AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U8 SKUPINA A

1. miesto/1st place: Junior Brasov (RO)

2. miesto/2nd place: FK Minsk (BY)

3. miesto/3rd place: Cautis Steaua Sudului (RO)

 

Najlepší hráč/Best player: Matei Sorin (Junior Brasov) (RO)

Najlepší strelec/Best scorer: Vladut Sacuiu (Cautis Steaua Sudului) (RO)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Tudor Mihaila ( ACS Kids Tampa) (RO)





Wednesday 5. July Osemfinále ( Eight - final )
N1
14:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
ASU Politehnica Timisoara - FC Dinamo Minsk 2010 I.
0 : 0
PK 3:2
N2
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
ACS Kids Tampa Brasov - SKF SP MOSiR Jastrzebie II.
3 : 0
N3
15:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Junior Brasov - Super Nova Riga I.
1 : 0
N4
16:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Zinedin Uzghorod - FAMT Prešov I.
4 : 0
N5
16:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara - FC Fortuna Minsk II.
4 : 0
N6
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Cautis Steaua Sudului - FC Olymp
2 : 0
N7
17:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
CFT Academy MFK Vranov - CFT Academy Slovakia
0 : 0
PK 4:5
N8
18:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
SJFSSOR Uzghorod - FK Minsk
0 : 1
Wednesday 5. July o 23. miesto ( for 23rd place )
OF4
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
FAMT Prešov II. - 1.FC Tatran Prešov
0 : 3
Wednesday 5. July o 21. miesto ( for 21st place )
OF3
15:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
FC Dinamo Minsk 2010 II. - FC CROW Slávia Košice
2 : 3
Wednesday 5. July o 19. miesto ( for 19th place )
OF2
16:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
FC Fortuna Minsk I. - CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice
3 : 0
Wednesday 5. July o 17. miesto ( for 17th place )
OF1
16:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal F
FK Tukums 2000 - Super Nova Riga II.
0 : 1
Thursday 6. July Štvrťfinále ( Quarter - final )
N9
08:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
ASU Politehnica Timisoara - FK Minsk
0 : 2
N10
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Zinedin Uzghorod - Cautis Steaua Sudului
1 : 2
N11
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Junior Brasov - Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara
3 : 0
N12
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
ACS Kids Tampa Brasov - CFT Academy Slovakia
3 : 1
Thursday 6. July o 15. miesto ( for 15th place )
SF5
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
SKF SP MOSiR Jastrzebie II. - FC Dinamo Minsk 2010 I.
1 : 4
Thursday 6. July o 13. miesto ( for 13th place )
SF6
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FC Olymp - Super Nova Riga I.
0 : 8
Thursday 6. July o 11. miesto ( for 11th place )
SF7
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FC Fortuna Minsk II. - CFT Academy MFK Vranov
0 : 3
Thursday 6. July o 9. miesto ( for 9th place )
SF8
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
SJFSSOR Uzghorod - FAMT Prešov I.
1 : 0
Thursday 6. July o 7. miesto ( for 7th place )
NN1
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
CFT Academy Slovakia - Zinedin Uzghorod
2 : 4
Thursday 6. July o 5. miesto ( for 5th place )
NN2
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
ASU Politehnica Timisoara - Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara
0 : 0
Thursday 6. July Semifinále ( Semi - final )
N13
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FK Minsk - Cautis Steaua Sudului
0 : 0
PK 4:3
N14
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
ACS Kids Tampa Brasov - Junior Brasov
0 : 1
Thursday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N15
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
Cautis Steaua Sudului - ACS Kids Tampa Brasov
3 : 0
Thursday 6. July finále ( final )
N16
15:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal A
FK Minsk - Junior Brasov
0 : 3


1.FC Tatran Prešov
(SK)
Super Nova Riga I.
(LV)
ASU Politehnica Timisoara
(RO)
FC Olymp
(EST)
Zinedin Uzghorod
(UA)
FC Dinamo Minsk 2010 I.
(BY)
CFT Academy MFK Vranov
(SK)
FC Fortuna Minsk I.
(BY)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
1.FC Tatran Prešov
(SK)
0 : 31 : 22 : 40 : 50 : 40 : 50 : 53 : 2808
Super Nova Riga I.
(LV)
3 : 01 : 20 : 32 : 62 : 01 : 11 : 010 : 12105
ASU Politehnica Timisoara
(RO)
2 : 12 : 12 : 03 : 23 : 11 : 02 : 115 : 6211
FC Olymp
(EST)
4 : 23 : 00 : 21 : 41 : 01 : 42 : 212 : 14104
Zinedin Uzghorod
(UA)
5 : 06 : 22 : 34 : 13 : 00 : 13 : 223 : 9152
FC Dinamo Minsk 2010 I.
(BY)
4 : 00 : 21 : 30 : 10 : 31 : 11 : 07 : 1076
CFT Academy MFK Vranov
(SK)
5 : 01 : 10 : 14 : 11 : 01 : 12 : 214 : 6123
FC Fortuna Minsk I.
(BY)
5 : 00 : 11 : 22 : 22 : 30 : 12 : 212 : 1157
Aktualizované 06.07.2017 15:41

Tabuľka kategória U8 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ASU Politehnica Timisoara (RO)770015 : 621
2.Zinedin Uzghorod (UA)750223 : 915
3.CFT Academy MFK Vranov (SK)733114 : 612
4.FC Olymp (EST)731312 : 1410
5.Super Nova Riga I. (LV)731310 : 1210
6.FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY)72147 : 107
7.FC Fortuna Minsk I. (BY)712412 : 115
8.1.FC Tatran Prešov (SK)70073 : 280

Tabuľka kategória U8 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Junior Brasov (RO)761048 : 319
2.Cautis Steaua Sudului (RO)760125 : 318
3.FK Minsk (BY)750239 : 715
4.FC Fortuna Minsk II. (BY)741210 : 1013
5.SKF SP MOSiR Jastrzebie II. (PL)730410 : 219
6.Super Nova Riga II. (LV)71156 : 174
7.CFT Academy Prešov - Sokol Ľubotice (SK)71064 : 353
8.FAMT Prešov II. (SK)70161 : 471

Tabuľka kategória U8 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.ACS Kids Tampa Brasov (RO)870125 : 521
2.Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO)861122 : 619
3.SJFSSOR Uzghorod (UA)861116 : 419
4.CFT Academy Slovakia (SK)851231 : 816
5.FAMT Prešov I. (SK)841325 : 1513
6.FK Tukums 2000 (LV)821511 : 187
7.FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY)812513 : 205
8.FC CROW Slávia Košice (SK)81168 : 174
9.SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL)80080 : 580






Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
3. júl
pondelok
rozpis zápasov >
4. júl
utorok
rozpis zápasov >
5. júl
streda
rozpis zápasov >
6. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >