
5513:00Academia Sport Team Bucuresti (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
5713:30SK Super Nova (LV) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
5914:00FC Chayka Kiev (UA) - FC Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
6014:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - DAP RYPIN (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
6115:00CN Dinicu Golescu (RO) - Academia Sport Team Bucuresti (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
6215:30Panevežys Football Academy (LT) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

U12 Skupina ( Group ) B

FC Dinamo Minsk II. (BY)
Karpaty Lviv B (UA)
Grund 1986 FC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)
ACS Juniorul Suceava (RO)
APN Kuznia Ustron (PL)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
348:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
368:40FC Dinamo Minsk II. (BY) - ACS Juniorul Suceava (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
389:20UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
3910:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
4110:40CSJ Stiinta U Craiova (RO) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
4311:20APN Kuznia Ustron (PL) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
4412:00Karpaty Lviv B (UA) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
4612:40ACS Juniorul Suceava (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

U12 Skupina ( Group ) ELITE GROUP

FC Liverpool (UK)
Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO)
FC Dinamo Minsk (BY)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
1. FC Tatran Prešov (SK)
FK Vojvodina Novi Sad (SRB)
Karpaty Lviv A (UA)
BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
358:00FC Dinamo Minsk (BY) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
379:00FC Liverpool (UK) - FK Vojvodina Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
4010:001. FC Tatran Prešov (SK) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
4211:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
4512:00BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - FC Liverpool (UK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
5115:00Karpaty Lviv A (UA) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
5616:00Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO) - 1. FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
5917:00FK Vojvodina Novi Sad (SRB) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) A

SK Stolin (BY)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)
Kivioli FC Irbis (EE)
TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ)
Cautis Steaua Sudului (RO)
Karpaty Lviv C (UA)
FK Petrika Novi Sad (SRB)
FAMT Prešov (SK)
FC Junior Minsk (BY)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
4713:20Cautis Steaua Sudului (RO) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
4814:00TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
4914:40Kivioli FC Irbis (EE) - Karpaty Lviv C (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
5215:20FAMT Prešov (SK) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
5416:00FC Junior Minsk (BY) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
5716:40Karpaty Lviv C (UA) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
6017:20Cautis Steaua Sudului (RO) - TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
6218:00FAMT Prešov (SK) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
6418:40SK Stolin (BY) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

U12 Skupina ( Group ) C

SDUSHOR 3 Pinsk (BY)
FC Chayka Kiev (UA)
Panevežys Football Academy (LT)
FK SAFI Prešov (SK)
SK Super Nova (LV)
Partizán Bardejov (SK)
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)
CN Dinicu Golescu (RO)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
5014:40Panevežys Football Academy (LT) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
5315:20SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
5516:00SK Super Nova (LV) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
5816:40FK SAFI Prešov (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
6117:20CN Dinicu Golescu (RO) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
6318:00Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL) - Panevežys Football Academy (LT)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
6518:40FC Chayka Kiev (UA) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
6619:20Partizán Bardejov (SK) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A

U13 Skupina ( Group ) A

Halichina Lviv (UA)
FC Junior Minsk (BY)
SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)
LKS Lotnik Kryspinow (PL)
Grund 1986 FC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (SK)
MKS Zory I. (PL)
Vilnius Football School (LT)
HNK Grude (BIH)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
198:00LKS Lotnik Kryspinow (PL) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
219:00Vilnius Football School (LT) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
2612:00HNK Grude (BIH) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
2713:001.FC Tatran Prešov (SK) - MKS Zory I. (PL)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
2915:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
3016:00Vilnius Football School (LT) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
3419:00Halichina Lviv (UA) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická

U13 Skupina ( Group ) B

FC Minsk (BY)
FC Dynamo Kiev (UA)
Vác Városi LSE (HU)
FK Humenné (SK)
SK Super Nova (LV)
FAMT Prešov (SK)
MKS Zory II. (PL)
Pegaz Drobin (PL)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
2310:00FC Minsk (BY) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
2511:00FK Humenné (SK) - FC Dynamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
2814:00Pegaz Drobin (PL) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
3117:00MKS Zory II. (PL) - Vác Városi LSE (HU)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
3318:00FAMT Prešov (SK) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI

U14 Skupina ( Group ) B

Jesco Jarve (EE)
FC Chayka Kiev (UA)
SK Super Nova (LV)
FK Humenné (SK)
Stal Stalowa Wola (PL)
FK SAFI Prešov (SK)
KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)
Cautis Steaua Sudului (RO)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
168:00SK Super Nova (LV) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
179:00Jesco Jarve (EE) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
1810:00Stal Stalowa Wola (PL) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
2112:00FK Humenné (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
2514:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
2715:00FK SAFI Prešov (SK) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI

U14 Skupina ( Group ) A

FC Zvezda-BGU Minsk (BY)
LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój (PL)
APN Kuznia Ustron (PL)
GKS Pniówek-74 Pawlowice (PL)
CN Dinicu Golescu (RO)
1.FC Tatran Prešov (SK)
Halichina Lviv (UA)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
1911:00FC Zvezda-BGU Minsk (BY) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
2012:00GKS Pniówek-74 Pawlowice (PL) - LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój (PL)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
2313:00APN Kuznia Ustron (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
2916:00LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój (PL) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
3017:001.FC Tatran Prešov (SK) - GKS Pniówek-74 Pawlowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B

U15 Skupina ( Group ) A

HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)
Jesco Jarve (EE)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)
CN Dinicu Golescu (RO)
1.FC Tatran Prešov (SK)
TJ Sokol Ľubotice (SK)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
158:00CN Dinicu Golescu (RO) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) playground Fintice
179:15HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground Fintice
1910:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL) - Jesco Jarve (EE)ihrisko ( playground ) playground Fintice
2111:45CSJ Stiinta U Craiova (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Fintice
2313:00HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground Fintice
2514:15Jesco Jarve (EE) - TJ Sokol Ľubotice (SK)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
2615:301.FC Tatran Prešov (SK) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice

U15 Skupina ( Group ) B

OFK Tatran Kračúnovce (SK)
SK Stolin (BY)
LPS Galati (RO)
GKP Pszczew (PL)
FAMT Prešov (SK)
FK Demjata (SK)
DYFK Arsenal Kiev (UA)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
168:00LPS Galati (RO) - FK Demjata (SK)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
189:15OFK Tatran Kračúnovce (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
2010:30GKP Pszczew (PL) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
2211:45FAMT Prešov (SK) - DYFK Arsenal Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
2413:00OFK Tatran Kračúnovce (SK) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
2717:00FK Demjata (SK) - GKP Pszczew (PL)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
2818:15SK Stolin (BY) - DYFK Arsenal Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B

A15 Skupina ( Group ) A

FC Minsk II. (BY)
FC Minsk I. (BY)
ŠK ŠTICH Humenné (SK)
FC MAV Szolnok (HU)
1.FC Tatran Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK)

čas ( time )
Nedeľa 3. Júl (Sunday 3. July)
78:401.FC Tatran Prešov (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
89:20FC Minsk I. (BY) - 1.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
910:00FC Minsk II. (BY) - FC MAV Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1010:40FC Minsk I. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1111:20FC MAV Szolnok (HU) - 1.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1212:00ŠK ŠTICH Humenné (SK) - FC Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
sobota
rozpis zápasov >
3. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
4. júl
pondelok
rozpis zápasov >
5. júl
utorok
rozpis zápasov >
6. júl
streda
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >