AKTUÁLNE ZÁPASY

Print

U8 Skupina ( Group ) A

CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)
UKS Polonia Slubice (PL)
SK Super Nova I. (LV)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Juniorul Brasov (RO)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
FC Dinamo Minsk (BY)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
917:30CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
958:30UKS Polonia Slubice (PL) - CSJ Stiinta U Craiova (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
979:00FC Dinamo Minsk (BY) - Juniorul Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
10110:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
10310:30SK Super Nova I. (LV) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
10711:30UKS Polonia Slubice (PL) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F

U8 Skupina ( Group ) B

CFT Academy Slovakia (SK)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)
SK Super Nova II. (LV)
CSMS Iasi (RO)
Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO)
FAMT Prešov (SK)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
FK Humenné (SK)
FC Junior Minsk (BY)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
927:30CFT Academy Slovakia (SK) - Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
938:00FC Junior Minsk (BY) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
989:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
999:30CSMS Iasi (RO) - CFT Academy Slovakia (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
10410:30SK Super Nova II. (LV) - Academia Atletico Madrid - Filiala Timisoara (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
10511:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A

U8 Skupina ( Group ) C

CFT Academy Prešov (SK)
Juventus Academy Bydgoszcz (PL)
FC Dumbravita (RO)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
BFK Salaspils (LV)
FK Junior Šaca (SK)
Inter Savelovskaya Moscow (RU)
CSI Ghiroda (RO)
Football school Fortuna Kaunas (LT)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
948:00CFT Academy Prešov (SK) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
968:30Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - CSI Ghiroda (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
1009:30Football school Fortuna Kaunas (LT) - Inter Savelovskaya Moscow (RU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
10210:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - CFT Academy Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A
10611:00FC Dumbravita (RO) - BFK Salaspils (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal F
10811:30Juventus Academy Bydgoszcz (PL) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal A

U9 Skupina ( Group ) B

HNK Grude (BIH)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
FAMT Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
Karpaty Lviv B (UA)
CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)
FC Minsk (BY)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1038:00CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
1068:30SMP Zuri Olsztyn (PL) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
1099:00SJFSSOR Uzghorod (UA) - FC Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
1129:30HNK Grude (BIH) - 1.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
11510:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - CFT Academy MFK Vranov nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
11710:30FC Minsk (BY) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
11911:00FAMT Prešov (SK) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
12111:30SMP Zuri Olsztyn (PL) - 1.FC Tatran Prešov - girls U11 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
12412:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B

U9 Skupina ( Group ) C

Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)
Football Club Crow Košice (SK)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
Podilya Khmelnitckiy (UA)
FC Chayka Kiev I. (UA)
CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)
FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1048:00CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) - Football Club Crow Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
1078:30UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL) - FC Chayka Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
1109:00Podilya Khmelnitckiy (UA) - FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
1139:30Szanda Focisuli SE Szolnok (HU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
11610:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
11810:30FC Torpedo-Belaz Zhodino (BY) - FC Chayka Kiev I. (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
12011:00Football Club Crow Košice (SK) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
12211:30UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
12512:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - Podilya Khmelnitckiy (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

U9 Skupina ( Group ) D

FC Junior Minsk II. (BY)
Cautis Steaua Sudului (RO)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)
CSMS Iasi (RO)
BFK Salaspils (LV)
FC Chayka Kiev II. (UA)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Zinedin Uzhgorod (UA)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1058:00BFK Salaspils (LV) - CSMS Iasi (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
1088:30FC Junior Minsk II. (BY) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
1119:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - FC Chayka Kiev II. (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
1149:30Zinedin Uzhgorod (UA) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H

U9 Skupina ( Group ) A

FC Junior Minsk I. (BY)
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)
LKS Lotnik Kryspinow (PL)
DUSSH Zhydachiv (UA)
ACS ILIE OANA Bucuresti (RO)
Karpaty Lviv A (UA)
FK SAFI Prešov (SK)
CFT Academy Prešov (SK)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
12312:00ACS ILIE OANA Bucuresti (RO) - DUSSH Zhydachiv (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
12612:30FC Junior Minsk I. (BY) - LKS Lotnik Kryspinow (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
12713:00FK SAFI Prešov (SK) - Karpaty Lviv A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B
12813:30CFT Academy Prešov (SK) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal B

U10 Skupina ( Group ) A

FC Junior Minsk (BY)
UKS Polonia Slubice (PL)
Szolnoki FBC (HU)
FC Favorit Velikiy Berezniy (UA)
BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)
FK Tempo Partizánske (SK)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
FAMT Prešov (SK)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
9712:30BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - FC Favorit Velikiy Berezniy (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
10113:00FC Junior Minsk (BY) - Szolnoki FBC (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
10513:30CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FK Tempo Partizánske (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
10914:00FAMT Prešov (SK) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

U10 Skupina ( Group ) B

FC COR Brest (BY)
Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ)
FC Dimano Minsk (BY)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
MTK Budapest (HU)
FK Humenné (SK)
APN Kuznia Ustron (PL)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
9812:30MTK Budapest (HU) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
10213:00FC COR Brest (BY) - FC Dimano Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
10613:30APN Kuznia Ustron (PL) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
11014:00ACS Kids Tampa Brasov (RO) - Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (CZ)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

U10 Skupina ( Group ) C

FC Tornado Minsk (BY)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)
Football Club Garliava (LT)
SJFSSOR Uzghorod (UA)
Pegaz Drobin (PL)
Juventus Academy Košice (SK)
CSMS Iasi (RO)
CFT Academy Slovakia (SK)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
9912:30Pegaz Drobin (PL) - SJFSSOR Uzghorod (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
10313:00FC Tornado Minsk (BY) - Football Club Garliava (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
10713:30CSMS Iasi (RO) - Juventus Academy Košice (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
11114:00CFT Academy Slovakia (SK) - UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H

U10 Skupina ( Group ) D

Kivioli FC Irbis (EE)
FK Petrika Novi Sad (SRB)
SDUSHOR 3 Pinsk (BY)
ŠK Štich Humenné (SK)
SK Stolin (BY)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)
Football school Fortuna Kaunas (LT)
SMP Zuri Olsztyn (PL)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
10012:30SK Stolin (BY) - ŠK Štich Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
10413:00Kivioli FC Irbis (EE) - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal H
10813:30Football school Fortuna Kaunas (LT) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C
11214:00SMP Zuri Olsztyn (PL) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal C

U11 Skupina ( Group ) B

FC Junior Minsk (BY)
CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
LKS Lotnik Kryspinow (PL)
KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL)
FK Junior Šaca (SK)
HNK Grude (BIH)
SJFSSOR Uzhgorod A (UA)
FAMT Prešov (SK)
FC Minsk I. (BY)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1048:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
1068:30FC Minsk I. (BY) - SJFSSOR Uzhgorod A (UA)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
1089:00KKS Spójnia Zebrzydowice (out of tournament) (PL) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
1109:30LKS Lotnik Kryspinow (PL) - FK Junior Šaca (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
11210:00CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) D

FC Minsk II. (BY)
CN Dinicu Golescu (RO)
DAP RYPIN (PL)
SK Super Nova (LV)
Academia Sport Team Bucuresti (RO)
Panevežys Football Academy (LT)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
FC Chayka Kiev (UA)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1058:00Academia Sport Team Bucuresti (RO) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
1078:30FC Minsk II. (BY) - DAP RYPIN (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
1099:001.FC Tatran Prešov (white) (SK) - Panevežys Football Academy (LT)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
1119:30FC Chayka Kiev (UA) - CN Dinicu Golescu (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

U11 Skupina ( Group ) A

SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)
UKS Polonia Slubice (PL)
Kivioli FC Irbis (EE)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
FK Petrika Novi Sad (SRB)
FK Humenné (SK)
1.FC Tatran Prešov (green) (SK)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
11310:30ACS Kids Tampa Brasov (RO) - Kivioli FC Irbis (EE)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
11511:00SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) - UKS Polonia Slubice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
11711:30FK Humenné (SK) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D
11912:001.FC Tatran Prešov (green) (SK) - Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal D

U11 Skupina ( Group ) C

SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)
Academia de Fotbal Napoca (RO)
SMP Zuri Olsztyn (PL)
Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)
Juniorul Brasov (RO)
Matejka Kinder Team (SK)
FC VSS Košice (SK)
SJFSSOR Uzhgorod B (UA)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
11410:30Juniorul Brasov (RO) - Szanda Focisuli SE Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
11611:00SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY) - SMP Zuri Olsztyn (PL)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
11811:30FC VSS Košice (SK) - Matejka Kinder Team (SK)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G
12012:00SJFSSOR Uzhgorod B (UA) - Academia de Fotbal Napoca (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal G

U12 Skupina ( Group ) A

SK Stolin (BY)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL)
Kivioli FC Irbis (EE)
TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ)
Cautis Steaua Sudului (RO)
Karpaty Lviv C (UA)
FK Petrika Novi Sad (SRB)
FAMT Prešov (SK)
FC Junior Minsk (BY)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1007:20FAMT Prešov (SK) - TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1018:00Kivioli FC Irbis (EE) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1038:40Karpaty Lviv C (UA) - FC Junior Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
1069:20SK Stolin (BY) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
10810:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
11110:40FC Junior Minsk (BY) - FK Petrika Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
11411:20TJ Sokol Rovensko pod Troskami (CZ) - SK Stolin (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
11612:00Kivioli FC Irbis (EE) - Cautis Steaua Sudului (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A
11912:40UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica I. (PL) - Karpaty Lviv C (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia A

U12 Skupina ( Group ) B

FC Dinamo Minsk II. (BY)
Karpaty Lviv B (UA)
Grund 1986 FC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (white) (SK)
UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL)
ACS Juniorul Suceava (RO)
APN Kuznia Ustron (PL)
CSJ Stiinta U Craiova (RO)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1028:00UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica II. (PL) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1048:40FC Dinamo Minsk II. (BY) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
1079:20APN Kuznia Ustron (PL) - ACS Juniorul Suceava (RO)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
10910:00CSJ Stiinta U Craiova (RO) - Karpaty Lviv B (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

U12 Skupina ( Group ) ELITE GROUP

FC Liverpool (UK)
Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO)
FC Dinamo Minsk (BY)
ACS Kids Tampa Brasov (RO)
1. FC Tatran Prešov (SK)
FK Vojvodina Novi Sad (SRB)
Karpaty Lviv A (UA)
BTS Rekord Bielsko-Biala (PL)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1059:001. FC Tatran Prešov (SK) - ACS Kids Tampa Brasov (RO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
11010:00FC Liverpool (UK) - FC Dinamo Minsk (BY)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
11311:00Karpaty Lviv A (UA) - FK Vojvodina Novi Sad (SRB)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E
11812:00BTS Rekord Bielsko-Biala (PL) - Nogometna akademija Krpan&Babić (CRO)ihrisko ( playground ) playground 4 SPORT Areal E

U12 Skupina ( Group ) C

SDUSHOR 3 Pinsk (BY)
FC Chayka Kiev (UA)
Panevežys Football Academy (LT)
FK SAFI Prešov (SK)
SK Super Nova (LV)
Partizán Bardejov (SK)
Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL)
CN Dinicu Golescu (RO)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
11210:40SK Super Nova (LV) - FK SAFI Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
11511:20SDUSHOR 3 Pinsk (BY) - Panevežys Football Academy (LT)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
11712:00Akademia Pilkarska SKS Star Starachowice (PL) - Partizán Bardejov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
12012:40CN Dinicu Golescu (RO) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

U13 Skupina ( Group ) A

Halichina Lviv (UA)
FC Junior Minsk (BY)
SDUSHOR Dinamo Minsk (BY)
LKS Lotnik Kryspinow (PL)
Grund 1986 FC Budapest (HU)
1.FC Tatran Prešov (SK)
MKS Zory I. (PL)
Vilnius Football School (LT)
HNK Grude (BIH)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
548:001.FC Tatran Prešov (SK) - HNK Grude (BIH)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
569:00FC Junior Minsk (BY) - Vilnius Football School (LT)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
5812:00LKS Lotnik Kryspinow (PL) - Halichina Lviv (UA)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
6013:00SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) - Grund 1986 FC Budapest (HU)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická
6314:00FC Junior Minsk (BY) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická

U13 Skupina ( Group ) B

FC Minsk (BY)
FC Dynamo Kiev (UA)
Vác Városi LSE (HU)
FK Humenné (SK)
SK Super Nova (LV)
FAMT Prešov (SK)
MKS Zory II. (PL)
Pegaz Drobin (PL)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
5912:00SK Super Nova (LV) - FK Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground 1.FC Tatran Prešov B
6213:00MKS Zory II. (PL) - FAMT Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
6414:00Pegaz Drobin (PL) - FC Dynamo Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI

U14 Skupina ( Group ) B

Jesco Jarve (EE)
FC Chayka Kiev (UA)
SK Super Nova (LV)
FK Humenné (SK)
Stal Stalowa Wola (PL)
FK SAFI Prešov (SK)
KP KSZO 1929 Ostrowiec Swietokrzyski (PL)
Cautis Steaua Sudului (RO)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
4710:00Jesco Jarve (EE) - SK Super Nova (LV)ihrisko ( playground ) playground ŠK SAFI
4911:00Cautis Steaua Sudului (RO) - FC Chayka Kiev (UA)ihrisko ( playground ) playground SOŠ Technická

A15 Skupina ( Group ) A

FC Minsk II. (BY)
FC Minsk I. (BY)
ŠK ŠTICH Humenné (SK)
FC MAV Szolnok (HU)
1.FC Tatran Prešov (SK)
1.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK)

čas ( time )
Utorok 5. Júl (Tuesday 5. July)
1914:00ŠK ŠTICH Humenné (SK) - FC Minsk I. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
2014:40FC MAV Szolnok (HU) - 1.FC Tatran Prešov (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
2115:201.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK) - FC Minsk II. (BY)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
2216:001.FC Tatran Prešov (SK) - ŠK ŠTICH Humenné (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
2316:40FC Minsk I. (BY) - 1.FC Tatran Prešov A17 (out of tournament) (SK)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B
2417:20FC Minsk II. (BY) - FC MAV Szolnok (HU)ihrisko ( playground ) playground Futbal. akademia B

Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
sobota
rozpis zápasov >
3. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
4. júl
pondelok
rozpis zápasov >
5. júl
utorok
rozpis zápasov >
6. júl
streda
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >