AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) A

CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)
SK Super Nova I. (LV)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Juniorul Brasov (RO)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FC Dinamo Minsk (BY)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
618:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
638:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
659:00Juniorul Brasov (RO) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
679:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
6910:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
7110:30CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - SK Super Nova I. (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
7311:00FC Dinamo Minsk (BY) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
7511:30SK Super Nova I. (LV) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
7712:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
7912:30CSJ Stiinta U Craiova (RO) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F

U8 Skupina ( Group ) C

CFT Academy Prešov (SK)
Juventus Academy Bydgoszcz (PL)
FC Dumbravita (RO)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
BFK Salaspils (LV)
FK Junior Šaca (SK)
Inter Savelovskaya Moscow (RU)
CSI Ghiroda (RO)
Football school Fortuna Kaunas (LT)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
628:00CSI Ghiroda (RO) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
648:30FK Junior Šaca (SK) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
669:00Inter Savelovskaya Moscow (RU) - Juventus Academy Bydgoszcz (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
689:30BFK Salaspils (LV) - Football school Fortuna Kaunas (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
7010:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
7210:30CFT Academy Prešov (SK) - FC Dumbravita (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
7411:00Football school Fortuna Kaunas (LT) - CSI Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
7611:30FC Dumbravita (RO) - Inter Savelovskaya Moscow (RU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
7812:00FK Junior Šaca (SK) - Football school Fortuna Kaunas (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8012:30CSI Ghiroda (RO) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) B

CFT Academy Slovakia (SK)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)
SK Super Nova II. (LV)
CSMS Iasi (RO)
Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO)
FAMT Prešov (SK)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
FK Humenné (SK)
FC Junior Minsk (BY)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
8113:30FK Humenné (SK) - Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8214:00FAMT Prešov (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8314:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8415:00Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8515:30CSMS Iasi (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8616:00CFT Academy Slovakia (SK) - SK Super Nova II. (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8716:30FC Junior Minsk (BY) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8817:00SK Super Nova II. (LV) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
8917:30FAMT Prešov (SK) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
9018:00FK Humenné (SK) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) D

FC Junior Minsk II. (BY)
Cautis Steaua Sudului (RO)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)
CSMS Iasi (RO)
BFK Salaspils (LV)
FC Chayka Kiev II. (UA)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Zinedin Uzhgorod (UA)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
698:00FC Junior Minsk II. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
708:30UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
719:00CSMS Iasi (RO) - Zinedin Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
729:30FC Chayka Kiev II. (UA) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
7310:00BFK Salaspils (LV) - FC Junior Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
7410:30CSMS Iasi (RO) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
7511:00Cautis Steaua Sudului (RO) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
7711:30FC Chayka Kiev II. (UA) - Zinedin Uzhgorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H

U9 Skupina ( Group ) B

HNK Grude (BIH)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
FAMT Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
Karpaty Lviv B (UA)
CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)
FC Minsk (BY)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
7611:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
7812:00Karpaty Lviv B (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
8012:30CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - 1.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
8213:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
8413:30Karpaty Lviv B (UA) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
8614:001.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
8814:30FAMT Prešov (SK) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
9015:00HNK Grude (BIH) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
9215:30FC Minsk (BY) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H

U9 Skupina ( Group ) C

Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)
Football Club Crow Košice (SK)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
Podilya Khmelnitckiy (UA)
FC Chayka Kiev I. (UA)
CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)
FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
7912:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
8112:30FC Chayka Kiev I. (UA) - Football Club Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
8313:00CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
8513:30Podilya Khmelnitckiy (UA) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
8714:00FC Chayka Kiev I. (UA) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
8914:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
9115:00Football Club Crow Košice (SK) - Podilya Khmelnitckiy (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
9315:30Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
9516:00FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) A

FC Junior Minsk I. (BY)
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)
LKS Lotnik Kryspinow (PL)
DUSSH Zhydachiv (UA)
ACS ILIE OANA Bucuresti (RO)
Karpaty Lviv A (UA)
FK SAFI Prešov (SK)
CFT Academy Prešov (SK)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
9416:00FC Junior Minsk I. (BY) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
9716:30LKS Lotnik Kryspinow (PL) - ACS ILIE OANA Bucuresti (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
9817:00Karpaty Lviv A (UA) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
9917:30ACS ILIE OANA Bucuresti (RO) - FC Junior Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
10018:00DUSSH Zhydachiv (UA) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
10218:30Karpaty Lviv A (UA) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

U10 Skupina ( Group ) B

FC COR Brest (BY)
Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ)
FC Dimano Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
MTK Budapest (HU)
FK Humenné (SK)
APN Kuznia Ustron (PL)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
658:00FC COR Brest (BY) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
678:30FC Dimano Minsk (BY) - MTK Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
699:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
719:30FK Humenné (SK) - Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
7310:00MTK Budapest (HU) - FC COR Brest (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
7510:301.FC Tatran Prešov (white) (SK) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
7711:00Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ) - FC Dimano Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
8012:00FK Humenné (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

U10 Skupina ( Group ) C

FC Tornado Minsk (BY)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)
Football Club Garliava (LT)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
Pegaz Drobin (PL)
Juventus Academy Košice (SK)
CSMS Iasi (RO)
CFT Academy Slovakia (SK)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
668:00FC Tornado Minsk (BY) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
688:30Football Club Garliava (LT) - Pegaz Drobin (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
709:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
729:30Juventus Academy Košice (SK) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
7410:00Pegaz Drobin (PL) - FC Tornado Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
7610:30SJFSSOR Uzghorod (UA) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
7811:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL) - Football Club Garliava (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
7911:30Juventus Academy Košice (SK) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

U10 Skupina ( Group ) A

FC Junior Minsk (BY)
UKS Polonia Slubice (PL)
Szolnoki FBC (HU)
FC Favorit Velikiy Berezniy (UA)
BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)
FK Tempo Partizánske (SK)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
FAMT Prešov (SK)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
8113:00FC Junior Minsk (BY) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
8213:30Szolnoki FBC (HU) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
8314:00FC Favorit Velikiy Berezniy (UA) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
8414:30FK Tempo Partizánske (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
8816:30BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9017:00FC Favorit Velikiy Berezniy (UA) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9217:30UKS Polonia Slubice (PL) - Szolnoki FBC (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9418:00FK Tempo Partizánske (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

U10 Skupina ( Group ) D

Kivioli FC Irbis (EE)
FK Petrika Novi Sad (SRB)
SDUSHOR 3 Pinsk (BY)
ŠK Štich Humenné (SK)
SK Stolin (BY)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Football school Fortuna Kaunas (LT)
SMP Zuri Olsztyn (PL)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
8515:00Kivioli FC Irbis (EE) - Football school Fortuna Kaunas (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
8615:30SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
8716:00ŠK Štich Humenné (SK) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
8916:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
9117:00SK Stolin (BY) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
9317:30ŠK Štich Humenné (SK) - Football school Fortuna Kaunas (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
9518:00FK Petrika Novi Sad (SRB) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
9618:301.FC Tatran Prešov (green) (SK) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

U11 Skupina ( Group ) B

FC Junior Minsk (BY)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
LKS Lotnik Kryspinow (PL)
KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL)
FK Junior Šaca (SK)
HNK Grude (BIH)
SJFSSOR Uzhgorod A (UA)
FAMT Prešov (SK)
FC Minsk I. (BY)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
678:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
698:30SJFSSOR Uzhgorod A (UA) - KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
719:00FAMT Prešov (SK) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
739:30HNK Grude (BIH) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
7510:00SJFSSOR Uzhgorod A (UA) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
7710:30FK Junior Šaca (SK) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
7911:00KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
8111:30FC Junior Minsk (BY) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
8312:00FC Minsk I. (BY) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
8512:30FC Junior Minsk (BY) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
10117:00FAMT Prešov (SK) - KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
10217:30LKS Lotnik Kryspinow (PL) - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
10318:00HNK Grude (BIH) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H

U11 Skupina ( Group ) D

FC Minsk II. (BY)
CN Dinicu Golescu (RO)
DAP RYPIN (PL)
SK Super Nova (LV)
Academia Sport Team Bucuresti (RO)
Panevežys Football Academy (LT)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
FC Chayka Kiev (UA)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
688:00FC Minsk II. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
708:30DAP RYPIN (PL) - Academia Sport Team Bucuresti (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
729:00SK Super Nova (LV) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
749:30Panevežys Football Academy (LT) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
7610:00Academia Sport Team Bucuresti (RO) - FC Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
7810:30SK Super Nova (LV) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
8011:00CN Dinicu Golescu (RO) - DAP RYPIN (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
8211:30Panevežys Football Academy (LT) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

U11 Skupina ( Group ) A

SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)
UKS Polonia Slubice (PL)
Kivioli FC Irbis (EE)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FK Petrika Novi Sad (SRB)
FK Humenné (SK)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
8412:30SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
8713:00UKS Polonia Slubice (PL) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
8913:30Kivioli FC Irbis (EE) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
9114:00FK Petrika Novi Sad (SRB) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
9314:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
9515:00Kivioli FC Irbis (EE) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
9715:30Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
9916:00FK Petrika Novi Sad (SRB) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

U11 Skupina ( Group ) C

SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)
Academia de Fotbal Napoca (RO)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)
Juniorul Brasov (RO)
Matejka Kinder Team (SK)
FC VSS Košice (SK)
SJFSSOR Uzhgorod B (UA)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
8612:30SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY) - FC VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
8813:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9013:30Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - SJFSSOR Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9214:00Matejka Kinder Team (SK) - Academia de Fotbal Napoca (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9414:30Juniorul Brasov (RO) - SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9615:00Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - FC VSS Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
9815:30Academia de Fotbal Napoca (RO) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
10016:00Matejka Kinder Team (SK) - SJFSSOR Uzhgorod B (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

U12 Skupina ( Group ) A

SK Stolin (BY)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)
Kivioli FC Irbis (EE)
TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ)
Cautis Steaua Sudului (RO)
Karpaty Lviv C (UA)
FK Petrika Novi Sad (SRB)
FAMT Prešov (SK)
FC Junior Minsk (BY)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
678:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
698:40FK Petrika Novi Sad (SRB) - TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
729:20FAMT Prešov (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
7410:00Karpaty Lviv C (UA) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
7710:40FK Petrika Novi Sad (SRB) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
8011:20Cautis Steaua Sudului (RO) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
8212:00TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ) - Karpaty Lviv C (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
8512:40SK Stolin (BY) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
8713:20FC Junior Minsk (BY) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A

U12 Skupina ( Group ) C

SDUSHOR 3 Pinsk (BY)
FC Chayka Kiev (UA)
Panevežys Football Academy (LT)
FK SAFI Prešov (SK)
SK Super Nova (LV)
Partizán Bardejov (SK)
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)
CN Dinicu Golescu (RO)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
688:00SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
708:40Panevežys Football Academy (LT) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
739:20FK SAFI Prešov (SK) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
7510:00Partizán Bardejov (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
7810:40SK Super Nova (LV) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
8111:20FK SAFI Prešov (SK) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
8312:00FC Chayka Kiev (UA) - Panevežys Football Academy (LT)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
8612:40Partizán Bardejov (SK) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

U12 Skupina ( Group ) ELITE GROUP

FC Liverpool (UK)
Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO)
FC Dinamo Minsk (BY)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
1. FC Tatran Prešov (SK)
FK Vojvodina Novi Sad (SRB)
Karpaty Lviv A (UA)
BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
719:00FC Liverpool (UK) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
7610:00FC Dinamo Minsk (BY) - 1. FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
7911:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
8412:00FK Vojvodina Novi Sad (SRB) - Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
9015:001. FC Tatran Prešov (SK) - FC Liverpool (UK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
9316:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
9517:00Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
9818:00FK Vojvodina Novi Sad (SRB) - BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) B

FC Dinamo Minsk II. (BY)
Karpaty Lviv B (UA)
Grund 1986 FC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)
ACS Juniorul Suceava (RO)
APN Kuznia Ustron (PL)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
8814:00FC Dinamo Minsk II. (BY) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
8914:40Grund 1986 FC Budapest (HU) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
9115:201.FC Tatran Prešov (white) (SK) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
9216:00ACS Juniorul Suceava (RO) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
9416:40UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL) - FC Dinamo Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
9617:201.FC Tatran Prešov (white) (SK) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
9718:00Karpaty Lviv B (UA) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
9918:40ACS Juniorul Suceava (RO) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A

U13 Skupina ( Group ) B

FC Minsk (BY)
FC Dynamo Kiev (UA)
Vác Városi LSE (HU)
FK Humenné (SK)
SK Super Nova (LV)
FAMT Prešov (SK)
MKS Zory II. (PL)
Pegaz Drobin (PL)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
368:00Vác Városi LSE (HU) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
389:00FAMT Prešov (SK) - FC Dynamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4312:00SK Super Nova (LV) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
4815:00FAMT Prešov (SK) - Pegaz Drobin (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B

U13 Skupina ( Group ) A

Halichina Lviv (UA)
FC Junior Minsk (BY)
SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)
LKS Lotnik Kryspinow (PL)
Grund 1986 FC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (SK)
MKS Zory I. (PL)
Vilnius Football School (LT)
HNK Grude (BIH)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
4010:00MKS Zory I. (PL) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4211:001.FC Tatran Prešov (SK) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4413:00MKS Zory I. (PL) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
4514:00HNK Grude (BIH) - Vilnius Football School (LT)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
4916:00LKS Lotnik Kryspinow (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
5017:00Halichina Lviv (UA) - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
5118:00Grund 1986 FC Budapest (HU) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
5219:00Vilnius Football School (LT) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická

U14 Skupina ( Group ) B

Jesco Jarve (EE)
FC Chayka Kiev (UA)
SK Super Nova (LV)
FK Humenné (SK)
Stal Stalowa Wola (PL)
FK SAFI Prešov (SK)
KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)
Cautis Steaua Sudului (RO)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
3112:00Jesco Jarve (EE) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
3413:00FK Humenné (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
3714:00FK SAFI Prešov (SK) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
3916:00Stal Stalowa Wola (PL) - Jesco Jarve (EE)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4117:00FK Humenné (SK) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4318:00FC Chayka Kiev (UA) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4519:00FK SAFI Prešov (SK) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI

U14 Skupina ( Group ) A

FC Zvezda-BGU Minsk (BY)
LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój (PL)
APN Kuznia Ustron (PL)
GKS Pniówek-74 Pawlowice (PL)
CN Dinicu Golescu (RO)
1.FC Tatran Prešov (SK)
Halichina Lviv (UA)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
3213:00GKS Pniówek-74 Pawlowice (PL) - FC Zvezda-BGU Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
3614:00Halichina Lviv (UA) - APN Kuznia Ustron (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
3816:001.FC Tatran Prešov (SK) - FC Zvezda-BGU Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
4017:00Halichina Lviv (UA) - GKS Pniówek-74 Pawlowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
4218:00APN Kuznia Ustron (PL) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
4419:00LUKS GR02 Ruptawa Jastrzebie Zdrój (PL) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B

U15 Skupina ( Group ) A

HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)
Jesco Jarve (EE)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)
CN Dinicu Golescu (RO)
1.FC Tatran Prešov (SK)
TJ Sokol Ľubotice (SK)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
298:00TJ Sokol Ľubotice (SK) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
319:15CN Dinicu Golescu (RO) - Jesco Jarve (EE)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
3310:30KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL) - HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
3511:45Jesco Jarve (EE) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
3915:30TJ Sokol Ľubotice (SK) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
4116:45CSJ Stiinta U Craiova (RO) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice
4218:001.FC Tatran Prešov (SK) - HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BIH)ihrisko ( playground ) playground Ľubotice

U15 Skupina ( Group ) B

OFK Tatran Kračúnovce (SK)
SK Stolin (BY)
LPS Galati (RO)
GKP Pszczew (PL)
FAMT Prešov (SK)
FK Demjata (SK)
DYFK Arsenal Kiev (UA)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
308:00GKP Pszczew (PL) - OFK Tatran Kračúnovce (SK)ihrisko ( playground ) playground Fintice
329:15DYFK Arsenal Kiev (UA) - LPS Galati (RO)ihrisko ( playground ) playground Fintice
3410:30FAMT Prešov (SK) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground Fintice
3611:45FK Demjata (SK) - OFK Tatran Kračúnovce (SK)ihrisko ( playground ) playground Fintice
3713:00DYFK Arsenal Kiev (UA) - GKP Pszczew (PL)ihrisko ( playground ) playground Fintice
3814:15LPS Galati (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Fintice
4015:30SK Stolin (BY) - FK Demjata (SK)ihrisko ( playground ) playground Fintice

A15 Skupina ( Group ) A

FC Minsk II. (BY)
FC Minsk I. (BY)
ŠK ŠTICH Humenné (SK)
FC MAV Szolnok (HU)
1.FC Tatran Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK)

čas ( time )
Pondelok 4. Júl (Monday 4. July)
1313:20FC MAV Szolnok (HU) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1414:001.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1514:40FC Minsk II. (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1616:00FC Minsk II. (BY) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1716:40ŠK ŠTICH Humenné (SK) - FC MAV Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1817:201.FC Tatran Prešov (SK) - 1.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
sobota
rozpis zápasov >
3. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
4. júl
pondelok
rozpis zápasov >
5. júl
utorok
rozpis zápasov >
6. júl
streda
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >