AKTUÁLNE ZÁPASY

Výsledkový servis

U9 SKUPINA A

1. miesto/1st place: Academia Atletico Madrid-filiala Timisoara (RO)

2. miesto/2nd place: BKS Lublin (PL)

3. miesto/3rd place: Zirka Kiev (UA)

 

Najlepší hráč/Best player: Franciszek Bielecki (BKS Lublin)

Najlepší strelec/Best scorer: Radu Angelo (Academia Atletico Madrid -filiala Timisoara)

Najlepší brankár/Best goalkeeper: Giurgiey Damiez (Academia Atletico Madrid-filiala Timisoara)



BKS Lublin
(PL)
SJFSSOR Uzhgorod B.
(UA)
Zirka Kiev
(UA)
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra
(PL)
ACS Ghiroda
(RO)
CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice
(SK)
FK Tukums 2000
(LV)
1.FC Tatran Prešov (white)
(SK)
ACS Kids Tampa Brasov
(RO)
SKÓRE
SCORE
BODY
POINTS
MIESTO
RANK
BKS Lublin
(PL)
0 : 11 : 26 : 03 : 05 : 24 : 11 : 02 : 022 : 6182
SJFSSOR Uzhgorod B.
(UA)
1 : 00 : 33 : 21 : 03 : 10 : 21 : 03 : 512 : 13154
Zirka Kiev
(UA)
2 : 13 : 05 : 04 : 04 : 04 : 03 : 11 : 026 : 2241
UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra
(PL)
0 : 62 : 30 : 51 : 11 : 41 : 63 : 53 : 311 : 3328
ACS Ghiroda
(RO)
0 : 30 : 10 : 41 : 10 : 50 : 41 : 41 : 33 : 2519
CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice
(SK)
2 : 51 : 30 : 44 : 15 : 01 : 21 : 40 : 414 : 2367
FK Tukums 2000
(LV)
1 : 42 : 00 : 46 : 14 : 02 : 12 : 10 : 117 : 12153
1.FC Tatran Prešov (white)
(SK)
0 : 10 : 11 : 35 : 34 : 14 : 11 : 22 : 217 : 14106
ACS Kids Tampa Brasov
(RO)
0 : 25 : 30 : 13 : 33 : 14 : 01 : 02 : 218 : 12145
Aktualizované 06.07.2017 15:41

Tabuľka kategória U9 Skupina A

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Zirka Kiev (UA)880026 : 224
2.BKS Lublin (PL)860222 : 618
3.FK Tukums 2000 (LV)850317 : 1215
4.SJFSSOR Uzhgorod B. (UA)850312 : 1315
5.ACS Kids Tampa Brasov (RO)842218 : 1214
6.1.FC Tatran Prešov (white) (SK)831417 : 1410
7.CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK)820614 : 236
8.UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL)802611 : 332
9.ACS Ghiroda (RO)80173 : 251

Tabuľka kategória U9 Skupina B

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.Academia de Fotbal Napoca (RO)880023 : 124
2.SJFSSOR Uzhgorod A. (UA)861135 : 519
3.ASU Politehnica Timisoara (RO)851228 : 616
4.FK Lviv B (UA)85039 : 1215
5.CFT Academy MFK Vranov (SK)850320 : 1115
6.SMP "Zuri" Olsztyn (PL)830512 : 159
7.CSJ Stiinta U Craiova (RO)820610 : 206
8.FC Ranto Latvia (LV)81078 : 283
9.1.FC Tatran Prešov (green) (SK)80081 : 480

Tabuľka kategória U9 Skupina C

Por.DružstvoZVRPSkóreBody
1.SC FC Steaua Bucharest (RO)880034 : 524
2.Juventus Academy Bydgoszcz (PL)860232 : 818
3.Junior Brasov (RO)852129 : 1017
4.Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara (RO)851231 : 1516
5.FK Lviv A (UA)841321 : 1413
6.FAMT Prešov (SK)83057 : 149
7.SKF SP MOSiR Jastrzebie (PL)81079 : 353
8.CFT Academy Slovakia (SK)81078 : 323
9.Super Nova Sigulda (LV)81073 : 413
10.1.FC Tatran Prešov GIRLS 2006 - out of tournament (SK)00000 : 00




Wednesday 5. July Osemfinále ( Eight - final )
N1
16:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Zirka Kiev - 1.FC Tatran Prešov (white)
4 : 0
N2
16:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Academia de Fotbal Napoca - FK Lviv A
3 : 3
PK 2:0
N3
17:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
SC FC Steaua Bucharest - ACS Kids Tampa Brasov
2 : 0
N4
17:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
BKS Lublin - CFT Academy MFK Vranov
3 : 1
N5
18:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
SJFSSOR Uzhgorod A. - Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara
1 : 3
N6
18:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
Juventus Academy Bydgoszcz - SJFSSOR Uzhgorod B.
4 : 1
N7
18:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FK Tukums 2000 - FK Lviv B
5 : 0
N8
18:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal C
ASU Politehnica Timisoara - Junior Brasov
0 : 1
Thursday 6. July Štvrťfinále ( Quarter - final )
N9
08:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Zirka Kiev - Junior Brasov
4 : 1
N10
08:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
BKS Lublin - Juventus Academy Bydgoszcz
5 : 1
N11
09:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
SC FC Steaua Bucharest - Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara
1 : 2
N12
09:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Academia de Fotbal Napoca - FK Tukums 2000
4 : 1
Thursday 6. July o 15. miesto ( for 15th place )
SF5
10:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
FK Lviv A - 1.FC Tatran Prešov (white)
0 : 0
PK 0:1
Thursday 6. July o 13. miesto ( for 13th place )
SF6
10:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
CFT Academy MFK Vranov - ACS Kids Tampa Brasov
0 : 0
PK 2:1
Thursday 6. July o 11. miesto ( for 11th place )
SF7
11:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
SJFSSOR Uzhgorod B. - FK Lviv B
4 : 2
Thursday 6. July o 9. miesto ( for 9th place )
SF8
11:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
SJFSSOR Uzhgorod A. - ASU Politehnica Timisoara
1 : 1
PK 3:2
Thursday 6. July o 7. miesto ( for 7th place )
NN1
12:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Junior Brasov - FK Tukums 2000
5 : 1
Thursday 6. July o 5. miesto ( for 5th place )
NN2
12:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
SC FC Steaua Bucharest - Juventus Academy Bydgoszcz
2 : 2
PK 3:2
Thursday 6. July Semifinále ( Semi - final )
N13
13:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Zirka Kiev - BKS Lublin
0 : 0
PK 4:5
N14
13:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Academia de Fotbal Napoca - Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara
0 : 2
Thursday 6. July o 3. miesto ( for 3rd place )
N15
15:00
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
Zirka Kiev - Academia de Fotbal Napoca
3 : 1
Thursday 6. July finále ( final )
N16
15:30
ihrisko ( playground ) 4 SPORT Areal B
BKS Lublin - Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara
1 : 4


Rozpisy všetkých zápasov

2. júl
nedeľa
rozpis zápasov >
3. júl
pondelok
rozpis zápasov >
4. júl
utorok
rozpis zápasov >
5. júl
streda
rozpis zápasov >
6. júl
štvrtok
rozpis zápasov >
zobraziť rozpis celého turnaja >